rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Pomoc pogorzelcom - trwa zbiórka (4)
  • Urząd utylizuje samochody (3)
  • Znamy termin Dni Stargardu 2019 (0)
  • Darmowe kursy na prawo jazdy (7)
  • Wynagrodzenie wójta, prezydenta i starosty (24)
  • Nowe świąteczne iluminacje (11)
  • Tematy wcześniejsze
  • Ankieta o mieszkalnictwie online
  • Społecznicy 2018
  • Zarząd Powiatu wybrany
  • Komisje Rady Miejskiej
  • Pierwsza sesja, pierwsza podwyżka
  • Uroczysta I sesja Rady Miejskiej
  • Rada Powiatu już w środę
  • To będzie wyjątkowy kalendarz
  • Powiat bardziej gospodarny niż Miasto?
  • Szybszy dojazd do pracy
  • Pierwsza rada w nowym składzie
  • Święto Niepodległości (wideo)
  • Moja pasja to autodetailing
  • Pomnik już jest!
  • Nie było tak, jak być powinno
  • Likwidacja kasy MPGK przy ulicy Okrzei
  • Do niedzieli ma stanąć pomnik
  • Kiedy będą nasadzenia przy Al. Żołnierza?
  • Porozumienie z wojskiem wygasło
  • Nominacje do nagrody Społecznik
  • Zamknięte ulice i zmieniony rozkład MPK
  • Za darmo autobusem na cmentarz
  • Konsultacje społeczne
  • Zdążą do 11 listopada?
  • Ewakuacja w szpitalu
  • Noclegownia - brakujący element systemu
  • Pożegnanie starej rady
  • Dyskusja o statucie
  • Dni otwarte Birdgestone
  • Rekordowe dofinansowanie Kolegiaty
  • Transport na wybory dla niepełnosprawnych
  • Wybieramy okładkę kalendarza
  • Nowe RTG za 750 000 zł
  • Hala produkcyjna w więzieniu
  • Zmiany w planie Ceglanej
  • Witkiewicza, Spółdzielcza i Norwida w przyszłości
  • Młodzież przy prezydencie zakończyła kadencje
  • Mariola Łada-Siwiec kontra Rafał Zając
  • Spichrzowe wspomnienia
  • Jak przez internet dorobić 2.200zł do pensji?
  • Konkurs na dyrektora szpitala
    Tagi: szpital, Stargard
    Ilość wyświetleń: 2498

       

       Dzisiaj Zarząd Powiatu Stargardzkiego podjął Uchwałę Nr 2073/17 w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Wielospecjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Stargardzie.

       Poniżej załączamy treść uchwały:

     
     

    JF - 14.12.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Śmiech na sali z tym konkursem. Na pewno wszystko z góry już jest ustalone. Szkoda tylko marnować papier na drukowanie dokumentów dla niewybranych kandydatów.
    mały Jaś (188.146.202...) 14-12-2017 15:45
    2.
          Wykształcenie wyższe czyli co trzeci mieszkaniec Stargardu może skladać dokumenty. A tak na marginesie wróble ćwierkają że dyrektorem będzie Krzysztof Kowalczyk, człowiek Zająca.
    mieszkaniec osiedla (176.221.121...) 14-12-2017 22:59
    3.
          Ad. 2 - jeżeli to prawda, to klocki by się poukładały. Polecam artykuł: http://wiadomosci.rii.pl/index.php?H=5&HH=15144&title,%20SARL,%20FPK,%20Stargard Tam zamieściłem poniższy wpis :) "...mamy dwóch prezesów "Krzysztofów": FPK - Prezes Zarządu: Krzysztof F. i SARL Stargard - Prezes Zarządu: Krzysztof K.. Dwie spółki z o.o. połączone - to teraz zobaczymy kto zostanie prezesem :) Kto ma lepsze "notowania" w mieście, kto jest "grubą rybą"
    :) (188.146.203...) 15-12-2017 08:17
    4.
          Tak to pewne. A po co były roszady w starostwie, Rygiel chce mieć pełnię władzy i w mieście i w powiecie
    mieszkaniec os chopina (83.3.70...) 15-12-2017 09:38
    5.
          Nie ma kogoś takiego jak człowiek Zająca. Sa tylko ludzie Rygla, wskazani przez Rygla z polecenia Rygla lub z nadania Rygla.
    Zamek (82.214.138...) 15-12-2017 13:08
    6.
          Jak to wszyscy do koryta ciągną. Nawet radny Bryła barwy zmienił i chybcikiem zapisał się do Stargard XXI aby robótkę załatwili i mkejsce na listach dali.
    Diablo (31.0.47...) 15-12-2017 14:29
    7.
          Mam nadzieję,że plotki się potwierdzą i Pan Kowalczyk wystartuje w konkursie. Czas na ludzi kompetentnych, finansistow. Trzymam kciuki!
    Ala (89.228.247...) 15-12-2017 17:05
    8.
          Wow, Krzyszof Kowalczyk? Zdaje się, że był prezesem banku? Jeśli ktoś ma postawić szpital na nogi to tylko osoba znająca się na finansach. Działaczom PiS-u już mieszkańcy Stargardu dziękują...
    Stefan (31.0.67...) 15-12-2017 17:11
    9.
          Stargardzi szpital to umieralnia, powinni go zamknąć
    gość (89.228.246...) 15-12-2017 19:22
    10.
          Posiedzi parę miesięcy wezmie odprawe i da dyla.Tak na marginesie to góra dwa trzy lata i zamkną ten grajdołek bo zabraknie personelu.
    obiektywny (81.190.38...) 16-12-2017 09:00
    11.
          21 wiek jedna karetka brak okulisty na SOR itd itd. a w starostwie pełno etatów od spraw niepotrzebnych kawka,bajerka to samo w UM pomniki, imprezy,BO takie jaja tylko w ZST.
    boje sie chorować:) (37.248.163...) 16-12-2017 11:37
    12.
          Dopóki sitwa ze starostwa nie zlikwiduje niepotrzebnych etatów niezliczonych kierowników od rzeczy niepotrzebnych i biurokratów to nic się nie zmieni.
    obiektywny (81.190.38...) 16-12-2017 12:09
    13.
          Stargardzkim szpitalem rządzi PiS, tak jak umie, a jak umie? Każdy widzi. Jeśli rzeczywiści Pan Kowalczyk jest zainteresowany ubieganiem się o funkcję dyrektora to jakaś iskierka nadziei się pojawia. Z jednej strony szkoda bo bardzo dobrze nam się z Panem współpracuje w parku przemysłowym. Profesjonalne podejście. Z drugiej strony, jeśli szpital ma stanąć finansowo na nogi to potrzeba tam kogoś, kto na finansach się po prostu zna. Tak czy siak powodzenia!
    przedsiębiorca (89.228.247...) 16-12-2017 15:01
    14.
          O ile prawda jest, że kandydatem na dyrektora może być p. K. Kowalczyk, to tylko dobrze dla szpitala. Ale czy nie będzie musiał dużo posprzątać po Bakunie. Oby się tylko nie odbiło to na przedsiębiorcach, ponieważ pan Kowalczyk jako prezes SARL i Stargardzkiej Izby Gospodarczej naprawdę bardzo dużo robi aby ich wspierać
    rzemieślnik (37.47.161...) 16-12-2017 15:13
    15.
          A ja mam inne zdanie zaden z nich sie nie nadaje, bo Ci kandydaci doniczego się nie nadają, oni będą tylko będą brały kasę. Ja wiele razy podkreślałem, że Dyrektorem Szpitala powinien i tylko wyłącznie Lekarz i to z znaszego rejonu lub z Zachodniopomorskim. Przypomnę że Dyrektor musi znać srodowisko lekarskie i medyczne, a szczególnie medycynę, bo to jest podstawa pracy w Szpitalu, a facet który nie zna się na tym zawodzie to nie ma pojęcia o takiej pracy. A szczególnie nie powinien być jakikolwiek facet ze Starostwa czy z UM Stargard, taki człowiek może mieć wyższe wykształcenie ale nie będzie miał wiedzy o pracy o Szpitalu. Jak widać w regulaminie niema nic o pracy medycznej tylko jest oferta o pracy wykształcenia, a to jest karygodne i nie dopuszczalne, już był taki Dyrektor z PKP który nie nadawał się do niczego i jaki był skutek Szpital został zadłuzony i ta Pani nie miała pojęcia o pracyw Szpitalu ale za to było referowana przez Starostę bo trzeba było mieć swego człowieka, aby obecnie nie było to samo. Przeszczegam wszystkich przed taką decyzją bo wreście może zająć się taką sprawą Prokuratura lub CBA, pożyjemy i zobaczymy.
    mieszakaniec Stargardu (94.254.143...) 16-12-2017 17:24
    16.
          Reanimacja to potrzebna jest teraz w Starostwie Powiatowym. Nasze starostwo zadłużone, pracownicy dezertują, bo od lat tyramy za grosze. Takich mamy u nas "waldków" od zarządzania.
    urzędas (88.156.154...) 16-12-2017 18:18
    17.
          do mieszkańca Stargardu : ja bardzo dobrze wspominam czas Pani Dyrektor przede wszystkim było normalnie, więc odwal się od niej znawco
    zst (83.11.227...) 16-12-2017 18:47
    18.
          Po co ten konkurs jak już wiadomo kto będzie dyrektorem ? Krzysztof Kowalczyk już dawno został wybrany. Tylko w Stargardzie takie numery możliwe. Sprawa dla CBA i CBŚ.
    Wojska Polskiego (188.146.101...) 16-12-2017 22:36
    19.
          Zamknac umieralnie