rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • „Stargard nad Iną” z dofinansowaniem (0)
  • Maria Lisowska zasłużona dla Stargardu (0)
  • Coolturalne Wakacje 2017 (0)
  • Festyn Historyczny „W krainie Gryfa” (0)
  • Światowy Dzień Krwiodawcy (0)
  • Zmiany w stargardzkiej infrastrukturze (30)
  • Tematy wcześniejsze
  • Podsumowanie Budżetu Obywatelskiego
  • Pobiegną po Błękitną Wstęgę
  • Przedszkolaki doświadczają świata
  • Szczecińska zmienia oblicze
  • Dane pacjentów poza szpitalem?
  • Stargardzkie archiwum od środka
  • Przedszkole i żłobek na os. Lotnisko?
  • Prezydent zabrał głos w sprawie Alei Żołnierza
  • Regulamin wzbudził kontrowersje
  • Brakuje miejsc do wyprowadzania psów?
  • W całej Polsce zawyły syreny
  • Ogromne pieniądze na sztandar?
  • Mężczyzna chciał skoczyć z 10 piętra (wideo)
  • Powstanie noclegownia dla bezdomnych
  • Stargardzki Dzień Dziecka
  • Zbiórka krwi w Białych Koszarach
  • X Miedwiański Zlot Pojazdów Zabytkowych
  • XIII Finał Powiatowego Miesiąca Walki z Rakiem
  • Rondo na Spokojnej - w poniedziałek rozpoczną się prace
  • Nowe światła za 90 tysięcy
  • Kolejowa Noc Muzeów
  • Nasz Stargard przekazał pluszaki
  • Pierwsza pomoc w ZS2
  • Kontrowersje wokół budowy ronda
  • Teatr letni prawie gotowy
  • Dni Olimpijczyka 2017
  • Dzień Pionierów Stargardu
  • Trzy nowe poradnie w szpitalu
  • Będą zmiany na Ceglanej i Jugosłowiańskiej
  • Powstanie aleja z prawdziwego zdarzenia
  • Majowy festyn przy przedszkolu
  • Polska czy Monako?
  • Rzeźba kolejarza już na rynku
  • Nowy samochód i przyjęte sprawozdania
  • Stargard gospodarzem Dni Olimpijczyka
  • Koniec strzelnicy w Bielkowie?!
  • Duże zmiany w starostwie
  • Prokuratura w Szczecinie – to nie koniec!
  • Rafał Zając - KFC w Stargardzie
  • Rogowski zrezygnował!
  • McDonald's w Stargardzie!
    Tagi: McDonald's, Stargard
    Ilość wyświetleń: 3429

       

       Jeszcze w tym roku, długo wyczekiwana w Stargardzie restauracja McDonald's stanie przy ulicy Szczecińskiej. Prace na terenie po starym dworcu PKS, inwestor planuje rozpocząć w kwietniu. Informacja ta pojawiła się na profilu facebook wiceprezydenta miasta Rafała Zająca.

       McDonald's od dawna poszukiwał odpowiedniej działki inwestycyjnej w naszym mieście. Tę informację potwierdzał rzecznik prasowy restauracji Dominik SzulowskiPotwierdzam, że Stargard znajduje się na liście miast, w których chcielibyśmy wybudować lokal naszej sieci. Jesteśmy na etapie poszukiwania odpowiedniej działki pod inwestycję.

        Inwestor prace rozpocznie w kwietniu od budowy ronda na wysokości byłego PKS-u, które umożliwi pełne skomunikowanie tego terenu z ulicą Szczecińską (wjechać i wyjechać z terenu będzie można zarówno w kierunku centrum miasta jak i odwrotnie). Zakończenie budowy na pewno w tym roku - napisał Rafał Zając

      O tym, że McDonald's ma powstać w naszym mieście pisaliśmy już w lutym 2015 roku (link). Cały czas czekamy na informację o szczegółach inwestycji, które z pewnością pojawią się na naszej stronie.

    JF - 09.03.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Kto by nie rzadzil to i tak to powstanie.
    news (94.254.130...) 09-03-2017 11:16
    2.
          W końcu i nie ma się czym chwalić. Nie wiem dlaczego ale jesteśmy ostatnim większym miastem w naszym województwie bez tego przybytku (Goleniów, Świnoujście, Kołobrzeg, Szczecinek już mają). Niestety ale ze względu na markę McDonald jest jakby trochę wyznacznikiem jakości życia w mieście.
    Bułka (178.235.41...) 09-03-2017 11:29
    3.
          Ja mam pytanie czy nie wystarczy tych Markietów w Stargardzie. co tam jest ciekawego nic, wszystko jest drogie to wszystko można dostać w innych Markirtach, szkoda gadać to jest chwyt nowego kandydata na Prezydenta Stargardu, ja tam nie będe kupował, mnie tam nie smakyję. A ja mam pytanie a co zdworcem PKS i jego komukacją, przecież PKS w Stargardzie był sławny i bardzo dobrze działał, komu tak zalezy aby PKS nie istniał w Stargardzie a szkoda, było zatrudnienie i zarobek, busy nic nie załatwiają, a PKS Stargard jeżdził po całej Polsce i prawie każdej Wsi. Przyszły Prezyden Stargardu powinien o tym pomyślec. A przecież był tabor osobowy i towarowy, gdzie są te dawne czasy. dziś Polska została sprzedana i rozgrabiona, tak zrobiła opozycja, aby miała tylko władzę i kase i powstawał różne korupcje i gangi.
    dyskutant (164.126.164...) 09-03-2017 12:00
    4.
          dyskutant... nie kompromituj się - McDonald's to nie hipermarket tylko sieć fastfoodów, czyli tzw. restauracja, w której na szybko można zjeść coś na ciepło, dla pieszych oraz dla zmotoryzowanych ze specjalnym stanowiskiem, że zjesz bez wysiadania z auta. Pomysł budowy tej restauracji u nas w mieście jest super i myślę że najemca tej franszczyzny będzie miał dochód.
    Byznesmen (85.128.10...) 09-03-2017 12:12
    5.
          Wpisy Pana Zająca na FB są żenujące i ośmieszające go jako polityka ,teraz to on się bawi w ala Stargardzkiego celebryte czy co? Panie Zając konkrety proszę plany i pokryte obietnice na temat miasta a nie obiecanki cacanki i pierdoły o balonikach za głosy a te komentarze starych babek i innych to już przesada,dlaczego Pan nie napisze dlaczego po zimie jest taka katastrofa na ulicach same dziury itp.może takie zdjęcia by się przydały a nie wyretuszowane zdjęcia Pana podobizny.Zjazd do MAKA z dwóch stron to przecież sparaliżuje ruch na głównej ulicy,zwłaszcza na wzniesieniu gwarantuje dużo wypadków,dlaczego tak nie można było zrobić przy budowie BP?Dlaczego Pan w ogóle o tym pisze?a nie napisze ,że po sprzedaży tego terenu busy i ludzie cisną się jak śledzie za Zodiakiem.Osobiście widać ,że te wpisy robione są przez kogoś innego ale to już inna sprawa.Dlaczego nie zajmie się pan deweloperami i miejscami parkingowymi w Stargardzie plan jest a oni omijają przepisy w łatwy sposób i miasto nabiera wody w usta,kto im pozwolenia wydaje?Problemów jest masa a Pan o MC DONALDZIE i balonikach jednym słowem ŻENADA blokuje pan komentarze jak dla mnie to oszustwo a ludzie broniący Pana w komentarzach to rodzinki z układu.Dodam,że nie głosuję ani na Pana ani na innego dla mnie nie ma obecnie kandydata ale dam swój głos na nazwisko zupełnie mi nie znane dla frekwencji i tyle.I proszę nie pisać o plucie jadem na forum bo tu ludzie rozmawiają i nikogo nie obrażają a czas pokaże kto wygra.Życzę powodzenia wszystkim kandydatom pa ja wyjeżdżam może się odezwę za kilka lat.
    juhas (37.7.47...) 09-03-2017 12:38
    6.
          jedź byle szybciej! brawo brawo brawo dla włodarzy miasta za dobrą decyzję!
    kniaź ixo (79.186.210...) 09-03-2017 13:11
    7.
          Mam nadzieję że pan Zając wygra.Oby nie była to podła pisowska zmiana.
    MIRELLA (109.146.89...) 09-03-2017 13:38
    8.
          Prezydent A.Duda dziś o ustawie antyprzemocowej wobec kobiet "nie stosować" a konsultantem w ustawie o opiece okołoporodowej został p.Chazan , powodzenia kobiety! Nie dajcie się!! Wasze głosy bardzo się liczą w wyborze Prezydenta Stargardu 9 kwietnia, pamiętajcie o tym wybierając Prezydenta Stargardu!
    zawer (79.186.210...) 09-03-2017 14:18
    9.
          W Stargardzie mamy sporo dobrych lokalnych knajpek, w których można smacznie zjeść, bez pośpiechu i za rozsądne pieniądze. Dla mnie Mak to żadna rewelacja ani wyznacznik zamożności, ale jak komuś smakuje, to jego sprawa.
    k (78.159.72...) 09-03-2017 14:25
    10.
          Pogonic sitwe:)
    zmiany (94.254.179...) 09-03-2017 15:31
    11.
          Gonic sitwe gonic zajaca niech tam idzie do pracy a nie na prezydenta bo koles nie ogarnia
    Marta (188.146.145...) 09-03-2017 17:11
    12.
          Taki news z tego robią jakby to miał powstać najwyższy wieżowiec w Polsce. Lokal jak lokal zwykła sieciówka.
    ala (46.215.88...) 09-03-2017 17:13
    13.
          I na dodatek z paskudnym śmieciowym jedzeniem, wielka mi nowina.
    Iza (77.253.140...) 09-03-2017 17:29
    14.
          Obiecać to może teraz i Wallmarta na placu Wolności. A rzeczywistość skrzeczy, jeśli rządy pana Zająca mają wyglądać tak jak niedawna pseudo-naprawa ul. Rumuńskiej, to może niech sobie lepiej odpuści tą nachalną propagandę bez pokrycia.
    ChatNoir (89.229.97...) 09-03-2017 17:32
    15.
          Otóż to ,jak głosować to na konkrety.
    coświem (81.190.34...) 09-03-2017 18:51
    16.
          Jeśli mam do wyboru to wolę dobry kebab niż McDonald's
    Ka (89.229.103...) 09-03-2017 19:30
    17.
          W kebabie nie wiesz do końca co jesz:), a w McD wszystko spardzone, najlepsze, wyselekcjonowane odniamy ziemniaków na frytki itd:)))
    SMACZNEGO (95.160.152...) 09-03-2017 19:51
    18.
          Ludzie dlaczego wy tak marudzicie, malkontent co drugi, dlaczego nie potraficie podejść do tego optymistycznie..wszystko źle i niedobrze. Jak nie było to czemu nie ma, jak ma być to czemu nie KFC. A ja się tam cieszę.
    gg (81.190.35...) 09-03-2017 20:09
    19.
          a niech sobie powstaje i MC i KFC..ja i tak tam nie jadam i nie zamierzam jadać ale jak innym to smakuje to proszę bardzo
    ja (46.169.153...) 09-03-2017 20:36
    20.
          W kącu....
    skrzat (188.146.81...) 09-03-2017 20:50
    21.
          plebs będzie miał gdzie jeść prawie, że mięsne potrawy, prawie robi różnicę...
    vonTusk (81.190.39...) 09-03-2017 23:49
    22.
          oby śmierdzące kebaby wyeksmitowały z miasta na dobre.
    S.G. (81.190.37...) 10-03-2017 07:54
    23.
          lubię czasami wciągnąć coś w Makdonaldzie i wkurzało mnie ze musze do szczecina jechać, brawo władze za sprowadzenie maka bo mam smaka
    germanik (83.11.65...) 10-03-2017 08:20
    24.
          Okazuje się, że frytki MD zawierają 17 składników! Zawierają one: -Ziemniaki (Uff! Cieszę się, że jest to pierwszy składnik) -Olej rzepakowy –większość olei rzepakowych jest modyfikowana genetycznie. -Uwodorniony olej sojowy-podobnie jak olej rzepakowy, olej sojowy jest produkowany z genetycznie modyfikowanych nasion soi. Proces uwodornienia oleju sprawia, że zawiera więcej niezdrowych nasyconych kwasów tłuszczowych. -Olej słonecznikowy – zdrowy olej jadalny, ale podgrzewany do wysokiej temperatury na długo zanim zostanie zastosowany do gotowania, jest chemicznie zmieniony i jest źródłem stanów zapalnych ciała. – „Naturalny smak” – naturalny aromat McDonalda jest najwyraźniej uzyskany ze źródła roślinnego, ale określenie „naturalny” nie oznacza nic, ponieważ może zawierać nawet glutaminian sodu – toksynę nerwów i mózgu (MSG). -Dekstroza – Rodzaj cukru. –Pirofosforan sodu– składnik jest najwyraźniej wykorzystywany do utrzymania koloru frytek. W dokumentacji przemysłu chemicznego jest wymieniony jako niebezpieczny w przypadku spożycia. -Kwasu cytrynowy – stosuje się jako środek konserwujący. –Dimetylopolisiloksan – wykorzystywany jako anty-pieniący środek. Ten chemiczny środek jest zazwyczaj stosowany w przemyśle jako uszczelniacz. – Olej roślinny do smażenia, który jest mieszanką 7 składników, w tym: olej rzepakowy, olej kukurydziany, olej sojowy, utwardzony olej sojowy zawierający tert-butylohydrochinon (TBHQ), kwas cytrynowy i dimetylopolisiloksan. Omówiliśmy większość z tych składników powyżej. Olej kukurydziany, podobnie jak jego koledzy z soi i rzepaku, jest teraz głównie z genetycznie zmodyfikowanej kukurydzy. TBHQ jest to składnik na bazie ropy naftowej, podobny do butanu, stosowany jako środek konserwujący. Ten składnik ma związek z astmą, chorobami skóry, zaburzeniami hormonalnymi oraz w długoterminowych badaniach na zwierzętach – z rakiem i uszkodzeniami DNA.
    mc murder (91.226.236...) 10-03-2017 09:22
    25.
          germanik (83.11.65...) firm się nie sprowadza ty ...,jak chcą to się otwierają ale ciemnota i zacofanie, co ty myślisz ,że UM sprowadza takie knajpy:):)Jedyne co robią to się z nimi dogadują o podatki i infrastrukturę oczywiście dla korzyść dla firm nie miasta.
    ciemny (77.112.25...) 10-03-2017 09:56
    26.
          szanse na przetrwanie takiego przybytku w tej lokalizacji na dłuższy okres raczej marne, wyrzucona kasa w błoto :), sieciówki na to stać - spragnionym urozmaicenia i jakości życzę, smacznego. Stargardzkie restauracje czy Witkowo to smak regionalnej tradycji i lokalnego patriotyzmu. Jednak inwestycja w tym miejscu wypełni krajobraz prowincji ... będę się zajadał tymi przysmakami z całą rodziną i przyjaciółmi, aż osiągnę przyzwoitą wagę i zadowolenie dowartościowania jedzenia przyzwoitego jedzenia w światowej sieci smacznego i szybkiego jedzenia :)
    smakosz nieprzyzwoity (94.254.140...) 10-03-2017 19:42
    27.
          smakosz nieprzyzwoity "szlachta" myśli, że w Macu jedzą burgery, a to tylko zmielone oczy, jądra i chrząstki zwierząt odpowiednio przyprawione chemią...smacznego
    vonTusk (81.190.39...) 10-03-2017 23:07
    28.
          oczy, jądra i chrząstki zwierząt to jedne z najlepszych i najbardziej odżywczych części.
    smakosz (77.114.81...) 11-03-2017 21:49
    29.
          Dobra, dobra... Przecież nikt nikogo nie zmusza, żeby tam jeść. Kto chce się odżywiać zdrowo, ten gotuje w domu. Mnie martwi inna rzecz - stracimy "wabik" dla klas na wycieczki ;-) W 99% na pytanie (np.) "Jedziemy do Szczecina do teatru?" odpowiedź klasy brzmiała: "A wstąpimy do McDonalda?" Żarcik oczywiście! Ale fakt faktem, że dużo ludzi jeździ do Maca robiąc dzieciom (i sobie pewnie też) atrakcję dnia, a teraz będą mieli tę atrakcję na miejscu. I jestem przekonana, że biznes będzie się kręcił... Nie jestem wielbicielką fast foodów, ale uważam, że nasze miasto zasługuje na taką inwestycję. I wierzę w zdrowy rozsądek stargardzian :)
    Anna (81.190.34...) 12-03-2017 13:03
    30.
          Hmmm odnoszę wrażenie, że MD dla niektórych mieszkańców jest jakąś nobilitacją i wydarzeniem roku. W gruncie rzeczy to śmieszne i straszne. To ma być osiągnięcie? Tego typu garkuchnie powinny zniknąć z PL z uwagi na szkodliwość serwowanego tam jedzenia. Ogólnie jestem przeciwnikiem szybkiego jedzenia, które powinno być dozwolone od 18 roku życia.
    elf81 (87.205.70...) 16-03-2017 20:33
    31.
          Ico wsioki a miało być tak pięknie MULTIKINO i co cicho.Młode dziewczyny będą niedługo wyglądały jak kaszaloty żrąc ten badziew.Podziękujcie Zającowi za spędy przymusowe szkół do SCK i dotowaniu tego przybytku kolesi.
    obiektywny (81.190.34...) 17-03-2017 08:23
    32.
          Kupując KEBABA zatrudniasz ARABA TFU.
    królik (81.190.34...) 17-03-2017 08:31
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: