rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Pojawiły się tabliczki (1)
  • Młoda Krew Ratuje Życie (0)
  • Jest najbezpieczniejszy, będzie jeszcze większy (5)
  • Kolejne miliony z Jeremie dla przedsiębiorców (0)
  • Bridgestone zainwestuje 194 mln euro (7)
  • ALA ma już 30 lat (1)
  • Tematy wcześniejsze
  • Debata na Chopina
  • Uwaga kierowcy! Szczecińska zablokowana AKTUALIZACJA
  • Stargardzianki uczą się bronić
  • Stargard powalczy o rekord Polski!
  • Szpitalna woda bez zanieczyszczeń
  • Od dziś ulice mają inne nazwy
  • Debata ewaluacyjna
  • Bakteria coli w szpitalu (wideo)
  • Stargard z dopłatami z BGK
  • Zaadoptuj psa z Bricomarche
  • Roznegliżowany 4 latek na al. Żołnierza
  • Towarowa zamknięta
  • 25 lat PEC
  • Orkan Ksawery szalał nad Stargardem
  • Dofinansowanie na Park Podworski
  • Decyzja zapadła, Bakun odejdzie
  • List otwarty to manipulacja polityczna?
  • Ważne konsultacje w sprawie Pyrzyckiego
  • Kolejna podwyżka
  • Bilety MZK za 1 zł
  • Umowa na termomodernizację podpisana
  • Nocna opieka przy szpitalu
  • Obraz Matki Bożej Solidarności
  • Zacieśniamy współpracę z Elmshorn
  • Zderzenie karetki z osobówką
  • Progi zwalniające na Słowackiego
  • Miasto przejęło ulice
  • Seniorzy uważajcie na oszustów
  • Rzecznik bardzo dobrze o Stargardzie
  • Dwie miejskie spółki połączone
  • Koperta do lodówki, czy nie?
  • Eksmisja przy Bydgoskiej
  • Stargardzki szpital przejmie nocne dyżury!
  • Seniorki lepsze w łowieniu
  • Radni pytają - co z basenem?
  • PKP przygotowuje teren przy ZCP
  • W grudniu otwarcie KFC w Stargardzie
  • Dymisja Pawła Bakuna
  • Zebraliśmy ponad tonę surowców
  • Wielki spór o nową radę (wideo)
  • Mieszkanie Plus w Stargardzie
    Tagi: Mieszkanie Plus, Stargard
    Ilość wyświetleń: 2223

       

       Stargard jako 4 miasto w województwie zachodniopomorskim dołącza do programu pilotażowego Mieszkanie Plus. Podczas dzisiejszego spotkania w starostwie, w którym udział wzięli: poseł Michał Jach, starosta Ireneusz Rogowski, komisarz Paweł Bakun, dyrektor Departamentu Mieszkalnictwa w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa Stanisław Kudroń, prezes zarządu BGK Nieruchomości Mirosław Barszcz oraz przedstawicielka wojewody Elżbieta Danielak podpisano listy intencyjne. Poniżej przedstawiamy relację.

    JF - 05.04.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Dzięki Irkowi Rogowskiemu - mieszkanie+
    sasza (91.204.155...) 05-04-2017 14:12
    2.
          Mieszkanie + buda z pieskiem Macierewicza?
    ekle (79.186.210...) 05-04-2017 14:32
    3.
          Cyt. "Średnia cena wynajmu lokum w programie Mieszkanie Plus, w zależności od lokalizacji, ma wynosić od 10 do 20 zł za metr kwadratowy (na miesiąc). To oznacza, że za wynajęcie 45 metrowego mieszkania zapłacimy maksymalnie ok. 900 zł miesięcznie." Jak się nie mylę to w TBS w Stargardzie po wpłaceniu partycypacji opłata za wynajem podobnego mieszkania wynosi 700zł miesięcznie plus opłaty.
    Stargard (79.186.69...) 05-04-2017 15:07
    4.
          Powariowali, co ma starosta do mieszkalnictwa w Stargardzie. Aaaa jest z PISu i kandydatem na prezydenta.Wynajem 1000 zł??? Wole kredyt a mieszkanie moje. Wynajem na rynku wtórnym tyle kosztuje. POGRĄŻACIE SIĘ TOTALNIE
    Hipokryzja (37.47.140...) 05-04-2017 15:26
    5.
          Powariowali, co ma starosta do mieszkalnictwa w Stargardzie. Aaaa jest z PISu i kandydatem na prezydenta.Wynajem 1000 zł??? Wole kredyt a mieszkanie moje. Wynajem na rynku wtórnym tyle kosztuje. POGRĄŻACIE SIĘ TOTALNIE
    Hipokryzja (37.47.140...) 05-04-2017 15:26
    6.
          a dla rodzin z 1 dzieckiem program GETTO + Czy rodzina 2+1 jest gorsza?
    a (83.11.225...) 05-04-2017 15:27
    7.
          drożej niż cena rynkowa ale kampania wyborcza w toku
    fan (83.11.65...) 05-04-2017 15:48
    8.
          Program Kiełbasa+ właśnie się realizuje.
    ma2i (213.238.107...) 05-04-2017 15:53
    9.
          Obiecała Beata że będzie tania chata. "Pożyjemy, zobaczymy!"
    Stargard (79.186.69...) 05-04-2017 16:00
    10.
          Starosta jak rzecznik prasowy miasta prowadzi konferencję. Normalnie jaja jak berety.
    co ja patrzę (37.248.153...) 05-04-2017 19:00
    11.
          Poparcie dla PiS spada, ale prezes Jarosław Kaczyński (68 l.) uspokaja: szykujemy wiele zmian, które poprawią nasze wyniki w sondażach... Cyt. "To może pomoże program Mieszkanie+? – Nie da takiego efektu. Musiałoby być tak, że teraz ludzie w całej Polsce dostawaliby klucze do mieszkań. A na razie program jest w powijakach – mówi nam ważny polityk PiS. Na nowe pomysły w budżecie nie ma pieniędzy. – Niewiele możemy zaoferować, jeśli nie chcemy powiększyć deficytu – mówi nam jeden z ministrów.
    Stargard (79.186.69...) 05-04-2017 19:43
    12.
          15 lat - stołki zagrożone w Stargardzie. Jak nie ma co uderzyć to w Pis najłatwiej, ale dzieki pisowi cooś sie zaczyna dziać w kraju.
    antysitwa (178.235.40...) 05-04-2017 20:31
    13.
          PiS, PiS i tylko PiS. Pajor też nie był krasomówcą, 15 lat już wystarczy, Stargard XXI tylko knuje i opluwa innych. Wstyd, godne pożałowania.
    obserwator (89.228.245...) 05-04-2017 20:50
    14.
          Ta konferencja w sprawie podpisania listu intencyjnego dot. tzw. "mieszkania plus" to czysta farsa i tylko potwierdza w przekonaniu jaką propagandą popisuje sie PiS i jego kandydat na prezydenta I. Rogowski. Uwłaczającym jest też dla rangi stanowiska prezydenta miasta, fakt organizowania takiego spotkania w Starostwie po to aby promować Rogowskiego, a nie w Urzędzie Miejskim przez Pana Bakuna jako pełniącego obowiązki prezydenta. Czyżby Prezydent miasta przeniósł swoje miejsce urzędowania z UM do Starostwa. Ponadto, podpisanie listu nie jest żadną zasługą ani Rogowskiego ani Bakuna ponieważ, jak mi wiadomo jeszcze za życia śp. prezydenta Pajora Miasto zgłosiło akces udziału w programie mieszkanie plus, proponując zarazem na ten cel te dwie działki, o których mówił Bakun. Nie wypada się więc nadmiernie chwalić czyimś pomysłem. A już czystą paranoją jest sprawianie wrażenia, że to jest inicjatywa, czy też zasługa Starosty Rogowskiego. Program "mieszkanie plus" nie jest ani zadaniem Powiatu ani Starosty. To jest tak jak to wczoraj wynikało z wypowiedzi Rogowskiego w czasie debaty, że prezydent Stargardu ma załatwić drogę ekspresową nr 10 do Bydgoszczy. Istne pomieszanie z poplątaniem zadań, funkcji i źródeł finansowania przez poszczególne samorządy i wciskanie wyborczej ciemnoty. Świadczy to niewątpliwie o braku szacunku do mieszkańców Stargardu, którzy jednak wiedzą swoje.
    Zorientowany (37.47.130...) 05-04-2017 22:14
    15.
          Obrona 15 letnich stołków trwa do końca.
    glorietta (178.235.40...) 05-04-2017 22:28
    16.
          Polacy przejrzeli na oczy i dostrzegli kłamstwa PiSu i jego systematyczną dewastację Polski. Sondaże lecą w dół, a "ciemny lud tego nie kupi"
    Stargard (79.186.69...) 05-04-2017 23:11
    17.
          Po wpłaceniu tylko partycypacji..tak weź 50 tyś kredytu na partycypację i faktycznie tylko. Od kiedy to na kredyt jest twoje? Mieszkanie na kredyt jest banku dopóki go nie spłacisz czyli za jakieś 25-30 lat.Nie wspomnę że kupujesz mieszkanie za około 100% więcej (koszty kredytu).To że miasto zgłosiło chęć uczestnictwa nic nie znaczy, bo takich miast w Polsce chcących uczestniczyć w programie jest dużo więcej.Podejrzewam że poseł musiał zadziałać.Ci którzy tu hejtuja podejrzewam ze są od Zająca, ale ok skoro tak to chcecie rozegrać...nie rozumiem takiego absurdalnego maniactwa. To jak kibole, sekta itp. Powodzenia
    Ninja (87.205.102...) 06-04-2017 04:29
    18.
          Ninja - ale bez teatrzyku komisarzo/dyrektora wespół z posłem i kandydatem na prezydenta, w Stargardzie mamy taki sposób wynajmu mieszkań. DO tego jest tańszy - to partycypacja w TBS. Jak ktoś chce wynajmować a nie kupować, to już to może robić. Po drugie, to miasto podpisuje list intencyjny, czy powiat? To ca pan komisarzo / dyrektor robi w starostwie? Krótko - obrzydliwą kampanię. A ten list intencyjny, to po przegranych wyborach na prezydenta przez starostę - to sobie będziemy mogli, wsadzić ... To tak jak budowa drogi S6 Słups - Gdańsk, niby wszystko załatwione, ale przyszła dobara zmiana i po drodze. Także za dużo tych "plusów" może w końcu okazać się złowieszczym minusem.
    Anty PiS (81.190.38...) 06-04-2017 07:28
    19.
          kampania wyborcza ale to tylko ściema , Rafał zostanie prezydentem i to już w poniedziałek, tak chcą stargardzianie!
    Katarzyna Wielka (83.11.152...) 06-04-2017 08:23
    20.
          Ad 14. Brawo Zorientowany, pięknie wypunktowanie, każdy kto ma choć odrobinę oliwy w głowie tylko się ironicznie zaśmieje z tej propagandy w Starostwie, bo to lipa straszliwa. Trole PISu mogą to zaklinać rzeczywistość, ale fakty mówią same za siebie....w niedzielę Pan Zając nokautuje rywali w pierwszej rundzie, nie może być inaczej, i cieszmy się z tego, bo przed nami rozkwit!!!!
    mega stargard!!! (83.11.152...) 06-04-2017 10:06
    21.
          Mieszkam w bloku ok 20 rodzin, żyjemy z sąsiadami w bardzo dobrych relacjach i po wielu rozmowach mogę powiedzieć jedno, są tacy którzy jasno mówią Rogowski lub Ławrynowicz inni że nie pójdą zagłosować ale żadna z osób nie deklarowała głosowania na Zająca. Nasz blok to patrząc z poprzednich wyborów średnia statystyczna więc skąd nagle tylko na forach takie zającobranie? Aż tak mocno boicie się zmian w urzędzie? Skończą się kawki i będzie trzeba naprawdę zapracować na wypłate? To was tak przeraża?
    Adam (37.47.175...) 06-04-2017 10:22
    22.
          Katarzyna Wileka vel zajączek idź lepeij do stajni:)
    hehe (178.235.40...) 06-04-2017 10:22
    23.
          SPERDALAJ+
    Bart (81.190.35...) 06-04-2017 10:55
    24.
          Boli? Musi boleć:)
    hehe (178.235.40...) 06-04-2017 11:10
    25.
          tak tak tak wszyscy za pisem w stragardzie ciekawe od kiedy buehehehe irek ok 15% zosia 20 do 25% reszta zajączek
    Katarzyna Wielka (83.11.152...) 06-04-2017 11:26
    26.
          Katarzyna wielka vel zajączek skąd masz te sondaże od zajączka wielkanocnego?:))
    co za ludzie (178.235.40...) 06-04-2017 11:33
    27.
          PiS daje 500+. PiS obniżył wiek emerytalny. PiS buduje mieszkanie + i tak nic DZIWNYM ludzia nie pasuje . Dlaczego tak Kochacie PO?
    Olo (94.254.227...) 06-04-2017 12:17
    28.
          Olo, będziesz płacił za te pomysły, jak wszyscy inni, nic się z powietrza nie bierze, juz w tym roku brakuje w kasie ZUSu 63 mld złotych, zobaczymy jak długo PIS wytrzyma z tym rozdawnictwem
    mega stargard!!! (83.11.152...) 06-04-2017 13:42
    29.
          A co ty taki zatroskany, co bedzie to bedzie.
    za 500+ (178.235.40...) 06-04-2017 14:44
    30.
          Ludzie opamiętajcie sie nie którym nadal pachnie władza opozycji aby sprzedać Polskę, odpowiem wam nigdy wy nie dojdziecie do władzy to koniec waszej żywotności, jestem bez partyjny i nikomu nie ufam,ale odpowiem uprzednia władza sprzedała wszystko co było możliwe i za byle co ludzi wsadzała do paki i wy to popieracie, bo ja nie ja wstanie wojennym byłem wozony z Zakładu Karnego do róznych miast, tylko za to że woziłem ze Stargardu do Szczecina ulotki Solidarności, ale dzis tego nie żałuje pomimo to, że byłem palowany. Ludzie czy PIS robi coś dobrego tak bo on zmienia Polskę i przywraca do wolności, a tym co się nie podoba to niech wyjadą za miedze i tam niech są na zmywaku itp, ja nigdy dawnej władzy nie będę popierał, bo to byli złodzieje szubrawcy i kombinatorzy, kiedyś gdy chciałeś protestować to dostałeś pałowanie albo do paki. Dziś byle łachudra protestuje dla jaj i rozrabia aby był tylko widziany w TV i jaki to on jest warzny i co on by w Polsce nie zmienił, koniec z kłamstwem i cwaniakami, a jeżeli jesteś taki uczny to pokaż co potrafisz, albo nie pchaj się na afisz.
    obserwator (164.126.164...) 06-04-2017 16:55
    31.
          Ad.30. Cyt. "zmienia Polskę i przywraca do wolności" PiS przywraca w Polsce ale praktyki rodem z PRL. PiS-owski „prezydent”, PiS-owskie służby specjalne, PiS-owski wywiad i kontrwywiad wojskowy, Pis-owska policja, prokuratura i sądownictwo, PiS-owski Trybunał Konstytucyjny, PiS-owski fiskus, PiS-owskie media „publiczne”. Tyko tyle i aż tyle wystarczy, aby Państwo-pis stało się dyktaturą.
    Stargard (79.186.215...) 07-04-2017 08:51
    32.
          500+, obnizenie wieku emerytalnego, aferysci i zlodzieje, likwidacja kontraktow w wojsku, odbudowa przemysłu tego Stargard vel zajączku nie napiszesz?
    stargardzianie (178.235.40...) 07-04-2017 09:00
    33.
          Sondaż dotyczący niedzielnych wyborów na prezydenta Stargardu... Andrzej Kutys Rafał Zając wygrywa w pierwszej turze - przed wyborami prezydenta w Stargardzie takie są wyniki sondażu, jaki specjalnie dla Radia Szczecin przeprowadziła Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP. Startujący ze swojego komitetu kandydat - dotychczasowy zastępca zmarłego nagle prezydenta Sławomira Pajora - wedle badania mógłby liczyć na 68 procent głosów. -Konkurenci Zająca w sondażu wypadają zdecydowanie słabiej. Na drugim miejscu jest kandydat PiS Ireneusz Rogowski z 18 procentowym deklarowanym poparciem, była posłanka PO, reprezentująca partię Zofia Ławrynowicz może liczyć na 11 procent głosów. Spytano także o to, ile osób chce wziąć udział w przedterminowych wyborach na prezydenta Stargardu, "zdecydowanie tak" i "raczej tak" odpowiedziało w sumie ponad dwie trzecie badanych. W rankingu partii - "gdyby odbywały się wybory parlamentarne" - ponad 27 procent badanych mieszkańców Stargardu deklaruje poparcie dla PiS, 24 proc. dla PO, dalej Kukiz '15 z 11 procent, .Nowoczesna 6 proc. Minimalnie poniżej progu wyborczego jest PSL, SLD ma 3,5 procent a KORWiN 2,5. Ankieterzy zapytali w sumie 205 osób, błąd badania jest szacowany na niespełna sześć procent. Wybory prezydenta Stargardu odbędą się w niedzielę 9 kwietnia. Relacja Andrzeja Kutysa Źródło:radioszczecin.pl/1,352224,sondaz-dotyczacy-niedzielnych-wyborow-na-prezyde
    Stargard (79.186.215...) 07-04-2017 09:33
    34.
          Kiedy i gdzie dokładnie w Stargardzie był ten sondaż.? Kto to widział tych sondażystów ze Szczecina?:))))
    antysitwa (178.235.40...) 07-04-2017 09:52
    35.
          Czy to ważne gdzie? Czy to ważne kto to widział? Najważniejsze jest to, że pan Rafał Zając ma 68 procentowe poparcie mieszkańców Stargardu. Ha-ha!!
    Stargard (79.186.215...) 07-04-2017 10:03
    36.
          Ważne, po co piszesz dyrdymały??, a teraz piszesz czy to ważne. sam sobie zaprzeczasz:)))
    ale jaja (178.235.40...) 07-04-2017 10:55
    37.
          Ad.36.Odnosi się do postu 34.Czytaj ze zrozumieniem.
    Stargard (79.186.215...) 07-04-2017 11:57
    38.
          Spektakle tworzone by bezcześcić, deptać, hańbić, kalać i mieszać z błotem, nie powiodły się, i z tego najbardziej się cieszę. Dobra rada to rywalizacja na programy i argumenty, uczciwa gra w otwarte karty przynosi oczekiwany sukces.
    Stargard (79.186.215...) 07-04-2017 11:58
    39.
          W debacie w tv regionalnej o 18.45 podobno wycofał się zając,boi sie starcia na żywo z Rogowskim??
    x (95.51.71...) 07-04-2017 14:17
    40.
          Aktualizacja godz. 22.05 Marcin Rumiński z UM Stargard: Rafał Zając na półmetku zebrał już 12 042 głosów, tj. 88,58 procent!!! AKTUALIZACJA godz. 21.50 W sztabie wyborczym Rafała Zająca uzyskaliśmy informacje spływające z pierwszych OKW. Wskazują na zdecydowaną przewagę tego niezależnego kandydata. Dla przykładu: W OKW nr 19 głosy rozłożyły się w następujący sposób: Rafał Zając 88%, Ireneusz Rogowski 9% i Zofia Ławrynowicz 2% OKW nr 13 Zając 88% (9020 głosów), Rogowski 10% (1031), Ławrynowicz 1,8% (190) OKW nr 21 Zając 87% (754 głosy), Rogowski 11,7% (101), Ławrynowicz 0,8% (7) Czytaj więcej: http://www.gs24.pl/wiadomosci/stargard/a/wybory-prezydenta-stargardu-wyniki-na-zywo,11970128/ źródło:http://www.gs24.pl