rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • MOS zaśpiewał hymn (0)
  • ZS5 dla Niepodległej (0)
  • ZS5 ma kolejnego partnera (0)
  • Wieczór Wspomnień w SP 10 (0)
  • Nasza sonda patriotyczna (2)
  • Klub Młodego Programisty (0)
  • Tematy wcześniejsze
  • Najlepszy anglista
  • Bal Jesieni
  • Uczniowie ZS2 zdobyli dodatkowe umiejętności
  • Lekcja historii w SP nr 6
  • Przedszkolaki zwiedzały agroturystykę
  • Stoją Stargard wspiera edukację
  • Godzina Szachowa
  • Bądź bezpieczny na drodze
  • Pracownicy MDK z nagrodami ministra
  • Pasowanie uczniów klas pierwszych
  • Dzień Edukacji Narodowej
  • Rescue Lab Stargard
  • Sprawdzian poprawności językowej
  • Pasowanie pierwszoklasistów
  • Trzylatki na czytelniczy start
  • „ACADEMICA w Książnicy Stargardzkiej”
  • Informacja o szkołach przyjęta
  • Europejska Noc Naukowców w ZS2
  • Czas pracy przedszkoli zostanie wydłużony?
  • VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
  • Po raz pierwszy w Stargardzie
  • Jak wybrać interesującą spacerówkę dla dziecka?
  • Druk cyfrowy książek – dlaczego się opłaca?
  • Kolejne możliwości uczniów z ZS 5
  • Inauguracja historycznego roku
  • Nowy rok w stargardzkich szkołach
  • Rozpoczęły się wypłaty 300+
  • Budynek oświatowy na Pyrzyckim zachwyca
  • Remontowa przedszkolada
  • 300+ pierwsze wnioski
  • Czy ZS 5 doczeka się hali?
  • Matura 2018: znamy wyniki
  • Budowlanka na praktykach w Hiszpanii i Irlandii
  • Międzynarodowy projekt – Moskwa 2018
  • Dla kogo technikum informatyczne?
  • Świętowali "osiemnastkę" na Dużej Scenie
  • Będą projektować w doborowym gronie
  • Sukces stargardzkiego ucznia
  • Drużyna Harcerska Legio
  • Przedwakacyjne prelekcje
  • Stoją Stargard wspiera edukację
    Tagi: Stoją, Stargard, ZS, 2
    Ilość wyświetleń: 1020

       

       Kolejny raz facebookowa grupa Stoją! Stargard pokazała, że działa nie tylko w internecie. Jej administratorzy znaleźli sponsora, który ufundował profesjonalną deskę ortopedyczną dla Zespołu Szkół nr 2 w Stargardzie. Teraz będzie ona służyć do jeszcze lepszej edukacji uczniów.

       Deska ortopedyczna BaXstrap ma specjalnie dobrany kształt pozwalający na skuteczny transport pacjenta bez ryzyka jego przemieszczenia i doznania urazów wtórnych. Wzmocnienia z włókien węglowych dodatkowo ją usztywniają. Specjalnie wyprofilowane uchwyty umożliwiają podniesienie deski z pacjentem z płaskiej powierzchni w rękawicach ochronnych a otwory wewnątrz umożliwiają zapięcie pasami mniejszych pacjentów zapewniając im odpowiednią stabilizację. Na wypadek konieczności użycia deski w wodzie ma dodatnią pływalność.

       Deska zostanie przekazana Krystynie Kurek, która jest opiekunem Młodzieżowego Zespołu Ratowniczego PCK. Jej fundatorem jest Jakub Dobrowolski.

    JF - 25.10.2018






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Z jednej strony podsłuchiwanie służb i przekazywanie informacji dalej telefonami, przekazywanie informacji o kontrolach drogowych, robienie zdjęć zza kierownicy - słowem sami przestępcy próbują się wybielić. Ciekawe co na to prokurator!!!! P A R A N O J A
    hanza (185.220.101...) 25-10-2018 09:49
    2.
          mam nadzieje ze sie prokurator do was dobierze w koncu za te przestepstwa jakie popelniacie, przeciez jawnie widac gdzie co i jak!!!!!!!
    roman (185.220.102...) 25-10-2018 09:50
    3.
          Jawnie to widać, że IP to samo. Taka sama wiedza jak z grupa Stoją! Poczytajcie czym chłopaki się zajmują. A nie siedzisz w domu i walisz w klawiaturę.
    Ulicznik (5.173.192...) 25-10-2018 10:34
    4.
          Skąd macie informacje o podsluchiwaniu służb i czy potwierdzone ???
    Mariusz (109.41.2...) 25-10-2018 10:36
    5.
          hanza jeśli posiadasz informacje o nielegalnym podsłuchiwaniu a nie idziesz z tym do prokuratury to sam popełniasz przestępstwo
    danka (83.11.142...) 25-10-2018 11:24
    6.
          hanza i roman hahaha, że ludziom się chce dodawać dwa komentarze z jednego konta. Za robotę się weź bo przez całe życie nie zrobisz tyle co Stoją w tydzień dla dzieci.
    cesarz69 (91.226.238...) 25-10-2018 11:40
    7.
          Deske dali i kilka odblasków?:))) Jacie szał
    bareja (178.235.186...) 25-10-2018 12:11
    8.
          Nasz stargardzki grubasek "celebryta" i wielki ADMINISTRATOR! Hehehe...
    m (81.190.36...) 25-10-2018 13:22
    9.
          7 i 8 A wy coś dajecie. Czy 500+ i koczowniczy tryb życia.
    Ulicznik (5.173.192...) 25-10-2018 13:41
    10.
          ***
    Koleżanka (178.235.188...) 25-10-2018 16:09
    11.
          To wszystko co piszecie to Pikuś z tym: Słyszeliście historię o ochroniarzu pedofilu który rewiduje dzieci w jednej ze znanych sieci sklepów... Zajmijcie się tępieniem takiego czegoś, a nie ublizacie ludziom co coś robią!
    Detektyw (178.235.186...) 25-10-2018 17:39
    12.
          w stargardzie?
    kler (178.235.186...) 25-10-2018 19:43
    13.
          Dlaczego komentarz nr 10 został usunięty? Nie przedstawiał obraźliwych bądź niepotwierdzonych informacji.
    Anonymous (27.122.12...) 25-10-2018 20:13
    14.
          Widziałem komentarz nr 10 i był on bardzo mocno atakujący naszego ADMINISTRATORA, będąc nim poszedłbym z tym do sądu, gdyby to nie była prawda.
    m (81.190.36...) 25-10-2018 21:47
    15.
          lanser i tyle..
    ja (77.112.17...) 26-10-2018 11:03
    16.
          Może i lanser może i celebryta Ale coś robi i to nawet pożytecznego
    Janek (5.173.184...) 26-10-2018 11:48
    17.
          ***
    zajonctwojkolega:) (83.11.236...) 26-10-2018 22:31
    18.
          Rozumiem ze komentarz nr 10 usuniety bo jak ktos stwierdzil atakowal pana administratora, ale patrzac po komentarzu nr 17 widze drifty tez temat zakazany. W koncu nic sie nie stalo, nikt nie umarl.
    Anonymous (81.92.200...) 27-10-2018 21:53
    19.
          bo znowu ze łzami w oczach trzeba by było wciskać kit jak to ratowało się rannych stojąc 50 metrów dalej z łapami w kieszeniach
    ja (46.169.174...) 28-10-2018 10:22
    20.
          Haha, jakos nie moge patrzec na tego goscia. W jego dzialaniu wyczuwam podstep....
    Mafia (5.173.192...) 28-10-2018 18:23
    21.
          Niech zaczną naklejać stargardzkim pryszczatym furmanom od siedmiu boleści rozwalającym barierki i latarnie zielone liście na samochodach.
    obiektywny (188.146.66...) 28-10-2018 20:19
    22.
          Ooo przyda się. jak mnie potrąci jakiś profesjonalny kierowca ze Stojom stargard. Panie michale kiedy kolejne zawody?
    🚀 (176.221.121...) 29-10-2018 07:29
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: