• Zieloni podbili Poznań
  • Forma na lato z Fit Academy
    Tagi: Mądrowska, feniks, Pesta, Stargard
    Ilość wyświetleń: 471

Zawodnicy feniks Pesta Stargard wystartowali w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w zapasach U-23 CHEŁM w dniach 19-20.10.2018 r.

Złoty medal wywalczyła niezawodna Katarzyna Mądrowska w kat 62 kg. Kasia wygrała 4 walki i zdecydowanie obroniła tytuł Mistrza Polski.
    Blisko medalu był Krzysztof Madrowski, który wygrał dwie walki i kolejną o wejście do finału przegrał z Patrykiem Ołenczyn Dąb Brzeznica. W walce o brązowy medal uległ na punkty zawodnikowi z Krasnegostawu. Jest to rewelacyjny start Krzysia. Stoczył wspaniałe pojedynki i był bardzo blisko medalu. Jest to 45 medal Mistrzostw Polski wywalczony przez stargardzki Klub na przestrzeni 18 lat.

Zawodnicy trenują pod okiem Mariusza Kucharczyka na hali Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii na Gdynskiej 8. Aktualnie Kasia wróciła z Finlandii ze zgrupownia w Kuratoe i przygotowuje się do startu w Mistrzostwach Świata, które odbędą się w dniach 13-18.11.2018 w Bukareszcie. Natomiast już za tydzień start młodzików w Miliczu.

1.
          Kochani Rodzina Mądrowskich to urodzeni sportowcy, ale aby uzyskac jakiekolwiek wyniki to trzeba wysiłu i miec trochę talentu, jak wynika Ci młodzi sportowcy Zapasnicy to oddaja swoje prawie życie, ale szkoda, że Kasia Madrowska słabiej jej idzie na zawodach Zagranicą, bo tam są zawodnicy stare wygi i walczą na siłę po trupach aby wygrać, nie ktorzy to zawodnicy od urodzenia, uczą sie od Przedszkola, oni nie znają rodziny, ani prywatnego życia co podaja Media i taka jest prawda, ale na nasze warunki w Polsce to i tak nasi sportowcy są wspaniali i słynni w Świecie. A co do Feniksa Stargard to wspaniały Klub sportowy i tak trzymać Najlepsze Życzenia Kasi Mądrowskiej i samych Złotych medali, z najlepszymi Życzeniami KIBICE
    wierny kibic (5.173.168...) 30-10-2018 17:32