rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Komary dostały za swoje? (9)
  • Umowa podpisana (15)
  • Nowa lokalizacja rejestracji w szpitalu (1)
  • Amfiteatr w doborowym towarzystwie (29)
  • Odkomarzanie przełożone (17)
  • Dobre wieści z ulicy Fabrycznej (3)
  • Tematy wcześniejsze
  • Termomodernizacja bursy
  • Cukierniczka pnie się w górę
  • Dofinansowanie dla Senior+
  • Geblewicz neguje słowa Jacha
  • Kolegiata bez dofinansowania
  • Ciężka noc stargardzkich strażaków
  • Strabag wygrywa największy przetarg
  • Zostań Ambasadorem Stargardu 2017
  • Kto wybuduje przedszkole?
  • Starosta wprowadza pogotowie przeciwpowodziowe
  • Ulica Węgierska w nowej odsłonie
  • Stargardzianie uczcili bohaterów
  • 73. Rocznica Powstania Warszawskiego (wideo)
  • Pożyczka spłacana pożyczką, czyli czym to grozi
  • Nowa jakość w kinie SCK
  • Syreny zawyją po raz kolejny
  • Cztery oferty na budowę Centrum Przesiadkowego
  • Miasto reaguje na plagę komarów
  • Co z drzewami przy Alei Żołnierza
  • Protest pod sądem
  • Kolejna sesja, kolejna dyskusja...
  • Warsztaty Gospel
  • Spotkanie z okazji Dnia Białej Laski
  • Komfortowe mieszkania czekają
  • Termomodernizacja wieżowca ZNTK
  • OldTown Festiwal 2017 (wideo)
  • Upamiętnienie Ofiar Rzezi Wołyńskiej
  • Stargardzkie dzieci z Muszkieterami
  • McDonald's otwarty!
  • Co z mieszkaniami plus?
  • Wakacje w Stargardzie (wideo)
  • Twoja krew ratuje życie
  • Błękitni z nawodnionym boiskiem
  • Bilety MZK za złotówkę
  • 10 nowych sal dla przedszkolaków
  • Łukasz Plaskacz odwołany (wideo)
  • Biegli z pomocą dla najmłodszych
  • MZK będzie spółką
  • Absolutorium dla Rafała Zająca
  • „Stargard nad Iną” z dofinansowaniem
  • Ślubowanie Zająca już w piątek
    Tagi: Prezydent, Stargard
    Ilość wyświetleń: 1705

       

       Już w piątek na specjalnie zwołanym posiedzeniu Rady Miejskiej ślubowanie złoży Rafał Zając. Od tego czasu kandydat, który zdeklasował swoich konkurentów będzie pełnił rolę prezydenta miasta. Postanowienie w sprawie zwołania specjalnej sesji wydał Komisarz Wyborczy w Szczecinie. 



    JF - 10.04.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    reklama
    1.
          Ciekawy termin. Wielki Piątek. Czy po ślubowaniu radni będą spożywać suchy chleb popijając wodą? I kto bedzie Judaszem? Oby nie \"ukrzyzowali\" Pana Rafała tymi sprawami co się toczą.
    wiara czyni cuda (188.146.143...) 10-04-2017 16:50
    2.
          Ślubowanie pod gloriettą:) haha
    kriss (178.235.40...) 10-04-2017 17:24
    3.
          Spieszą się. Rewizor z Moskwy przyjeżdża.
    qqłka (89.228.247...) 10-04-2017 17:26
    4.
          Nie zamierzam nic zmieniać -przysięgam. Rogowski dał się podejść jak dziecko cwanemu redaktorowi czerwonego radia i wziął udział w ustawionej pod Zająca debacie, niestety media rządzą
    oj (81.190.35...) 10-04-2017 18:28
    5.
          uwielbiam te wściekłe komenty zagrzdylowanych malkontentów, piszcie piszcie chłopcy to tylko wam zostało hehehe boli was 90% poparcia, na co liczyliście? zbyt dobrze to sobie poukładałem żeby jakieś leszcze mi to zepsuły pa pa malkontenci
    Xan Par (79.186.214...) 10-04-2017 18:49
    6.
          No to za rok będziecie sobie mogli, przygłupy, znowu popluć jadem. Bo jedni mają władzę a drudzy klawiaturę.
    Jaśnie Pan (178.235.40...) 10-04-2017 18:54
    7.
          A ja uważam, że tym tak hejtującym językiem nienawiści i pokonanym należy wykazać wyrozumiałość i współczucie. Trzeba im dać czas na przemyślenie i refleksje, może się czegoś nauczą. Ja im przez pewien czas nie będę w tym przeszkadzać.
    Szpila (37.47.138...) 10-04-2017 20:23
    8.
          O co chodzi z tym "wielkim piątkiem"? To jakieś religijne farmazony?
    qqłka (89.228.247...) 10-04-2017 20:45
    9.
          Rafał Zając prezydentem Stargardu... 87,57% stargardzian biorących udział w głosowaniu zdecydowało, że Rafał Zając będzie prezydentem miasta. Frekwencja we wczorajszych wyborach prezydenckich wyniosła 49,35%. Rafała Zająca poparło 22 694 mieszkańców. Na Ireneusza Rogowskiego zagłosowało 2 769 osób (10,68%). Zofia Ławrynowicz zdobyła 452 głosy (1,74%). – Dziękuję wszystkim stargardzianom, którzy wzięli udział w wyborach. Decyzja o kandydowaniu zapadła w trudnych okolicznościach, po śmierci prezydenta Sławomira Pajora. Podjąłem ją w poczuciu odpowiedzialności za wszystko, co przez kilkanaście lat naszej wspólnej pracy zrobiliśmy w mieście. Mam satysfakcję, że o tym, w którym kierunku pójdzie Stargard rzeczywiście zdecydowali mieszkańcy. Wysoka frekwencja to święto demokracji – mówi Rafał Zając. W niedzielę do urn poszło 26 249 osób – ponad 49% wszystkich uprawnionych do głosowania. Nowy prezydent Stargardu zostanie zaprzysiężony podczas nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej, która odbędzie się jeszcze w kwietniu.www.stargard.pl
    Stargard (83.11.224...) 10-04-2017 20:55
    10.
          Lukaszenka i kim dzong maja przyjechac:)
    17 lat rzadow (94.254.130...) 10-04-2017 22:27
    11.
          Rafał Zając: Wybory w Stargardzie powinny dać największym partiom do myślenia... -Wybory w Stargardzie powinny dać do myślenia największym partiom w Polsce. Poparcie, które uzyskałem odbyło się bez podsycania emocji, które Polaków już po prostu męczą. PiS i PO zaangażowały ogromne siły, ale samorządy to nie polityka warszawska, tutaj nie wygrywają szyldy. Dlatego też jestem przeciw idei dwukadencyjności - niech decydują mieszkańcy i niech robią to kryterium doświadczenia. Czy moje prawie 90 proc. to dowód układu? Polska to nie Białoruś - mówi w rozmowie z Marcinem Makowskim Rafał Zająć, nowy prezydent Stargardu. Marcin Makowski: Wygrał pan przyspieszone wybory na prezydenta Stargardu przytłaczającą przewagą głosów. Niespełna 88 proc. poparcia i wyścig rozstrzygnięty w pierwszej turze. W polityce, nawet samorządowej, rzadko padają podobne wyniki. Rafał Zając, Prezydent Stargardu: To z jednej strony solidny mandat, ale z drugiej bardzo duża odpowiedzialność, której mam świadomość. Jest to również sygnał ze strony mieszkańców wysłany po śmierci prezydenta Sławomira Pajora. Dla nas to wydarzenie było naturalnym momentem podsumowań i spojrzenia na Stargard z innej perspektywy, dostrzeżenia, jak wiele udało się zbudować. Trzeba uczciwie powiedzieć, że skala poparcia dla mojej kandydatury jest efektem pracy również śp. Sławomira Pajora i całej dotychczasowej administracji. W polityce samorządowej nie znalazłem się jednak od wczoraj. Byłem wiceprezydentem miasta, wcześniej wiele lat zajmowałem się kwestiami społecznymi i starałem się budować bardzo osobiste relacje z mieszkańcami. Być może również to zaprocentowało. Dużym zaskoczeniem tych wyborów były przede wszystkim słabe wyniki kandydatów Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatelskiej. Kolejno 10,69 i 1,75 proc. Można się było takich rozstrzygnięć spodziewać? Nie chcę zajmować się analizą politologiczną, ale moim zdaniem w wyborach do organu wykonawczego ludzie wolą głosować na konkretnego człowieka i to, co on sobą reprezentuje. Jest to również sprawa pod refleksję dla polityków w całej Polsce, że wyborców tak naprawdę interesuje program, a nie tylko szyld partyjny. W kampanii bardzo solidnie przygotowaliśmy się do odpowiedzi na pytania, nad którymi mieszkańcy miasta autentycznie dyskutują w domach. Nie podgrzewaliśmy emocji i nie tworzyliśmy sztucznego konfliktu. Być może właśnie ten ciągły spór największych polskich ugrupowań skutecznie zmęczył społeczeństwo. Czy to jest pana zdaniem lekcja na wybory samorządowej w 2018 roku? Każde miasto to osobny wyścig i żadnego nie można odpuszczać? Być może, ale akurat w Stargardzie ani PiS ani PO nie działały na pół gwizdka. Do tej kampanii zostały rzucone wszelkie siły. Ireneusz Rogowski miał zdjęcia i poparcie premier Beaty Szydło, prezydenta Andrzeja Dudy. W jego spocie wyborczym wypowiadała się szefowa rządu. Poza tym, kiedy zastanawialiśmy się czy nie potraktować wyborów jako naturalne dokończenie kadencji prezydenta Pajora, powiedziano nam ze strony najsilniejszych partii w Polsce, że one nie mogą mnie poprzeć, bo dla nich Stargard będzie sprawdzianem skuteczności szyldów partyjnych. wp Sprawdzian wyszedł bardzo kłopotliwie szczególnie dla Zofii Ławrynowicz, byłej posłanki startującej z ramienia PO. 452 głosy, w niektórych komisjach poniżej procenta poparcia. Do tego zmierzam. Dzisiaj właśnie te partie muszą sobie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego tak się stało. Z jakich względów, pomimo zaangażowania znacznych środków i nieporównywalnego z moim komitetem zaplecza, nie byli w stanie podjąć walki. Nawet pomimo prowadzenia kampanii w sposób nieczysty. To znaczy? Polecam odwiedzić już po fakcie profile w mediach społecznościowych konkretnych kandydatów i przeanalizować ich wpisy, zobaczyć kto pod postami komentował i w jakim duchu. To jest już dzisiaj nieważne, bo moim zdaniem kampania negatywna zawsze odnosi odwrotny skutek i uderza w tego, kto ją prowadzi, ale warto zadać sobie taki trud. Porażka wielkich partii to również efekt tego, że w Stargardzie od lat rozwinięty jest silny ruch stowarzyszeniowy i mieszkańcy w naturalny sposób oswoili się z polityką prowadzoną w stylu regionalny, a nie ogólnopolski. My zajmujemy się sprawami mieszkańców i nie odbieramy sms-ów od centrali, dyktujących nam co mamy mówić. wp Czy sądzi pan, że za pana przykładem pójdą inni kandydaci samorządowi, którzy wahają się w tej chwili pod jakim szyldem startować? Na pewno może to być dla nich ciekawy przypadek do rozpatrzenia i dowód na to, że da się uzyskać szerokie poparcie mieszkańców właśnie poprzez aktywność w stowarzyszeniach a nie wielkich partiach. W moim komitecie poparcia, a naprawdę nie musiałem o to zabiegać, znalazły się największe organizacje pozarządowe w Stargardzie. Taki rodzaj synergii nie bierze się znikąd. Jeśli prześledziłby pan wyniki ostatnich wyborów samorządowych to zauważyłby rosnące poparcie dla lokalnych stowarzyszeń, które z powodzeniem wygrywają wybory w Stargardzie z największymi partiami politycznymi. W Radzie Miejskiej na 23 radnych jedynie 5 posiada lub posiadało legitymację partyjną. O Stargardzie i województwie Zachodniopomorskim mówi się, że to tradycyjny matecznik lewicy i Platformy Obywatelskiej, tymczasem Zofia Ławrynowicz nie była w stanie nawiązać równorzędnej walki nawet z kandydatem Prawa i Sprawiedliwości. Zmiana sił w regionie? Nie chcę powiedzieć, że PO kampanię zlekceważyło, ale za podobny stan rzeczy może odpowiadać wspomniane już ogromne zaangażowanie PiS-u. Platforma walczyła znacznie spokojniej i w sposób stonowany, natomiast trudno z tego faktu wyciągać wnioski sięgające dalej. wp Na pewno jednak można się zastanowić, dlaczego nie udał się planowany przed wyborami zabieg w postaci wystawienia wspólnego kandydata całej opozycji? Natomiast w ostatniej chwili pańską kandydaturę poparło zarówno SLD jak i Nowoczesna, które dzisiaj to sobie przypisują sukces. Przed wyborami rozmawiałem ze wszystkimi partiami od prawa do lewa odnośnie poparcia, ale nie zgadzałem się na partyjne szyldy. Okazało się, że wtedy nikt się nie chciał zgodzić i poszczególni kandydaci i ich partie rozpoczęli samodzielne zbieranie podpisów poparcia. Co znamienne, nawet już po fakcie poparcie przekazane przez Nowoczesną i SLD nie było ogłaszane podczas wspólnych konferencji prasowych. Ja się z poparcia mieszkańców cieszę, ale nie można mnie identyfikować z tą czy inną partią. Może się nie da, ale to się w tej chwili dzieje. Jest pan przedstawiany jako sukces właśnie tych sił politycznych w kontrze do duopolu PO-PiS. Takie próby są, ale nie są one zgodne ani z moimi intencjami ani po prostu z prawdą. wp Czy w takim razie polityk może otrzymać poparcie, którego nie chce, ze strony sił, z którymi się nie identyfikuje? Ja to poparcie traktowałem jako wotum zaufania mieszkańców, którzy reprezentują właśnie takie poglądy, a nie - co jeszcze raz podkreślam - partii. O te drugie nie zabiegałem, ale nie mogłem go również odrzucić. Przecież wśród ich wyborców są również stargardzianie, dla których chcę pracować. Zarówno wysoka, niespełna 50 proc. frekwencja i mój wynik nie są sukcesem żadnych partii, ale mieszkańców. Za tę mobilizację im serdecznie dziękuję. To oni udowodnili, że decydują w swojej małej ojczyźnie, a nie Warszawa. Jak rozumiem w takim razie nie popiera pan pomysłu Prawa i Sprawiedliwości na dwukadencyjność w wyborach samorządowych? Dyskusja nad tym projektem wymagałaby odrębnej debaty, ale dzisiaj mogę na ten projekt odpowiedzieć jednym argumentem. Na każde stanowisko kierownicze, zanim wybierze się kandydata, pyta się go o szereg różnych rzeczy, przede wszystkim o kompetencje. Być może najistotniejsze jest jednak pytane o doświadczenie. W każdej pracy, która niesie ze sobą wielką odpowiedzialność, doświadczenie jest atutem. Dlaczego w wyborach np. na prezydentów miast, miałoby być inaczej? W samorządach doświadczenie ma być obciążeniem? Ja się z taką diagnozą nie zgadzam. Zdaje się, że argumentacja rządu jest nieco inna i chodzi o lokalne układy, które przez lata nie dopuszczają nikogo spoza swoich szeregów do władzy. Taka argumentacja podgrzewa emocje, ale prawdy jest w niej niewiele co pokazały wybory w Stargardzie. Ja szedłem do nich z całym zapleczem, które zbudował wokół siebie prezydent Pajor i jak mieszkańcy ocenili taki stan rzeczy? Jako układ, czy jako naturalny ciąg rzeczy poparty doświadczeniem i kontynuacją dotychczasowych projektów? To mieszkańcy wystawili ocenę podobnym pomysłom. Czy układem da się zdobyć prawie 90 proc. poparcia? To nie jest Białoruś. Rozmawiał Marcin Makowski dla WP Opinie Rafał Zając - nowowybrany prezydent Stargardu, wcześniej od 2006 r. zastępca prezydenta Stanisława Pajora. Startował z list niezależnego stowarzyszenia Stargard XXI. Źródło:wp.pl
    Stargard (83.11.224...) 10-04-2017 22:54
    12.
          ać się analizą politologiczną, ale moim zdaniem w wyborach do organu wykonawczego ludzie wolą głosować na konkretnego człowieka i to, co on sobą reprezentuje. Jest to również sprawa pod refleksję dla polityków w całej Polsce, że wyborców tak naprawdę interesuje program, a nie tylko szyld partyjny. W kampanii bardzo solidnie przygotowaliśmy się do odpowiedzi na pytania, nad którymi mieszkańcy miasta autentycznie dyskutują w domach. Nie podgrzewaliśmy emocji i nie tworzyliśmy sztucznego konfliktu. Być może właśnie ten ciągły spór największych polskich ugrupowań skutecznie zmęczył społeczeństwo. Czy to jest pana zdaniem lekcja na wybory samorządowej w 2018 roku? Każde miasto to osobny wyścig i żadnego nie można odpuszczać? Być może, ale akurat w Stargardzie ani PiS ani PO nie działały na pół gwizdka. Do tej kampanii zostały rzucone wszelkie siły. Ireneusz Rogowski miał zdjęcia i poparcie premier Beaty Szydło, prezydenta Andrzeja Dudy. W jego spocie wyborczym wypowiadała się szefowa rządu. Poza tym, kiedy zastanawialiśmy się czy nie potraktować wyborów jako naturalne dokończenie kadencji prezydenta Pajora, powiedziano nam ze strony najsilniejszych partii w Polsce, że one nie mogą mnie poprzeć, bo dla nich Stargard będzie sprawd i mój wynik nie są sukcesem żadnych partii, ale mieszkańców. Za tę mobilizację im serdecznie dziękuję. To oni udowodnili, że decydują w swojej małej ojczyźnie, a nie Warszawa. Jak rozumiem w takim razie nie popiera pan pomysłu Prawa i Sprawiedliwości na dwukadencyjność w wyborach samorządowych? Dyskusja nad tym projektem wymagałaby odrębnej debaty, ale dzisiaj mogę na ten projekt odpowiedzieć jednym argumentem. Na każde stanowisko kierownicze, zanim wybierze się kandydata, pyta się go o szereg różnych rzeczy, przede wszystkim o kompetencje. Być może najistotniejsze jest jednak pytane o doświadczenie. W każdej pracy, która niesie ze sobą wielką odpowiedzialność, doświadczenie jest atutem. Dlaczego w wyborach np. na prezydentów miast, miałoby być inaczej? W samorządach doświadczenie ma być obciążeniem? Ja się z taką
    stargard (178.235.40...) 10-04-2017 23:15
    13.
          iadczenia. Czy moje prawie 90 proc. to dowód układu? Polska to nie Białoruś - mówi w rozmowie z Marcinem Makowskim Rafał Zająć, nowy prezydent Stargardu. Marcin Makowski: Wygrał pan przyspieszone wybory na prezydenta Stargardu przytłaczającą przewagą głosów. Niespełna 88 proc. poparcia i wyścig rozstrzygnięty w pierwszej turze. W polityce, iał zdjęcia i poparcie premier Beaty Szydło, prezydenta Andrzeja Dudy. W jego spocie wyborczym wypowiadała się szefowa rządu. Poza tym, kiedy zastanawialiśmy się czy nie potraktować wyborów jako naturalne dokończenie kadencji prezydenta Pajora, powiedziano nam ze strony najsilniejszych partii w Polsce, że one nie mogą mnie poprzeć, bo dla nich Stargard będzie sprawd i mój wynik nie są sukcesem żadnych partii, ale mieszkańców. Za tę mobilizację im serdecznie dziękuję. To oni udowodnili, że decydują w swojej małej ojczyźnie, a nie Warszawa. Jak rozumiem w takim razie nie popiera pan pomysłu Prawa i Sprawiedliwości na dwukadencyjność w wyborach samorządowych? Dyskusja nad tym pronawet samorządowej, rzadko padają podobne wyniki. Rafał Zając, Prezydent Stargardu: To z jednej strony solidny mandat, ale z drugiej bardzo duża odpowiedzialność, której mam świadomość. Jest to również sygnał ze strony mieszkańców wysłany po śmierci prezydenta Sławomira Pajora. Dla nas to wydarzenie było naturalnym momentem podsumowań i spojrzenia na Stargarda nie tylko szyld partyjny. W kampanii bardzo solidnie przygotowaliśmy się do odpowiedzi na pytania, nad którymi mieszkańcy miasta autentycznie dyskutują w domach. Nie podgrzewaliśmy emocji i nie tworzyliśmy sztucznego konfliktu. Być może właartią. Może się nie da, ale to się w tej chwili dzieje. Jest pan przedstawiany jako sukces właśnie tych sił politycznych w kontrze do duopolu PO-PiS. Takie próby są, ale nie są one zgodne ani z moimi intencjami ani po prostu z prawdą. wp Czy w takim razie polityk może otrzymać poparcie, którego nie chce, ze strony sił, z którymi się nie identyfikuje? Ja to poparcie traktowałem jako wotum zaufania mieszkańców, którzy reprezentują właśnie takie poglądy, a nie - co jeszcze raz podkreślam - partii. O te drugie nie zabiegałem, ale nie mogłem go również odrzucić. Przecież wśró
    stargard (178.235.40...) 10-04-2017 23:16
    14.
          ***
    vonTusk (89.228.247...) 11-04-2017 00:33
    15.
          Ad.13. stargard (178.235.40...) NIE PODSZYWAJ SIĘ POD NICK Stargard. Ad.14.PiS-owska kultura
    Stargard (83.11.81...) 11-04-2017 08:27
    16.
          Ad.12. stargard (178.235.40...) NIE PODSZYWAJ SIĘ POD NICK Stargard (83.11.224...)
    Stargard (83.11.81...) 11-04-2017 08:35
    17.
          Ad.14.vonTusk. Człowieku jesteś pozbawiony wszelkich rozumnych kryteriów. Kieruje tobą ordynarność,obelżywość,wulgarność, obraźliwość i agresja.Prezentujesz brak wychowania i niski poziom kultury.
    Stargard (83.11.81...) 11-04-2017 09:05
    18.
          stargard znów nadaje z urzędu?:))))
    tu brzoza, tu brzoza (178.235.40...) 11-04-2017 09:58
    19.
          Kampania Rogowskiego, niestety pani Kieliszak nie nadaje się do tego,ponieważ jest niesympatyczna.Generalnie emituje obojętnością i jadem di drugiego człowiek.Szkoda bo w sztabie byli fajni ludzie.Nie siejmy jadu.Zajac wygrał,trzeba odrobić lekcje.Mam nadzieję, że za półtora roku sitwa przynajmniej w 50 procentach pójdzie na trawkę.
    Kigol (37.47.150...) 11-04-2017 10:42
    20.
          vonTusk tak jak PiS "Modli się pod figurą, a diabła ma za skórą"
    Stargard (83.11.81...) 11-04-2017 10:55
    21.
          Kieliszak nie nadaje sie. w sztabie same mochery i ona. skoro ktos przegral jedne wybory ktorym sztabem ona kierowala, powinno sie podziekowac.
    Ewka (89.229.96...) 11-04-2017 11:30
    22.
          Ewka masz rację Monia nadaje się do tego jak wół do karety. Ale zrobili ją / a raczej zrobił Jach / dyrektorem w Agencji Mienia Wojskowego to stała się wyniosła i zarozumiała i pyszna całkowity brak poszanowania drugiego człowieka i brak POkory co zgubiło PełO i zgubi Was PiS-ory !!!!
    waldek (80.53.133...) 11-04-2017 12:35
    23.
          Trzeba obserwować teraz tych co stali w rozkroku niepewności. Zwłaszcza laski w LPS.
    funk (83.18.65...) 11-04-2017 12:49
    24.
          FORUM. PO WYGRANEJ p.RAFAŁA ZAJĄCA: 1."Brawo Stargard! Zrobiliście to co należało zrobić ,oddzielić ziarno od plew." 2."Mądrzy Obywatele - Gratuluję!!!" 3."Wynik Platformy Obywatelskiej w Stargardzie to 1,75% głosów - BRAWO Stargardzianie! PIS też dostał kopa ale mniejszego!" 4."Brawo Stargard! Przynajmniej swoje parki i lasy ocalicie! Pokazaliście PiSdzielcom i POpaprańcom gdzie ręka się zgina!" 5."Stargardzianie!!!Gratuluję wyboru.Pokazaliście Pisiorom miejsce w szyku. Tak trzymać."6."Wygrał bezpartyjny, niezależny kandydat i chwała mu za to. Wyborcy docenili jego pracę wiceprezydenta. Solidny, kompetentny człowiek i to on był wybierany a nie partia. I tak właśnie powinno być w całej Polsce, człowiek a nie kolejny z listy wyborczej partii." 7."Następna wygrana PiS, po 27:1 w Brukseli i 95:5 w Legionowie teraz 87,5:12.5 w Stargardzie. Oszałamiające pasmo sukcesów PiS, tak trzymać!" 8."Brawo Stargard!!!!!" 9."POPiS=11,35,kontra normalność 87,5,ludzie mają dość kłótni i dzielenia narodu." 10."Brawo widać że są w Polsce jeszcze zdrowo myślący ludzie" 11."I znów piękne zwycięstwo pisu tym razem 10 : 87. Tak trzymać." 12."PiS wyrzucony na Śmietnik Polityczny. BRAWO STARGARD."
    Stargard (83.11.81...) 11-04-2017 14:32
    25.
          to on był wybierany a nie partia. I tak właśnie powinno być w całej Polsce, człowiek a nie kolejny z listy wyborczej partii." 7."Następna wygrana PiS, po 27:1 w Brukseli i 95:5 w Legionowie teraz 87,5:12.5 w Stargardzie. Oszałamiające pasmo sukcesów PiS, tak trzymać!" 8."Brawo Stargard!!!!!" 9wybierany a nie partia. I tak właśnie powinnoygrał bezpartyjny, niezależny kandydat i chwała mu za to. Wyborcy docenili jego pracę wiceprezydenta. Solidny, kompetentny człowiek i to on był wybierany a nie partia. I tak właśnie powinno być w całej Polsce, człowiek a nie kolejny z listy wyborczej partii." 7."Następna wygrana PiS, po 27:1 w Brukseli i 95:5 w Legionowie teraz 87,5:12.5 w Stargardzie. Oszałami być w całej Polsce, człowiek a nie kolejny z listy wyborczej partii." 7."Następna wygrana PiS, po 27:1 w Brukseli i 95:5 w Legionowie teraz 87,5:12.5 w Stargardzie. Oszałamiające pasmo sukcesów PiS, tak trzymać!" 8."Brawo Stargard!!!!!" 9."POPiS=11,35,kontra
    stargard (178.235.40...) 11-04-2017 15:21
    26.
          Boli? Musi boleć! Osoba "Jaśnie Pan", "stargard",tu brzoza, tu brzoza", stargard, o tym samym numerze nick(178.235.40...)nie potrafi przełknąć goryczy wielkiej porażki PiS.
    Stargard (83.11.81...) 11-04-2017 16:08
    27.
          Stargard, gdyby głupota umiała fruwac to byłbyś pierwszym ziemianinem na Marsie...
    vonTusk (81.190.39...) 11-04-2017 17:21
    28.
          Ad.20 a Stargard XXI będzie się modlił pod GLORIETTĄ!!! a zaplątany urzędas będzie odprawiał modły !!!
    Iwona (94.254.143...) 11-04-2017 21:44
    29.
          Nick Stargard pisze bez opamiętanie, już po wyborach a on dalej *** wszędzie. Już nie musisz się napinać, masz zagwarantowany stołeczek:)
    za wszelką cenę utrzymać koryt (178.235.40...) 11-04-2017 23:35
    30.
          Do stargard to nie były wybory na ugrupowanie partyjne tylko na człowieka więc nie mlaskaj tak bo zofija z peło to dopiero porażka.
    obiektywny (81.190.38...) 12-04-2017 12:07
    31.
          Cesarz Chin ma przyjechać, z Białorusi i Korei tez zapowiedzieli wizyty:)
    haha (178.235.40...) 12-04-2017 17:05
    32.
          ledwo wygrał Pan Rafał a już pasy się maluje w całym mieście , ul szczecińska się robi rondo się robi jedno i drugie , wieniawskiego się robi Makdonald się buduje , wiadukt kolejowy , brawo Panie Rafale, oby tak dalej
    Zachwycony (83.11.233...) 13-04-2017 14:05
    33.
          Malowanie pasów to normalna rzecz na wiosne,a od czego oni tam są? Mac donald to jeszcze Zajać nie rządził tylko komisarz z Pisu:). Wiadukt- ten pomalowany i obity blachą:) Ronda plany powstały jeszcze przed zajacem Zajac od jutra, tj. piątku jest formalnie prezydentem-14.04, wczesniej nie był:)
    gwoli ścisłości (178.235.40...) 13-04-2017 20:43
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: