rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Protest pracowników sądu (7)
  • Miasto rozdaje kalendarze (1)
  • STAR-KOMP uzdrowi ziemię (5)
  • Pomoc pogorzelcom - trwa zbiórka (4)
  • Urząd utylizuje samochody (3)
  • Znamy termin Dni Stargardu 2019 (0)
  • Tematy wcześniejsze
  • Darmowe kursy na prawo jazdy
  • Wynagrodzenie wójta, prezydenta i starosty
  • Nowe świąteczne iluminacje
  • Ankieta o mieszkalnictwie online
  • Społecznicy 2018
  • Zarząd Powiatu wybrany
  • Komisje Rady Miejskiej
  • Pierwsza sesja, pierwsza podwyżka
  • Uroczysta I sesja Rady Miejskiej
  • Rada Powiatu już w środę
  • To będzie wyjątkowy kalendarz
  • Powiat bardziej gospodarny niż Miasto?
  • Szybszy dojazd do pracy
  • Pierwsza rada w nowym składzie
  • Święto Niepodległości (wideo)
  • Moja pasja to autodetailing
  • Pomnik już jest!
  • Nie było tak, jak być powinno
  • Likwidacja kasy MPGK przy ulicy Okrzei
  • Do niedzieli ma stanąć pomnik
  • Kiedy będą nasadzenia przy Al. Żołnierza?
  • Porozumienie z wojskiem wygasło
  • Nominacje do nagrody Społecznik
  • Zamknięte ulice i zmieniony rozkład MPK
  • Za darmo autobusem na cmentarz
  • Konsultacje społeczne
  • Zdążą do 11 listopada?
  • Ewakuacja w szpitalu
  • Noclegownia - brakujący element systemu
  • Pożegnanie starej rady
  • Dyskusja o statucie
  • Dni otwarte Birdgestone
  • Rekordowe dofinansowanie Kolegiaty
  • Transport na wybory dla niepełnosprawnych
  • Wybieramy okładkę kalendarza
  • Nowe RTG za 750 000 zł
  • Hala produkcyjna w więzieniu
  • Zmiany w planie Ceglanej
  • Witkiewicza, Spółdzielcza i Norwida w przyszłości
  • Młodzież przy prezydencie zakończyła kadencje
  • Wynagrodzenie wójta, prezydenta i starosty
    Tagi: wójt, starosta, prezydent, wynagrodzenie, Stargard
    Ilość wyświetleń: 2407

       

       W zeszłym tygodniu odbyły się pierwsze sesje nowo wybranych rad podczas, których ustalano wynagrodzenia prezydenta, wójta oraz starosty. Wszystkie szczegóły w poniższym materiale wideo.

    Wójt: 10 180 zł
    Prezydent: 10 890 zł
    Starosta: 9 780 zł


    JF - 27.11.2018






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Za co?
    ?? (46.227.240...) 27-11-2018 15:29
    2.
          Świadoma dezinformacja, to co wyżej to tylko podstawa, a gdzie wszystkie inne składniki? Wyborcy powinni wiedzieć ile tak naprawdę zarabiają rządzący!
    nie kłamstwu (193.200.150...) 27-11-2018 15:33
    3.
          Gdzie jest to kłamstwo, wyjaśnij nam malutkim, tylko bez demagogi. Może też wkleisz kopie z zeznania podatkowego. Dawaj fakty na stół.
    Dawaj prawdę (89.229.103...) 27-11-2018 19:18
    4.
          165 tyś podstawy plus 52 tyś(wyrównanie) za 2017 daje sumę 217 tyś podzielić na 12 daje 18 tyś na rękę a 18 tyś to nie 10tyś. Proste jak drut tak jest na stronie NIE KŁAMSTWU sprawdź jak nie wierzysz :)A swoją drogą żona zarabia ma 1000 zł z 500+ co miesiąc i ma tylko 12,5 tyś oszczędności wraz z małżonką do tego kredyt nawet dziecko w przedszkolu widzi ,że ŚCIEMA.
    ksiegowy (5.173.160...) 27-11-2018 19:41
    5.
          Fakt, gdzie dodatki Prezydenckie, jakoś autor chyba celowo przemilczał i sprawdzę zeznanie podatkowe Rafała Zająca poczekaj " Dawaj prawdę".
    nie manipulacji (212.38.166...) 27-11-2018 19:55
    6.
          Bip nie kłąmie - oswiadczenie majatkowe.
    to kłamczuszek (46.227.240...) 27-11-2018 19:57
    7.
          Drut jest tak prosty jak sznurek w kieszeni. Podaj obraz i źródło dokumentów. Ja wierzę w fakty, a nie lubię populistów. No i napisz o KSIĘGOWY, czy Prezydent, Wójt czy Starosta powinien zarabiać najniższą krajową, a na utrzymanie dorabiać np u ciebie,... (oczywiście zakładając, że nie łżesz o swoim statusie). Po twoim tekście oceniam, ale mogę się mylić, że masz tyle wspólnego z funkcją księgowego, co fizyczny w firmie z Katedrą Fizyki.
    Emeryt (89.229.103...) 27-11-2018 20:01
    8.
          "Dawaj prawdę" masz swój udział w manipulacji? Polecam link i niech wszyscy sprawdzą zarobki za 2017 , oświadczenie z 27.04.2018 roku. Zapewne Prezydent się zrzekł 40% zarobków, tak to poproszę o dokument , może być skan. bip.um.stargard.pl/strony/omajat2017/um/zajac.pdf
    nie manipulacji (5.135.76...) 27-11-2018 20:02
    9.
          bip.um.stargard.pl/strony/omajat2017/um/zajac.pdf
    nie manipulacji (5.135.76...) 27-11-2018 20:04
    10.
          Fajnie sobie ustalac wynagrodzenie z naszych pieniedzy... tyle co oni maja w 2 meisiace niektorzy musza pracowac caly rok
    kolano (83.136.90...) 27-11-2018 21:07
    11.
          Jest to opinia a nie zarzut. Nie rozumiem mieszkańców jak mogli wybrać na prezydenta gościa, który od ponad dekady ma bardzo podobne wpływy co miesiąc a jest *** który w mojej ocenie nie potrafi zarządzać swoim majątkiem - a zostały powierzone mu setki milionynzlotycn rocznie? - skandalem jest nieświadomość ludzka kogo wybierają w wolnych wyborach. Ktoś kto nie potrafi zarzadzac sobą i swoim gospodarstwem domowym, nie będzie dobrym gospodarzem miasta... zreszta już to widac Kredyt kredytem kredytowi... Mamy z żoną po 36 lat. W moim gospodarstwie domowym dochód łączny to około 7 tys netto. + 1 tys z 500+. Mam dom wolnostojący z dwoma garażami na działce o powierzchni 1600mk2. (Kredyt hipoteczny) Dwa samochody, psa kota i trójkę dzieci i co miesiąc potrafię zaoszczędzić około 3.5 tys zł. Co daje mi oszczędności na poziomie około 40 tys zł rocznie x 5 lat co daje mi kwotę na koncie około 200 tys zł. Sam nie mam większych zobowiązań kredytowych niż rocznych wpływow.... resztę pozostawiam do państwa oceny.
    L.C (37.47.175...) 28-11-2018 08:11
    12.
          Wójt prawie tyle co prezydent ? !!! powinien mieć mniej niż starosta !!!!!!
    waldek (80.53.133...) 28-11-2018 08:51
    13.
          To jak ktoś się rządzi swoimi dochodami to jego osobista sprawa, nie to tu oceniamy.Osobiście znam ludzi którzy mają większe dochody i jeszcze większe długi.
    FAH (83.11.76...) 28-11-2018 09:32
    14.
          @FAH Nie jest tak jak piszesz. Skoro jego zeznanie majątkowe jest jawne, to po to aby Ci bardziej bystrzy mogli ocenić sami, co dany kandydat proponuje i jaka postawę reprezentuje. Gospodarz miasta powinien być managerem i miasto traktować jak firmę firma ma zarabiać a jej pracownicy maja być szczęśliwi i chcieć tam pracować. Jak firma zbankrutuje to co wtedy? A nie to w końcu nie nasza sprawa.
    L.C (37.47.175...) 28-11-2018 14:50
    15.
          Nie do końca się zgodzę ,że Pan Zając jest nie gospodarny po prostu manipuluje zeznaniem podatkowym pewnie ma tak skarpetę napchaną ,że do końca życia mu starczy lub kasa ulokowana na kogoś innego bo nie realne jest ,aby zarabiając z żoną plus dodatki jakieś min 20tyś.zł za jeden miesiąc przez kilkanaście lat nie mieć oszczędności ,ale pewnie robi to zgodnie z prawem nie zawsze z etyką pomijam "prezenty" :) od lokalnych biznesmanów :)Ale czy prezydent powinien zarabiać tyle co dzisiaj brany budowlaniec bo oni teraz ok 10 tyś miesięcznie mają (prywaciarze) Ludzie go wybrali i trzeba się pogodzić z tym faktem.amen
    :) (5.173.160...) 28-11-2018 18:23
    16.
          a szpital się sypie
    pacjent (77.253.148...) 28-11-2018 20:24
    17.
          ad.12 Waldek vel Sebix, nie manipuluj nie udało ci sie w radzie gminy to rzygasz jadem tu na forum. Przestań kłamać, dosyć nakłamałeś podczas kampanii.
    Zdzichu (37.47.169...) 28-11-2018 23:44
    18.
          O odezwał się , ty masz tu 3 etat?
    Haha (185.135.2...) 29-11-2018 13:52
    19.
          Przeczytajcie, bo nie wiecie co nas czeka: https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ceny-usug-komunalnych-gus-wybory-samorzadowe,3,0,2422787.html
    smok (193.200.150...) 29-11-2018 15:25
    20.
          Jak to dobrze liczyć komuś dochody. Każdy możne je mieć wysokie, tylko trzeba pracować i sobą coś reprezentować. Ja nie zazdroszczę Prezydentowi uposażenia i 24 godziny na dobę pełnej gotowości do pracy, a często i pracy. Wiecznie płaczą nieroby lub tacy co to myślą po staremu- czy się leży , czy się siedzi to wypłata się należy.
    Grzeczny (81.190.33...) 30-11-2018 08:16
    21.
          W demokracji społeczeństwo rozlicza ich, to my wam płacimy.
    Arbuz (185.135.2...) 30-11-2018 20:23
    22.
          Powinny zostać albo gminy albo powiaty tak jak w Skandynawii i Niemczech po co tylu darmozjadów i tylu radnych.W New Jork jest 100 radnych i to jest zaszczyt za darmo.Co szczęki opadły?
    obiektywny (37.47.170...) 01-12-2018 20:56
    23.
          Panie na kasie w Lidlu - od 3300. Specjalista w budżetówce -2250
    ula (89.228.244...) 02-12-2018 09:44
    24.
          A tak naprawdę to dlaczego pan prezydent ma mniej niż szefowie spółek miejskich to jakiś obciach i nie porozumienie by szef zarabiał mniej niż podwładni !!!!!
    waldek (89.229.96...) 02-12-2018 16:52
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: