rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Co brać pod uwagę przy zmianie pracy? (0)
  • Plaża dofinansowana? (5)
  • Ostatnie dni na rozliczenie PIT za 2018 r. (0)
  • Jaki wybrać samochód dla młodego kierowcy? (3)
  • Zaakceptuj Twój e-PIT na podatki.gov.pl (1)
  • Wzmożony ruch kolumn wojskowych (2)
  • Tematy wcześniejsze
  • Opiekun Osób Starszych- zawód z przyszłością
  • Wiosenne sprzątanie terenów zielonych
  • Jak poprawić historię kredytową za pomocą szybkich pożyczek?
  • Kontenery przy szkole w Grzędzicach
  • Afera w gminie: To jest Ranczo Wilkowyje!
  • Sejmowa Komisja Zdrowia debatowała o sytuacji szpitali powiatowych
  • Stabilne ceny prądu dla gospodarstw domowych
  • ZCP – wygodny dojazd do Szczecina
  • Pomoc bliska Tobie
  • Policja zajmie się sprawą nielegalnych wysypisk
  • Chcesz być zdrowy? Nie przegrzewaj pomieszczeń
  • Rekordowy spadek bezrobocia
  • Herbata czerwona – właściwości, skład, najlepsze rodzaje
  • Co to jest inflacja i jak wpływa ona na kredyt?
  • Pellety haczykowe i zanętowe. Które wybrać?
  • Będziemy stać w korkach?
  • Grzędzice jeszcze bez wody
  • e-PIT od 15 lutego 2019 r. elektronicznie
  • Komputery i Konsole Minionej Epoki
  • Białka tatrzańska - sezon narciarski
  • Nowe zestawy do sterowania ogrzewaniem podłogowym
  • III sesja Rady Gminy
  • Prowokacja, kłamstwa? Wojna o szkołę trwa.
  • Program Społecznik 2018
  • Choinka świeża czy sztuczna?
  • II sesja Rady Gminy
  • I sesja Rady Gminy
  • NEONET obchodzi 15. urodziny!
  • Jakie sklepy wydają gazetki promocyjne?
  • Jakie sklepy wydają gazetki promocyjne?
  • Zbiórka karmy dla schroniska
  • Wysokoobrotowy blender, dlaczego jest lepszy od innych modeli?
  • Niania dla dziecka – czy warto?
  • Rozstrzygnięcia dla Bielkowa
  • Prace na torach - mniej utrudnień niż planowano
  • Makowski został wójtem
  • Zebrano prawie 77 l krwi
  • Kupuj, baw się, oszczędzaj!
  • Zmiana czasu
  • Pożyczki online - w czym są lepsze od kredytów?
  • Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Klępinie
    Tagi: wypadek, potrącenie, rowerzysta, Klępino
    Ilość wyświetleń: 6813

       

     W miniony czwartek 2 sierpnia w godzinach porannych w Klępinie, doszło do tragicznego wypadku. Na głównej drodze, w okolicach tzw. betonówki doszło do zderzenia samochodu osobowego, kierowanego przez młodą kobietę i rowerzysty. Potrącony starszy Pan zmarł po przewiezieniu do szpitala. Sprawę obecnie nadzoruje prokuratura, która bada dokładne okoliczności zdarzenia i ustala kto ponosi winę za zdarzenie. 

    MM - 06.08.2018






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Jakoś mało informacji udało się zebrać przez te 4 dni od wypadku..
    K (95.91.234...) 06-08-2018 13:30
    2.
          a Pani kierowca przypadkiem nie z policji ?
    Gren (217.153.142...) 06-08-2018 14:25
    3.
          Aaa to dlatego taka cisza i dezinformacja. Sprawca trzeźwy i nie z jego winy zapewne.
    G (91.241.32...) 06-08-2018 15:22
    4.
          Muszą zanieść po dywan
    Misiek (94.254.130...) 06-08-2018 16:31
    5.
          Poszukiwacze taniej sensacji !! Jak Policjant to trzeba to na miejscu powiesić !! Jak trwoga to do Boga. Serca nie macie , życzę wam wszystkim traktowania z wzajemnością. Żeby się wam spełniło wszytko czego zyczycie innym. Każda służba mundurowa wam przeszkadza. Strażak , wojskowy itd. Tragedia dla dwóch rodzin !! Macie to gdzieś. Cholernie egoisci!! Dzieci internetowego hejtu!!!!!! Brawo wy!! Bohaterowie własnego miasta !! Rurki i kolorowe włosy!!!!
    Wkurzona (94.254.131...) 06-08-2018 16:45
    6.
          Chodzi raczej o to że wszyscy powinni być równo traktowani. Dlaczego o każdym innym wypadku jest "głośno" i wszędzie pełno zdjęć A w tym przypadku pierwszy artykuł pojawia się dopiero 4 dni po zdarzeniu i jest bardzo ubogi w jakiekolwiek informacje..
    K (95.91.234...) 06-08-2018 17:17
    7.
          Kxxxx kxxxx łba nie urwie... Wedle przysłowia
    k2 (46.134.138...) 06-08-2018 17:25
    8.
          A poza tym jak napisał K. Dokładnie chodzi o równe traktowanie. Jak sprawcą jest zwykły obywatel to jest głośno, nie dostosował prędkości do warunków, nie zachował szczególnej ostrożności i inne głupie gadki, ale jak sprawcą jest POLICJNAT to już mowa jest o obustronnej tragedii... W jakim kraju my żyjemy? W Ciemnogrodzie...?
    k2 (46.134.138...) 06-08-2018 17:28
    9.
          Wkurzona... Płacę podatki na te wszystkie służby, więc wymagam od nich rzetelności i profesjonalizmu. A ni tylko odbębnienia ośmiu godzin, chowania się, spania podczas służby itd. Statystyki... Zobacz sama jakie zdanie ma o was społeczeństwo. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć i tyle
    k2 (46.134.138...) 06-08-2018 17:32
    10.
          Czy zna was swojego dzielnicowego?:)) Kiedys kazdy znał i widział,a adziś?? Parodia
    magnolia (178.235.182...) 06-08-2018 18:36
    11.
          Była dzielnicowa i pijana haha nie plotki
    yhy (178.235.182...) 06-08-2018 20:19
    12.
          Obydwie rodziny poszkodowane, ale jedna z winy poszkodowanego. Wielka pANI policjant , ponoc matka mająca rodzine ale zanim depnęła ma gaz mogla uruchomić myślenie bo jesli ma rodzine to mogla zyc tak zeby jej dzieci nigdy nie musiały cierpieć z głupoty matki. Szkoda tylko rodziny poszkodowanego , pożądny starszy Pan , niezasłużona smierć przez **** spieszyło sie w terenie zabudowanym zamiast byc czujna, bo powinna miec to w nawyku z racji wykonywanego zawodu!!!!
    Aleksandra (31.0.34...) 06-08-2018 20:31
    13.
          Michał walizke sobie spakuj. Bez walizki to na zakład nie pojedziesz.
    Anonymous (27.122.12...) 06-08-2018 21:32
    14.
          nikt z nas tam nie był i nie widział więc nie ferujmy wyroków. Szkoda obydwu stron. To że policjantka nie znaczy od razu że jest winna.
    ja (5.60.68...) 06-08-2018 21:34
    15.
          Myślę że wypadałoby wstrzymać się od komentarzy do momentu wyjaśnienia sprawy. Jeżeli ktoś był świadkiem zapewne może złożyć zeznania . Konsekwencje najwyższą poniosła już jedna strona. Druga strona winna czy nie niesie ciężar tego tragicznego zdarzenia. Nie jest to fajnie ,a wręcz naganne ,że opinia społeczna dowiaduje się o zdarzeniu po kilku dniach. Wygląda to co najmniej źle w świetle tego że uczestnikiem wypadku jest policjant. Myślę że takie sprawy powinny być wyjaśnione ponad wszystko dobrze i dokładnie.
    Jarek (188.146.33...) 06-08-2018 21:45
    16.
          ***
    hycel (37.47.140...) 06-08-2018 21:49
    17.
          Tak Jarku , konsekwencje najwyższa poniosła juz jedna strona, jednak z winy drugiej. A ta druga niesie ciężar , owszem - tragicznego zdarzenia przez swoja nieuwagę, rutynę i brak wyobraźni. Przez nią nie żyje czlowiek ktory byl ofiarą tego czynu.
    A. (31.0.34...) 06-08-2018 22:23
    18.
          Moim skromnym zdaniem a jestem zawodowym kierowcą policjant czy chwil to co widzę na drogach to wydaje mi się że połowa to imbecyle
    Obiektywny (31.0.36...) 06-08-2018 22:33
    19.
          starszy Pan przekroczył prędkość na rowerze, uderzył w tył pojazdu i doprowadził do zderzenia czołowego.... jak ktoś słusznie zauważył wcześniej - urwa urwie łba nie urwie, zamiota pod dywan, "poszkodowaną" psi-*** obejma opieką psychologa, pójdzie na urlop zdrowotny i będzie git...
    ANTY (83.23.254...) 07-08-2018 00:43
    20.
          dziwne, nie ma informacji nigdzie hmmmmm moze faktycznie to pani policjant? dzielnicowa w czasie pracy?
    fghfghret (94.254.140...) 07-08-2018 01:27
    21.
          Do gazet z tematem to nie zamiota pod dywan.
    Basia (94.254.133...) 07-08-2018 09:12
    22.
          Z całym szacunkiem do pani policjant, ale uważam że takie sprawy właśnie powinno się nakłaniać i piętnować, aby zadusić patologię w zarodku. Inaczej sprawa będzie zamieciona pod dywan i wyciszona. Kiedyś też policjant zastrzelił swojego syna z broni służbowej. Oczywiście jest to tragedia bez dwóch zdań. z tym, że sprawcą jest na emeryturze, a szary obywatel też mający uczucia oprócz sumienia resztę życia spędził by w więzieniu...
    Czytelnik (46.134.138...) 07-08-2018 09:51
    23.
          Przed kilku laty ta sama policjantka uratowała życie mężczyźnie w podobnym wieku pod KPP w Stargardzie za co dostała wyróżnienie a teraz odwrotnie ktoś stracił życie.Naprawdę tragedia dla obu rodzin
    mieszkanka gminy (37.47.137...) 07-08-2018 17:35
    24.
          Powstrzymajcie sie od komentarzy. Nikogo z Was tam nie bylo a sie wymadrzacie i osadzacie... Znawcy i eksperci z przyslowiowej Koziej Wolki.
    Anka (31.0.33...) 07-08-2018 17:41
    25.
          W takich właśnie tragicznych momentach można przekonać się jak obłudni,podli i niesprawiedliwi są ludzie, rownież Ci wielcy znawcy wypowiadający się tu na forum. Fakt, że wydarzył sie WYPADEK- a nie świadome zabójstwo z premedytacja co większość z Was swoimi laickimi wypowiedziami tak traktuj- nie oznacza sredniowiecznego \\\"spalenia na stosie\\\" przed poznaniem prawdy o tym,co naprawde sie zdarzyło. A wy palicie człowieka żywcem, nie bedać ani uczestnikami zdarzenia, ani tlumem gapiów z telefonami w rekach,nie znajac oficjalnej przyczyny,nie wiedzac tak naprawde nic...Tyle,co sadiad powiedział...To tragedia dla obydwojga rodzin- osoby, która zmarla ale rownież tej,ktorej osoba kierowala wowczas pojazdem. Czy ktoś mysli w tym wszystkim o niej? To czlowiek-nie robot, to czlowiek- nie zwyrodnialy zabójca...Czuje, przeżywa,nie moze pogodzić sie z tym co sie wydarzylo....Bo nikt by nie mógł...Nikt tez nie ma zadnego prawa jej osadzać,bo nikt z Was nie siedział wtedy za kierownica. Nikt nie ma prawa w imię medialnej nagonki wypowiadać sie w taki sposob o tej osobie,jej rodzinie czy powolujac sie na wykonywany zawod...Idealni ludzie...Wzorowi kierowcy..To moglo spotkać kazdego z was...Dla mnie jestescie-egoistyczni,pozbawieni jakiegokolwiek człowieczenstwa i szukajacy w ludzkiej tragedii sensacji...Wy tez zabijacie-słowem...
    X (94.254.128...) 07-08-2018 19:42
    26.
          Jedno jest pewne rowerzystów a szczególnie tych z demencją trzeba omijać szerokim łukiem.
    obiektywny (188.146.109...) 07-08-2018 20:27
    27.
          Wiadomo, ze drugi raz by tego nie zrobila i do konca zycia bedzie uważać,(no moze nie jako kierowca, bo pewnie zostanie bez prawka) ale pewnie gdyby mogla cofnąć chwile...to by zwolniła i pomyślała, lecz czasu nie cofnie i zycia zmarłemu tez nie. Bardzo , bardzo zal tego Pana. Pewnie ona tez cierpi ale jej nie szkoda, bo tyle dobrego , ze nie bedzie jiz zapierd...przez teren zabudowany.
    A. (31.0.45...) 07-08-2018 20:41
    28.
          Wyprzedzanie roweru minimum 1 metr lub bezpieczna odległość do tego teren zabudowany ,aby potracić rowerzystę z jego winy to trzeba się nazywać hary poter chyba :) ewidentnie wina kierowcy nie ważne czy policjantka czy nie jak dla mnie 25 lat bezwzględnego więzienia i tyle w temacie.Rozwijamy się i oznacza to więcej skuterów,rowerów,itp. i więcej aut jakoś w innych krajach nie ma problemu tylko w Polsce a czemu bo telefoniki stare trupy z Niemiec i prędkość.
    rowerman (37.7.57...) 07-08-2018 22:06
    29.
          Ad8;9 sposób w jaki wypowiadasz się na forum świadczy o twoim braku wychowania i pochodzeniu w prostej lini z patologi
    Obiektywny (31.0.36...) 08-08-2018 11:43
    30.
          Obiektywny jeśli już, to patologii piszemy przez dwie litery ii, co tylko potwierdza jaki poziom wykształcenia sobą reprezentujesz.
    k2 (46.134.142...) 08-08-2018 12:33
    31.
          Linii również tak piszemy POPRAWNIE
    k2 (46.134.142...) 08-08-2018 12:38
    32.
          Starcie obrońców policjantki vs starcie obrońców obiektywnych.:) Jedno jest pewne, na tak prostu błąd policjant nie powinien soboe pozwolić.
    A. (31.0.44...) 08-08-2018 12:54
    33.
          A poza tym dlaczego twierdzisz, że mam braki w wychowaniu? W prostolinijny sposób przedstawiłem swój pogląd, że nie ważne kto jaką pełni zawodowo funkcję, powinien podlegać takiemu samemu prawu. Wiem, że we własne gniazdo się nie xxx, ale opinia publiczna i informacje powinny być rzetelne. A co do służby, to sami widzicie jak to wygląda. Poza tym inne komentarze są o wiele bardziej powiedzmy ,, niepoprawne''
    k2 (46.134.142...) 08-08-2018 12:57
    34.
          do gazety z tematem
    temida (178.235.182...) 08-08-2018 20:07
    35.
          a gdzie są stojowcy których ta Pani ma w znajomych? jakoś nie słychać aby komentowali o koleżance z fb żenada.Napisać konkretnie co i jak jak jechał rowerzysta a jak kierowca auta czy byli pod wpływem ,ale jeśli cisza w eterze to na 100% wina kierowcy a teraz trzeba przeczekać,zakombinować i wymyślać jakąś bajeczkę.
    beka (37.7.57...) 08-08-2018 21:43
    36.
          zabiłą człowieka, mam nadzieje ze nie dostanie grzywny:)
    magnolia (178.235.182...) 08-08-2018 22:19
    37.
          Jeden z tych stojowcòw wyprzedzał mnie przed przejściem dla pieszych niebieską renòwka
    Obiektywny (31.0.36...) 09-08-2018 13:05
    38.
          Ad 35 no wlasnie o to mi tez cały czas chodzilo ze zadnych konkretow nie podali. Pierwsze informacje po 4 dniach od zdarzenia..
    K (95.91.234...) 09-08-2018 21:06
    39.
          Zobaczycie ludzieże nie zamiotą BN sprawę poddywan!!!Niestetynie ma równosci wobec prawa!!!Całą winę zrzucąna zabitego i jeszcze zrobią z Niego jakigos przygłupa i.t.p.
    Koko (83.20.252...) 11-08-2018 10:49
    40.
          Mało tego to ta wielka i duza policjantka przebywa na zwolnieniu lekarskim. Jest duze prawdopodobieństwo ze moga to zamieść pod dywan. Niech rodzina walczy o swoje. Policjant ma mieć szczegolną uwage w ruchu kołowym.
    Kiler (94.254.132...) 18-08-2018 11:12
    41.
          Przy takiej sytuacji moze być wina kierującej leb współwina Przy takim wyroku ma po swojej pracy w policji i odszkodowanie dla rodziny
    Kiler (94.254.132...) 18-08-2018 11:17
    42.
          Karma wraca co!!!!????
    Kiler (94.254.132...) 18-08-2018 11:18
    43.
          Ta sprawa już powinna być w Polsacie lub Tvn Jeżeli sprawa zostanie umorzona postaram sie powiadomić odpowiednie media i instytucje do ponownego zbadania całego zajścia z wypadku
    Kiler (94.254.132...) 18-08-2018 11:22
    44.
          Tyle czasu minęło i żadnej aktualizacji? Nie ma żadnych informacji? Dlaczego tak cicho w tej sprawie?
    K (95.91.249...) 19-08-2018 07:32
    45.
          Caly czas czekam na aktualizacje informacji w tej sprawie..