rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Rocznica śmierci prezydenta (0)
  • Grupa dbająca o bezpieczeństwo na drogach (14)
  • Pijany kierowca uszkodził dwa radiowozy (2)
  • Zamieszkaj po królewsku (5)
  • Zintegrowane Centrum Przesiadkowe (6)
  • Zagraliśmy dla noworodków (13)
  • Tematy wcześniejsze
  • Dyrektor szpitala wybrany
  • Nowe miejsca parkingowe na os. Tysiąclecia
  • Medal dla Sławomira Pajora
  • Aktorskie zdolności młodzieży z MDK
  • SPECMA Gazelą Biznesu
  • Budynek biurowy SARL i nowa siedziba Straży Miejskiej
  • Przebudowa krajowej dziesiątki
  • Geodezja w starostwie
  • Komitet Rewitalizacji powołany
  • Wyjątkowy Bieg dla Orkiestry
  • Kto dyrektorem szpitala?
  • Przejażdżka po Stargardzie w roku 1999
  • CEPIK - czyli ogromne kolejki
  • Zwierzęta wyszły "na spacer"
  • Setka Pani Marianny!
  • Co dalej z kolumną?
  • Przedszkole na Lotnisku coraz bliżej
  • Sylwester 2017/2018
  • Sylwester - co, jak, kiedy i gdzie?
  • Historyczny budżet uchwalony
  • Nowy ambulans
  • Ostrożnie z fajerwerkami
  • Co zrobić z nietrafionym prezentem?
  • Kawiarenka BAKS zaprasza - KONKURS
  • Rada Powiatu przyjęła budżet
  • Książka kucharska Ziemi Stargardzkiej
  • Konsultacje w sprawie Tysiąclecia
  • Stargard oddał hołd zmarłemu kierowcy
  • Centrum dystrybucyjne LIDL
  • Co z przebudową pływalni
  • Bezpłatne badania mammograficzne
  • KFC otwarte (wideo)
  • Konkurs na dyrektora szpitala
  • Już jutro otwarcie KFC!
  • Planty, przetarg i zegar
  • Będą nowe miejsca parkingowe
  • Czy sterylizować bezdomne zwierzęta?
  • Bilety w Stargardzie ponownie za złotówkę
  • Dni Honorowego Krwiodawstwa
  • Purpurowe Solarisy
  • Centrum dystrybucyjne LIDL
    Tagi: LIDL, Stargard
    Ilość wyświetleń: 2022

       

       18 hektarów - działkę na terenie Parku Przemysłowego Nowoczesnych Technologii o takiej powierzchni zakupiła popularna sieć LIDL. Inwestor zbuduje tam centrum dystrybucyjne, którego łączny koszt wyniesie ok. 200 milionów złotych. Zatrudnienie może znaleźć ok. 200 osób. Więcej informacji w poniższym materiale wideo.


    fot. stargard.pl

    JF - 19.12.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          To się karkotek ucieszy że ostatni pracownicy im uciekną
    baba jaga (89.228.245...) 19-12-2017 16:52
    2.
          no i gitara, kolejne miejsca pracy i o to chodzi!!!! będą ściągać do miasta kolejnych mieszkańców, NAAPRZÓD STARGARD!!!!
    ha (79.186.58...) 19-12-2017 18:54
    3.
          I tak zaraz będą jeczec..... wiecznie nie zadowoleni ....czekamy na wpisy :-) nie wierzę, że nie będzie hej tu.... :-) to takie polskie... :-) co by się dobrego działo i tak krytyka murowana... :-)
    Kulson :-) (94.254.132...) 19-12-2017 19:27
    4.
          Kulson za wcześnie sobie nalałeś drinka, zaczynasz bełkotać.
    Zdzisława Sośnicka (188.146.64...) 19-12-2017 19:45
    5.
          I kolejna praca za 1900 zł
    pracownik (178.235.43...) 19-12-2017 20:42
    6.
          A szkopy będą kasę trzepać bo to szwabski ten Lidl a Polaczki będą zasuwać jak woły za marne grosze. I z tego się cieszycie? Nasi dziadkowie, których szwaby mordowali dzisiaj w grobach się przywracają.
    Danusia (188.146.96...) 19-12-2017 20:44
    7.
          Może coś polskiego na polskim terenie dla Polaków? żeby kapitał w Polsce został a nie do szkopów wypłynął?
    popo (188.146.96...) 19-12-2017 20:47
    8.
          Kulson :-) (94.254.132...) 19-12-2017 19:27 a jak tu nie hejtować jak kasy w budżecie coraz więcej a szeregowy mieszkaniec nie ma prostych chodników,dziurawe ulice,syf kiła i mogiła gdzie ścieżki rowerowe,gdzie chodniki w parkach i długo by wymieniał a jak danusia napisał/a oni nas "dymają"a my im klaszczemy żenada,80% Stargardzian jakieś śmieszne alergie zatoki itp. wiesz skąd właśnie syf z tamtych terenów idzie UM i sanepid dobrze wie i nabiera wody w usta wiem bo widziałem badania.
    hejtorator:) (31.1.161...) 19-12-2017 21:15
    9.
          Hejtorator pisze szczerą prawdę.
    kropa (188.146.67...) 19-12-2017 21:39
    10.
          @Danusia, @popo : Nic prostszego - namówcie wszystkich pracowników Tesco, Lidla, Netto, Biedronki, Cargotec-u, Bridgestone, Opla i innych imperialistycznych właścicieli, by rzucili gów...ną pracę dla "szwabów" czy innych waszych wrogów i problem zniknie. Gratuluję bystrości główki w berecie.
    nopis (81.190.33...) 19-12-2017 22:51
    11.
          Generalnie tu na propisowskim forum totalna pisowska opozycja musi rządzić.
    nopis (81.190.33...) 19-12-2017 22:54
    12.
          KADENCYJNOŚĆ stołków pogodzi wszystkich::)))
    amen (178.235.42...) 20-12-2017 00:42
    13.
          Też chciałbym, żeby to polski kapitał inwestował, rozwijał, budował, itp. Bądźmy jednak realistami - przecież to jeszcze kilka, kilkanaście lat temu przy tym poziomie bezrobocia jakie mieliśmy w regionie ludzie brali najpodlejszą pracę, za jeszcze podlejsze pieniądze, byle tylko mieć cokolwiek. Ja owe czasy pamiętam doskonale. Pamiętam też, jak mnie ten polski kapitał i polscy inwestorzy dymał i szmacił w pracy, bo miał przewagę wynikającą z ogromniej kolejki chętnych do upokorzenia. Oczywiście, ze szkodą również dla gospodarki jest fakt, że pracownicy wykonujący proste prace fizyczne otrzymują za te prace wynagrodzenie pozwalające na skromne życie, ale z drugiej strony: nikt nie broni szukać, podnosić kwalifikacji, itd, itp. Nie wiem, jakie są poziomy zarobków proponowane w tych firmach z parku przemysłowego. Niech to nawet będzie te 1900 zł netto. Przy dwóch osobach pracujących będzie to 3800 netto. Taką rodzinę mimo wszystko będzie stać na więcej, niż taką gdzie pracować będzie jedna za te 1900 netto, a druga będzie bez pracy, lub obie będą żyć z pomocy i prac dorywczych. Poziom konsumpcji, tak napędzający ostatnio naszą gospodarkę też będzie wyższy w przypadku takiej rodziny. Niestety, mimo wszystko będzie musiał być dopasowany do przychodów. Zatem ciężko będzie o nowe iPhony co dwa lata, czy trzyletniego paska w TDI-ku. Inna sprawa, że rozwój biznesowy regionu widać, przychody miasta niby rosną, a w Stargardzie syf, brudno i ogólnie brzydkie to miasto jest, czego jako rodowity stargardzianin bardzo żałuję.
    jaan (89.228.244...) 20-12-2017 06:45
    14.
          Nie trzeba wojny, niemcy nas wykupią i bedziemy u nich pracowac za miske ryżu:) Cieszmy się:)
    macht frei (178.235.42...) 20-12-2017 11:44
    15.
          Sukces - kolejna obca firma i żadna Polska bo ta musi być zniszczona podatkami na rzecz zachodnich. Praca za minimum pewnie zatrudnią ukrińców a POlscy tylko stracą ziemię.
    lewki (94.254.135...) 20-12-2017 13:41
    16.
          tak! wypędzić wszystkie obce firmy ze Stargardu i wszyscy na bezrobocie, NIECH KWITNIE DOBROBYT Z ZASIŁKÓW! macht frei? a co twój niewątpliwe wysokich lotów umysł uczyniło wolnym>??
    haha (83.11.235...) 20-12-2017 14:31
    17.
          ad @macht frei ,@lewki Mam wrażenie, że to wy stanowicie "lokalny biznes" z brakującą tanią siłą roboczą. Kiedyś mówiliście " na twoje miejsce jest dziesięciu" a teraz 10 z was szuka jednego. Boli, że inni dają pracę za jakieś w miarę dobre pieniądze a was omijają szerokim łukiem - a z zatrudniaka nikt nie przychodzi. Może trzeba włączyć myślenie, że pracownik pracujący na ciebie to też człowiek a nie szmata do nabijania twojej kabzy.
    nopis (81.190.33...) 20-12-2017 17:26
    18.
          No future in Stargard
    Punk not death (178.235.42...) 20-12-2017 20:18
    19.
          Coś mało hej tu: -) brak logicznych argumentów....Tak trzymać Panie Prezydencie... zrównoważony rozwój > bravo
    Polykacz Mieczy (31.0.64...) 22-12-2017 06:27
    20.
          Podziękowania dla Centrum Obsługi Inwestora z urzędu marszałkowskiego w Szczecinie, za przyprowadzenie do Stargardu większości inwestorów.
    bloger (188.146.37...) 22-12-2017 09:37
    21.
          mnie te ukraince wkurzają w stargardzie. WYNOCHA DO SIEBIE!!!
    QWER (176.221.121...) 23-12-2017 01:00
    22.
          QWER (176.221.121...) 23-12-2017 01:00 zasadnicze pytanie czy oni biorą pracę ,której my nie chcemy czy zwalniają "nas"i ich zatrudniają a swoją drogą jak by ci się ładna Ukraineczka nawineła wysłał byś do domu?
    ? (37.248.161...) 23-12-2017 20:18
    23.
          Dlaczego nie przyjada Białorusini czy Litwini???
    bohdan chmielnicki (178.235.42...) 23-12-2017 22:34
    24.
          Brawo Stargard Brawo Prezydent!!!
    hania (79.186.70...) 24-12-2017 14:40
    25.
          Klakier sie odezwał:) Z czego tu sie cieszyć, ze nas niemcy wykorzystuja jako tania siła do pracy-smutne.
    Norwid (178.235.42...) 25-12-2017 19:16
    26.
          a ty wolisz od polactwa zasiłek?? ja wolę pracę u obcych, bardzo dobra decyzja o nowym zakładzie pracy, o to chodzi o to chodzi !!
    Juziu (79.186.64...) 28-12-2017 08:25
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: