rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • KFC otwarte (wideo) (8)
  • Konkurs na dyrektora szpitala (8)
  • Już jutro otwarcie KFC! (8)
  • Planty, przetarg i zegar (1)
  • Będą nowe miejsca parkingowe (3)
  • Czy sterylizować bezdomne zwierzęta? (9)
  • Tematy wcześniejsze
  • Bilety w Stargardzie ponownie za złotówkę
  • Dni Honorowego Krwiodawstwa
  • Purpurowe Solarisy
  • Zniknięcie kolumny krok po kroku
  • Czadowy Wieczór Sylwestrowy
  • Aleja Żołnierza czeka na dofinansowanie
  • Kredyt hipoteczny - w jakim banku otrzymasz go najtaniej?
  • Zarząd OSiRu zrezygnował
  • To będzie historyczny wybór
  • Otwarcie KFC jeszcze w tym roku!
  • Informacja o skażeniu podana za późno?
  • Ruszyła budowa sądu
  • Zamieszkaj po królewsku
  • Skład komisji nie ulegnie zmianie
  • Obszerna dyskusja na temat pomnika
  • Rozbiórka kolumny - wideo
  • Omijajcie centrum!
  • Ostatnie ujęcia kolumny
  • Korytarz życia tematem dyskusji
  • Historyczny moment dla miasta
  • Jubileusz grekokatolików
  • Społecznicy otrzymali nagrody
  • Elektryk w Straży Miejskiej
  • Stargard i Eberswalde chcą orientować zawodowo
  • Przymiarki do Centrum Nauki
  • Bezpieczne przejście przez zebrę
  • KFC na dowóz!
  • VII Stargardzki Marsz Niepodległości
  • Budynek mieszkalny dla żołnierzy
  • Zamiast w nocy świecą w dzień
  • Miasto skupia się na środkach zewnętrznych?
  • Parking przy Lechickiej - konsultacje
  • Oświetlenie ulic szwankuje?
  • Kolejny przetarg w listopadzie?
  • Oddaj krew i zostań dawcą
  • Ubezpiecz samochód online!
  • Darmowe badania EKG
  • 1 listopada pojedziemy za darmo
  • Czasowa zmiana organizacji ruchu
  • Burzliwa dyskusja na temat szpitala
  • Obszerna dyskusja na temat pomnika
    Tagi: pomnik, patriotyczny, Stargard
    Ilość wyświetleń: 1619

       

       Podczas wtorkowej sesji Rady Miejskiej, odbyła się obszerna dyskusja na temat budowy pomnika patriotycznego w Stargardzie. Wszystko zaczęło się od wniosku radnego Krzysztofa Dybowskiego, który poprosił o udzielenie głosu Krzysztofowi Sosinowi.

       Zapraszamy do zapoznania się z materiałem wideo.

    JF - 01.12.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    reklama
    1.
          ***
    CZUBKI (91.226.236...) 01-12-2017 10:14
    2.
          Musze stanąć w obronie radnych Dybowskich, akurat Ci radni robią duzo dla miasta. Pokaż mi radnego który robi akcje sprzatania miasta ze smieci czy rzeki Ina??, to tylko nie liczna akcja tych Panstwa.
    obserwator (178.235.42...) 01-12-2017 10:59
    3.
          Wincyj,wincyj bo u mnie na pyrzyckim nie ma jeszcze żadnego pomnika.
    coświem (81.190.34...) 01-12-2017 12:09
    4.
          obserwator (178.235.42...) 01-12-2017 10:59 raz Państwo Dybowscy zorganizowali takie coś gdzie przyszło kilka osób pozbierali kilka butelek itp. i tyle,jak dla mnie takie akcje są bardzo złe uczą innych ,że można śmiecić bo inny posprząta lub MPGK od czego są tam zatrudnione osoby?stoją nad dziurą cały dzień 6 osób i patrzą jak koparka kopie albo jada w 2 wymienić licznik,założyć licznik tez 2 co to za praktyka to samo auta zbierające worki czasami po 3 w aucie wychodzi 1 i ładuje worki.Dać im worki i niech zbierają odpady po krzakach.Dobrych radnych ocenia się po wniesionych interpelacjach które są załatwione na plus nie statystyka,podaj inne akcje gdzie Stargard coś zyskał dzięki akcją Państwa Dybowskich? Cała ta rada powinna być zlikwidowana nic nie wnosi do miasta tylko wydatki na ich wypłaty jak można być radnym jeśli się pracuje gdzieś indziej,ma interesy wtedy nie mają czasu na problemy miejskie itp.i widać to na sesjach ziewanie,granie na telefonach itp.aby kasa wpłynęła i pa pa a po za tym i tak Prezydent o wszystkim decyduje(jego ziomale).Za ich roczną wypłatę można by takie pomniki stawiać lub budować place zabaw itp.łatać dziury i poprawiać chodniki.
    radaOUT (37.248.163...) 01-12-2017 12:20
    5.
          ***
    ZGROZA (91.226.237...) 01-12-2017 12:53
    6.
          Całe szczęście że niedługo będzie dwu kadencyjność i sitwa pójdzie von.Co do pomnika to do niedawno Stargard był pod Szczęśliwą Gwiazdą dzisiaj w tym miejscu jest dopa wielka i kamieni kupa smutne ale prawdziwe.I jeszcze powiem że gdyby głupota umiała latać to niektórzy POlitycy byliby na Marsie.
    obiektywny (81.190.37...) 01-12-2017 15:49
    7.
          No kadencyjność zrobi wkoncu porzadek, już widze pierwsze efekty Kim Dzong mniej tu wypisuje:)))
    boli? musi boleć (178.235.42...) 01-12-2017 17:49
    8.
          ***
    radni bezradni (91.226.236...) 01-12-2017 19:11
    9.
          W sumie, to tylko 11 razy w sumie Pani radczyni Magdaleno ;-)
    ja1 (91.241.26...) 01-12-2017 19:17
    10.
          Czy w naszym mieście nie ma innych problemów jak tylko budowa wątpliwej urody "pomników ku czci". Czy nawiedzeni różnej maści "działacze" muszą narzucać społeczeństwu swoje urojone wizje. Popatrzmy: zbudowany potworek pod nazwą "Glorietta" - po co wydano na to cudo tyle społecznych pieniędzy, Fontanienka Na Os Zachód , wymysł genialnego pana K. podobny efekt- kasa w błocie . Takich "społecznych" inwestycji jeszcze kila można by było wyliczyć. Zamiast pomników wolimy chodniki lub zadbane parki i ulice.
    Obywatel (89.228.247...) 01-12-2017 22:45
    11.
          JAK TO BAWIĄ SIĘ ZA NASZE PODATKI I MAJĄ NAS W 4 LITERACH TERAZ CHCĄ KOLEJNEGO GNIOTA PATRYJOTYCZNEGO DLA KIBOLI I NACJONALISTÓW DRESÓW ITP ZARAZ PODNIOSĄ PODATKI DLA MIESZKANCÓW I BEDZIE POMNIK TYLKO PO CO DEBATY KOMISJE SOSIN ZAPRASZANY PRZEZ DYBOWSKIEGO JUŻ MOJEGO GŁOSU NIE DOSTANIE JAK SIĘ ZAPRASZA GOŚCIA CO BREDZI TRZY PO TRZY
    ANTY (91.226.236...) 02-12-2017 08:21
    12.
          No właśnie paplanina jakaś chyba tylko idiota może to zrozumieć i za ten bełkot my płacimy?.
    obiektywny (81.190.37...) 02-12-2017 09:10
    13.
          Stop Pomnikom po co to i komu ,Dziś stawiają jutro inni rozwalają Paranoja , rozwalili Gwiazdę OK chcieli maja ale na tym Placu nie Pomnik ale jakieś ładne Kwiaty , i cos w tym stylu a może ładna Choinka wzorem innych Miast gdzie można by ją Świątecznie ubierać na pewno by to Ludzi zróżnicowanych Poglądami nie rozgraniczało
    nie stargardzianin ale (83.23.252...) 02-12-2017 10:44
    14.
          Popieram, więcej roślinności i drzew, krzewów. Pomnik jedni stawiają, a za kilka lat przyjda inni i zburzą i tyle będzie z pomnika.
    pomniko mania (178.235.42...) 02-12-2017 13:01
    15.
          W sumie co ta Śmieciuchowa robi jescze w Urzędzie Miasta w sumie? Toż to ***, w sumie.
    prawy (89.229.99...) 02-12-2017 21:07
    16.
          W sumie powiedziała co wiedziała. Nie wiele z tego wynika w sumie.
    (-) (79.186.114...) 03-12-2017 15:09
    17.
          patriotyczny czyli smoleński?
    janick (89.229.104...) 03-12-2017 19:14
    18.
          I na tym polega demokracja w wykonaniu XXL. Może zabrać głos w dyskusji tylko osoba wskazana po uprzednim uzgodnieniuv treści wypowiedzi żeby było gładko i po myśli. Jakim prawem radny nie uzgodniły tego z UM? A Czesław zapommiał o swojej jakże czerwonej przeszłości? Flaga XXL jest w kolorze tęczy z przewagą czerwonego.
    Zuza (94.254.129...) 05-12-2017 06:24
    19.
          a na placu jakiś szaleniec postawił znicze na środku, tęsknota za sowietami???
    niom (79.186.65...) 05-12-2017 08:34
    20.
          ZNICZE POSTAWIŁ TEN SIWY Z BRODĄ co lata z aparatem.
    swojak (81.190.37...) 05-12-2017 11:58
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: