rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Powiat bardziej gospodarny niż Miasto? (5)
  • Szybszy dojazd do pracy (2)
  • Pierwsza rada w nowym składzie (8)
  • Święto Niepodległości (wideo) (0)
  • Moja pasja to autodetailing (0)
  • Pomnik już jest! (64)
  • Tematy wcześniejsze
  • Nie było tak, jak być powinno
  • Likwidacja kasy MPGK przy ulicy Okrzei
  • Do niedzieli ma stanąć pomnik
  • Kiedy będą nasadzenia przy Al. Żołnierza?
  • Porozumienie z wojskiem wygasło
  • Nominacje do nagrody Społecznik
  • Zamknięte ulice i zmieniony rozkład MPK
  • Za darmo autobusem na cmentarz
  • Konsultacje społeczne
  • Zdążą do 11 listopada?
  • Ewakuacja w szpitalu
  • Noclegownia - brakujący element systemu
  • Pożegnanie starej rady
  • Dyskusja o statucie
  • Dni otwarte Birdgestone
  • Rekordowe dofinansowanie Kolegiaty
  • Transport na wybory dla niepełnosprawnych
  • Wybieramy okładkę kalendarza
  • Nowe RTG za 750 000 zł
  • Hala produkcyjna w więzieniu
  • Zmiany w planie Ceglanej
  • Witkiewicza, Spółdzielcza i Norwida w przyszłości
  • Młodzież przy prezydencie zakończyła kadencje
  • Mariola Łada-Siwiec kontra Rafał Zając
  • Spichrzowe wspomnienia
  • Jak przez internet dorobić 2.200zł do pensji?
  • Pomoc publiczna dla centrum LIDLA
  • Łzy wzruszenia i moc podziękowań
  • Farma za ponad 10 mln zł
  • Coraz bliżej końca prac przy al. Żołnierza
  • Ksiądz pedofil zapłaci milion
  • Dobra energia Zlotu Gwiaździstego
  • Stargardzkie Dni Seniora
  • Bema i 11 Listopada przejezdne
  • 18-latek opuści areszt
  • Strzyżenie w szlachetnym celu
  • Otwarcie nowego silosu
  • Sieć stargardzkiego monitoringu
  • Pieniądze na żłobek i nianię czekają
  • Stargard nominowany za inteligentny rozwój
  • Plac Wolności w przyszłości
    Tagi: plac wolności, Wyszyńskiego, Stargard
    Ilość wyświetleń: 2273

       

        Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w dniu 28 sierpnia 2018 roku, zastępca prezydenta miasta Piotr Mync przedstawił radnym na prezentacji przyszłe założenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Placu Wolności. Po prezentacji radni dyskutowali zaproponowane rozwiązania komunikacyjne. Ciekawą informacją była ta, że w przyszłości ulica Wyszyńskiego ma być w strefie spowolnionego ruchu, po jednym pasie w każdą stronę. 

    Dźwięk nie jest dostępny na urządzeniach mobilnych


    MM - 03.09.2018






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          To po co wydawaliśmy 180tys na obecny wygląd placu? Nie można było coś tańszego i tymczasowego? Szanujmy nasze wspólne pieniądze!
    Ania (80.55.145...) 03-09-2018 12:20
    2.
          przecież po czymś takim się nie da driftować!
    siedzą Stutgard (31.1.77...) 03-09-2018 12:24
    3.
          Rabatki za 180 tys, buhahhaha, a teraz przebudowa jeszcze. Super, brawo dla rzadzacych :))))
    super, super (178.235.182...) 03-09-2018 14:11
    4.
          Miotają się z pomysłami, bo ich ( pomysłów ) nie widać na nieboskłonie rozgwieżdżonym !
    Olacia (83.19.184...) 03-09-2018 14:31
    5.
          Jak sama nazwa mówi, na Placu Wolności powinna stać Kolumna wolności
    Litości (89.229.96...) 03-09-2018 15:32
    6.
          stała:)), juz nie ma wolności:))
    henio (178.235.182...) 03-09-2018 15:33
    7.
          Teraz jest ściernisko, ale będzie San Francisco. Wśród obiecanek wyborczych ta jest gruba, bo czas realizacji jest tak odległy, że nie ma jak i nie ma kogo rozliczyć z postępu prac.
    obiecanki - cacanki (188.146.41...) 03-09-2018 16:39
    8.
          Wydawac ciezko zarobione pieniadze podatnikow w nietrafione inwestycje to rzadzacy potrafia doskonale, co na to decydenci - Miejscy Radni, ktorzy uchawalaja tego typu wydatki, czyzby nie wiedzieli o perespektywicznych planach planowanejj formy ronda ? Lekko przyszło, lekko poszło, a kto trzeba zarobił i pewnie jescze nie raz zarobi. Zmiany wskazane, miejski budzet przyzwoity, szalej dusza kontrola skruszona. Planowanie w dalszej perespektywie, niepotrzebne, czy być może nieznane. To co jest kosztowną wadą mozna przekuc w zalete, gospodarka sie nakreca :) Jest tyle potrzeb w miescie z wiekszymi priorytetami, ale na takie cele brak funduszy.
    miłośnik pięknej formy (94.254.139...) 03-09-2018 17:25
    9.
          W czym ta ogromna wiedza Mynca się objawia? opowiada takie banały, że szkoda słuchać. Parkingi na środku obu pasów - wycofywanie na jeden pas - gdyby głupota mogła latać to siedziała by na dachu Zodiaku. Byle wydać forsę.
    kierowca (178.235.183...) 03-09-2018 18:57
    10.
          Brawa dla Grzegorza Kotuły który nagłaśnia "starania" obecnej władzy widać że chłopak się stara.
    Jola (46.166.142...) 03-09-2018 20:45
    11.
          Projekt nie realny papier wszystko przyjmie kto to wizualizuje dajcie mu metrówkę :)
    beka (37.248.39...) 03-09-2018 22:14
    12.
          Ciemny lud to kupi.
    PiSda (94.254.137...) 04-09-2018 00:03
    13.
          Po co już ogłaszali konkurs na koncepcję? Za 15 lat okaże się, że jest nie aktualna i znowu trzeba będzie płacić za kolejną. Zając nie liczy publicznych pieniędzy, wydaje na lewo i prawo.
    Architekt (188.146.41...) 04-09-2018 07:12
    14.
          Glorietta, projekt nie powstałego pomnika itd. Super, Super
    beka2 (178.235.182...) 04-09-2018 09:18
    15.
          a i jeszcze rondo za nasze do prywatnego biznesu
    www (37.47.172...) 04-09-2018 09:41
    16.
          Należy zadać pytanie kto dzisiaj rządzi w Stargardzie? Prezydent czy Sekretarz? Jak myślicie?
    pytnik (185.22.173...) 04-09-2018 21:13
    17.
          Ad 16- oni jadą w tandemie. Zając na froncie, bo bardziej medialny i wygadany. Ten drugi jak zwykle za plecami. Taka symbioza wyborcza, która działa w jednym celu - utrzymać stołki. Jedno jest pewne - ani w pojedynkę, ani razem - żaden z nich nie nadaje się do rządzenia Stargardem.
    Robson (188.147.104...) 05-09-2018 06:33
    18.
          Trzeba tym panom dać szansę żeby mogli zostać zwykłymi stargardzianami i po prostu nie głosować na nich w tych wyborach.
    Zwykły stargardzianin (89.229.101...) 05-09-2018 10:48
    19.
          Pomnik patriotyczny 1mln zł. Minimalistyczne nasadzenia na rondzie na Placu Wolności za 170 tys zł. Rozpadająca sie glorietta z 120 tys zł. Można by tak wymieniać te genialne "inwestycje" bez końca. A teraz jeszcze spowolniony ruch i po jednych pasie w każdym kierunku i jeden na rondzie. Proponuję pójść dalej. Spowolnić ruch do 0 km/k, zalać ul. Wyszyńskiego betonem, zabetonować całe rondo- postawić huśtawki dla dzieci, ławeczki dla seniorów, zrobić wybieg dla piesków, poś rodku dużą podświetlaną fontannę.Bedzie fajnie.....przaśnie, jarmarkowo,ale po naszemu....tradycyjnie....i bezpiecznie (bez samochodów)
    Observer (94.254.161...) 05-09-2018 22:50
    20.
          ronda dla driftu:)))
    hehe (178.235.182...) 06-09-2018 10:27
    21.
          Do numeru 19: ot cała filozofia "bezpartyjnego" komitetu zająca, nic dodać nic ująć. Ciągle te same twarze w tym komitecie z PO,PIS,SLD itd. Lepiej zagłosujcie na młodych ludzi co jeszcze mają wizję aby wyjść z tego marazmu.
    Endriu (89.39.107...) 07-09-2018 08:46
    22.
          21 masz racje, na młodych a nie ciagle ci sami od 20 lat:((((