rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Bartosz Kwiecień w prestiżowej dwudziestce (0)
  • Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (0)
  • Strajk nauczycieli zawieszony (22)
  • Egzamin z pierwszej pomocy zdali celująco (1)
  • ZS 2 dementuje plotki (26)
  • Testy gimnazjalne dzień 2 (3)
  • Tematy wcześniejsze
  • Egzaminy gimnazjalne w Stargardzie
  • CKP popiera strajk ale nie może uczestniczyć
  • Największy od 25 lat strajk nauczycieli
  • Strajk nauczycieli w Stargardzie
  • Strajk od poniedziałku?
  • SP 2 – ruszyła przebudowa
  • Niebiesko w Teatrze Letnim
  • Kryształowa Maska dla Uśmiechu
  • Książka, która mnie zafascynowała...
  • Śladami Koziołka Matołka
  • Młodzież ma wybór
  • Turniej Jednego Wiersza
  • Dzień Nowych Technologii w Edukacji
  • Mistrz Ortografii 2019
  • O Stargardzie wiedzą wszystko
  • XIII Turniej Motoryzacyjny
  • Warsztaty dla pasjonatów nauki
  • Młoda Krew Ratuje Życie
  • Dołącz do Klubu Młodego Programisty
  • Walczą o indeks uczelni technicznych
  • Znane i nieznane historie
  • Festiwal Języków Obcych
  • Duże zainteresowanie darmowymi przeglądami
  • Przedszkoliada za nami
  • 320 miejsc dla przedszkolaków
  • Stoją! Stargard na prelekcji w MOS
  • Szalony profesor
  • Uczniowie pomogli w schronisku
  • Stargardzkie Centrum Nauki – prace ruszyły
  • Przygotowują się na przyjęcie podwójnych roczników
  • Półmetek ferii
  • Dwa roczniki, jedna rekrutacja
  • Artyści i sportowcy wyróżnieni
  • Miało być pięknie a wyszło jak zwykle
  • Książki dla domu dziecka
  • Ferie w Stargardzie
  • Belferska grypa omija Stargard
  • ZS 2 kształci umiejętności niezbędne na rynku pracy
  • Stary Ogólniak w gronie najlepszych
  • Posiłki w stargardzkich szkołach
  • ZS 2 dementuje plotki
    Tagi: ZS2, starjk, Stargard
    Ilość wyświetleń: 2776

       

       Na naszym forum pojawiła się informacja dotycząca przerwania strajku przez nauczycieli Zespołu Szkół nr 2. Jak się okazało jest to tylko i wyłącznie kłamstwo.

       Nauczyciele ZS 2 mieli rzekomo przerwać strajk z powodu wyjazdu na wypoczynek do SPA. Na naszego maila przyszło oficjalne oświadczenie w tej sprawie - My, Strajkujący Nauczyciele i Pracownicy Zespołu Szkół nr 2 w Stargardzie, w związku z licznymi nieprawdziwymi doniesieniami medialnymi na temat  zawieszenia, a nawet przerwania strajku, oświadczamy, że strajk trwa...

    JF - 12.04.2019






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Strajk trwa ale w SPA. Rozumiem, wyjechać w piątek popołudniu ale w czwartek? Gdzie piątek to normalny dzień pracy szkół.
    stefek (89.229.102...) 12-04-2019 18:03
    2.
          stefek jak się okazało było to kłamstwo, Ty też należysz do kłamców??
    Proof. (83.11.80...) 12-04-2019 18:24
    3.
          Niee, to nie jest kłamstwo. Sam widziałem z okna jak to szanowne grono nauczycieli ładowało się do autokaru koło parkingu strzeżonego przy kościele na osiedlu zachód. Czwartek przed godziną 12 pojechali sobie na odpoczynek ;)
    stefek (89.229.102...) 12-04-2019 18:53
    4.
          a dyrektor zapewne udał się do wód - ha
    generał (89.229.100...) 12-04-2019 20:52
    5.
          to teraz ZS nr 2 powinno zgłosić sprawę do prokuratury o pomówienie. I skończy się bezkarność!!!
    inna (37.8.231...) 13-04-2019 11:09
    6.
          To niech zgłaszają ! Bardziej się ośmieszą ;)
    stefek (89.229.102...) 13-04-2019 14:37
    7.
          Przeciez Pani Kulewska sama mówiła że jadą nauczyciele. Co za blef.... ps dalej Pani uczy statystki w zs2 ?
    Xodek (37.47.148...) 13-04-2019 15:00
    8.
          Strajk może zmęczyć i fizycznie oraz psychicznie. Wczoraj poskakały trochę na rynku to i wypoczynek się należy. Ile w końcu można pić kawę i zajadać ptysie codziennie.
    Bard (89.229.101...) 13-04-2019 18:11
    9.
          Nauczyciele walczą, ale oczywiście tylko dla siebie. Pracownicy fabryk zarabiają po 2000zł. Ciągle tylko strajkują nauczyciele, górnicy, pielęgniarki itp. Uprzywilejowane grupy tylko wyciągają łapy i tego uczą wasze dzieci. Roszczeniowego myślenia. Kto zawalczy o zwykłych pracowników handlu, pracowników fizycznych i manualnych? Oni nie mają czasu, żeby strajkować bo za mało zarabiają, a kredyty się same nie spłacą. Nie popieram tego protestu. Jak walczyć to za wszystkich, a nie za jedną grupę.
    Tylko dej i dej (178.235.146...) 13-04-2019 18:48
    10.
          A co by było gdyby, nauczyciele po przyjechaniu na miejsce ( czyt. SPA ) zastaliby zamknięte SPA z powodu strajku?
    A co by było? (89.229.101...) 13-04-2019 20:00
    11.
          Lepiej dać pieniądze ale prawdziwym świniom.
    /# (37.7.195...) 14-04-2019 09:14
    12.
          Czy w szkołach odbędzie się klasyfikacja klas maturalnych?
    Rodzic (83.9.148...) 14-04-2019 12:30
    13.
          Starjk przeniósł się do SPA:))
    HIHIH (37.8.230...) 14-04-2019 22:17
    14.
          W święta w domku potem znowu strajk :)Majówka znowu w SPA na koszt podatnika i pewnie po strajku wszyscy tacy zestresowani tym wszystkim pójdą na roczne płatne zwolnienie oczywiście na koszt podatnika,ale zaczekają na koniec roku bo muszą wyszarpać od naiwnych rodziców (zwłaszcza wychowawcy)prezenciki kwiatuszki itp.Potem przytulą 13 pęsję i 14 pęsję usiądą wygodnie przed komputerem i będą pisać jacy to oni są poszkodowani, inteligentni i bez nich to będzie koniec świata,że rodzice be ,że dzieci be,że rząd be itd itd.W przerwie od trolowania w sieci udzielą korepetycji, oczywiście nieopodatkowaną kasę przeznaczą na kwiatki,które posadzą w ogródku(bo przecież tak mało zarabiali i zarabiają ,że prawie każdy starszy nauczyciel ma dom) który wygląda jak ogród botaniczny bo po ciężkich 4 godzinach w pracy ,wolnych weekendach,wakacjach,w feriach,w przerwach świątecznych mają czas w nim robić :)a zapomniałem wynajmie kogoś ,żeby to zrobił bo przecież ma zrobione paznokietki i jeszcze się spoci i jej rzęsy odlecą bo przecież nie maja kasy na kosmetyczki itp.bo nie zarabiają a każda porobiona?Musimy ich w tym wszystkim wspierać przecież my nieuki,barany bez szkoły zarabiający po 8tyś za sprzątanie,pracę w fabrykach mamy za dobrze i musimy im dołożyć i im przytakiwać bo to jest ELITA.
    beka (5.173.160...) 15-04-2019 10:24
    15.
          beka (5.173.160...) 15-04-2019 10:24. Trzeba było w szkole się uczyć,a nie bekać i przeszkadzać nauczycielom w ich pracy. Wtedy może byś coś z lekcji wyniósł.
    Rodzic (89.228.247...) 15-04-2019 10:43
    16.
          Rodzic (89.228.247...) 15-04-2019 10:43 co myśleliście ,że wam tak łatwo strajk przyjdzie i naiwne społeczeństwo przyklaśnie nauczycielskiej kaście :) a tu "*** blada" ujawniono wasze dochody,profity i czas pracy i straciliście w oczach społeczeństwa i dostaniecie wielkie NIC :):):):)I teksty typu trzeba było się uczyć tylko i wyłącznie padają z ust "tępego" nauczyciela"który tłumaczy swoją nie wiedzę i bezradność ,że ktoś im przeszkadzał na lekcji.Już w szkole średniej zauważyłam,że 70% nauczycieli to wiedza na poziomie ameby lub pantofelka.Jesteście żałośni i teraz jeszcze bardziej macie pozamiatane zwłaszcza u rodziców ja osobiście już napisałam kilka skarg do kuratorium a doskonale wiecie co się dzieje jak wpada kuratorium do szkoły co już trzęsiecie się i zaczynacie uzupełniać dziennik :) buha ha.jaka wiedza taka płaca należy wam sie maks 1200 zł i zwiększenie godzin do minimum 8 i bezpłatne wakacje tyle w temacie nierobów tj.nauczycieli.
    xd (5.173.160...) 15-04-2019 12:08
    17.
          "ja osobiście już napisałam kilka skarg do kuratorium" Nie strasz, nie strasz bo się *** ***, ***. Za michę ryżu dla idei sama ***.
    Buahaha (89.228.247...) 15-04-2019 20:59
    18.
          I co ile dostaliście?buhahahaha
    bekazbelfraxd (5.173.160...) 16-04-2019 11:53
    19.
          Nie interesuj się bo kociej mordki dostaniesz. Buuahahahaha
    Beka z beki (188.146.49...) 16-04-2019 16:34
    20.
          Już mam :)I mówiłem wracacie do pracy z podkulonymi ogonami ale przypał sobie zrobiliście wielcy uczeni a tak poszkodowani życiowo i nie zaradni.W sumie to już mi was szkoda bo ułomności się nie nabywa z nią się rodzi.
    ojojoj (5.173.160...) 16-04-2019 20:03
    21.
          Już masz kocią mordkę ? :) To wszystko wyjaśnia. Kot prezesa troluje buahahahahaha.
    Ale heca (89.228.247...) 16-04-2019 22:29
    22.
          Może i kot ,ale prezesa :) a wy co 11 dni i dalej dno i tyle, gdzie wasza kasa?Gdzie nie przeprowadzone egzaminy?tylko w "mordkach" w necie jesteście silni wielcy nauczyciele buhahahahhhhaa.
    xd (5.173.160...) 18-04-2019 13:52
    23.
          AKTUALIZACJA: Tymczasem w rozmowie z korespondentem SE zastępca dyrektora tej placówki, Katarzyna Radoń uściśliła, że tak naprawdę na wyjazd do nadmorskiego SPA w łącznej ok. 50 osobowej grupie (m.in. pracownicy administracji) znajduje się raptem 7 nauczycieli, z czego w strajku oficjalnie udział brało 5 z nich. Zapisy istotnie odbywały się na początku stycznia i wówczas wniesiono już opłaty (gdzie pewna część będzie zwrócona z funduszu socjalnego dopiero po powrocie). źródło: https://www.se.pl/wiadomosci/polska/stargard-nauczyciele-postanowili-zawiesic-strajk-z-powodu-wyjazdu-do-spa-aa-u9Sa-WEYA-V5q6.html Czyli pojechali, ale nie wszyscy :)
    google (91.226.236...) 18-04-2019 14:21
    24.
          50 osób OMG 7 nauczycieli to kto przepraszam jest te 43 persony?Woźne,konserwator,mmm kto tam jeszcze może pracować?Czy po prostu zabrali osoby towarzyszące bo to też przywilej za który płaci społeczeństwo?Kto zapłacił za autokar i czy kierowca został na weekend:)
    to już przesada (5.173.160...) 18-04-2019 16:40
    25.
          Odnoszę wrażenie, że sygnalista jedynej kot prezesa ma owsiki i boli go rzyć do której ktoś mu zagląda...