rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Protest pracowników sądu (0)
  • Miasto rozdaje kalendarze (0)
  • STAR-KOMP uzdrowi ziemię (5)
  • Pomoc pogorzelcom - trwa zbiórka (4)
  • Urząd utylizuje samochody (3)
  • Znamy termin Dni Stargardu 2019 (0)
  • Tematy wcześniejsze
  • Darmowe kursy na prawo jazdy
  • Wynagrodzenie wójta, prezydenta i starosty
  • Nowe świąteczne iluminacje
  • Ankieta o mieszkalnictwie online
  • Społecznicy 2018
  • Zarząd Powiatu wybrany
  • Komisje Rady Miejskiej
  • Pierwsza sesja, pierwsza podwyżka
  • Uroczysta I sesja Rady Miejskiej
  • Rada Powiatu już w środę
  • To będzie wyjątkowy kalendarz
  • Powiat bardziej gospodarny niż Miasto?
  • Szybszy dojazd do pracy
  • Pierwsza rada w nowym składzie
  • Święto Niepodległości (wideo)
  • Moja pasja to autodetailing
  • Pomnik już jest!
  • Nie było tak, jak być powinno
  • Likwidacja kasy MPGK przy ulicy Okrzei
  • Do niedzieli ma stanąć pomnik
  • Kiedy będą nasadzenia przy Al. Żołnierza?
  • Porozumienie z wojskiem wygasło
  • Nominacje do nagrody Społecznik
  • Zamknięte ulice i zmieniony rozkład MPK
  • Za darmo autobusem na cmentarz
  • Konsultacje społeczne
  • Zdążą do 11 listopada?
  • Ewakuacja w szpitalu
  • Noclegownia - brakujący element systemu
  • Pożegnanie starej rady
  • Dyskusja o statucie
  • Dni otwarte Birdgestone
  • Rekordowe dofinansowanie Kolegiaty
  • Transport na wybory dla niepełnosprawnych
  • Wybieramy okładkę kalendarza
  • Nowe RTG za 750 000 zł
  • Hala produkcyjna w więzieniu
  • Zmiany w planie Ceglanej
  • Witkiewicza, Spółdzielcza i Norwida w przyszłości
  • Młodzież przy prezydencie zakończyła kadencje
  • W grudniu otwarcie KFC w Stargardzie
    Tagi: KFC
    Ilość wyświetleń: 5225

       

      Ruszyła budowa KFC, popularnej restauracji typu fast-food. Lokal powstaje zaraz za wjazdem do Stargardu od strony Szczecina - jeszcze przed TESCO. To z pewnością dobra wiadomość dla stargardzian. Otwarcie planowane jest na grudzień tego roku.

       Od pewnego czasu nieoficjalnie mówiło się, że firma KFC poszukuje w Stargardzie dogodnej lokalizacji. Polityka firmy nie pozwalała mówić o szczegółach i planach ewentualnej inwestycji.  
     
        - Chcielibyśmy już dziś móc dotrzeć z naszą ofertą do Stargardu, niestety plany inwestycyjne firmy AmRest uzależnione są od wielu czynników, którymi ze względu na zasady polityki firmy nie możemy się na tym etapie podzielić - informowała Natalia Makowska, Solski Burson-Marsteller - Niezwykle ucieszył nas  fakt, że mieszkańcy Stargardu tak bardzo są zainteresowani powstaniem restauracji KFC w swoim mieście. Inicjatywa, jest dla nas niezwykle motywująca - mówiła Natalia Makowska. Ta inicjatywa, to zbiórka na facebooku, gdzie jakiś czas temu kilka tysięcy stargardzian wyraziło chęć powstania fast-foodu.

       To już druga dobra wiadomość dla mieszkańców naszego miasta w tym roku. Niedawno miało miejsce otwarcie Mc'Donalds przy ulicy Szczecińskiej. 

        KFC to najpopularniejsza, międzynarodowa sieć restauracji szybkiej obsługi, serwująca dania z kurczaka. Sieć KFC liczy blisko 15 000 restauracji na całym świecie.

    JF - 26.09.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          no i nareszcie Wiocha stała się Miastem
    juju (83.20.254...) 26-09-2017 15:05
    2.
          Jeszcze nie. Jeszcze galeria handlowa z multikinem i aquapark.
    a (77.113.57...) 26-09-2017 15:08
    3.
          No to jeszcze mały Hiltonik i będzie jak w mieście !
    Tadek (83.23.170...) 26-09-2017 15:13
    4.
          Ciekawi mnie to, że dla niektórych mieszkańców potrzeba było wybudowania jakiś amerykańskich bułkowni żeby trzecie największe miasto w naszym województwie straciło miano wiochy. Wracaj juju na swojego instagrama czy skąd tam przybyłeś i odrób najpierw lekcje a nie piszesz tu posty.
    soGood (95.160.154...) 26-09-2017 15:16
    5.
          Nazjeżdżało się wieśniaków okolicznych do fabryk ubrani w swetry kononowicza, kalosze z łajnem i drepczą już miastowi w poszukiwaniu szurgota. Dołożyć banerowcow króli mody to już naprawdę megalopolis. Właśnie takie wieśniaki myślą tak o rozwoju miasta.
    pacorabbane (89.229.104...) 26-09-2017 16:15
    6.
          Łapanka wyborcza na KFC, wczesniej na Maca:)))
    lud kurskiego (178.235.42...) 26-09-2017 16:28
    7.
          Tak trochę żartem, ale dorzućmy jeszcze Pizza Hut, Burger King czy też Subway i już poczujemy się co najmniej jak w Szczecinie ;)
    Piotrek (178.235.41...) 26-09-2017 18:15
    8.
          Miód malina.
    Hej (83.11.67...) 26-09-2017 18:43
    9.
          Oj tempe widoki,przynajmniej mniej wsioko będzie wpizeriach
    Pp (94.254.131...) 26-09-2017 18:50
    10.
          sajgonki są najlepsze żaden powód do wiwatów kolejna knajpa z nie zdrowym żarciem
    antypis (83.12.43...) 26-09-2017 20:19
    11.
          juju czyli jak w Grzędzicach otworzy się Mac i KFC to będzie miasto...idiotom takim jak Ty powinno się odbierać prawa obywatelskie, a najlepiej od razu powiesić, bo lewackie g.wno powinno być utylizowane
    vonTusk (81.190.36...) 26-09-2017 20:38
    12.
          Tylko czemu tak daleko od miasta?? przy duzym Tesco??
    centrum miasta (178.235.42...) 26-09-2017 22:26
    13.
          Kfc będzie za tabliczką Stargard, czyli fast food gminny 😂
    Jajajaja (37.47.131...) 26-09-2017 22:56
    14.
          Kiedyś w tym badziewiu w Szczecnie podali mi zwiędnięte warzywa od tego czasu nie chodzę.
    smakosz (89.228.244...) 27-09-2017 07:27
    15.
          Tak to bardzo dobra wiadomośc, to bardzo zdrowa żywność.......
    hhhh (91.204.154...) 27-09-2017 09:08
    16.
          Do pajaca z pierwszego posta.Debilu jeśli nie wiesz to Cię naprostuje:żaden lokal nie świadczy o tym czy to miasto czy wiocha.Tumanie bez szkoły.
    Mieszkaniec Zst (78.133.233...) 27-09-2017 09:08
    17.
          Tylko czemu tak daleko od miasta?? przy duzym Tesco??
    dlaczego????? (178.235.42...) 27-09-2017 09:36
    18.
          Mnie bardziej cieszy ilość dźwigów nad Stargardem, a KFC czy Mc jest tylko pochodną rozwoju, bo nie oszukujmy się, gdy ktoś by nie widział interesu w takim biznesie to by nie budował, a gadanie, że to "kiełbasa wyborcza"... żenada, cieszmy się, że jesteśmy dostrzegani również przez takie podmioty gospodarcze, a z drugiej strony nikt nie karze tam spożywać posiłków i jak ktoś chce nadal chodzić na sajgonki, jego wolna wola
    gieniak (95.51.124...) 27-09-2017 09:40
    19.
          brawo Stargard brawo! pięknie się wszystko rozwija! Brawo młody Prezydent! wzór dla całej Polski, 90% poparcia!
    Julka (79.186.63...) 27-09-2017 09:51
    20.
          Mów za siebie. Ten prezydent nic dobrego nie zrobił. A Szczecin śmieje się ze Stargardzian że na niego ktokolwiek poszedł głosować. Ja do tej grupy nie należę.Na szczęście.
    gumiś (178.235.40...) 27-09-2017 10:12
    21.
          Tylko czemu tak daleko od miasta?? przy duzym Tesco??
    Ło Boże (178.235.42...) 27-09-2017 10:13
    22.
          Julka vel kim dzong un, weź sie za robote bo robi sie kolejka petentów:))))
    propaganda (178.235.42...) 27-09-2017 10:14
    23.
          Julka nie pracuje haha bo nie musi, ma bogatego mężusia który pracuje na całą rodzinkę, a Ciebie widzę zżera zazdrokostucha buejhehehehe
    Julka (79.186.63...) 27-09-2017 11:42
    24.
          w urzedzie?
    kim dzong (91.204.155...) 27-09-2017 11:44
    25.
          ma firmę w Szczecinie , urząd jest marzeniem dla takich jak Ty
    Julka (79.186.63...) 27-09-2017 13:43
    26.
          a oddział firmy na Czarnieckiego, buhahaha
    o bosze (178.235.42...) 27-09-2017 14:24
    27.
          ty naprawdę masz jakieś złe wspomnienia z Czarnieckiego?? było się uczyć.....
    Julka (79.186.63...) 27-09-2017 14:59
    28.
          Mieszkam w Szczecinie i cieszę się, że sąsiadujące miasto tak się rozwija. Trzymajcie tak dalej i nie przejmujcie się głupimi komentarzami. Krytykantom proponuję czopek na ból du,,py.
    sąsiad (94.254.236...) 27-09-2017 15:42
    29.
          Pozdrowienia z Koreii Płn, też czytam wasze wpisy często i podoba mi się wasz reżim:)
    Kim Dzong junior (178.235.42...) 27-09-2017 17:23
    30.
          Do przedmówcy postu 13 KFC będzie w granicach administracyjnych Stargardu, przypomnę że tablica z nazwą miasta i terenem zabudowanym znajduje się za TESCO, granica miasta przebiega jeszcze z kilkanaście metrów za budynkiem TESCO ;)
    Olo (83.168.65...) 27-09-2017 21:32
    31.
          Całe szczęście że ten przybytek nowoczesności dla wsioków będzie na peryferiach a nie na Szczecińskiej z dojazdem przypominającym tarczę strzelniczą.
    smakosz (89.228.244...) 28-09-2017 00:00
    32.
          Swego czasu głośno było że w miejscu po PKS-ie miało powstać porządne multikino z restauracjami sieciowymi i co ktoś położył łapę bo badziewie w centrum by padło,utrzymujące miejsca pracy dla swoich ;artystów;?
    obiektywny (89.228.244...) 28-09-2017 08:22
    33.
          Kto wymyślił, że na końcu miasta przy Tesco?? Komu bedzie chciało się drałować z miasta czy z Pyrzyckiego, Kopernka,Tysiaclecia itd - Bez sensu.
    WSTYD (178.235.42...) 28-09-2017 09:05
    34.
          Do Mieszkaniec zst taki z ciebie mieszkaniec i uczony że czuć Gównem z daleka o i Słoma ci z Butów wystaje a tak na boku na Szczęście nie jestem Mieszkańcem tego PIS-owskiego Miasta a przy Okazji post 11 to taki sam Gnojek Pozdrawiam Smrodki ZST.
    juju (83.20.254...) 28-09-2017 10:50
    35.
          WSTYD: KFC to lokal dla elity. Elita jezdzi prywatnymi samochodami tj Mercedes czy BMW. Plebs stoluje sie w budach na Wyszka. To byla przemyslana strategia KFC aby wiesnioki nie przychodzily jesc kurczakow i nie bylo takiej wiochy jak w McDowel. Pozdro
    Internetowy Troll (88.156.152...) 29-09-2017 10:27
    36.
          Czytam te wasze wpisy i z zadziwienia wyjść nie mogę. Czy śmieciowe jedzenie jest dla was tak istotne? To, że gdzieś jest Mac czy KFC nie oznacza, że miasto się rozwija. Właściwie w Stargardzie są tylko dwie restauracje do których można zaprosić gości (obie na Warownej). W Macu tłumów nie widać, może z KFC będzie lepiej. Ogólnie mój stosunek do tych miejsc jest obojętny bo nigdy tam nie pójdę i dziecka też bym tam nie zabrał. Marzą mi się klimatyczne restauracje z kuchnią czeską i rosyjską oraz muzyką z tych krajów. W moich ukochanych Czechach jest cała masa klimatycznych miejsc gdzie można dobrze zjeść, wypić piwo, porozmawiać ze znajomymi. W Stargardzie nie ma gdzie wyjść:( Fast Food jest dobry gdzieś przy autostradzie, a nie w środku miasta.
    ja (77.253.194...) 19-11-2017 01:16
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: