rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Na ratunek pupilowi (0)
  • Oferta wakacyjna dla najmłodszych 2019 r (0)
  • Klub Młodego Programisty w Stargardzie (0)
  • Familiologia na US (1)
  • Turniej Przyrodniczy dla uczniów (0)
  • Międzyszkolny Konkurs Motoryzacyjno-Kulinarny (0)
  • Tematy wcześniejsze
  • Skup i złomowanie aut w Szczecinie
  • Finał XIII Ogólnopolskiego konkursu
  • Umowa w sprawie z MON
  • Podpisanie Umowy Patronackiej w ZSnr5
  • Uczniowie o samorządzie
  • Bartosz Kwiecień w prestiżowej dwudziestce
  • Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
  • Strajk nauczycieli zawieszony
  • Egzamin z pierwszej pomocy zdali celująco
  • ZS 2 dementuje plotki
  • Testy gimnazjalne dzień 2
  • Egzaminy gimnazjalne w Stargardzie
  • CKP popiera strajk ale nie może uczestniczyć
  • Największy od 25 lat strajk nauczycieli
  • Strajk nauczycieli w Stargardzie
  • Strajk od poniedziałku?
  • SP 2 – ruszyła przebudowa
  • Niebiesko w Teatrze Letnim
  • Kryształowa Maska dla Uśmiechu
  • Książka, która mnie zafascynowała...
  • Śladami Koziołka Matołka
  • Młodzież ma wybór
  • Turniej Jednego Wiersza
  • Dzień Nowych Technologii w Edukacji
  • Mistrz Ortografii 2019
  • O Stargardzie wiedzą wszystko
  • XIII Turniej Motoryzacyjny
  • Warsztaty dla pasjonatów nauki
  • Młoda Krew Ratuje Życie
  • Dołącz do Klubu Młodego Programisty
  • Walczą o indeks uczelni technicznych
  • Znane i nieznane historie
  • Festiwal Języków Obcych
  • Duże zainteresowanie darmowymi przeglądami
  • Przedszkoliada za nami
  • 320 miejsc dla przedszkolaków
  • Stoją! Stargard na prelekcji w MOS
  • Szalony profesor
  • Uczniowie pomogli w schronisku
  • Stargardzkie Centrum Nauki – prace ruszyły
  • Stoją! Stargard na prelekcji w MOS
    Tagi: MOS, Stoją! Stargard, prelekcja, Stargard
    Ilość wyświetleń: 984

       

       Grupa Stoją! Stargard przeprowadziła kolejną prelekcję na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tym razem członkowie grupy wybrali się do Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Stargardzie. 

       W prelekcji wzięły udział uczennice MOS, które utrwaliły i pozyskały nową wiedzę na temat poruszania się pieszych w ruchu drogowym, bezpiecznego przejścia przez "pasy", korzyści płynących z noszenia odblasków, gdy poruszają się po zmroku. W prezencie od grupy Stoją! Stargard otrzymały odblaski, które na pewno będą używane każdego dnia. 

    MM - 21.02.2019






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          ***
    Sama Pravda (185.220.101...) 21-02-2019 09:58
    2.
          Ostrzeganie gdzie stoi policja, jak to widać na fb:)))))
    bareja (46.227.240...) 21-02-2019 10:00
    3.
          Niech palną się w czółko - ostrzeganie przed policja to może się skończyć jakimś pijusem wjezdzajacym w twoje dzieci albo zlodziejami itd!!! Ale oczywiscie lepiej sie scigac na szczecinskiej a potem dawac odblaski zeby podczas turborajdow nie rozjechali prawidlowo idacego czlowieka!!!!
    Karmel (178.17.174...) 21-02-2019 10:22
    4.
          ***
    tomek (87.120.36...) 21-02-2019 11:14
    5.
          ^^ tak jak przedmówcy
    admin (199.249.230...) 21-02-2019 11:16
    6.
          a jakie oni mają kwalifikacje i uprawnienia do tego żeby w szkołach prelekcje i szkolenia robić?? Hipokryzja sięga zenitu. Niby pouczają a sami później gaz do dechy. Tak jak udzielanie pomocy po pamiętnym drifcie..stojąc z łapami w kieszeniach 50 metrów dalej haha
    buah (5.60.40...) 21-02-2019 13:33
    7.
          Zenada
    df (83.11.232...) 21-02-2019 13:48
    8.
          Może policja zaintereuje sie strona na fb??
    haha (46.227.240...) 21-02-2019 17:07
    9.
          ***
    grzegorz (91.226.236...) 21-02-2019 20:52
    10.
          Dokladnie. Zaraz zaloza pewnie stowarzyszenie z wpisem do krs i beda mogli oficjalnie pozyskiwac kase na swoja dzialalnosc w formie dotacji czy subwencji. Nie jestem przekonany co do prawdziwych intencji tych panow.
    Hultaj (5.173.184...) 21-02-2019 21:27
    11.
          ***
    zawsze zewnętrznym (37.248.158...) 21-02-2019 22:33
    12.
          Ale pociski, na chłopaku bez odszkodowania za pomówienie, środowisko Policyjne zapraszam do zapoznania się,z życiorysem Tomasza Komendy i 59 zmarłych osób na komendach, przez pomówienia spokojnej służby
    kolano (87.49.147...) 22-02-2019 04:11
    13.
          statystyki sa straszne na Komendach Policji lub w trakcie interwencji jak kto zwał, ginie więcej ludzi niż na raka Twarda komuna jeszcze na posterunkach...
    kolano (87.49.147...) 22-02-2019 04:15
    14.
          bo policja ma nieoznakowane wozy bo sie wstydzą gdzie pracują , to oni powinni szkolić ale wstydzą się pokazywać swoją twarz bo pracują tam gdzie trzeba okradać kierowców i spłacać coraz droższe samochody
    stop (91.226.236...) 22-02-2019 09:23
    15.
          a jak tam pan z KIA z.t 575.. dalej parkuje na zakazach i wygłasza prelekcje, kim oni są nie doszli policjanci kółko nie spełnionych marzeń
    niestoją (188.147.42...) 22-02-2019 17:41
    16.
          To tak samo jakby zaprosić na prelekcję dilera by przestrzegał przed zażywaniem. Żenująca promocja tych osób przez Info Stargard i GS24, tym bardziej że ich wiedza to mniej niż minimum. Ale gdzieś zawsze jest drugie dno. A tak na marginesie czy panowie posiadają badania okresowe. Jest to dość ważne szczególnie po wejściu do przedszkola.
    Legalne P.J. (37.248.155...) 22-02-2019 18:02
    17.
          Tylko w PL robią coś źle nic nie robią źle ,ale czy SS robią komuś krzywdę proszę o rzeczowe wpisy.Dla mnie oni są jak lek tj.bierze się pod uwagę dobre i złe rzeczy i jeśli jest na plus wprowadza się to do obiegu PROSTE
    pytam (5.173.184...) 22-02-2019 19:13
    18.
          Dlaczego komentarze zostały wygwiazdkowane? Nie ma tutaj wolności słowa?
    kabel (176.221.121...) 22-02-2019 23:28
    19.
          pewnie admin to kolega z towarzystwa wzajemnej adoracji
    srają zst (31.2.96...) 24-02-2019 11:44
    20.
          Te ludki z tego czegoś to buraki są. Jakis czas temu byłem świadkiem chamskiego zachowania kierowcy, blokowania ruchu w celu zwrócenia tam gdzie nie powinien. To była czarna Audica combi chyba
    Stefek (89.228.247...) 24-02-2019 12:51
    21.
          niestety grupa Stoją Stargard kojarzy mi się z hipokryzją. Prowadzą prelekcje na temat poruszania się pieszych w ruchu drogowym, bezpiecznego przejścia przez \"pasy\". A ludzie z grupy którzy szkolą łamią przepisy ruchu drogowego. Wczoraj osiedle pyrzyckie czarny golf z naklejka Stoją Stargard nadmierna prędkość na przejściu dla pieszych na ulicy Twardowskiego.
    mieszkaniec (165.225.84...) 26-02-2019 08:28
    22.
          przecież to wiadomo nie od dziś. Jeśli to prawda co mówią na mieście o tych z grupy, to nie powinni być wpuszczani do żadnej szkoły.
    ja (31.2.96...) 26-02-2019 21:19
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: