rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Pojawiły się tabliczki (1)
  • Młoda Krew Ratuje Życie (0)
  • Jest najbezpieczniejszy, będzie jeszcze większy (5)
  • Kolejne miliony z Jeremie dla przedsiębiorców (0)
  • Bridgestone zainwestuje 194 mln euro (7)
  • ALA ma już 30 lat (1)
  • Tematy wcześniejsze
  • Debata na Chopina
  • Uwaga kierowcy! Szczecińska zablokowana AKTUALIZACJA
  • Stargardzianki uczą się bronić
  • Stargard powalczy o rekord Polski!
  • Szpitalna woda bez zanieczyszczeń
  • Od dziś ulice mają inne nazwy
  • Debata ewaluacyjna
  • Bakteria coli w szpitalu (wideo)
  • Stargard z dopłatami z BGK
  • Zaadoptuj psa z Bricomarche
  • Roznegliżowany 4 latek na al. Żołnierza
  • Towarowa zamknięta
  • 25 lat PEC
  • Orkan Ksawery szalał nad Stargardem
  • Dofinansowanie na Park Podworski
  • Decyzja zapadła, Bakun odejdzie
  • List otwarty to manipulacja polityczna?
  • Ważne konsultacje w sprawie Pyrzyckiego
  • Kolejna podwyżka
  • Bilety MZK za 1 zł
  • Umowa na termomodernizację podpisana
  • Nocna opieka przy szpitalu
  • Obraz Matki Bożej Solidarności
  • Zacieśniamy współpracę z Elmshorn
  • Zderzenie karetki z osobówką
  • Progi zwalniające na Słowackiego
  • Miasto przejęło ulice
  • Seniorzy uważajcie na oszustów
  • Rzecznik bardzo dobrze o Stargardzie
  • Dwie miejskie spółki połączone
  • Koperta do lodówki, czy nie?
  • Eksmisja przy Bydgoskiej
  • Stargardzki szpital przejmie nocne dyżury!
  • Seniorki lepsze w łowieniu
  • Radni pytają - co z basenem?
  • PKP przygotowuje teren przy ZCP
  • W grudniu otwarcie KFC w Stargardzie
  • Dymisja Pawła Bakuna
  • Zebraliśmy ponad tonę surowców
  • Wielki spór o nową radę (wideo)
  • Sprawa SCK w prokuraturze
    Tagi: SCK, Stargard
    Ilość wyświetleń: 5585

       

       Najpierw była interpelacja, teraz sprawa trafiła do prokuratury. W trakcie obrad Rady Miejskiej kolejny raz poruszony został temat nieprofesjonalnego zachowania pracowników Stargardzkiego Centrum Kultury podczas XXV Finału WOŚP. O sprawie pisaliśmy już na początku marca, więcej informacji znajdziecie klikając tutaj.

    JF - 06.04.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Kolejne rodzynki wypływają z pod dywanu:)
    hehe wybory (178.235.40...) 06-04-2017 13:06
    2.
          spod dywanu jeśli już...
    słownik (85.128.10...) 06-04-2017 14:03
    3.
          Czym bliżej wyborów,tym stan zdenerwowania w szeregach konkurencji coraz większy. Czyżby "biała gorączka" dawała znać o sobie. Napad złości, wściekłości, nienawiści i bezsilności widoczny jest po pisanych artykułach na rii.pl.Tylko spokój może nas uratować.Pan Rafał Zając pokazuje Klasę,nie pisze artykułów mających na celu kompromitowanie swojej konkurencji,nie obraża i nie znieważa.Zgodnie z sumieniem głosuję na najlepszego kandydata, a jest to pan Rafał Zając.
    Stargard (83.11.132...) 06-04-2017 14:32
    4.
          Stołki zagrożone? hehe
    15 lat czas na zmiane (178.235.40...) 06-04-2017 14:41
    5.
          Żadne stołki , ja np zwykły obywatel pracujący w szczecinie ale też na Zająca
    Romek (83.11.152...) 06-04-2017 15:34
    6.
          A ja pracujący w Pyrzycach na Rogowskiego.
    antysitwa (178.235.40...) 06-04-2017 15:56
    7.
          A ja nidzie nie pracuje nie będę głosował na tych ludzi, Ci co nie są wiarygodni wobec społeczeństwa, Ci ludzie tylko walczą o stołki, a nie o dobro dla obywatela, Mieszkam w tym Mieście od 1948r i widziałem nie jedne przekręty i obiecanki, które nikt nie spełnił Ci ludzie tylko podnoszą podatki i podnoszą kasę dla siebie, nie głosuj na tych co nie maja zaufania, są kłamcami obiecują i nic nie robią, taka jest prawda.
    mieszkaniec (164.126.164...) 06-04-2017 16:27
    8.
          Tyż prawda, a najbardziej ci co juz 15 lat siedza:)
    góral (178.235.40...) 06-04-2017 16:45
    9.
          Czy Pani może udostępnić treść listów, które pani otrzymała od pani Woźniak oraz od pana Dyrektora wiejskiego ośrodka kultury?
    ciekawski (188.146.10...) 06-04-2017 17:45
    10.
          http://bip.um.stargard.pl/files/interpelacje/interp/2017/i28022017-13o.pdf
    ciekawski1 (89.229.104...) 06-04-2017 18:09
    11.
          wyjazd z koryta
    Phan (94.40.69...) 06-04-2017 21:46
    12.
          DEBATA KANDYDATÓW NA PREZYDENTA STARGARDU W TVP3 SZCZECIN Źródło: TVP3 Szczecin Zofia Ławrynowicz, Rafał Zając i Ireneusz Rogowski spotkają się w najbliższy piątek - 7 kwietnia o godz. 18:45 w studio TVP3 Szczecin. Debatę poprowadzi Dariusz Baranik. Debatę będzie można oglądać na żywo w telewizji, a także za pośrednictwem Internetu: www. tvpstream.tvp.pl www.facebook.com/tvpszczecin
    Stargard (83.11.132...) 06-04-2017 22:05
    13.
          Może obejdzie się tym razem bez kartek i tabletów.
    qa (91.228.157...) 06-04-2017 22:35
    14.
          ale za to będzie dukanie
    ahhhanio (79.186.214...) 07-04-2017 08:29
    15.
          Sondaż dotyczący niedzielnych wyborów na prezydenta Stargardu... Andrzej Kutys Rafał Zając wygrywa w pierwszej turze - przed wyborami prezydenta w Stargardzie takie są wyniki sondażu, jaki specjalnie dla Radia Szczecin przeprowadziła Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP. Startujący ze swojego komitetu kandydat - dotychczasowy zastępca zmarłego nagle prezydenta Sławomira Pajora - wedle badania mógłby liczyć na 68 procent głosów. -Konkurenci Zająca w sondażu wypadają zdecydowanie słabiej. Na drugim miejscu jest kandydat PiS Ireneusz Rogowski z 18 procentowym deklarowanym poparciem, była posłanka PO, reprezentująca partię Zofia Ławrynowicz może liczyć na 11 procent głosów. Spytano także o to, ile osób chce wziąć udział w przedterminowych wyborach na prezydenta Stargardu, "zdecydowanie tak" i "raczej tak" odpowiedziało w sumie ponad dwie trzecie badanych. W rankingu partii - "gdyby odbywały się wybory parlamentarne" - ponad 27 procent badanych mieszkańców Stargardu deklaruje poparcie dla PiS, 24 proc. dla PO, dalej Kukiz '15 z 11 procent, .Nowoczesna 6 proc. Minimalnie poniżej progu wyborczego jest PSL, SLD ma 3,5 procent a KORWiN 2,5. Ankieterzy zapytali w sumie 205 osób, błąd badania jest szacowany na niespełna sześć procent. Wybory prezydenta Stargardu odbędą się w niedzielę 9 kwietnia. Relacja Andrzeja Kutysa Źródło:radioszczecin.pl/1,352224,sondaz-dotyczacy-niedzielnych-wyborow-na-prezyde
    Stargard (79.186.215...) 07-04-2017 09:31
    16.
          Ty tuba zająca, a gdzie oni ten sondaż i kiedy robiła ta szkoła ze Szczecina. Przynajmniej tu się nie ośmieszaj, masz ludzi za ciemny lud?
    antysitwa (178.235.40...) 07-04-2017 09:48
    17.
          ja stawiam na 55 % dla Zająca w I turze
    cudo (79.186.214...) 07-04-2017 10:51
    18.
          Stawiać to możesz klocka w wc.
    wróżka Pelagia (178.235.40...) 07-04-2017 11:01
    19.
          Ad.16 Czy to ważne gdzie? Czy to ważne kto? Najważniejsze jest to, że pan Rafał Zając ma 68 procentowe poparcie mieszkańców Stargardu. Ha-ha!! Zatkało kakao!!!
    Stargard (79.186.215...) 07-04-2017 11:15
    20.
          Spektakle tworzone by bezcześcić, deptać, hańbić, kalać i mieszać z błotem, nie powiodły się, i z tego najbardziej się cieszę. Dobra rada to rywalizacja na programy i argumenty, uczciwa gra w otwarte karty przynosi oczekiwany sukces.
    Stargard (79.186.215...) 07-04-2017 11:51
    21.
          W debacie w tv regionalnej o 18.45 podobno wycofał się zając,boi sie starcia na żywo z Rogowskim??
    hehe (95.51.71...) 07-04-2017 14:15
    22.
          i bardzo dobrze,że pa.Ławrynowicz i p.Zając wycofali się z debaty.Taką debatę można robić w mediach niezależnych.
    Ka (89.229.103...) 07-04-2017 16:52
    23.
          czyli jakich niezalęznych? *** głupoty. Bał się i kropka.
    antysitwa (178.235.40...) 07-04-2017 17:05
    24.
          Wszyscy się boją krasomówcy
    Hans (178.235.40...) 07-04-2017 19:30
    25.
          Rzeczywiście. Zdolności swobodnej wypowiedzi Rogowskiego i jego niebywałe umiejętności argumentacji swoich racji są w stanie powalić każdego. Nawet R. Zająca. Prawdopodobnie R. Zając nie spał ostatniej nocy (ze strachu przed face to face z Ireneuszem) i stąd jego niemoc. Ten ogromny stres R. Zająca przed debatą z błyskotliwym Ireneuszem wywołał w nim popłoch i strach. Jest pewne, że Rafał Z. boi się konfrontacji intelektualnej z konkurentem. Boi się jak mróz stracha na wróble :):):).
    funk (83.18.65...) 07-04-2017 22:32
    26.
          Precz z sitwą.
    fuck off (178.235.40...) 07-04-2017 23:06
    27.
          dyrektorowi sck juz dawno powinni podziekowac za nic nie robienie! w kobylance nie wyszlo to w stargardzie upchali. wstyd!
    ewka (89.229.96...) 09-04-2017 10:40
    28.
          Nieoficjalne wyniki z 15 komisji obwodowych: Rafał Zając 88 procent. Ireneusz Rogowski 10 procent. Zofia Ławrynowicz 2 procent.
    Stargard (83.20.71...) 09-04-2017 22:06
    29.
          stargard kogo obchodzi twoja decyzja miernoto.
    zygzyg (89.228.247...) 09-04-2017 22:13
    30.
          https://www.youtube.com/watch?v=RoHBTe1smsg&t=1502s To występ dzieci. Z tego co podobno ta Pani mówiła, wyłączano im głośniki (czego nie słychać, wszystko działa tak jak zwykle). Podobno również chodził tam "pijany człowiek" - fajnie ta Pani określa pracownika SCKu, który zabezpiecza drogi sprzęt muzyczny, po którym chodzą dzieci. Nie ma to jak wyciągać jakieś bezsensowne historie, byleby tylko rozlać kwas i coś ugrać. Burdel burdelem, ale niech chociaż się czepiają mając dowody, a nie zmyślone dyrdymały kobiety, która ma problem, że ją zapowiedziano Pani Mariola ;) Ciekawy też jest okres kiedy cała ta sytuacja została wyciągnięta, nie dało się szybciej tylko dopiero przy komisarzu chciało się nakłamać by coś ugrać? gratuluje uczciwości
    xyz (95.160.154...) 09-04-2017 22:35
    31.
          Aktualizacja godz. 22.05 Marcin Rumiński z UM Stargard: Rafał Zając na półmetku zebrał już 12 042 głosów, tj. 88,58 procent!!! AKTUALIZACJA godz. 21.50 W sztabie wyborczym Rafała Zająca uzyskaliśmy informacje spływające z pierwszych OKW. Wskazują na zdecydowaną przewagę tego niezależnego kandydata. Dla przykładu: W OKW nr 19 głosy rozłożyły się w następujący sposób: Rafał Zając 88%, Ireneusz Rogowski 9% i Zofia Ławrynowicz 2% OKW nr 13 Zając 88% (9020 głosów), Rogowski 10% (1031), Ławrynowicz 1,8% (190) OKW nr 21 Zając 87% (754 głosy), Rogowski 11,7% (101), Ławrynowicz 0,8% (7) Czytaj więcej: http://www.gs24.pl/wiadomosci/stargard/a/wybory-prezydenta-stargardu-wyniki-na-zywo,11970128/ źródło:http://www.gs24.pl
    Stargard (83.20.71...) 09-04-2017 22:39
    32.
          Wynik jak w korei czy bialorusi:)
    haha (94.254.129...) 09-04-2017 22:41
    33.
          Aktualizacja godz. 22.35 Wyniki ze wszystkich 35 OKW w Stargardzie Rafał Zając 22 672 głosy - 87,5% Ireneusz Rogowski 2 760 głosów - 10,6% Zofia Ławrynowicz 452 głosy - 1,75% www.gs24.pl
    Stargard (83.20.71...) 09-04-2017 23:00
    34.
          Rafał Zając prezydentem Stargardu... Autor: Redakcja Twoje Radio 90.3 FM -Rafał Zając prezydentem Stargardu. Według nieoficjalnych informacji wybory zakończyły się w pierwszej turze - na zwycięstwo wskazują cząstkowe dane z 35 komisji. Rafał Zając zdobył 22 672 głosów (87,56 %), Ireneusz Rogowski - 2 769 głosów (10,69 %), a Zofia Ławrynowicz - 452 (1,75 %). Odnotowano rekordową frekwencję - do urn poszło ponad 50 procent mieszkańców Stargardu. Dla przypomnienia, w roku 2014, frekwencja wyniosła 40.34 proc., a w roku 2010 - 37.81 proc. Rafał Zając będzie Gościem Dnia w poniedziałek po godz. 8:00.
    Stargard (83.20.71...) 09-04-2017 23:37
    35.
          Dalej ci sami, szkoda, trudno:(((
    poczekamy (178.235.40...) 10-04-2017 09:51
    36.
          Dla tych co hejtuja i chcą odrobiny prawdy odsyłam do linka na youtubie gdzie cały występ Pani Siwiec jest przedstawiony. https://www.youtube.com/watch?v=RoHBTe1smsg Zresztą czemu Pani Siwiec ponda 1,5 miesiąca temu od WOSP wyskakuje z takimi zażaleniami?? Pozdrawiam panią Siwiec bo SCK może zmieni dyrektora ale z Pania już nie będzie chciał nikt z kultury współpracować.
    Były Pracownik (83.12.47...) 10-04-2017 12:35
    37.
          Pani Siwiec kodeks karny i te paragrafy ,które wyjęczałaś dotyczą samej Ciebie.Narażanie na pozbawienie zdrowia i życia jako opiekunka i wychowawca tych dzieci które wystąpiły na scenie to Pani odpowiedzialność.Jak na scenie może być niebezpiecznie jak grały tam zespoły ,kreci się obsługa itp. a na bruku jak mają tańczyć ludzie jak zaraz były płotki odgradzające scenę.Duma Twoja jako nieudolnej radnej została nadszarpnięta.I jak śmiesz podważać autorytet osób które organizują WOŚP i realizują imprezę praktycznie od powstania jej.Pani Siwiec polecam dobrego terapeutę lub psychiatrę.Podstarzała blondi robiąca szum wokół swojej nędznej osoby.Kto Panią wybrał na radnego??!!!! Pusta baba lecz głowę a najlepiej to weź koło i jeb... się w czoło