rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Pojawiły się tabliczki (1)
  • Młoda Krew Ratuje Życie (0)
  • Jest najbezpieczniejszy, będzie jeszcze większy (5)
  • Kolejne miliony z Jeremie dla przedsiębiorców (0)
  • Bridgestone zainwestuje 194 mln euro (7)
  • ALA ma już 30 lat (1)
  • Tematy wcześniejsze
  • Debata na Chopina
  • Uwaga kierowcy! Szczecińska zablokowana AKTUALIZACJA
  • Stargardzianki uczą się bronić
  • Stargard powalczy o rekord Polski!
  • Szpitalna woda bez zanieczyszczeń
  • Od dziś ulice mają inne nazwy
  • Debata ewaluacyjna
  • Bakteria coli w szpitalu (wideo)
  • Stargard z dopłatami z BGK
  • Zaadoptuj psa z Bricomarche
  • Roznegliżowany 4 latek na al. Żołnierza
  • Towarowa zamknięta
  • 25 lat PEC
  • Orkan Ksawery szalał nad Stargardem
  • Dofinansowanie na Park Podworski
  • Decyzja zapadła, Bakun odejdzie
  • List otwarty to manipulacja polityczna?
  • Ważne konsultacje w sprawie Pyrzyckiego
  • Kolejna podwyżka
  • Bilety MZK za 1 zł
  • Umowa na termomodernizację podpisana
  • Nocna opieka przy szpitalu
  • Obraz Matki Bożej Solidarności
  • Zacieśniamy współpracę z Elmshorn
  • Zderzenie karetki z osobówką
  • Progi zwalniające na Słowackiego
  • Miasto przejęło ulice
  • Seniorzy uważajcie na oszustów
  • Rzecznik bardzo dobrze o Stargardzie
  • Dwie miejskie spółki połączone
  • Koperta do lodówki, czy nie?
  • Eksmisja przy Bydgoskiej
  • Stargardzki szpital przejmie nocne dyżury!
  • Seniorki lepsze w łowieniu
  • Radni pytają - co z basenem?
  • PKP przygotowuje teren przy ZCP
  • W grudniu otwarcie KFC w Stargardzie
  • Dymisja Pawła Bakuna
  • Zebraliśmy ponad tonę surowców
  • Wielki spór o nową radę (wideo)
  • Interpelacja Łady-Siwiec w sprawie SCK
    Tagi: SCK, Stargard
    Ilość wyświetleń: 3981

       

       Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej, radna Mariola Łada-Siwiec złożyła interpelację, w której zarzuciła nieprofesjonalizm Stargardzkiemu Centrum Kultury. Chodzi głównie o sytuację z 15 stycznia 2017 roku. To własnie wtedy na Rynku Staromiejskim odbywał się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na której wystąpiły dzieci, biorące udział w projekcie "Metamorfoza czyli dobra zmiana".

    JF - 01.03.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Może mediacja?:)
    haha (95.160.152...) 01-03-2017 15:08
    2.
          Biedna Mariola, biedne dzielnice, żałosna interpelacja Mariolu świata nie zbawisz. salsa más
    ms (89.229.102...) 01-03-2017 15:13
    3.
          Jeśli Pani Mariola Łada-Siwiec ma racje a wygląda na to, że ma już dawno powinni wykopać całą tą tzw.sitwę w SCK najpierw Pan Ziębicki nazywany w kuluarach"ministrantem byłego prezydenta"robią tam co chcą, co to ich prywatny biznes czy co?Ale ile już skarg już było ile przekrętów i nie dopatrzeń i tylko zmiana stanowiska była najgorszą karą o taki mamy Stargard XXI wieku;)A Pan Panie Seredyński z czego się tak ironicznie pod nosem uśmiechał?
    OMG (46.76.52...) 01-03-2017 15:19
    4.
          SCK podlega pod miasto- wybory się zbliżają, pamietajcie:)
    zmiany (95.160.152...) 01-03-2017 15:37
    5.
          Brawo!!! Nie ma litości dla bezczelności
    Ela (89.229.102...) 01-03-2017 17:58
    6.
          Brawo Pani Mariolu, wreszcie ktoś powiedział prawdę o tej instytucji.
    mieszkanka (77.253.140...) 01-03-2017 19:18
    7.
          Brawo Pani Mariolu! Tak nikt nikogo nie ruszy. Panstwo w panstwie ! a nic sie nie dzieje. wszyscy sluchaja nikt nic nie robi. niech wraca do kobylanki. to sa wlasnie UKŁADY!!!!!!!!!!!!!! sowa znow glowe w piasek schowa.
    Ewa (89.229.105...) 01-03-2017 21:01
    8.
          Bardzo dobrze. Czas zacząć mówić prawdę o sck, mdk, zzk, książnicy co sie tam dzieje. Szacun pani Mariolu. A za takie cos pani z sck powinna zostac zwolniona dyscyplinarnie. Jest na to zapis w prawie.
    koło różańcowe (31.0.45...) 01-03-2017 21:55
    9.
          Brawo Mariola tak być nie powinno a tym bardziej że tyle mówi się o zachęcaniu dzieci i młodzieży aby się udzielały i pomagały w akcjach charytatywnych a po takim zdarzeniu te osoby mogą czuć " nie chęć do nie sienie pomocy innym " a tym bardziej że były to osoby z różnych środowisk i ten projekt miał być alternatywą pokazania że wolny czas można w atrakcyjny sposób spędzać i przy okazji nieść pomoc osobą potrzebującym. Takie coś wcale nie powinno mieć miejsca jest to bardzo przykre
    jaro (178.235.42...) 01-03-2017 22:18
    10.
          Dosc frymarczenia!~ Dosc antypatii i sympatii tam gdzie jest dobry cel! Bardzo dobrze ujęte Mariolu
    Ewa (79.186.77...) 02-03-2017 09:04
    11.
          8. Właśnie po to jest KADENCYJNOŚĆ-15 lat- za długo - czas na zmiany.
    dość (95.160.152...) 02-03-2017 09:18
    12.
          Dokładnie zabetonowali się poukładali i jak to kolega z UM powiedział ,że każdy na każdego ma "haka" za różnego rodzaju przekręty wydane pozwolenia,niedopatrzenia itd itd.To co kolega kolegę zwolni:)ręka rękę myje jak to apacze mówią.TYLKO ZMIANA nie ważne na kogo a zmiana a obecnie PiS jest partią która poradzi sobie z sitwą a persona mnie nie interere bo wiadomo ,że to tylko figurant.
    chcę zmian (46.76.52...) 02-03-2017 10:49
    13.
          Pani MEDIATOR, a gdzie pani umiejętności mediacji? to już pani nie lubi Stargardu XXI wieku?
    zdziwiony (176.221.107...) 02-03-2017 10:50
    14.
          włĄczano i wyłĄczano Pani piątkowa Radna
    trójkowy uczeń (176.221.107...) 02-03-2017 10:53
    15.
          Od czasu kiedy nie ma ziemba w tym burdelu to ta instytucja jak wsza zeszła na psy.... taka prawda ze Ziembicki trzymał wszystko w ryzach. Nie trzeba go lubić ale trzeba przyznać ze całościowo SCK wyglądało dużo lepiej.... a Kaszubski? Widać ze promuje wiejska kulturę masowa
    Jęki (37.47.160...) 03-03-2017 09:10
    16.
          bardzo Pani dziękuję -dzięki Pani mam nadzieję ,że w końcu coś się zmieni na lepsze- bo inaczej , to główne urzędy trzeba będzie zrobić dziedziczne z ojca na syna .
    magia (91.204.152...) 06-03-2017 12:23
    17.
          Święta Racja -popieram .
    wakas (91.204.152...) 06-03-2017 16:41
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: