rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • KFC otwarte (wideo) (20)
  • Konkurs na dyrektora szpitala (18)
  • Już jutro otwarcie KFC! (10)
  • Planty, przetarg i zegar (1)
  • Będą nowe miejsca parkingowe (3)
  • Czy sterylizować bezdomne zwierzęta? (9)
  • Tematy wcześniejsze
  • Bilety w Stargardzie ponownie za złotówkę
  • Dni Honorowego Krwiodawstwa
  • Purpurowe Solarisy
  • Zniknięcie kolumny krok po kroku
  • Czadowy Wieczór Sylwestrowy
  • Aleja Żołnierza czeka na dofinansowanie
  • Kredyt hipoteczny - w jakim banku otrzymasz go najtaniej?
  • Zarząd OSiRu zrezygnował
  • To będzie historyczny wybór
  • Otwarcie KFC jeszcze w tym roku!
  • Informacja o skażeniu podana za późno?
  • Ruszyła budowa sądu
  • Zamieszkaj po królewsku
  • Skład komisji nie ulegnie zmianie
  • Obszerna dyskusja na temat pomnika
  • Rozbiórka kolumny - wideo
  • Omijajcie centrum!
  • Ostatnie ujęcia kolumny
  • Korytarz życia tematem dyskusji
  • Historyczny moment dla miasta
  • Jubileusz grekokatolików
  • Społecznicy otrzymali nagrody
  • Elektryk w Straży Miejskiej
  • Stargard i Eberswalde chcą orientować zawodowo
  • Przymiarki do Centrum Nauki
  • Bezpieczne przejście przez zebrę
  • KFC na dowóz!
  • VII Stargardzki Marsz Niepodległości
  • Budynek mieszkalny dla żołnierzy
  • Zamiast w nocy świecą w dzień
  • Miasto skupia się na środkach zewnętrznych?
  • Parking przy Lechickiej - konsultacje
  • Oświetlenie ulic szwankuje?
  • Kolejny przetarg w listopadzie?
  • Oddaj krew i zostań dawcą
  • Ubezpiecz samochód online!
  • Darmowe badania EKG
  • 1 listopada pojedziemy za darmo
  • Czasowa zmiana organizacji ruchu
  • Burzliwa dyskusja na temat szpitala
  • Kolejne 5 lat Marcina Przepióry
    Tagi: Konkurs, dyrektor, Stargard
    Ilość wyświetleń: 1963

       

       Marcin Przepióra przez kolejne pięć lat będzie pełnił rolę dyrektora Zespołu Szkół nr 2 w Stargardzie. Wczoraj decyzję o przedłużeniu  kadencji podjęła w starostwie komisja konkursowa.

       
    To własnie Przepióra przedstawił najlepszy według komisji plan działania placówki na kolejne lata. O fotel dyrektorski oprócz radnego miejskiego ubiegał się również jeszcze jeden kandydat, niestety z powodów osobistych nie pojawił się na konkursie. Nowa kadencja rozpocznie się już po wakacjach.

        Tego samego dnia w starostwie odbył się jeszcze jeden konkurs. Ta sama komisja miała zadecydować kto obejmie stanowisko dyrektora 
    Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Stargardzie. O tę funkcję ubiegała się jedna kandydatka. Ostatecznie konkurs nie został rozstrzygnięty, ponieważ nie została dostarczona odpowiednia dokumentacja.

       

    JF - 12.04.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          No to zaczyna się:)
    Kacper (88.156.155...) 12-04-2017 21:27
    2.
          Przepior to zdjecie ma wyborne ha
    Ala (188.146.9...) 13-04-2017 00:09
    3.
          No to pierwszy,najpilniejszy dług wdzięczności został częściowo spłacony. Jeszcze tylko skok na stołek przewodniczącego Rady Miejskiej i spłata będzie całkowita. Kolejka jest spora, a czasu mało.
    ChatNoir (89.229.97...) 13-04-2017 09:28
    4.
          Prawdziwe czy sztuczne?:)
    haha (178.235.40...) 13-04-2017 10:50
    5.
          jaki dług wdzięczności??? o czym bredzisz??
    Kan (31.0.35...) 13-04-2017 11:13
    6.
          za poparcie:)
    hehe (178.235.40...) 13-04-2017 12:13
    7.
          Trochę dziwne to stowarzyszenie Przepióry. Powstaje po to żeby być opozycja dla Pajora, bo maja swoja wizję inne plany itp.Ludzie na nich głosują a ci oczywiście po wszystkim pokazuja im srodkowy palec bo popierają jednak Pajora i jego spadkobierców (jak to w Korei) i sa od nich zalezni przy konkursach itp Masakra. A ludzie za 1,5 roku znowu bedą na takie stowarzyszenia głosować.Panie Stargard czy tam rygiel, bez spiny juz po wyborach i ten hejt juz niepotrzebny
    Ninja (87.205.102...) 13-04-2017 13:03
    8.
          mówią że po 15 latach jego czas w szkole już minął, wypalił się, sprawdził się w zdobywaniu funduszy tam gdzie to jest niemożliwe i tym powinien się zająć w Radzie Miasta zrobi to lepiej niż inni, Panie Zając.
    jarząbek (37.249.87...) 13-04-2017 13:33
    9.
          Kto mówi, że się wypalił ? Skoro się dobrze sprawdza na tym stanowisku, powinien pracować dalej. Wszędzie wietrzy się spiski. Jakby nie wygrał konkursu, to też byłby ironiczny komentarz ? Że np. w podziękowaniu dostanie wyższy stołek...
    sss (5.172.235...) 13-04-2017 13:58
    10.
          o czym bredzicie?? Pan Przepióra poparł pana Zająca a na stanowisko wybrała go komisja konkursowa ze Starostwa, STAROSTWA!!!!!!!! czyli kto....?
    Kan (83.11.233...) 13-04-2017 13:58
    11.
          Ad. 10 - czyli 4 osoby ze Starostwa, 4 z Kuratorium Oświaty, 2 przedstawicieli Rady Pedagogicznej, 2 przedstawicieli Rady Rodziców i po 1 przedstawicielu 3 oświatowych związków zakładowych (pozazakładowych)
    Ludzki Pan (83.3.70...) 13-04-2017 15:56
    12.
          Powstaje mały amfiteatr. Scena z zadaszeniem coraz bliżej.. -W Parku Chrobrego trwa budowa sceny z zadaszeniem. Obok będzie pomieszczenie gospodarcze. Teren wokół zostanie zagospodarowany.Wszystko powinno być gotowe w maju br Za realizację tego przedsięwzięcia - ze środków budżetu miasta - odpowiada Stargardzkie Centrum Kultury. Wykonawcą jest Zakład Ogólnobudowlany Wiktor Kożuchowski ze Szczecina. Koszt inwestycji - 298 tys. zł brutto. Źródło.Foto:http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=369748&page=92
    Stargard (83.11.223...) 13-04-2017 17:32
    13.
          SkyscraperCity - Threads Tagged with stargard Stargard] Wieści z budowy
    Stargard (83.11.223...) 13-04-2017 17:37
    14.
          Stargard, juz po wyborach nie podniecaj sie korytkiem.
    szara dupa (178.235.40...) 13-04-2017 20:23
    15.
          Coś niektórych pogięło !!! Zwróćcie uwagę jak ta szkoła wygląda, jakie ma osiągnięcia, jaki jest poziom nauczania, jaki jest "klimat" w szkole, pogadajcie z nauczycielami !!! Facet zrobił dobrą robotę i tyle. Jego działalność pozaszkolna nie ma tu nic do rzeczy. Jest dobrym dyrektorem, organizatorem i czuje temat którym się zajmuje. P.s.: nie jestem pracownikiem tej szkoły.
    funk (83.18.65...) 14-04-2017 10:17
    16.
          PZPRowicz spłacił daninę i dostał stołek i tyle...Patriota z PZPRu hahahhahhahahha
    vonTusk (81.190.33...) 16-04-2017 19:32
    17.
          Klamczuszek,bo po co te spiewki Zajaca ,Rygla i Przepiory,ze stolkami nie rozgrywaja?A za poparcie Lps co dostanie pan Gil?Mnie to osobiscie bawi z dala od polityki,ale jako wyborca rozliczylbym za te klamstwa.Czekamy z niecierpliwością.
    Uol (37.47.183...) 17-04-2017 09:14
    18.
          z tych opisów wynika że w szkole już nic więcej ta ambitna osoba nie osiągnie, miejsce jego jest w polityce, niech idzie między takich samych dobrych ludzi jak on, a szkoła ma uczyć, należy do nauczycieli, uczniów i rodziców i nigdy nie powinna być miejscem robienia kariery politycznej
    mat (95.41.209...) 18-04-2017 12:23
    19.
          Ręce precz od Przepióry !!! :)
    funk (83.18.65...) 01-05-2017 21:58
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: