T R W A   C I S Z A   W Y B O R C Z A
rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Dyskusja o statucie (4)
  • Dni otwarte Birdgestone (1)
  • Rekordowe dofinansowanie Kolegiaty (13)
  • Transport na wybory dla niepełnosprawnych (3)
  • Wybieramy okładkę kalendarza (2)
  • Nowe RTG za 750 000 zł (19)
  • Tematy wcześniejsze
  • Hala produkcyjna w więzieniu
  • Zmiany w planie Ceglanej
  • Witkiewicza, Spółdzielcza i Norwida w przyszłości
  • Młodzież przy prezydencie zakończyła kadencje
  • Mariola Łada-Siwiec kontra Rafał Zając
  • Spichrzowe wspomnienia
  • Jak przez internet dorobić 2.200zł do pensji?
  • Pomoc publiczna dla centrum LIDLA
  • Łzy wzruszenia i moc podziękowań
  • Farma za ponad 10 mln zł
  • Coraz bliżej końca prac przy al. Żołnierza
  • Ksiądz pedofil zapłaci milion
  • Dobra energia Zlotu Gwiaździstego
  • Stargardzkie Dni Seniora
  • Bema i 11 Listopada przejezdne
  • 18-latek opuści areszt
  • Strzyżenie w szlachetnym celu
  • Otwarcie nowego silosu
  • Sieć stargardzkiego monitoringu
  • Pieniądze na żłobek i nianię czekają
  • Stargard nominowany za inteligentny rozwój
  • Radni pytają – Prezydent odpowiada
  • Nowoczesne kamery w Stargardzie?
  • MPGK w Prokuraturze?
  • Co z remontem amfiteatru?
  • Nowe ronda na ukończeniu
  • Plac Wolności w przyszłości
  • Zrezygnowali, ale nagrody dostali
  • Szlak oznakowany
  • Rynek mieszkaniowy w Stargardzie ma się dobrze
  • Komendant wyjaśniał okoliczności tragicznego driftu
  • Rondo Pajora, a nie Czerwonego Kapturka
  • Korekta rozkładów jazdy
  • Lechicka na finiszu
  • Centrum Przesiadkowe im. Sławomira Pajora?
  • Jesienią zaparkujemy na Tysiącleciu
  • Były Dom Małego Dziecka - sprzedany
  • Zmiany w organizacji ruchu
  • Stargardzkie remonty
  • e – dowody od marca 2019
  • Mariola Łada-Siwiec kontra Rafał Zając
    Tagi: Mariola Łada-Siwiec, Rafał Zając, Stargard
    Ilość wyświetleń: 3755

       

     Kampania wyborcza nabiera rozpędu. Można było to zauważyć podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej. Przykładem była pełna napięcia i emocji konfrontacja radnej Marioli Łady-Siwiec i prezydenta Rafała Zająca. Szczegóły w relacji video. 


    MM - 28.09.2018






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Dlaczego takie milczenie wszystkich w sprawie MPGK?
    Tomasz I. (37.47.159...) 28-09-2018 15:08
    2.
          Zajaczkowi w główce poprzestawiało - kampania wyborcze prowadzi na sesji RADY MIEJSKIEJ to jest prawdopodobnie zabronione- ale chyba nie wszystkim
    Wyborca (94.254.247...) 28-09-2018 16:21
    3.
          Panie kandydacie na prezydenta Rafale Zająć w ostatniej odpowiedzi wykazałeś się arogancją! Pani Marioli Ł.-Siwiec chodziło o to że wykorzystuje Pan logo Stargardu ( zapewne bez zgody Rady Miasta) do swoich celów prywatnych jakim jest ubieganie się o reelekcję na stanowisko Prezydenta miasta.Czy za korzystanie z logo Stargardu Pan jak i kandydaci Pana ugrupowania na radnych zapłaciła jakąś sumę, a jeżeli tak to kto ją określił? Przypominam, że logo Stargardu stanowi własność mieszkańców, a nie Pańskiego ugrupowania, a tym bardziej Pana by mógł Pan sobie dowolnie używać w CELACH PRYWATNYCH!
    tacki (37.248.155...) 28-09-2018 18:27
    4.
          Ciekawe skąd są opłącane te wszystkie reklamy, bilborady jego. Z prywatnej kasy czy z naszych podatków?? Prosze o odpowiedź.
    podatnik na inne cele (178.235.187...) 28-09-2018 19:39
    5.
          Całe miasto zaklejone na niebiesko,aż się niedobrze robi!Wstyd żeby wykorzystywac podległych dyrektorów placówek oświatowych do kandydowania w wyborach!
    Ja (46.134.136...) 28-09-2018 20:40
    6.
          Ad.5 ale będą posłuszni
    Wyborca (94.254.247...) 28-09-2018 21:07
    7.
          Demokracja konstytucja wolność slowa!!Radny ma prawo pytać!!!Występuje w imieniu mieszkańców.
    Mieszkaniec (37.47.188...) 28-09-2018 21:38
    8.
          Nawet logo Stargardu- Gwiazde zawłaszczyli tylko dla siebie,wstyd.
    banita (78.11.84...) 29-09-2018 06:11
    9.
          Jedyna w tym gronie ma jaja i nie jest na niczyim łańcuszku. Brawo
    Ziko (5.173.200...) 29-09-2018 09:28
    10.
          nie na temat: lubię posłuchać jak nocą pięknie świerszcze się odzywają, jak cudnie sowa da o sobie znać że czujna jest, tylko czasami słychać ujadanie, ja uwielbiam ujadanie....jak za blisko psiska podchodzą to wybieram tego największego i rzucę mu czasami jakiś ochłap żeby mordę zamknął, znów słychać tylko świerszcze i czasami płomykówkę, z daleka słychać odgłosy karawany co to idzie dalej...
    nie na temat (83.11.88...) 29-09-2018 10:00
    11.
          Jego się nie da ale można utracić jego radnych.
    A (178.235.180...) 29-09-2018 12:05
    12.
          Przecież ta kobieta się nie umie wypowiedzieć. I to ma być radna?
    Mieszkaniec (94.254.241...) 29-09-2018 12:21
    13.
          "Pycha kroczy przed upadkiem (...)" wiemy juz na kogo nie glosowac. Dziekujemy info.stargard ;)
    Ska (109.91.35...) 29-09-2018 14:08
    14.
          A co to za pisowska tuba ta siwiec .a wond z rady te pytania to dla pisuaru
    Rys (37.47.148...) 29-09-2018 18:13
    15.
          Brawo .Super odpowiedz,godna głowy miasta.Jestem dumna że mogę głosować na człowieka mądrego,dbającego o nasze wspólne pięknie się rozwijające miasto.
    zyta (5.173.176...) 29-09-2018 19:25
    16.
          a gdzie można znaleźć nazwiska wszystkich kandydujących do wyborów (miasto i powiat)?
    ciekawy (178.235.186...) 29-09-2018 21:12
    17.
          Pan Prezydent Panią Mariolę w prosty sposób mówiąc rozwałkował :)
    TJ (37.248.158...) 29-09-2018 21:25
    18.
          Kadencyjnosc stołków wszystkich
    asia (193.240.239...) 30-09-2018 06:18
    19.
          Widać że słabo się Pani przygotowała do wystąpienia. Chyba ktoś panią wystawił. Może to w tym wieku drogo kosztować. Nie walczy się z Preydentem który odnosi sukcesy na całej linii w ten sposób. Więcej polityki niż myślenia.
    Obserwator (5.60.168...) 30-09-2018 09:02
    20.
          Pani radna, mogła "podziekować" premierowi za podwyżki, które nas czekają. A wszytko to dzięki tej "nędznej" zmianie. A co podrożeje? Podrożeją chleb, bilety i meble. Podwyżki cen prądu odczujemy wszyscy. Nad gminami i firmami zawisło widmo podwyżek cen prądu. - Jeśli samorządy będą więcej płacić za prąd, podrożeją także usługi, które są świadczone dla mieszkańców. Na razie nie wiadomo, co z taryfami na 2019 rok dla zwykłego Kowalskiego, ale eksperci nie mają wątpliwości: czeka nas seria podwyżek.
    Anty PiS (176.221.121...) 30-09-2018 09:53
    21.
          No cóż....Mariolka chciała zabłysnąć- nie udało się. Jak zwykle ;)
    Gabryśka (88.156.145...) 30-09-2018 22:03
    22.
          Może tak - na początku napiszę, że nie jestem ani członkiem, ani zwolennikiem KWW R. Zająca - za dużo tam pomagierów z różnych ugrupowań ostatnio wpadło. A już jak zobaczyłem człowieka od Kukiza, to mnie powaliło. Ale do meritum - Podoba mi się na tym forum wylew pisowskiej gawiedzi, która chce udawać mądrych, ale nie wie kompletnie o co chodzi - ośmieszając się. Gdzieś dzwoni, ale nie wiedzą gdzie. Np. post 3 od "tacki" - "Przypominam, że logo Stargardu stanowi własność mieszkańców, a nie Pańskiego ugrupowania, a tym bardziej Pana by mógł Pan sobie dowolnie używać w CELACH PRYWATNYCH!" No brawo! Po pierwsze KWW R. Zająca nie używa jako takiego logotypu Stargardu, tylko kształt gwiazdy. Po drugie, logotyp "Stargard - pod szczęśliwą gwiazdą" może używać każdy. Zgodę musi wydać Rada Miejska, ale na używanie herbu! Nie chodzi o logotyp marketingowy. Kolejny post nr 4 i zapytanie "Ciekawe skąd są opłącane te wszystkie reklamy, bilborady jego" - takie wydatki regulowane są ustawą to po pierwsze. Po drugie wystąp człowieku z zapytaniem publicznym a nie wylewasz frustracje na forum internetowym. To tyle. Także zanim zaczniecie kwiczeć, poczekajmy na wybory. Zapowiada się jeszcze "lepszy" wynik jak ostatnio dla kandydata z "dobrej zmiany"
    Wyborca (176.221.121...) 30-09-2018 22:50
    23.
          To napisz kim jesteś bo ja myślę że ubeckim synem.
    vontusk (188.146.234...) 01-10-2018 07:23
    24.
          Wynik nie jest trudny do przewidzenia, skoro całe miasto obklejone jest Komitetem R. Zająca. Pozostałe komitety nawet nie inwestują w plakaty. Szkoda. Takie towarzystwo wzajemnej adoracji. A później radni zamiast kontrolować pracę urzędu, są zawsze na tak.
    Szkoda (188.146.98...) 01-10-2018 07:33
    25.
          zero przemyślenia z tymi pytaniami a odpowiedzi zmiażdżyły pytającą, kto te pytania przygotował?????
    NLK (83.11.180...) 01-10-2018 08:22
    26.
          Znowu wygra TWA. Pozdrowienia z Koreii Połnocnej od Kim Dzonga:))
    tak trzymać:)) Kim (178.235.187...) 01-10-2018 09:57
    27.
          Nie lubię uczestniczyć w przepychankach i nie jestem z PIS-u ale jak skomentujecie zwolennicy obecnej władzy rankingi Wspólnoty? Wczoraj patrzyłem na ranking inwestycji. Stargard jest na 195 miejscu na 267 ale najlepsze jest to jakie miasta z Zachpomu są przed nami. Polecam lekturę. Ranking zamożności to 77 miejsce po raz kolejny. I również inne miasta ciekawe są przed nami. Więc skoro się tak super rozwijamy i gospodarujemy to jak muszą gospodarowac miasta na liście przed nami. I mówię tylko o naszym województwie.
    A (37.248.212...) 01-10-2018 10:07
    28.
          Czy mogłaby sie Pani już nie kompromitować?? Nie widzi Pani,że jest Pani pośmiewiskiem w każdym urzędzie w Stargardzie?? Jako kutator się Pani nie sprawdza, jako radna. Może czas odpuścić robienie z siebie ***? jest Pani żenująca... Jeszcze to parcie do Pis-u .... Brak słów..
    Urzędniczka (209.141.61...) 01-10-2018 11:04
    29.
          Jest super to dlaczego jest tak źle jak pisze np. wyżej A?.
    Witek (178.235.187...) 01-10-2018 14:35
    30.
          Rychło w czas te wyświetlanie zdjęć :-) Przez cztery lata nikt nie zauważył murka z którego odpadł tynk ?
    Zenek (89.228.247...) 01-10-2018 15:05
    31.
          I przez 4 lata tego nikt nie naprawił - Centrum miasta. Dziadostwo.
    wybrż lepszego gospodarza (178.235.187...) 01-10-2018 20:48
    32.
          Szkoda-ad24 masz rację! Zapewne nie jeden z obecnych kandydatów,z innych biorących udział w wyborach ugrupowań, zamiast na siebie zagłosuje na szaraczka i na jego stargard XXI
    szanuj psa (31.0.121...) 01-10-2018 22:40
    33.
          Królik wygra, ale od nas zależy czy będzie miał popleczników w radzie! Tnijmy jego kandydatów , a przestanie fikać jak Koziołek Matołek!
    alf (83.19.184...) 01-10-2018 22:51
    34.
          Alf masz racje . Kogo będzie reprezentował dyrektor szpitala i inni uzależnieni od Zająca . Buta Zajaca będzie jeszcze większa . Nie dajmy jemu tej satysfakcji. Jeśli nie teraz to kiedy możemy coś zmienicw
    Wyborca (94.254.246...) 02-10-2018 06:33
    35.
          Jeszcze nie ma wyników ,a już zajac wygrał?. Kazdy człowiek jest do zastapienia. Zmarł Pajor i życie trwa dalej, bez zmian czyli każdy da sobie rade na stanowisku prezydenta, nawet Biedroń rzadził Słupskiem:)
    4 kandydatów jest (178.235.187...) 02-10-2018 10:15
    36.
          jeszcze nie wygrał ale wygra, chłopie jak masz ciut rozumu to w końcu popatrzysz na kandydatów i sam zrozumiesz
    hah (83.11.144...) 02-10-2018 10:36
    37.
          Co ty taki pewny jesteś wygranej twojego pracodawcy? To ludzie decydują a nie twój wpis.
    Ja (185.135.2...) 02-10-2018 11:26
    38.
          Przed kompem siedzi Świstak od sreberek vel Kard. Richelieu vel Kulawy pijak i wali wpisy w obronie kłapouchego. Pamiętajcie zostawiając jego u władzy jakiejkolwiek dalej będziecie mieli zagrywki poniżej krytyki, zmiany na stołkach, nagłe powołania bo jego cztery litery są zagrożone. Zobaczcie jak zmanipulował układ okręgów do powiatu. Jego okręg numer jeden ma , tylko lub aż 4 ( cztery ) mandaty, boi się , że kolejne powołane nie zwolni jemu miejsca radnego? Ni kto inny jak on napuszczał na siebie kierowników jednostek pomawiając jednych przed drugimi, to on eliminował zasłużonych członków XXI i wstawiał na listę Zająca ludzi biernych, miernych ale wiernych i jemu posłusznych. JEGO CHCECIE !
    tylko nie On (193.200.150...) 02-10-2018 12:59
    39.
          Drży chłopina o stołek:)))
    z boku (91.226.236...) 02-10-2018 13:31
    40.
          Co tam się znowu panu "włancza" szanowny Panie Prezydencie?
    :) (83.11.62...) 08-10-2018 16:58
    41.
          Pani Mariola, cóż... Od jakiegoś czasu kontynuuje jakieś niezrozumiałe manewry ideologiczne poszukując tożsamości. Raz jest w LPS , za chwilę sympatyzuje z PiS. Podobno ze strachu przed reformami w sądach i utratą pracy. Nie wiem. Smutny jest to obraz zabawy w politykę bo takich postaw nie należy traktować poważnie. Poza tym, z logiki wynika, że wygra obecny prezydent. No bo jak nie on to kto ? Znamy kandydatów i tak realnie to poza hasłami to praktycznie nic więcej nie prezentują. Wiadomo, że przedwyborcze obietnice są zawsze bogate a później przychodzi szara rzeczywistość. W Stargardzie nie dzieje się tak źle i niech tak zostanie. Pamiętajmy przy tym, że każda zmiana przynosi nowych ludzi i znowu będziemy się czepiać, że nowy prezydent Kowalski otoczył się swoimi ludźmi i jest to układ. Czas zrozumieć, że jest to pewna norma. Nie wydziwiajmy !!!
    zenek (83.18.65...) 11-10-2018 10:27
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: