rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Demonstracja KOD-u w Stargardzie (25)
  • Rafał Zając nowym prezydentem (64)
  • Zgrzyt wokół debaty - oświadczenie TVP (44)
  • Briefing Zofii Ławrynowicz (27)
  • Brudna kampania czy złe parkowanie? (57)
  • Wizyta Stanisława Szweda w Stargardzie (39)
  • Tematy wcześniejsze
  • Lista zamknięta - Czas START
  • Ławrynowicz zebrała ok. 3000 podpisów
  • Kukiz'15 nie poprze żadnego kandydata
  • Amadou Sy rezygnuje...
  • Nasz Stargard nie wystawił kandydata
  • Międzynarodowy Strajk Kobiet
  • Nowoczesna poparła Zająca
  • Komitety oszukują przy podpisach?
  • Radne odchodzą z LPSu
  • Konferencja Amadou Sy
  • Start kampanii Zająca
  • Zdzisław Rygiel prezesem Stargard XXI
  • Rogowski kandydatem PiSu
  • Dyskusja na temat zmian w budżecie
  • Kapitulacja Marcina Przepióry
  • Ostre słowa podczas sesji Rady Powiatu
  • Amadou Sy kolejnym kandydatem na prezydenta
  • Ławrynowicz kandydatką na prezydenta
  • Wizyta Elżbiety Rafalskiej w Stargardzie
  • Stargard przed wyborami
  • Rafał Zając kandydatem na prezydenta
  • Buwelski kandydatem Nowoczesnej?
  • Znamy datę wyborów w Stargardzie
  • Rewolucja czy kontynuacja?
  • Bakun stracił zaufanie Rady Powiatu
  • Konferencja PO w Stargardzie
  • Niedotrzymana obietnica?
  • Nigdy czegoś takiego w Sejmie nie było
  • Demolka wokół Pomnika Smoleńskiego
  • 35. rocznica wprowadzenia stanu wojennego
  • Spotkanie z Chruszczem
  • Michał Jach głosował za
  • Nieważne głosy, ważny problem
  • Czarny krąg milczenia - VIDEO, FOTO
  • Czarny Poniedziałek w Stargardzie
  • Zmieniamy Stargard ale nie "na dobre" - VIDEO
  • Rozmowa o aborcji, zmianach w rządzie i korupcji - VIDEO
  • Spoko senior oddany wyborca
  • Czekamy na efekty 500+ - VIDEO
  • Rafalska opowie o 500+ w Stargardzie
  • Konferencja PO w Stargardzie
    Tagi: PO, Stargard
    Ilość wyświetleń: 2903

       

       Podczas dzisiejszej konferencji Platformy Obywatelskiej w Stargardzie nie padło nazwisko kandydata na prezydenta naszego miasta. Przedstawiciele PO podkreślali, że w porównaniu do partii rządzącej nie boją się współpracować z osobami niezależnymi. Obecni na sali posłowie: Rafał Trzaskowski, Elżbieta Gapińska i Arkadiusz Marchewka po otrzymaniu pytania dotyczącego startu byłej posłanki Zofii Ławrynowicz, odpowiedzieli, że trwają rozmowy. O godzinie 17:00 w Hotelu Grodzkim odbędzie się spotkanie, w którym udział mogą wziąć również mieszkańcy.

    JF - 01.02.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Ło Bosze, Ło Matko.
    8 lat (95.160.152...) 01-02-2017 18:04
    2.
          no tak ale po już współpracowało z sitwą więc p Zofia jest gwarantem dalszego trwania w marazmie utzymywania spólek miejskich po układach podwyżek podatkó lokalnych itp tego powinniśmy się wystrzegać chyba są jacyś młodzi w PO niezależni młodzi bez pójscia na jakiekolwiek kompromisy z układem
    anty sitwa (91.226.236...) 01-02-2017 18:18
    3.
          to nie sa prawdziwi polacy, wienc nie nalerzy w nich wiezyc.
    patryjota (190.88.184...) 01-02-2017 19:31
    4.
          Anty sitwa, całe forum ciśnie z twoich wypocin hehehehe, co wpis to polewka :-)
    mieszkanka (37.248.161...) 01-02-2017 19:45
    5.
          mieszkanka pracujesz w sitwie?:)
    haha (95.160.152...) 01-02-2017 20:01
    6.
          No i będą kandydaci: pan rafał Zając i Antysitwa: Wynik 95% - 5% hehehe
    hoho (37.47.137...) 01-02-2017 20:15
    7.
          I Ławrynowicz i Zając - oboje są gwarantem stargardzkiego marazmu.
    stach (89.229.103...) 01-02-2017 20:57
    8.
          Szukamy dalej, nowych prosze kandydatów.
    kadecyjność (95.160.152...) 01-02-2017 22:00
    9.
          Ela gapiła się jak Rafał trzaskał przyniesioną przez Zosię marchewkę
    to już po po (81.190.35...) 01-02-2017 22:17
    10.
          ad 9. całe swoje marne życie obmyślałeś ten komentarz a to i tak najlepsze co w życiu zrobiłeś...
    zdenek (95.160.152...) 01-02-2017 22:59
    11.
          anty sitwa nie startuje i startować nie zamierza nigdy .anty sitwa brzydzi się władzą WŁĄDZA JEST ZAWSZE GWAŁTEM NA LUDZIACH dlatego trzeba jej patrzeć na brudne łapska Przed nami kolejny wyścig macior do koryta, zwany powszechnie „demokratycznymi wyborami”.
    anty sitwa (91.226.236...) 01-02-2017 23:25
    12.
          O i Zośka wyszła z zakamarków
    Ala (89.229.97...) 02-02-2017 00:07
    13.
          No i własnie i znów PO zaczyna się odzywać i szuka poparcia, jestem bez partyjny, ale nigdy nie popierałem PO tych co sprzedały Polske i dalej kombinują jak koń pod gółrę aby nadal niszczyć Polskę, ale Polacy już się obudziły i widzą z kim mają doczynienia, Ci ludzie i Partia PO powinna całkowicie zniknąć w Polsce, oni nie mają żadnego pomysłu i tylko rozrabiają, liczą na cud, że może ktoś ich poprze, ale nie stety to koniec ich kariery. Obecna Partia też jest doniczego, ale chociać trochę mają pomysłów i coś się w Polsce zmienia, aby to wszystko naprawić to uprzednio trzeba wyplemić uprzednie zło, a to trochę potrwa. Mam tylko pretęsje do PIS, że za dużo ustępuje opozycji, PIS powinno być taki jak było PO, były twardzi i nie ustępliwi, trzeba zmienić wszystkie Władze w miejszych resortach i wziąść się za tych co Polskę okradają i niszczą. A teraz co do Nowego Stargardu Prezydenta byłego Dyrektora Szpitala to jest zły pomysł, bo to człowiek Partyiny PIS-u z teczki, a nie wybrany przez społeczenstwo i to powinien być człowiek nie zależny i bezpartyjny, a nie człowiek ktory będzie trwał z pomysłami Partji to nie będzie Prezyden Spoleczeństwa a jedynie Partii, bo w Szpitalu też się nie sprawdził, to będzie zły Prezydent, chociaż przyszłość się okarze
    mieszkaniec Stargardu (164.126.234...) 02-02-2017 09:06
    14.
          A PiS po ciuchu robi swoje. Brudzynski rozkazal: miasto musi byc nasze ! I ni du, du - wyobraz wiec sobie (ad.11 anty-sitwa he,he) miasto w lapach PiS-u: Jach, Rogowski, Swiderska, Sowa, Wilk, Szumska, Kieliszak i inne tam "potworki-hektorki" - przykladni towarzysze nieudacznictwa i politycznego lajdactwa! Zero kompetencji, zero kreatywnosci (no, chyba, ze w odniesieniu do ad.11 wladza to gwalt na ludziach, he,he) i BMW na TKM. Niech wygra PiS - to macie po trzech latach 52 tys. mieszkancow, procesje co niedziela i erupcje misiewiczow w skali nie notowanej (ta obecna "sitwa" to pikus w porownaniu do tego, co mialoby przyjsc... he,he
    kk (77.186.25...) 02-02-2017 09:11
    15.
          absolutnie nikt partyjny bo nam zgnoją miasto, tylko ktoś z naszego miasta, ktoś młody wykształcony i konkretny
    b (83.11.157...) 02-02-2017 09:20
    16.
          2 misiewicze sa juz w Szczecinie:)
    scherlok (95.160.152...) 02-02-2017 09:49
    17.
          POpaprańcy już rządzili 8 lat i co ?! - tylko korupcje , osmiorniczki,grabież ,układy ,rozwięzłość a obywateli mieli w tyle. Koryto uciekło i próbują nadal - O NIE !!! WYBIERAĆ OSOBĘ Z ZEWNĄTRZ MŁODĄ WYKSZTAŁCONĄ Z WIZJĄ MIASTA ,(które wygląda prawie jak 40 lat temu-brud , brak chodników,zaniedbane,głównie centrum od Reja do Czarnieckiego) Z NOWYM MYŚLENIEM I BEZ UKŁADÓW
    zawiedziony (80.245.179...) 02-02-2017 11:49
    18.
          tylko swierza krew z PIS-u, mondry prawdziwy polak
    patryjota (190.88.184...) 02-02-2017 13:50
    19.
          starzy ludzie nic nie zmienią starzy ludzie się boją starzy ludzie nie są nowocześni dlatego potrzebny jest młody mający swoje zdanie swój kręgosłup oczywiście że najlepiej bezpartyjny ale on lub ona musi odrazu dobrać sobie nowych współpracowników nie iść na żadne kompromisy układy tylko wprowadzić swoją wizję oczywiście którą nam przedstawi to nie prawda że ludzie nie pójdą na wybory pójdą napewno pójdą przedsiębiorcy ktorych gnębi się podwyżkami podatków lokalnych pojdą młodzi ludzie bo mają dosyć martwego Stargardu zero rozrywek dla młodych basen koncerty ścieżki rowerowe teatry itp zwykły kowalski którego traktuje się jako zło konieczne wszyscy mają dosyć obecnej władzy bo ona nić dla nas nie zrobiła dobrego
    anty sitwa (91.226.236...) 02-02-2017 14:46
    20.
          czemu piszesz że wszyscy mają dosyć? przyjdą wybory i się okaże na kogo zagłosujemy, nie zaklinaj rzeczywistości, nie wszyscy chcą głosować na partyjnych kandydatów i wolą głosować na miejscowych a wielu zagłosuje za kontynuacją obecnego stylu kierowania miastem, a podatki?? hm...każdy musi płacić
    zaraky (83.23.114...) 03-02-2017 09:22
    21.
          zaraky gdzie pracujesz? :) Poznamy wszystkich kandydatow wtedy wybierzemy. Kazdy z nich bedzie kontynuował rozwój miasta.
    mieszkancy Stargardu (95.160.152...) 03-02-2017 10:47
    22.
          prowadzę firmę usługową a co?? Jeśli o to pytasz nie pracuje w UM
    zaraky (83.23.114...) 03-02-2017 12:54
    23.
          Nie pytałem o UM, sam odpowiedziałeś:)
    buhaha (95.160.152...) 03-02-2017 13:35
    24.
          jak ktoś nie wali w bęben że stargard to ruina to pada pytanie o pracę w UM, to nie 100 czy 200 urzędników wybierało na 4 kadencję Pajora
    zaraky (83.23.114...) 03-02-2017 14:18
    25.
          A co ma do tego zwykły urzędnik? ma pracować:) To nie o to chodzi.
    ehh (95.160.152...) 03-02-2017 14:54
    26.
          znam juzefa z UM, to pozondny hlop bo czensto jezdzi ma miesiencnice do stolycy.
    patryjota (190.88.184...) 03-02-2017 14:55
    27.
          Przedwczoraj CBA (reprywatyzacja w Warszawie). Wczoraj IPN (TW Bolek). Teraz wiecie dlaczego Schetyna tak bardzo chciał likwidacji obu tych instytucji! Podczas ubiegłorocznej konwencji Platformy Grzegorz Schetyna zapowiedział likwidację IPN i CBA. Po kilku miesiącach krystalizują się powody niechęci lidera PO do tych instytucji. Najpierw CBA, dokonując szeregu zatrzymań w związku z aferą reprywatyzacyjną w Warszawie, wytworzyła nerwową atmosferę w sympatyzującym z platformą światku sędziowsko-urzędniczo-adwokackim stolicy. Wczoraj IPN przygwoździł Wałęsę, w którego PO wpakowała wiele energii. Patrząc przez ten pryzmat nie powinna nas dziwić niedawna deklaracja Schetyny... Bardzo martwią się o stołki nic więcej i ,że nie będą mogli dalej doić państwa !!!!
    dipsy (81.190.37...) 05-02-2017 15:32
    28.
          Ci co mówią że w Stargardzie marazm i riuna,to są ci sami,co mówili że kraj w ruinie.Mieszkańcy naszego pięknego miasta,nie dajcie się ponownie oszukać.Czy chcecie żeby takie rządy jakie obecnie dotykają obecnie nasz kraj.CHROŃ PANIE BOŻE.MIeszkańcy naszego miasta nie słuchajcie tych oszołomów niech wyjadą do swojego ukochanego kraj,raj na ziemi San Escobar.
    Dzery (178.235.40...) 06-02-2017 13:50
    29.
          Zośka, była na urlopie zdrowotnym PO zakończeniu przygody poselskiej. Kto wie, na jakich zasadach i kto jej tego urlopu udzielił. Może CBŚ powinna to sprawdzić!
    fara_jna (94.254.143...) 15-02-2017 21:27
    30.
          i nastał koniec na samym POczątku