rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • „Stargard nad Iną” z dofinansowaniem (0)
  • Maria Lisowska zasłużona dla Stargardu (0)
  • Coolturalne Wakacje 2017 (0)
  • Festyn Historyczny „W krainie Gryfa” (0)
  • Światowy Dzień Krwiodawcy (0)
  • Zmiany w stargardzkiej infrastrukturze (30)
  • Tematy wcześniejsze
  • Podsumowanie Budżetu Obywatelskiego
  • Pobiegną po Błękitną Wstęgę
  • Przedszkolaki doświadczają świata
  • Szczecińska zmienia oblicze
  • Dane pacjentów poza szpitalem?
  • Stargardzkie archiwum od środka
  • Przedszkole i żłobek na os. Lotnisko?
  • Prezydent zabrał głos w sprawie Alei Żołnierza
  • Regulamin wzbudził kontrowersje
  • Brakuje miejsc do wyprowadzania psów?
  • W całej Polsce zawyły syreny
  • Ogromne pieniądze na sztandar?
  • Mężczyzna chciał skoczyć z 10 piętra (wideo)
  • Powstanie noclegownia dla bezdomnych
  • Stargardzki Dzień Dziecka
  • Zbiórka krwi w Białych Koszarach
  • X Miedwiański Zlot Pojazdów Zabytkowych
  • XIII Finał Powiatowego Miesiąca Walki z Rakiem
  • Rondo na Spokojnej - w poniedziałek rozpoczną się prace
  • Nowe światła za 90 tysięcy
  • Kolejowa Noc Muzeów
  • Nasz Stargard przekazał pluszaki
  • Pierwsza pomoc w ZS2
  • Kontrowersje wokół budowy ronda
  • Teatr letni prawie gotowy
  • Dni Olimpijczyka 2017
  • Dzień Pionierów Stargardu
  • Trzy nowe poradnie w szpitalu
  • Będą zmiany na Ceglanej i Jugosłowiańskiej
  • Powstanie aleja z prawdziwego zdarzenia
  • Majowy festyn przy przedszkolu
  • Polska czy Monako?
  • Rzeźba kolejarza już na rynku
  • Nowy samochód i przyjęte sprawozdania
  • Stargard gospodarzem Dni Olimpijczyka
  • Koniec strzelnicy w Bielkowie?!
  • Duże zmiany w starostwie
  • Prokuratura w Szczecinie – to nie koniec!
  • Rafał Zając - KFC w Stargardzie
  • Rogowski zrezygnował!
  • Żółta kartka dla Anny Smoliry-Kozłowskiej
    Tagi: Rada Miejska, Stargard
    Ilość wyświetleń: 3420

       

       Podczas XXVIII sesji Rady Miejskiej, radna Anna Smolira-Kozłowska skierowała zapytania do prezydenta odnośnie przykrego incydentu, który miał miejsce 23 marca po zakończeniu prac Komisji Społecznej. Poniżej prezentujemy całą wypowiedź.

    JF - 06.04.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Ach te kobity...
    Byczek (95.51.124...) 06-04-2017 12:44
    2.
          Te kobity mają "jaja" do pana Przepióry.
    popieram je (178.235.40...) 06-04-2017 14:42
    3.
          Normalnie żenada! Jak ważna to sprawa aby poruszać takie tematy podczas obrad. Masakra! Weźcie się ddo roboty, a nie pierdołami się zajmujecie
    Mikolaj (94.254.227...) 06-04-2017 16:35
    4.
          Pierwsza i ostatnia kadencja. Już się Pani w mediach nabyła i o to jej chodziło.
    prawy (81.190.36...) 06-04-2017 21:34
    5.
          Brawo pani ANIU. Szkoda,że tak mało ludzi ma odwagę domagać się szacunku w UM. Jeżeli pani tak została potraktowana to jak ta osoba traktuje klientów? Strach się bać!
    Zuza (94.254.225...) 06-04-2017 22:00
    6.
          Jakieś jaja. Rezygnuje z Ligi Powiatu, niby pozostając niezależną, po czym dzień później razem z mężem są na spotkaniu Irka Rogowskiego. I teraz na "zlecenie" wymyślą jakieś problemy. Podobnie Pani Łada- Siwiec. Jeździ w kampanii z Rogowskim " czołgiem" ale oczywiście jest niezależna. Ehhh... Mi by było ciężko w lustro spojrzeć.
    Roxy (94.254.131...) 06-04-2017 22:52
    7.
          No tak a byli TW, byli i obecni członkowie SLD i... Solidarność dziś ramię w ramię!Oczywiście za bezpartyjnym i niezależnym. Ehhh
    Foxy (88.156.155...) 06-04-2017 23:42
    8.
          Brudne chwyty osób popierających Ireneusza Rogowskiego, widzą zagrożenie więc szukają HAKÓW.
    Stargard (79.186.215...) 07-04-2017 08:18
    9.
          Nizezależny zając z Nowoczesną i Sld:)))
    obłuda polityków (178.235.40...) 07-04-2017 08:58
    10.
          I bardzo dobrze bo się należało.W Starej Dąbrowie Pani S. słynie z klotliwosci i braku kompetencji.Wyzej s.. niż du..e ma!brawo pani Aniu
    Tom (37.47.152...) 07-04-2017 09:33
    11.
          Sondaż dotyczący niedzielnych wyborów na prezydenta Stargardu... Andrzej Kutys Rafał Zając wygrywa w pierwszej turze - przed wyborami prezydenta w Stargardzie takie są wyniki sondażu, jaki specjalnie dla Radia Szczecin przeprowadziła Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP. Startujący ze swojego komitetu kandydat - dotychczasowy zastępca zmarłego nagle prezydenta Sławomira Pajora - wedle badania mógłby liczyć na 68 procent głosów. -Konkurenci Zająca w sondażu wypadają zdecydowanie słabiej. Na drugim miejscu jest kandydat PiS Ireneusz Rogowski z 18 procentowym deklarowanym poparciem, była posłanka PO, reprezentująca partię Zofia Ławrynowicz może liczyć na 11 procent głosów. Spytano także o to, ile osób chce wziąć udział w przedterminowych wyborach na prezydenta Stargardu, "zdecydowanie tak" i "raczej tak" odpowiedziało w sumie ponad dwie trzecie badanych. W rankingu partii - "gdyby odbywały się wybory parlamentarne" - ponad 27 procent badanych mieszkańców Stargardu deklaruje poparcie dla PiS, 24 proc. dla PO, dalej Kukiz '15 z 11 procent, .Nowoczesna 6 proc. Minimalnie poniżej progu wyborczego jest PSL, SLD ma 3,5 procent a KORWiN 2,5. Ankieterzy zapytali w sumie 205 osób, błąd badania jest szacowany na niespełna sześć procent. Wybory prezydenta Stargardu odbędą się w niedzielę 9 kwietnia. Relacja Andrzeja Kutysa Źródło:radioszczecin.pl/1,352224,sondaz-dotyczacy-niedzielnych-wyborow-na-prezyde
    Stargard (79.186.215...) 07-04-2017 09:35
    12.
          No i dobrze niech sobie wygrywa tylko niech wymienia sobie slabych urzednikow.Bo jesli paniusia sie tak sadzi to jak traktuje petentow.A w ogole po co jej wydzial?Wszedlem na str.urzedu i sie okazuje ,ze jej wydzial to 3 osoby .2 zapierdzielaja a ta pani bierze pensje dyrektorska.To sa oszczednosci?tak wlasnie dzialal pajor.UZaleznial od siebie ludzi
    Kolmis (37.47.153...) 07-04-2017 09:39
    13.
          U-la-la-la!!! Najważniejsze jest to, że pan Rafał Zając ma 68 procentowe poparcie mieszkańców Stargardu. Ha-ha!! No i co? Zatkało kakao!
    Stargard (79.186.215...) 07-04-2017 10:20
    14.
          Bronek tez mial wygrac z Duda hahaha
    Hulek (37.47.153...) 07-04-2017 10:24
    15.
          Ale ta pani jest piękna.....a wygra pan Rafał i to mam nadzieję że w I turze
    Ajhelbaum (79.186.214...) 07-04-2017 10:55
    16.
          Spektakle tworzone by bezcześcić, deptać, hańbić, kalać i mieszać z błotem, nie powiodły się, i z tego najbardziej się cieszę. Dobra rada to rywalizacja na programy i argumenty, uczciwa gra w otwarte karty przynosi oczekiwany sukces.
    Stargard (79.186.215...) 07-04-2017 11:53
    17.
          A ci z sondażowni to chyba stali na Czarnieckiego o 16.00...Ale pompujcie balonik dalej:)
    C.K. (82.214.138...) 07-04-2017 12:45
    18.
          ROGOWSKI, TYLKO ROGOWSKI MOŻE POŁOŻYĆ KRES UKŁADOM W MIEŚCIE. W URZĘDZIE I SPÓŁKACH SAME POWIĄZANIA. CHCEMY NORMALNOŚCI A NIE PIENIACTWA.
    STARGARD (81.190.38...) 07-04-2017 21:21
    19.
          ***
    obserwator (80.245.179...) 09-04-2017 01:12
    20.
          Nieoficjalne wyniki z 15 komisji obwodowych: Rafał Zając 88 procent. Ireneusz Rogowski 10 procent. Zofia Ławrynowicz 2 procent.
    Stargard (83.20.71...) 09-04-2017 22:09
    21.
          Aktualizacja godz. 22.05 Marcin Rumiński z UM Stargard: Rafał Zając na półmetku zebrał już 12 042 głosów, tj. 88,58 procent!!! AKTUALIZACJA godz. 21.50 W sztabie wyborczym Rafała Zająca uzyskaliśmy informacje spływające z pierwszych OKW. Wskazują na zdecydowaną przewagę tego niezależnego kandydata. Dla przykładu: W OKW nr 19 głosy rozłożyły się w następujący sposób: Rafał Zając 88%, Ireneusz Rogowski 9% i Zofia Ławrynowicz 2% OKW nr 13 Zając 88% (9020 głosów), Rogowski 10% (1031), Ławrynowicz 1,8% (190) OKW nr 21 Zając 87% (754 głosy), Rogowski 11,7% (101), Ławrynowicz 0,8% (7) Czytaj więcej: http://www.gs24.pl/wiadomosci/stargard/a/wybory-prezydenta-stargardu-wyniki-na-zywo,11970128/ źródło:http://www.gs24.pl
    Stargard (83.20.71...) 09-04-2017 22:30
    22.
          Rafał Zając prezydentem Stargardu... Autor: Redakcja Twoje Radio 90.3 FM -Rafał Zając prezydentem Stargardu. Według nieoficjalnych informacji wybory zakończyły się w pierwszej turze - na zwycięstwo wskazują cząstkowe dane z 35 komisji. Rafał Zając zdobył 22 672 głosów (87,56 %), Ireneusz Rogowski - 2 769 głosów (10,69 %), a Zofia Ławrynowicz - 452 (1,75 %). Odnotowano rekordową frekwencję - do urn poszło ponad 50 procent mieszkańców Stargardu. Dla przypomnienia, w roku 2014, frekwencja wyniosła 40.34 proc., a w roku 2010 - 37.81 proc. Rafał Zając będzie Gościem Dnia w poniedziałek po godz. 8:00.
    Stargard (83.20.71...) 09-04-2017 23:38
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: