rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • KFC otwarte (wideo) (20)
  • Konkurs na dyrektora szpitala (18)
  • Już jutro otwarcie KFC! (10)
  • Planty, przetarg i zegar (1)
  • Będą nowe miejsca parkingowe (3)
  • Czy sterylizować bezdomne zwierzęta? (9)
  • Tematy wcześniejsze
  • Bilety w Stargardzie ponownie za złotówkę
  • Dni Honorowego Krwiodawstwa
  • Purpurowe Solarisy
  • Zniknięcie kolumny krok po kroku
  • Czadowy Wieczór Sylwestrowy
  • Aleja Żołnierza czeka na dofinansowanie
  • Kredyt hipoteczny - w jakim banku otrzymasz go najtaniej?
  • Zarząd OSiRu zrezygnował
  • To będzie historyczny wybór
  • Otwarcie KFC jeszcze w tym roku!
  • Informacja o skażeniu podana za późno?
  • Ruszyła budowa sądu
  • Zamieszkaj po królewsku
  • Skład komisji nie ulegnie zmianie
  • Obszerna dyskusja na temat pomnika
  • Rozbiórka kolumny - wideo
  • Omijajcie centrum!
  • Ostatnie ujęcia kolumny
  • Korytarz życia tematem dyskusji
  • Historyczny moment dla miasta
  • Jubileusz grekokatolików
  • Społecznicy otrzymali nagrody
  • Elektryk w Straży Miejskiej
  • Stargard i Eberswalde chcą orientować zawodowo
  • Przymiarki do Centrum Nauki
  • Bezpieczne przejście przez zebrę
  • KFC na dowóz!
  • VII Stargardzki Marsz Niepodległości
  • Budynek mieszkalny dla żołnierzy
  • Zamiast w nocy świecą w dzień
  • Miasto skupia się na środkach zewnętrznych?
  • Parking przy Lechickiej - konsultacje
  • Oświetlenie ulic szwankuje?
  • Kolejny przetarg w listopadzie?
  • Oddaj krew i zostań dawcą
  • Ubezpiecz samochód online!
  • Darmowe badania EKG
  • 1 listopada pojedziemy za darmo
  • Czasowa zmiana organizacji ruchu
  • Burzliwa dyskusja na temat szpitala
  • Interpelacja Łady-Siwiec w sprawie SCK
    Tagi: SCK, Stargard
    Ilość wyświetleń: 4051

       

       Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej, radna Mariola Łada-Siwiec złożyła interpelację, w której zarzuciła nieprofesjonalizm Stargardzkiemu Centrum Kultury. Chodzi głównie o sytuację z 15 stycznia 2017 roku. To własnie wtedy na Rynku Staromiejskim odbywał się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na której wystąpiły dzieci, biorące udział w projekcie "Metamorfoza czyli dobra zmiana".

    JF - 01.03.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    reklama
    1.
          Może mediacja?:)
    haha (95.160.152...) 01-03-2017 15:08
    2.
          Biedna Mariola, biedne dzielnice, żałosna interpelacja Mariolu świata nie zbawisz. salsa más
    ms (89.229.102...) 01-03-2017 15:13
    3.
          Jeśli Pani Mariola Łada-Siwiec ma racje a wygląda na to, że ma już dawno powinni wykopać całą tą tzw.sitwę w SCK najpierw Pan Ziębicki nazywany w kuluarach"ministrantem byłego prezydenta"robią tam co chcą, co to ich prywatny biznes czy co?Ale ile już skarg już było ile przekrętów i nie dopatrzeń i tylko zmiana stanowiska była najgorszą karą o taki mamy Stargard XXI wieku;)A Pan Panie Seredyński z czego się tak ironicznie pod nosem uśmiechał?
    OMG (46.76.52...) 01-03-2017 15:19
    4.
          SCK podlega pod miasto- wybory się zbliżają, pamietajcie:)
    zmiany (95.160.152...) 01-03-2017 15:37
    5.
          Brawo!!! Nie ma litości dla bezczelności
    Ela (89.229.102...) 01-03-2017 17:58
    6.
          Brawo Pani Mariolu, wreszcie ktoś powiedział prawdę o tej instytucji.
    mieszkanka (77.253.140...) 01-03-2017 19:18
    7.
          Brawo Pani Mariolu! Tak nikt nikogo nie ruszy. Panstwo w panstwie ! a nic sie nie dzieje. wszyscy sluchaja nikt nic nie robi. niech wraca do kobylanki. to sa wlasnie UKŁADY!!!!!!!!!!!!!! sowa znow glowe w piasek schowa.
    Ewa (89.229.105...) 01-03-2017 21:01
    8.
          Bardzo dobrze. Czas zacząć mówić prawdę o sck, mdk, zzk, książnicy co sie tam dzieje. Szacun pani Mariolu. A za takie cos pani z sck powinna zostac zwolniona dyscyplinarnie. Jest na to zapis w prawie.
    koło różańcowe (31.0.45...) 01-03-2017 21:55
    9.
          Brawo Mariola tak być nie powinno a tym bardziej że tyle mówi się o zachęcaniu dzieci i młodzieży aby się udzielały i pomagały w akcjach charytatywnych a po takim zdarzeniu te osoby mogą czuć " nie chęć do nie sienie pomocy innym " a tym bardziej że były to osoby z różnych środowisk i ten projekt miał być alternatywą pokazania że wolny czas można w atrakcyjny sposób spędzać i przy okazji nieść pomoc osobą potrzebującym. Takie coś wcale nie powinno mieć miejsca jest to bardzo przykre
    jaro (178.235.42...) 01-03-2017 22:18
    10.
          Dosc frymarczenia!~ Dosc antypatii i sympatii tam gdzie jest dobry cel! Bardzo dobrze ujęte Mariolu
    Ewa (79.186.77...) 02-03-2017 09:04
    11.
          8. Właśnie po to jest KADENCYJNOŚĆ-15 lat- za długo - czas na zmiany.
    dość (95.160.152...) 02-03-2017 09:18
    12.
          Dokładnie zabetonowali się poukładali i jak to kolega z UM powiedział ,że każdy na każdego ma "haka" za różnego rodzaju przekręty wydane pozwolenia,niedopatrzenia itd itd.To co kolega kolegę zwolni:)ręka rękę myje jak to apacze mówią.TYLKO ZMIANA nie ważne na kogo a zmiana a obecnie PiS jest partią która poradzi sobie z sitwą a persona mnie nie interere bo wiadomo ,że to tylko figurant.
    chcę zmian (46.76.52...) 02-03-2017 10:49
    13.
          Pani MEDIATOR, a gdzie pani umiejętności mediacji? to już pani nie lubi Stargardu XXI wieku?
    zdziwiony (176.221.107...) 02-03-2017 10:50
    14.
          włĄczano i wyłĄczano Pani piątkowa Radna
    trójkowy uczeń (176.221.107...) 02-03-2017 10:53
    15.
          Od czasu kiedy nie ma ziemba w tym burdelu to ta instytucja jak wsza zeszła na psy.... taka prawda ze Ziembicki trzymał wszystko w ryzach. Nie trzeba go lubić ale trzeba przyznać ze całościowo SCK wyglądało dużo lepiej.... a Kaszubski? Widać ze promuje wiejska kulturę masowa
    Jęki (37.47.160...) 03-03-2017 09:10
    16.
          bardzo Pani dziękuję -dzięki Pani mam nadzieję ,że w końcu coś się zmieni na lepsze- bo inaczej , to główne urzędy trzeba będzie zrobić dziedziczne z ojca na syna .
    magia (91.204.152...) 06-03-2017 12:23
    17.
          Święta Racja -popieram .
    wakas (91.204.152...) 06-03-2017 16:41
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: