rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • „Stargard nad Iną” z dofinansowaniem (0)
  • Maria Lisowska zasłużona dla Stargardu (0)
  • Coolturalne Wakacje 2017 (0)
  • Festyn Historyczny „W krainie Gryfa” (0)
  • Światowy Dzień Krwiodawcy (0)
  • Zmiany w stargardzkiej infrastrukturze (30)
  • Tematy wcześniejsze
  • Podsumowanie Budżetu Obywatelskiego
  • Pobiegną po Błękitną Wstęgę
  • Przedszkolaki doświadczają świata
  • Szczecińska zmienia oblicze
  • Dane pacjentów poza szpitalem?
  • Stargardzkie archiwum od środka
  • Przedszkole i żłobek na os. Lotnisko?
  • Prezydent zabrał głos w sprawie Alei Żołnierza
  • Regulamin wzbudził kontrowersje
  • Brakuje miejsc do wyprowadzania psów?
  • W całej Polsce zawyły syreny
  • Ogromne pieniądze na sztandar?
  • Mężczyzna chciał skoczyć z 10 piętra (wideo)
  • Powstanie noclegownia dla bezdomnych
  • Stargardzki Dzień Dziecka
  • Zbiórka krwi w Białych Koszarach
  • X Miedwiański Zlot Pojazdów Zabytkowych
  • XIII Finał Powiatowego Miesiąca Walki z Rakiem
  • Rondo na Spokojnej - w poniedziałek rozpoczną się prace
  • Nowe światła za 90 tysięcy
  • Kolejowa Noc Muzeów
  • Nasz Stargard przekazał pluszaki
  • Pierwsza pomoc w ZS2
  • Kontrowersje wokół budowy ronda
  • Teatr letni prawie gotowy
  • Dni Olimpijczyka 2017
  • Dzień Pionierów Stargardu
  • Trzy nowe poradnie w szpitalu
  • Będą zmiany na Ceglanej i Jugosłowiańskiej
  • Powstanie aleja z prawdziwego zdarzenia
  • Majowy festyn przy przedszkolu
  • Polska czy Monako?
  • Rzeźba kolejarza już na rynku
  • Nowy samochód i przyjęte sprawozdania
  • Stargard gospodarzem Dni Olimpijczyka
  • Koniec strzelnicy w Bielkowie?!
  • Duże zmiany w starostwie
  • Prokuratura w Szczecinie – to nie koniec!
  • Rafał Zając - KFC w Stargardzie
  • Rogowski zrezygnował!
  • Ostatnia droga Sławomira Pajora (wideo)
    Tagi: Pajor, pogrzeb, Stargard
    Ilość wyświetleń: 14677

       

       Setki osób towarzyszyły Sławomirowi Pajorowi w Jego ostatniej drodze ulicami Stargardu. Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się mszą św., następnie ulicami miasta przeszedł kondukt, po czym Zmarły został pochowany na "starym cmentarzu". 

       Podczas mszy świętej, prezydent został pośmiertnie odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski oraz Odznaką Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego. Odznaczenia na ręce wdowy po zmarłym prezydencie, wręczyli przedstawiciel kancelarii prezydenta Andrzeja Dudy - Cezary Kochański oraz marszałek województwa Olgierd Geblewicz. 

       Sławomir Pajor miał 57 lat, 16 lutego skończyłby 58. Zmarł niespodziewanie, późnym wieczorem 18 stycznia 2017 roku, wskutek zatoru. Zostawił żonę Zuzannę i córkę Martę. 
    Ciało prezydenta, zostało pochowane na Cmentarzu Komunalnym przy ulicy Kościuszki.



    JF - 23.01.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          BRAWO STARGARDZIANIE - pelna kultura na pogrzebie naszego PREZYDENTA. Pozegnalismy dobrego czlowieka i dobrego gospdarza naszego miasta. Czesc Jego Pamieci!!!!!!!
    XXXXX (95.160.155...) 23-01-2017 21:52
    2.
          Żegnaj Sławku, te tysiące osób mówią wszystko :(((
    :(((((((( (178.235.42...) 23-01-2017 22:00
    3.
          NAJLEPSZY PREZYDENT .Niech spoczywa w pokoju: -( [*].
    Ewwww (94.254.131...) 24-01-2017 07:05
    4.
          Sławku miastu tak dobrego, przedsiębiorczego gospodarza miasta jak ty będzie brakowało.
    stargardzianin (91.226.236...) 24-01-2017 12:56
    5.
          Pis z Rogim na czele już przebierają nóżkami aby przejąć urząd, podległe spółki i poobsadzać wszystko co się da Pisiewiczami w dodatku robiąc demokke jak w Warszawce!
    Alabama (37.248.161...) 24-01-2017 13:22
    6.
          Tylko Marcin Przepióra spoza układu planetarnego:)
    ALF (95.51.71...) 24-01-2017 14:11
    7.
          Przepióra podobno nie startuje. Spłukany a stowarzyszenie po ostatniej kampanii skłócone o kase.
    Alabama (37.248.163...) 24-01-2017 14:37
    8.
          No to SY
    alf (95.160.152...) 24-01-2017 15:37
    9.
          Może Badowski młody ogarnięty?
    ? (46.169.74...) 24-01-2017 18:18
    10.
          Dybowski by się nadał na prezydenta.Swój biznes ogarnia dobrze to może i w mieście by dał radę.
    ??? (193.106.155...) 24-01-2017 18:32
    11.
          a ja wolę ambitnych i zaradnych misiewiczów niż dotychczasowych kameleonów ktore zmieniają partie tak owe stworzenia kolor by tylko być na stołku. może czas by inni pokazali że nie są gorsi a też chcą zarabiać więcej bo...kredyty też mają! Obecni biorą niemałe gaże zatem... juz pora by inni też podratowali swój prywatny budzet. Tak będzie niemal sprawiedliwie :)
    prawiczka (89.229.101...) 24-01-2017 19:32
    12.
          ten film celowo nie pokazuje ogromnych tłumów mieszkańców którzy dołączali się do marszu z różnych ulic tego nigdy u nas nie było, okropne zimno nikomu nie przeszkadzało, szli wszyscy partyjni, bezpartyjni, katolicy, prawosławni, dzieci, babcie, dziadkowie, młodzież, wszystkie możliwe organizacje, bogaci i biedni jak mysz kościelna itd., Boże miej w opiece to miasto i chroń przed złymi ludźmi
    wd (81.190.35...) 24-01-2017 21:35
    13.
          dajcie spokój z tymi prognozami kto zostanie prezydentem, to nie jest miejsce na to.... a ludzie, którzy stoją przy płocie i nagrywają telefonami- żenada!
    ja (91.204.153...) 24-01-2017 23:33
    14.
          Ad 13 Zgadzam się w zupełności luzie którzy stoją przy płocie i nagrywają totalna żenada. Żadnej powagi z ceremonii pogrzebowej.
    ola (46.215.125...) 26-01-2017 09:11
    15.
          Smiesza mnie ludzie, ktorzy pisza pierdoly jaki on to dobry nie byl i w ogole. Dla osob, ktore nie byly w ukladzie co ten czlowiek zrobil? Przestawil gwiazde po 25 latach? Chodniki porobil? No co takiego? Po prostu umarl prezyden zwyklej dziury zabitej dechami, a sracie sie jak by kolejny tupolew spadl w smolensku. To wlasnie jest zenada
    rikardo (109.235.122...) 26-01-2017 14:25
    16.
          Smiesza mnie ludzie, ktorzy pisza pierdoly jaki on to dobry nie byl i w ogole. Dla osob, ktore nie byly w ukladzie co ten czlowiek zrobil? Przestawil gwiazde po 25 latach? Chodniki porobil? No co takiego? Po prostu umarl prezyden zwyklej dziury zabitej dechami, a sracie sie jak by kolejny tupolew spadl w smolensku. To wlasnie jest zenada
    rikardo (109.235.122...) 26-01-2017 14:25
    17.
          Ad 16 Czy potrafisz czytać temat postu? Ostatnia droga ..... Nie będę polemizowała z Twoim wpisem typu przestawienie gwiazdy itd... chodziło tutaj o powagę ceremonii pogrzebowej i zachować pewnych ludzi tam będących w wiadomym celu choć i to daje wiele do myslenia.
    ola (31.2.39...) 26-01-2017 18:30
    18.
          ad16 wstyd co piszesz i nie pozwolę nazywać mojego miasta dziurą itd.Moim zdaniem jest to chamski wpis.Jak nie masz o czym pisać to zamilcz i się nie produkuj dziwacznie.
    jp (37.8.249...) 28-01-2017 20:12
    19.
          jp gdzie pracujesz?
    kakao (95.160.152...) 28-01-2017 20:36
    20.
          Do zobaczenia w Dniu Ostatecznym. Wierzę, że wszyscy się wtedy spotkamy bez względu na stanowiska, wiek i wyznanie. Panie Jezu Chryste, otrzyj łzy rodzinie i bliskim tego człowieka.
    Cirilla (178.235.40...) 29-01-2017 20:58
    21.
          Tia bajeczki