rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Cenne wskazówki na ferie (0)
  • Działania osiedlowe dzielnicowych (9)
  • Podsumowanie działań „MONITORING” (0)
  • Działania - alkohol i narkotyki (0)
  • Mieszkańcy w oku kamery (10)
  • Aresztowana za ugodzenie nożem (0)
  • Tematy wcześniejsze
  • BMW dla stargardzkiej policji
  • Nowe radiowozy w Stargardzie
  • Policja czuwała nad bezpieczeństwem
  • Nowa siedziba Straży Miejskiej
  • Podsumowanie świątecznego weekendu
  • Recydywa to mało powiedziane
  • Piłeś? Nie jedź
  • W domu trzymał 1,5 kg marihuany
  • Kryminalni zatrzymali sprawcę rozboju
  • W trosce o ludzi bezdomnych i samotnych
  • Koniec turnusu adaptacji policjantów
  • O krok od tragedii
  • 36 latka spaliła dziecko w piecu?
  • Komisarz Inek w akcji
  • Ataki nożem - policja podaje szczegóły
  • 3 miesiące aresztu dla nożownika
  • Kolejny atak nożem!
  • Kolejne prawko zabrane
  • Nocny pościg i wypadek radiowozu
  • Atak nożownika w Stargardzie
  • Za tydzień kolejne konsultacje
  • Policja ma nową maskotkę (wideo)
  • Zatrzymany za łapówkę
  • Pijana Ukrainka taranowała samochody
  • Potrącenie na przejściu
  • Policyjni przewodnicy z psami przeszkolili dzieci
  • Seniorzy będą widoczni
  • Kto podpala śmietniki?
  • Dożywocie za zabójstwo stargardzianki
  • O bezpieczeństwie od A.. do ..Z
  • Świąteczne zdarzenia drogowe
  • Wszystkich Świętych - Ważne informacje
  • Stargardzcy policjanci odwiedzili Stralsund
  • Wypadek na Szczecińskiej
  • Odszedł stargardzki policjant
  • Policjanci patrolują stargardzkie nekropolie
  • Dzielnicowi zadbali o bezpieczeństwo
  • Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy
  • Event rowerowy dla dorosłych i dzieci
  • Dzielnicowi patrolowali osiedla
  • Nocny pościg i wypadek radiowozu
    Tagi: policja, Stargard
    Ilość wyświetleń: 1839

       

       Do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem policyjnego radiowozu doszło dzisiaj w nocy na ulicy Wojska Polskiego w Stargardzie. 

       - Około godziny 1, oficer dyżurny stargardzkiej policji otrzymał informację, że drogą krajową nr 10 w stronę Bydgoszczy porusza się skradziony Mercedes Sprinter. Na miejsce natychmiast skierowane zostały patrole - relacjonuje kom. Lukasz Famulski. 

       Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Wojska Polskiego. Kierowca audi nie zauważył jadącego pod prąd z włączonymi sygnałami radiowozu i wyjechał wprost pod jego koła. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala. Wiadomo już, że kierowcy byli trzeźwi.

       Warto dodać, że pościg ostatecznie zakończył się sukcesem. Policjanci zatrzymali kradziony pojazd w oddalonym o kilkanaście kilometrów od Stargardu, Krąpielu. Jak się okazało pochodzący z Sopotu kierowca Mercedesa poszukiwany był w celu odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności.
    fot. Stoją! Stargard

    JF - 20.11.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          I czyja to teraz bedzie wina, kto za to beknie?
    aaa (176.221.121...) 20-11-2017 11:05
    2.
          Nie przestrzeganie przepisów? Jazda pod prąd ?!??
    akademia policyjna (178.235.42...) 20-11-2017 11:28
    3.
          Dzieci Kiszczaka, eee... wróć, dzieci Błaszczaka
    qqłka (89.229.103...) 20-11-2017 12:07
    4.
          ***
    jaskółka (79.186.132...) 20-11-2017 12:39
    5.
          "pisowski....z rodziny qqłki"? Musisz być bardzo nowy na forum albo słabo ogarniający.
    qqłka (89.229.103...) 20-11-2017 12:42
    6.
          ty 2 ty chyba nie znasz Przepisów pojazd uprzywilejowany a tym przypadku radiowóz jechał na Sygnałach pewnie nawet Karty Wożnicy nie masz jak to po Polsku kogoś Krytykować
    emu (83.23.252...) 20-11-2017 13:01
    7.
          Policjanci jechali po to by odzyskać skradzione auto. Starali się a Wy ich teraz obrażacie. W normalnym kraju powinni zostać nagrodzeni z swoje poświęcenie.Wychodzi na to, że lepiej nie gonić złodzieja. Czy to próbujecie powiedzieć w swoich komentarzach?
    Mieszkaniec (46.112.8...) 20-11-2017 13:01
    8.
          ty 6. Uprzywilejowany i ***:)
    hahaha (178.235.42...) 20-11-2017 14:43
    9.
          I dogonił go??? Jak skonczyła sie jego pościg sukcesem?:))
    ale heca (178.235.42...) 20-11-2017 14:45
    10.
          Uprzywilejowany nie zwalnia od myślenia. Ktoś ukradł dropsa a ten skasował auto, może wiecej warte od tej akcji:)))
    ale jaja (178.235.42...) 20-11-2017 14:53
    11.
          emu (83.23.252...) 20-11-2017 13:01 no nawet, może po chodniku przejeżdżać ludzi bo uprzywilejowany,może po mieście pomykać 200km/h itd itd :):):) bzdura kodeks drogowy nie zwalnia nikogo od łamania przepisów ruchu drogowego nawet pojazdu uprzywilejowanego ,a w tym przypadku policjant jechał pod prąd i to on powinien zachować szczególną ostrożność(a nawet wybrać inną drogę nie pod prąd nie było zagrożenie życia ludzkiego) DEFINITYWNIE WINA POLICJI i tyle w temacie.Po drugie kto słyszał sygnały dźwiękowe?(zła praktyka stosowana przez różne służby w czasie nocnym)więc jeśli to prawda to nie był uprzywilejowany.Prędkość też nie była mała(patrząc na auta)warunki atmosferyczne nie korzystne i rutyna tyle w temacie.Kierowca audi powinien wynająć dobrego adwokata wyspecjalizowanego w takich przypadkach a tego kierowce z drogówki dyscyplinarnie out z policji bo mógł kogoś zabić tyle w temacie i nikt tu nie neguje ,że policja jest była i będzie potrzebna i robi dobrą robotę ale nie w tej określonej sytuacji.
    EXCOP (5.60.208...) 20-11-2017 19:13
    12.
          ad.3i5 już tyle razy udowodniłeś,że masz coś z deklem.Nie rób już tego,markę masz wyrobioną
    bor (89.228.246...) 20-11-2017 19:26
    13.
          ***, mnie w tym roku ERKa wiozła mnie na sygnale do Szpitala na Pomorzany, a ja byłem na wykączeniu na pukawę, ale lekarze robili co mogły aby mi uratowac życie i co robiły inne pojazdy lachę kładły nie chciały przepuścić ERKE, ale znalazł się dobry kierowca TIRA i na siłę używał wszystkich sygnałów i torował ERCE drogę, to własnie dzięki temu kierowcy TIRA dziś mogę do was pisac i w ostatnich sekundach wstawili mi stabilizator serca czyli rozrusznik. Proszę wybaczyć czy komuś się podoba czy nie Pojazd zawsze ma pierwszeństwo bo ten pojazd ratuje komuś życie, lub coś więcej. Ludzie opamiętajcie się kierowca ma miec oczy i uszy w koło głowy, a nie mieć przy uchu telefon lub słuchawki w uszach aby słuchać muzyki itd.
    kierowca (94.254.142...) 20-11-2017 20:12
    14.
          A czy oni jechali na 10-tkę pod prąd Mickiewicza?
    O co chodzi (81.190.33...) 20-11-2017 20:28
    15.
          kierowca (94.254.142...) 20-11-2017 20:12 *** kogo obchodzi twoje serce?i ty?na pewno nie nas.Proszę wybaczyć czy ci się podoba czy nie pojazd NIE ma zawsze pierwszeństwa nawet jeśli ratuje komuś życie bo w łatwy sposób może je zabrać komuś innemu czaisz pewnie nie:)A ja ci życzę jak masz tych oczów tyle dookoła głowy, aby na którymś skrzyżowaniu na górce jak będziesz pewny, że możesz jechać nagle za górki wyj... ci taki uprzywilejowany w bok bo jechał 200km/h i miał wszystkich innych w ***, ale ty wyjdziesz cały połamany i go przeprosisz bo to jest erke:)na sygnale:)
    omg (95.40.49...) 20-11-2017 20:47
    16.
          Ad 13. " *** ..." - to tak do Policji?
    O co chodzi (81.190.33...) 20-11-2017 21:23
    17.
          Kierowca będzie winny wypadkowi znając życie
    Mieszkaniec (95.160.153...) 20-11-2017 22:31
    18.
          To jest analogia do wypadku Macierewicza - tez byly auta uprzywilejowane i kierowca Boru poniósł kare.
    przepisy ruchu (178.235.42...) 21-11-2017 10:14
    19.
          Szkoda tu coś Pisać Polak to najmądrzejszy na Świecie wszystko zna wszędzie był najlepsi Kierowcy i Oszuści więc Myślcie na mój temat co chcecie a ja mam to głęboko w Du..e