rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Przymiarki do Centrum Nauki (0)
  • Bezpieczne przejście przez zebrę (2)
  • KFC na dowóz! (21)
  • VII Stargardzki Marsz Niepodległości (31)
  • Budynek mieszkalny dla żołnierzy (47)
  • Zamiast w nocy świecą w dzień (1)
  • Tematy wcześniejsze
  • Miasto skupia się na środkach zewnętrznych?
  • Parking przy Lechickiej - konsultacje
  • Oświetlenie ulic szwankuje?
  • Kolejny przetarg w listopadzie?
  • Oddaj krew i zostań dawcą
  • Ubezpiecz samochód online!
  • Darmowe badania EKG
  • 1 listopada pojedziemy za darmo
  • Czasowa zmiana organizacji ruchu
  • Burzliwa dyskusja na temat szpitala
  • Filmy w piwnicy za darmo
  • Pracownicy socjalni przeszkoleni
  • Lata lecą, a Oni wciąż razem
  • Na Struga będzie jaśniej
  • Powstanie wybieg dla psów
  • Prestiżowa nagroda dla stargardzkiej firmy
  • Pojawiły się tabliczki
  • Młoda Krew Ratuje Życie
  • Jest najbezpieczniejszy, będzie jeszcze większy
  • Kolejne miliony z Jeremie dla przedsiębiorców
  • Bridgestone zainwestuje 194 mln euro
  • ALA ma już 30 lat
  • Debata na Chopina
  • Uwaga kierowcy! Szczecińska zablokowana AKTUALIZACJA
  • Stargardzianki uczą się bronić
  • Stargard powalczy o rekord Polski!
  • Szpitalna woda bez zanieczyszczeń
  • Od dziś ulice mają inne nazwy
  • Debata ewaluacyjna
  • Bakteria coli w szpitalu (wideo)
  • Stargard z dopłatami z BGK
  • Zaadoptuj psa z Bricomarche
  • Towarowa zamknięta
  • 25 lat PEC
  • Orkan Ksawery szalał nad Stargardem
  • Dofinansowanie na Park Podworski
  • Decyzja zapadła, Bakun odejdzie
  • List otwarty to manipulacja polityczna?
  • Ważne konsultacje w sprawie Pyrzyckiego
  • Kolejna podwyżka
  • VII Stargardzki Marsz Niepodległości
    Tagi: marsz niepodległości, Stargard
    Ilość wyświetleń: 1329

       

       11 listopada 2017 roku, już po raz siódmy ulicami Stargardu przeszedł Stargardzki Marsz Niepodległości, organizowany przez Porozumienie Środowisk Patriotycznych w Stargardzie.

       Organizatorzy zainaugurowali obchody 99. rocznicy odzyskania niepodległości w sobotę 4 listopada, zapraszając mieszkańców Stargardu na koncert barda wolności Andrzeja Kołakowskiego, który odbył się w Domu Kultury Kolejarza.

       VII Stargardzki Marsz Niepodległości wyruszył około godziny 13 z Rynku Staromiejskiego, po zakończeniu głównych uroczystości. Przeszedł tradycyjną już trasą: ulicą Mieszka I, ulicą Prezydentów RP Lecha Kaczyńskiego i Ryszarda Kaczorowskiego (przystanek przy pomniku Ofiar katastrofy smoleńskiej), placem Świętego Ducha (przystanek przy pomniku Ofiar Sybiru i Katynia) oraz ulicą Stefana Czarnieckiego, a zakończył się przy pomniku Jana Pawła II.


      Uczestnicy marszu pod pomnikami składali kwiaty i palili znicze. Miały również miejsce przemówienia liderów Porozumienia Środowisk Patriotycznych: Krzysztofa Sosina z Polskiego Klubu Patriotycznego oraz przedstawiciela stargardzkich Narodowców - Bartosza Pietrzykowskiego. Podczas przemarszu wznoszono hasła: "Bóg, Honor i Ojczyzna", "Naszym celem Wielka Polska", "Roman Dmowski wyzwoliciel Polski", "Duma, duma, narodowa duma", "Cześć i chwała Bohaterom" oraz śpiewano pieśni patriotyczne.

       W marszu wzięli udział przedstawiciele wszystkich pokoleń: seniorzy, młodzież, całe rodziny z najmniejszymi pociechami. Wszyscy wspólnie, z dumą i w radosnej atmosferze fetowali nasze najważniejsze narodowe święto.

    inf. pras. - 12.11.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Dmowski? To ten tchórz co w czasie wojny Polsko-bolszewickiej dał dyla do Poznania? "Fajnych" mają idoli.
    qqłka (89.229.103...) 12-11-2017 22:26
    2.
          Ten, który podpisywał się zawsze imieniem i nazwiskiem pod swoimi wypowiedziami, bo nie był tchórzem jak wielu ludzi dziś.
    Marek Sowa (83.11.156...) 12-11-2017 23:40
    3.
          qqłka przestań *** głupoty. Siedzisz w domu, a młodzi z balonikami maszerują. Wstyd.
    fox (178.235.42...) 12-11-2017 23:40
    4.
          młodzi....hmmmm popatrzyłem na zdjęcia. Ci z transparentami to patola z gimnazjum. Tacy patrioci to niech zaczną się uczyć chodzić, do szkoły, zachowywać, dawać przykład rówieśnikom. A to ci najgorsi...masakra
    nnnnnnnnn (83.23.171...) 13-11-2017 08:57
    5.
          Ad 4 Byłam na Marszu w Wawie i też powinnam powiedzieć ze tam same patole? Człowieku powiem krótko gdzie byłeś kiedy ten z góry dawał ludziom rozum.
    a..... z (83.11.220...) 13-11-2017 12:35
    6.
          ad5. 90% biorących udział w marszu warszawskim to sfrustrowane, bezmózgie patusy. Naziolskie hasła i papka w mózgu.
    qqłka (89.229.103...) 13-11-2017 13:37
    7.
          same nie.ale ty byłeś.nacjonalizm to patola.rasizm to wg. JPII na którego kibole i patole sie powołują to jeden z większych grzechów. Zasłanianie twarzy to kryminał.jesteście żałośni...
    nnnnnnnnn (83.23.171...) 13-11-2017 13:38
    8.
          Zgadzam sie.patologia wycierajaca sobie kibolska mordę patriotyzmem czyli pojęciem którego nie jest w stanie zrozumie...
    olo (5.184.205...) 13-11-2017 13:44
    9.
          Fachowcy przed laptopem się wypowiedzieli od patriotyzmie:)))
    srolo (178.235.42...) 13-11-2017 13:47
    10.
          Naziolstwo i komuchy wyzywają ludzi od faszystów, kiboli i patologii. xD Tego jeszcze nie grali. xD
    LPS (83.11.76...) 13-11-2017 13:51
    11.
          ad10 LPS kiedy jakiegoś "grilla" wygracie? Ciągle wstyd przynosicie.
    qqłka (89.229.103...) 13-11-2017 13:59
    12.
          W Warszawie sami profesorowie i rodziny z dziećmi maszerowali, oto dowody (foto): https://pbs.twimg.com/media/DOdPOxyXUAEzMXN.jpg i jeszcze to: https://pbs.twimg.com/media/DOdPOybXkAAsM7V.jpg i to: https://pbs.twimg.com/media/DOdPOuSWsAI6IgQ.jpg
    Anty (193.105.251...) 13-11-2017 15:03
    13.
          Qqłka idż leczyć się na nogi bo na głowę za póżno aż kipi od ciebie bolszewizmem i głupotą.
    obiektywny (81.190.37...) 13-11-2017 17:09
    14.
          Może coś merytorycznie sklecisz pajacu? Co to oznacza sprawdź sobie w słowniku.
    qqłka (89.229.103...) 13-11-2017 17:32
    15.
          Te obiektywny, dla mnie Adrian nie istnieje. Ale dla takich jak ty to guru. No więc ten wasz Adrianek właśnie skreślił was z listy Polaków. Tu masz cytat głąbie: "Nie ma w naszym kraju miejsca ani zgody na ksenofobie, nie ma w naszym kraju miejsca na chorobliwy nacjonalizm, nie ma w naszym kraju miejsca na antysemityzm. Taka postawa oznacza wykluczenie z naszego społeczeństwa. Ludzie, którzy tak się zachowują, są wykluczeni, mają postawę, której nie da się inaczej nazwać (jak) tylko postawą niegodną" - podkreślił prezydent. No więc kulaj się stąd bezpaństwowcu.
    qqłka (89.229.103...) 13-11-2017 17:57
    16.
          hehe ale marsz kibole i cpuny z letniego bez szkoły tam szli masakra ten łysy na zdjęciu ma 8 klas podstawówki ale teraz mamy narodowców zwykły łobuz i rasista.teraz polakiem i patryjotą jest tem co płaci podatki nie śmieci dba o ekologię a nie łyse łby kibole i rasiści co gorsze sprzedający narkotyki na meczach i dzielnicy masakra nacjonalizm to się leczy nasi dziadkowie walczyli z faszystami i nacjonalistami
    nigdy więcej (91.226.236...) 13-11-2017 19:00
    17.
          szkoda tego kraju. wiele lat niszczyli go komunisci, a teraz naziole dokoncza to, co tamtym sie nie udalo. i wszystko to w scenerii balonikow i choragiewek, w kieszeni z 500+na kredyt, z morda patetycznych hasel i blogoslawienstwem kleru, ktory wiedzie to stado baranow do lasu, a tam juz tylko Szyszko z siekiera.
    PiSda (94.254.138...) 13-11-2017 20:25
    18.
          Za duzo ogladacie TVN i czytać Wyborczą. Jacy naziście? Nazisci byli w Niemczech i popierali narodowy socjalizm.
    Peło dało przez 8 lat:) (178.235.42...) 13-11-2017 22:10
    19.
          no i różnica jest taka że dziś są w Polsce.Wystarczy spojrzeć na transparenty.Wypisz wymalij Niemcy z 1933 r.
    nnnnnnnnn (83.23.194...) 14-11-2017 08:12
    20.
          Do qqłki i PiSDy chyba jesteś tym jak się podpisałeś a jeżeli uwielbiacie multikulti i allaha to do Niemiec tam was wykukają dzikusy gdzie trzeba i nie trzeba.
    obiektywny (81.190.37...) 14-11-2017 10:20
    21.
          Brawo! Wreszcie Polska zaczyna być Polską! To wspaniale, że młodzież odzyskuje Polskę od tego pokolenia średnich i starych istot, które potrafiły co najwyżej narzekać, a ich wierchuszka zadbać o stołki i synekury dla siebie i kolesi.
    dumna z Polski (83.11.238...) 14-11-2017 11:04
    22.
          Dobrze ze bylo ich mało.
    Ja (83.23.255...) 14-11-2017 12:15
    23.
          pomijam fakt ,czy ktoś ma 8 klas i łysa głowę, co to ma wspólnego z patriotyzmem?pomijam fakt sprzedaży narkotyków,biciem się, bycie kibolem czy adwokatem lekarzem czy budowlańcem co to ma wspólnego z patriotyzmem?Moich 2 dziadków walczyło za ten kraj i kryształowi nie byli:)Popieram któryś wpis ,że TVN wyprał już niektórym mózgi całkowicie.Mnie to ani nie interesuje czy ktoś ma czas iść i świętować tak samo z procesjami itp. każdego indywidualna sprawa a większość z ludzi tu piszących nawet nie zna pojęcia słowa nazista, faszysta, patriota :)klepiecie zawsze te same argumentu i bzdury co w tv nic konkretnego od siebie a ja dostaje 1000+ od Jarka i zawsze będę już głosował na PiS bo rudy z PO sprzedał Polskę zrobił z nas tania siłę roboczą i zlikwidował mój zakład pracy jakim była stocznia.Dlaczego wyzywacie tą młodzież z marszu znacie ich?Nie sądzę oceniacie po łysych głowach i karkach a może to kadra kajakarzy:):)Było jak było Polska to potęga w EU i dzięki takim ludziom jak ci narodowcy ,może jeszcze wasze dzieci ,wnuki będą zatrudniać niemca lub norwega w swojej firmie;)
    kibolteżczłowiek (5.174.90...) 14-11-2017 13:28
    24.
          Obiektywny...miślisz że to lepiej żeby wykukał cię ksiądz katolicki?
    nnnnnnnnn (83.23.194...) 14-11-2017 14:09
    25.
          Bo ty dostajesz...a może mi powiesz dlaczego ty dostajesz?Dlaczego takie nieroby albo dziecioroby maja cokolwiek dostawać od państwa.Z jakiej racji Jakić kurduplowaty matołek(tak tak...zero języków, zero komputera, zero zakupów, wożony z Żolibiorza jak niepełnosprytny bo w metrze się zgubi)ma decydowac że ty dostaniesz z moich podatków. Dlatego nigdy na tą nazistowsko socjalistyczną hołote nie zagłosuję. A te twoje 1000 plus to się odbije juz niedługo na gospodarce że znów trzeba bedzie sprzedawac...Wiekszość sobie poradzi tak jak i dzisiaj. A wy nieroby jak wam zaboirą tą kasę to zdechniecie z głodu.
    kiboltobandyta (83.23.194...) 14-11-2017 14:15
    26.
          kiboltobandyta (83.23.194...)Na jakiej gospodarce?a co inni nie płacą podatków tylko ty, powtarzasz to co większość matołów w ZST którym gul skacze ,że nie dostaje bo wolało "walić konia"i imprezować wolało:),ale jak wyłudzacie w inny sposób to już ok Napisz co robisz to ci napisze jak okradasz innych z podatków.Z góry zakładasz ,że jestem dzieciorobem? może mnie stać i chcę mieć dzieci a osoby bezpłodne jak ty teraz płaczą.Może wygrałem w lotto i nie muszę pracować a ty już ,.że nieroby i takie to wasze lewackie podejście do innych nie umiecie rozmawiać argumentować tylko wyzywacie co do tego kurdupla to nie osiągnąłeś nawet tyle co jego kot:)
    stopbezmózgi (31.1.59...) 14-11-2017 19:13
    27.
          ***
    mmmmmm (37.47.145...) 14-11-2017 20:21
    28.
          co racja to racja. Kaczktator nigdy nigdzie nie pracował. Zawsze w polityce. Doktorat z Marksa. Taki typ w stylu: czasy sie zmieniają a Pan ciągle przy korycie.Co takiego osiągnął?Ani żony ani męża. Tchórz nawet nie ma smiałości dokonać comming outu.
    kapikapik (83.23.190...) 15-11-2017 08:34
    29.
          kapikapik (83.23.190...) 15-11-2017 08:34 a kogo ty popierasz jaki polityk wykonał twój comming out:)takich jak Kaczyński jest tysiące nie on to inny,a swoja drogą powinniście się podpisywać z nazwiska i wtedy byśmy zobaczyli czy nie pobieracie świadczeń a tacy z was politykierzy,że wiecie tyle co usłyszycie w TV żenada:) a wracając do tematu to nie ważne co robimy narodowiec,patriota to mentalność nie wygląd itp.Wszystkich co popierało działania PO powinni wysłać na zachód umieścić w dzielnicy z arabami to po 2 miesiącach na kolanach byście wracali do Polski.
    husar (95.40.98...) 15-11-2017 11:47
    30.
          Brawo dla organizatorów! Oby w setną rocznice odzyskaniea niepodległości poszedł VIII Stargardzki Masz Niepodległości! Niech żyje Polska!
    Magda S. (79.186.223...) 15-11-2017 22:38
    31.
          Dobrze jest dobra zmiano, pamietamy poprzednie 8 lat stagnacji:)))
    do przodu (178.235.42...) 16-11-2017 09:53
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: