rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Demonstracja KOD-u w Stargardzie (20)
  • Rafał Zając nowym prezydentem (64)
  • Zgrzyt wokół debaty - oświadczenie TVP (44)
  • Briefing Zofii Ławrynowicz (27)
  • Brudna kampania czy złe parkowanie? (57)
  • Wizyta Stanisława Szweda w Stargardzie (39)
  • Tematy wcześniejsze
  • Lista zamknięta - Czas START
  • Ławrynowicz zebrała ok. 3000 podpisów
  • Kukiz'15 nie poprze żadnego kandydata
  • Amadou Sy rezygnuje...
  • Nasz Stargard nie wystawił kandydata
  • Międzynarodowy Strajk Kobiet
  • Nowoczesna poparła Zająca
  • Komitety oszukują przy podpisach?
  • Radne odchodzą z LPSu
  • Konferencja Amadou Sy
  • Start kampanii Zająca
  • Zdzisław Rygiel prezesem Stargard XXI
  • Rogowski kandydatem PiSu
  • Dyskusja na temat zmian w budżecie
  • Kapitulacja Marcina Przepióry
  • Ostre słowa podczas sesji Rady Powiatu
  • Amadou Sy kolejnym kandydatem na prezydenta
  • Ławrynowicz kandydatką na prezydenta
  • Wizyta Elżbiety Rafalskiej w Stargardzie
  • Stargard przed wyborami
  • Rafał Zając kandydatem na prezydenta
  • Buwelski kandydatem Nowoczesnej?
  • Znamy datę wyborów w Stargardzie
  • Rewolucja czy kontynuacja?
  • Bakun stracił zaufanie Rady Powiatu
  • Konferencja PO w Stargardzie
  • Niedotrzymana obietnica?
  • Nigdy czegoś takiego w Sejmie nie było
  • Demolka wokół Pomnika Smoleńskiego
  • 35. rocznica wprowadzenia stanu wojennego
  • Spotkanie z Chruszczem
  • Michał Jach głosował za
  • Nieważne głosy, ważny problem
  • Czarny krąg milczenia - VIDEO, FOTO
  • Czarny Poniedziałek w Stargardzie
  • Zmieniamy Stargard ale nie "na dobre" - VIDEO
  • Rozmowa o aborcji, zmianach w rządzie i korupcji - VIDEO
  • Spoko senior oddany wyborca
  • Czekamy na efekty 500+ - VIDEO
  • Rafalska opowie o 500+ w Stargardzie
  • Znamy datę wyborów w Stargardzie
    Tagi: wybory, Stargard
    Ilość wyświetleń: 3565

          Jest projekt rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie przedterminowych wyborów prezydenta miasta Stargard. Stargardzianie pójdą do urn w niedzielę, 9 kwietnia.



    JF - 14.02.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    reklama
    1.
          to już koniec byłych wiceprezydentów
    malwa (83.20.206...) 14-02-2017 15:51
    2.
          ZMIANY:)
    kadecyjność (95.160.152...) 14-02-2017 16:16
    3.
          MACIORY DO KORYTA HEHE
    ANTYSITWA (91.226.236...) 14-02-2017 16:44
    4.
          Jak Wy już wszystko z góry wiecie.
    bob (77.112.66...) 14-02-2017 18:33
    5.
          Oby nie obecni ,nowi ,nowi nie ważne jacy ale nowi trzeba przerwać rutynę,układy.
    poł (46.215.78...) 14-02-2017 19:28
    6.
          A ja bym sobie życzył, żeby znalazł się ktoś kto będzie kontynuował dotychczasową politykę i godnego następcę upatruję w osobie Pana Zająca. Nie jestem przy korycie i nie mam przydatnych znajomości, a i tak dobrze mi się żyje w Stargardzie i nie chciałbym, żeby to się zmieniło. Przyjdzie Nowy i zacznie wywracać wszystko do góry nogami, tak jak ma to miejsce w rządzie. Po co nam takie rewolucje. Przez tyle lat polityka prowadzona przez śp. Prezydenta Pajora była dobrą drogą dla naszego miasta. Układy i koneksje zawsze były i będą, nie tylko u nas. Ktoś Nowy tego nie zmieni. Ważne, żeby nie zmarnować tego co już mamy.
    mam swoje zdanie (37.248.162...) 14-02-2017 20:55
    7.
          Rafał Zając jedyny niepartyjny gwarant rozwoju miasta Stargard.
    gosia (37.47.185...) 14-02-2017 20:56
    8.
          Proletariusze wszystkich dzielnic łączcie się!
    ciek (83.20.235...) 14-02-2017 21:54
    9.
          Rogowski dobrym gospodarzem miasta będzie
    jaro (178.235.42...) 14-02-2017 23:25
    10.
          Obaj juz byli. Dosc
    lud (94.254.128...) 14-02-2017 23:27
    11.
          Wybory!!! Tyle co zostało z demokracji w tym kraju. Reszta to jakiś koszmar. Mamy konstytucje, której władza nie przestrzega tylko wyciera sobie nią twarz. Mamy godło Orła Bielika, gdzie tak naprawdę nie ma takiego ptaka. Mamy flagę biało czerwoną, którą nagminnie profanujemy. W tym kraju jest ogromny podział społeczeństwa na lepszy i gorszy sort. Zawiść, zazdrość, nienawiść, Polak Polaka sprzedałby za dwa złote. Co się z tym krajem porobiło?? My sami siebie kiedyś unicestwimy i nie potrzebne będą czynniki zewnętrzne. Rozsądku życzę i trzeźwości umysłu.
    Andy (81.190.34...) 15-02-2017 00:11
    12.
          Profesjonalny, kompetentny, odpowiedzialny, w pełni merytorycznie przygotowany do pełnienia funkcji Prezydenta Miasta. Głosujmy rozważnie -Rafał Zając
    Właściwy (31.0.40...) 15-02-2017 08:01
    13.
          A kto to jest Rafał Zając? może tak napiszcie co on zrobił kim jest jakie ma szkoły ,doświadczenie a nie ,że super itp.super to jest men:)
    doda (46.215.78...) 15-02-2017 08:14
    14.
          Na te przyśpieszone wybory tylko jest jeden kandydat to Rafał Zając. On jest jedyną osobą która może prowadzić to miasto do najbliższych wyborów. Będzie to też dla niego sprawdzian czy podała temu zadaniu. Uważam,że spokojnie da radę.
    myślący (37.248.163...) 15-02-2017 08:34
    15.
          Czyżby w Stargardzie dawali rabat na wazelinę?
    ciek (79.186.210...) 15-02-2017 09:20
    16.
          Koszmarem jest koncepcja kampanii na grobie prezydenta. Poniżej pasa jest wykorzystywanie i gra na emocjach!!! No ta nieomylność... jak będzie ktoś inny to Stargard się zawali. TOTALNA bzdura
    Zuza (94.254.128...) 15-02-2017 09:31
    17.
          Rozwòj Stargardu to zasługa dotychczasowej władzy. "Nowa" władza to ogromna niewiadoma, ryzyko nawet chaos. Dajmy możliwość Rafałowi Zającowi kontynuować dotychczasową politykę. Postawmy na doświadczenie.Na zmiany przyjdzie jeszcze czas.
    Bez zmian (31.0.40...) 15-02-2017 09:41
    18.
          Zuza ma rację!! Tylko Pan Zając na prezydenta!
    Magda (83.11.171...) 15-02-2017 10:04
    19.
          doda spod numeru 13... Jak nie wiesz kto to jest Rafał Zając, nie wiesz czym się do tej pory zajmował, jakie ma osiągnięcia i doświadczenie to może pora się trochę ogarnąć, żeby nie głosować przy urnie "ene due ...."
    Magda (83.11.171...) 15-02-2017 10:37
    20.
          Oni juz byli. NOWI-bez układów stołkowych !!!!
    kadecyjność (95.160.152...) 15-02-2017 12:03
    21.
          Ja tam będę głosował na pana Amedeu Sy
    ktoś tam (94.40.69...) 15-02-2017 12:21
    22.
          Szanowni Państwo, dajcie sobie spokój z Zającem to tylko APARATCZK, za którym stoi Rygiel i klika.
    ala (77.253.135...) 15-02-2017 13:00
    23.
          Jak dla mnie to tylko Rafał Zając. Młody ale już doświadczony, nie będzie lepszego kandydata.
    realista (31.0.43...) 15-02-2017 13:25
    24.
          W tych wyborach mój głos ma Marcin Przepióra. Najlepszy wybór dla Stargardu i Stargardzian.
    Stargardzianin (31.0.37...) 15-02-2017 14:45
    25.
          25 masz racje.Ja też i moja rodzina.
    kadecyjność (95.160.152...) 15-02-2017 14:51
    26.
          24 miało być:)
    kadecyjność (95.160.152...) 15-02-2017 14:55
    27.
          Przepióra - fajny i konkretny facet. Chciałbym takiego prezydenta!
    Sławomir (213.155.178...) 15-02-2017 15:12
    28.
          O jak się przyszły komitet wyborczy p. Przepióry uaktywnił. Czyli nowa sitwa nie może się doczekać koryta.
    wdupiemający (178.235.41...) 15-02-2017 15:35
    29.
          Jeśli komuś leży na sercu dobro miasta i mieszkańców niech zaufa Zającowi. Będzie dobrym reprezentantem Stargardu. Młody a jednocześnie z doświadczeniem w 'branży'. Nie będziemy się za niego wstydzić.
    Filip (37.248.166...) 15-02-2017 16:19
    30.
          Jeśli komuś leży na sercu dobro miasta i mieszkańców niech zaufa Przepiórze. Będzie dobrym reprezentantem Stargardu. Młody a jednocześnie z doświadczeniem w 'branży'. Nie będziemy się za niego wstydzić.
    Filipek (37.248.48...) 15-02-2017 17:36
    31.
          Filipek zajączku :)
    hehe (94.254.129...) 15-02-2017 18:54
    32.
          Uważam, że Pan ZAjąc ma największe szanse. Ludzie potrzebują stabilności a nie bałaganu. Nie ma czasu na wprowadzanie tylko na działanie. Pan Zając jest najbardziej doświadczony, piastuje przecież stanowisko z-cy. Najgorsze byłoby zobaczyć bałagan na swoim podwòrku jaki dziś widzimy w Polsce.
    Moje miasto (5.60.182...) 15-02-2017 18:56
    33.
          Pan Wilk by się nadał na Prezydenta Miasta, jest drugą kadencję radnym z przygotowaniem merytorycznym, nie uwikłany niejasne układy, ma własne zdanie.
    heit (77.253.132...) 15-02-2017 20:41
    34.
          Filipku znasz słowo plagiat?! Wysil się trochę, jeśli chcesz kogoś przekonać do kandydatury pana Przepióry. Polecam samodzielne myślenie i formułowanie tych myśli w zdania. Jeśli sprawia to tobie trudność to odpuść sobie. Jeśli pan Przepióra ma takich zwolenników to nie najlepiej o nim świadczy...
    Filip (37.248.165...) 15-02-2017 20:41
    35.
          ZAJĄC=RYGIEL,A TO OZNACZA, ŻE NIE MA LUDZI NIEZASTĄPIONYCH!!! Ledwo zmarł prezydent a już Stargard XXI wykupił bilbordy w mieście pod wybory (żeby im nikt ich nie zajął) I ZACZĘŁO SIĘ UKŁADANIE. Nie mają zasad moralnych, prą za wszelką cenę do przodu w myśl zasady "PO TRUPACH DO CELU". Wiceprezydenci, gdyby mieli honor ustąpili by ze swoich stanowisk. Prezydent Pajor, był na ten chory układ skazany, po prostu nie miał wyjścia, gdyby chciał go rozwalić to "układ" rozwalił by jego. A tak na prawdę to każdy, kto dostanie te stanowiska - świetnie sobie na nich poradzi, bo od czarnej roboty są ludzie, czyli doły. Czego nie robi się dla kasy!!!
    S-d XXI (94.254.143...) 15-02-2017 20:50
    36.
          Każdy zasługuje na szansę. Ja tę szansę daję Rafałowi Zającowi!!!!!!
    malina (83.23.125...) 15-02-2017 20:55
    37.
          35 - czyżbyś był z tego apolitycznego stowarzyszenia co dzisiaj rozniosło po mieście swoje ulotki, tacy bezinteresowni, bez partyjni , tacy ideowi ? Wystarczy sprawdzić kto się podpisał i kto należy do tego stowarzyszenia
    smok wawelski (178.235.42...) 15-02-2017 20:55
    38.
          To co robicie z Zającem na grobie Pajora to jest żenada, niski poziom i obraza waszych zwolenników. Stałem w ostatnich rzędach w kościele na pogrzebie i gdybyś widział drogi Zdzisławie R. minę starszych osób gdy nawet nie pochowano Prezydenta a Zając już się powoływał na kontynuację jego dzieła, na to że urzędnicy chcą realizować jego dzieło etc ...starszym ludziom szczęki opadały! To była kropla która przepełniła wasz kielich, i uwierz mi czym więcej powołujecie się na prezydenta tym szybciej przegracie ...więc całą naprzód!
    Filipku (95.160.152...) 15-02-2017 21:02
    39.
          Nowych nie z ukladow.
    postulat (94.254.129...) 15-02-2017 21:44
    40.
          Kilka tylko osób "dyskutuje" na tym portalu. Żadna to reprezentacja mieszkańców Stargardu. Mam pewność, że każdy ma swój rozum i będzie wiedział na kogo zagłosować. Kampania w pełni, a komitety wyborcze jeszcze nie są zarejestrowane. Poczekajcie z tymi hejtami.
    spokój (83.11.179...) 15-02-2017 22:46
    41.
          ad 38. też stałem w ostatnich rzędach w kościele etc. i też widziałem miny starszych tj. smutne, zatroskane, ciekawskie itp. Dobrze że powoływał się na dzieła Prezydenta i jego ludzi bo ludzie to siła, a siła to ludzie. Dobry gospodarz jakim był ś.p. Pan Pajor zostawił spuściznę w postaci dobrych zmian w Mieście, rozwoju i właśnie wyszkolonych ludzi...to chyba wszyscy widzą i starzy i młodzi. To właśnie on i jego ludzie realizowali i realizują projekty i dobre zmiany w mieście i należy o tym pamiętać i o tym rozmawiać. Już nie polityka a czysta prawda i przyzwoitość to nakazuje! Filipku co ty z PO jesteś że piszesz takie głupoty...?
    PISanka (89.228.10...) 16-02-2017 08:47
    42.
          Ludzie, czy każdy inny kandydat będzie dział na szkodę miasta?. no chyba nie, po to jest wybrany, żeby działał dla nas. A pisanie , że tylko ten będzie kontynuował dzieło byłego prezydenta... rozśmiesza mnie takie pisanie.
    ciemny lud (95.160.152...) 16-02-2017 11:03
    43.
          Popieram w 100% sugestię p.Gosi.Ma Pani rację.
    wnuk (89.229.97...) 16-02-2017 11:57
    44.
          A jak niedawno były wybory samorządowe to była gadka tylko nie Pajor bo sie nachapał, bo potworzył układy jak mafia itd. teraz okazuje ze był święty...(z całym szacunkiem dla niego) Czego nie dotknął zamieniało sie w złoto,a Stargard to kraina miodem i mlekiem płynąca..Wystarczy cofnąć się do historii postów tu na info żeby poczytać ile ciekawych informacji pisali o nim ludzi którzy mówia teraz jakim był świetnym prezydentem.Z całym szacunkiem dla pana Zająca. Ale on sie nazywa Zając a nie Pajor i Pajorem nie bedzie...Co to jest Korea Północna? Dziedziczenie stołków, kontynuacja...masakra z tym ludźmi we wsi Stargard.Może zmieńmy nazwę na Pajogród? Ludzi opanujcie sie.Poza tym każdy ma swój układ i prezydent Pajor też miał, stowarzyszenie XXI.Czy ludzie z tego stowarzyszenia głosowali przeciw Pajorowi? Czy zasiadali na swoich stanowiskach bez zobowiązań? To juz musicie sami odpowiedzieć bo przecież wszystko wiecie o wszystkich .
    TeżMieszkaniec (87.205.102...) 16-02-2017 13:11
    45.
          spokój (83.11.179...) 15-02-2017 22:46 - komentarz krótki, logiczny... Moja opinia jest identyczna.
    kws1 (176.221.121...) 16-02-2017 13:14
    46.
          Ciągłość musi być:)
    Kim dzon Korea (95.160.152...) 16-02-2017 14:29
    47.
          Tylko Pan Rafał ZAJĄC
    waldek (77.254.86...) 16-02-2017 17:38
    48.
          Rzygać się już chce tym Zającem non stop te same osoby piszą te same bezsensowne bzdury ,ponawiam pytanie kim jest Zając co robił wcześniej(kariera) jakie ma wykształcenie i jak zdobyte,jaki ma plan na miasto co ma zamiar robić itp.A pisanie o kontynuacji polityki Pajora to największa bzdura co Pajor kontynuował politykę Nowickiego bu ha ha
    janek (46.215.78...) 16-02-2017 18:56
    49.
          Program: kontynuacja, ale czego? nie wiadomo:)
    kit wyborczy (95.160.152...) 16-02-2017 18:59
    50.
          Drodzy urzędnicy wypowiadający się na tym forum, chcę Wam zadać jedno pytanie. Czy Wasze sugestie że tylko z panem Zającem będziecie realizować swoje zadania jest otwartą deklaracją że w przypadku zmiany Waszego szefa, odmówicie współpracy?
    tandem (95.160.152...) 16-02-2017 21:55
    51.
          Nie odmówią. Zostaną wymienieni na nowych, lepszych, zdolniejszych , bez układowych oraz pracujących za złotówkę i w czynie społecznym.
    galileogalilei (178.235.41...) 16-02-2017 23:52
    52.
          Krótki komentarz.Filipek wystartował w list PO do sejmiku i o dziwo nawet załapał się. I co dalej? A no wypiąl się na głosujących i powiedział : nie to mi się nie podoba, pomyliłem się. To nie dla mnie.Taki stabilny człowiek
    Zuza (94.254.130...) 17-02-2017 07:45
    53.
          Zuza popieram, dlatego ja też zagłosuje na Pana Zająca!
    xzeceto (83.20.196...) 17-02-2017 09:34
    54.
          Głosuję na wszyscy tylko nie na obecnych.
    janina (95.160.152...) 17-02-2017 10:37
    55.
          wszystkich miało być:)
    janinka (95.160.152...) 17-02-2017 11:16
    56.
          POPEK NA PREZYDENTA
    AS (94.254.130...) 17-02-2017 14:50
    57.
          15 lat - Czas na zmiany.
    zwykły obywatel (95.160.152...) 18-02-2017 13:25
    58.
          Ja zagłosuję na Pana Zająca
    Zuza (83.21.67...) 21-02-2017 10:46
    59.
          ja wole farbowanego lisa od najbardziej przypakownego zajaca. moze sie znajdzie nawet jakis wilk co zrobi to co wilki robia najlepiej. mniam ;)
    noNick (193.106.155...) 26-02-2017 15:22