rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Demonstracja KOD-u w Stargardzie (20)
  • Rafał Zając nowym prezydentem (64)
  • Zgrzyt wokół debaty - oświadczenie TVP (44)
  • Briefing Zofii Ławrynowicz (27)
  • Brudna kampania czy złe parkowanie? (57)
  • Wizyta Stanisława Szweda w Stargardzie (39)
  • Tematy wcześniejsze
  • Lista zamknięta - Czas START
  • Ławrynowicz zebrała ok. 3000 podpisów
  • Kukiz'15 nie poprze żadnego kandydata
  • Amadou Sy rezygnuje...
  • Nasz Stargard nie wystawił kandydata
  • Międzynarodowy Strajk Kobiet
  • Nowoczesna poparła Zająca
  • Komitety oszukują przy podpisach?
  • Radne odchodzą z LPSu
  • Konferencja Amadou Sy
  • Start kampanii Zająca
  • Zdzisław Rygiel prezesem Stargard XXI
  • Rogowski kandydatem PiSu
  • Dyskusja na temat zmian w budżecie
  • Kapitulacja Marcina Przepióry
  • Ostre słowa podczas sesji Rady Powiatu
  • Amadou Sy kolejnym kandydatem na prezydenta
  • Ławrynowicz kandydatką na prezydenta
  • Wizyta Elżbiety Rafalskiej w Stargardzie
  • Stargard przed wyborami
  • Rafał Zając kandydatem na prezydenta
  • Buwelski kandydatem Nowoczesnej?
  • Znamy datę wyborów w Stargardzie
  • Rewolucja czy kontynuacja?
  • Bakun stracił zaufanie Rady Powiatu
  • Konferencja PO w Stargardzie
  • Niedotrzymana obietnica?
  • Nigdy czegoś takiego w Sejmie nie było
  • Demolka wokół Pomnika Smoleńskiego
  • 35. rocznica wprowadzenia stanu wojennego
  • Spotkanie z Chruszczem
  • Michał Jach głosował za
  • Nieważne głosy, ważny problem
  • Czarny krąg milczenia - VIDEO, FOTO
  • Czarny Poniedziałek w Stargardzie
  • Zmieniamy Stargard ale nie "na dobre" - VIDEO
  • Rozmowa o aborcji, zmianach w rządzie i korupcji - VIDEO
  • Spoko senior oddany wyborca
  • Czekamy na efekty 500+ - VIDEO
  • Rafalska opowie o 500+ w Stargardzie
  • Rogowski kandydatem PiSu
    Tagi: PiS, Rogowski, Stargard
    Ilość wyświetleń: 2735

       

       Ireneusz Rogowski będzie startował w wyborach na prezydenta Stargardu. Wczoraj w Domu Kultury Kolejarza odbyła się oficjalna prezentacja kandydata Prawa i Sprawiedliwości, na której przedstawiono również hasło wyborcze "Stargard PLUS".

       - Nie my mamy, Stargard ma doskonałego kandydata[...]. Irek potrafi bo dla niego partią jest Stargard, wszystko co dobre chcemy kontynuować i jeszcze dołożyć nasze możliwości - podkreślał podczas swojego wystąpienia poseł Michał Jach. Ireneusz Rogowski od 1.12.2014 roku pełni funkcję Starosty Stargardzkiego. Podczas swojego wystąpienia tłumaczył, że kiedy tylko oficjalnie dostał propozycję o kandydowaniu w wyborach nie wahał się ani chwili.

     
     Ireneusz Rogowski urodził się 03.01.1970 roku w Stargardzie. Ukończył Uniwersytet Szczeciński, gdzie uzyskał tytuł magistra informatyki i ekonometrii w zakresie systemy informacyjne zarządzania.


    JF - 01.03.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Co to było rano w Radio Stargard? Nawet przeczytać nie potrafił , a chce być Prezydentem Miasta? Wstyd, po 2 latach jako Starosta i 4 latach jako członek Zarządu Powiatu, gdzie zdobyte doświadczenie? Nie ma jego. Przykro mi ale to jest niewłaściwy kandydat.
    nie kompromitacji (193.106.154...) 01-03-2017 11:29
    2.
          Program wyborczy: budowa sądu plus i hala w Zakładzie karnym plus. Już głosujemy
    Realista (37.47.183...) 01-03-2017 11:45
    3.
          I znowu ten wyświechtany garniturek z krawacikiem. Ile to już lat w tym samym wdzianie. Wygląda jak prezes. Ja takiej zmiany nie chcę choćby Irek miał najsłodszego kota.
    Jachu (31.0.37...) 01-03-2017 11:48
    4.
          Kandydat lipa plus i ignorancja plus! Brak słów, poziom dosłownie żaden.
    wyborca (31.0.33...) 01-03-2017 11:49
    5.
          Mój były sąsiad kandydatem na Prezydenta, niski poziom kultury osobistej u Niego i jego Małżonki, towarzystwo w którym się obracał nie godne pochwały. Dalsza kariera jak w dowcipie: Z czego Pan żyje? Ja się kręcę!
    Ziuta (194.165.41...) 01-03-2017 11:51
    6.
          Niegodne Ziuta!koniec z układami wybierając Zająca wybierzecie Rygla i tyle w temacie!
    Koles (37.47.157...) 01-03-2017 12:07
    7.
          Co jak co ale wypowiedzieć się Prezydent przyszły powinien umieć.
    fantazy (83.20.91...) 01-03-2017 12:09
    8.
          Urzędasy zagrożony stołek?:)haha, ładnie tak krytykować to tylko o was świadczy.
    obiektywny (95.51.71...) 01-03-2017 13:26
    9.
          Wszędzie PLUS, PLUS, PLUS. Ja się pytam jaki "+"? Co realnie powiat ze starostą na czele zrobili w naszym mieście? Jak wyglądają zarządzane przez ten twór ul. Konopnickiej i Pierwszej Brygady - jak zrolowane harmonie. Tyle lat niszczy się samochody na tak ważnej i uczęszczanej drodze i ciągle to samo - BRAK KASY. Na szpital BRAK KASY, zawsze UM musiał wspomagać, każda inwestycja w mieście w drogi powiatowe - UM musi dokładać. Ale wszędzie widzą +, jak dla mnie to wielki "-". Zapomniałem jeszcze o jednym, mamy przedstawiciel w parlamencie z PiS-u - co załatwił na duży + da Stargardu? Czekam na odpowiedź. Nigdy w naszym mieście, przenigdy nie dopuszczajmy "PiS-" do władzy.
    Anty PiS (193.105.251...) 01-03-2017 13:37
    10.
          Lubiię Pana Irka, spoko człowiek ale żaden samorządowiec, co on zrobił dla Stargardu? Jaki ma własny program rozwoju mista? Aaaa zapomniałem on jest z PISu wiec program przyjdzie z Warszawy....
    Wymięty walnięty (37.47.171...) 01-03-2017 13:49
    11.
          Jak Pan Irek będzie tańczył? Tak jak Jach i Brudziński mu zagrają.....
    Nsjshshs (37.47.171...) 01-03-2017 13:51
    12.
          Jak najbardziej trafiony kandydat! popieram!
    alinka (83.19.184...) 01-03-2017 13:52
    13.
          odpowiedni człowiek na PREZYDENTA! brawooooo
    kasiaaaa (83.19.184...) 01-03-2017 13:54
    14.
          Do 1 a Pajor był kolejarzem:)i co ty na to?A jego wypowiedzi po 15 latach słyszałeś nie obgaduje się zmarłych ale pooglądaj sobie sesje i wtedy się wypowiadaj,owszem Zając gadana super i wiedza bardzo duża ale za sobą ma nie takich ludzi a niestety sam nic nie zrobi jaki problem zmienić prezydenta na Rogowskiego rozbić układy itp.a Zając dalej może być wice.
    zst (46.76.52...) 01-03-2017 14:11
    15.
          Powiem tak miałem głosować na PIS,ale w tym wypadku nie chcę żeby Stargard wyglądał jak drogi powiatowe dookoła.Poza tym już raz kandydował i dostał czerwoną kartkę jako starosta też niczym się nie wyróżnia.Beznadziejna kandydatura.
    obiektywny (81.190.39...) 01-03-2017 14:58
    16.
          obiektywny (81.190.39...) a ja miałem głosować na Zająca ale w tym wypadku nie chcę żeby Stargard wyglądał jak drogi miejskie dookoła.
    beka (46.76.52...) 01-03-2017 15:12
    17.
          ŁAWRYNOWICZ ICH POGODZI :)))) BUHAHAHA
    demokracja-=kadecyjnośc (95.160.152...) 01-03-2017 15:14
    18.
          pan irek stary paser i towarzystwo z jakim sie zadawal i co robil niech to przemysli bo dopiero brdzie mu glupio jak sie bedzie mosial tlumaczyc z paserstwa
    sad (89.229.103...) 01-03-2017 16:00
    19.
          sam jestes paser:)
    temida (95.160.152...) 01-03-2017 16:03
    20.
          O co chodzi w tym stwierdzeniu "pan irek stary paser" Możesz rozwinąć ten wątek.
    Ciekawy (89.229.105...) 01-03-2017 16:19
    21.
          czy tylko trzeba głosować na zająca? czy juz nie wolno miec inne zdanie>>>> co za parszywi ludzie.ja głosuje na ROGOWSKIEGO i takie jest moje zdanie
    taka tam (83.19.184...) 01-03-2017 17:47
    22.
          a zając to co święty? sprzedał się gilowi i reszcie! kłamie że jest nie partyjny! wstyd obłuda jego nie zna granic siedzi juz tyle w miescie i jeszcze chce! trzeba zmiany
    tadek (83.19.184...) 01-03-2017 17:50
    23.
          Odspawać ich od stołków:)
    spawacz (95.160.152...) 01-03-2017 18:06
    24.
          NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE!!!!!
    Basia (37.248.166...) 01-03-2017 18:13
    25.
          Tak, tak i jeszcze raz tak ! O zwyciestwie w I turze Stargard XIX wieku może zapomnieć, w drugiej ludzie zagłosują za zmianą.
    mgpk (88.156.155...) 01-03-2017 18:21
    26.
          tadek (83.19.184...) To znaczy Pati, wyluzuj dziewczyno bo każdy już wie kim jesteś i dzięki komu masz robotę w szpitalu.
    tadziu (37.248.164...) 01-03-2017 18:23
    27.
          PIS obiecywał złote góry panu Przepiórze, żeby tylko zgodził się startować z ich listy lub poparł Rogowskiego. Marcin odmówił za co ma mój szacunek. To jest dopiero obłuda PIS! A na wczorajszej ich konwencji byli ludzie ze Szczecina, żeby sale zapełnić. Kabaret!
    śmiech na sali (46.76.171...) 01-03-2017 18:28
    28.
          TAKI JEST STARGARD XXI, JAK POWYŻSZE WPISY, już się uaktualnili. MAJĄ CHOLERNE PARCIE NA WŁADZĘ. MIESZKAŃCY MÓWIĄ NIE!!! I PRACOWNICY MZK TEŻ MÓWIĄ NIE!!!!! CHCEMY ZMIAN!!! Proszę nie straszyć nas zwolnieniami!!!!
    MZK (94.254.140...) 01-03-2017 19:52
    29.
          niech sie irek wypowie z kim sie zadawal i czym sie zajmowal jak mial kiosk na starowce
    ja (89.229.103...) 01-03-2017 20:27
    30.
          Pan Rogowski i pan Jach mieli 1,5 roku żeby zrobić "Powiat Plus", czyli tyle ile zostało do końca kadencji. I jak wyszło? A więc to tylko obiecanki aby zdobyć władze
    obiektywny (37.47.175...) 01-03-2017 20:33
    31.
          człowiek wyważony nie rzuca obietnic bez POkrycia widać ze klika stworzona przez Pajora zwarła szeregi przed korytem
    obiektywny (83.23.125...) 01-03-2017 21:25
    32.
          znając życie będzie 2-ga tura Zając vs Rogowski pierwszego poprze UM i spółki z oświatą a 2-giego żelazny elektorat PiS a przed 2gą któryś się wycofa za ugranie paru stołków jak ostatnio - ot cały Stargard i jego durne mieszkańce
    polityka to ... (89.228.247...) 01-03-2017 22:40
    33.
          Nigdy nie zagłosuję na kogoś kto reprezentuje PiS. Wolę już oddać głos na Zająca.
    123 (83.23.113...) 01-03-2017 23:05
    34.
          A za p.Zającem stoją niestety takie osoby, które, oprócz sympatii do pewnych nawyków w wyniku których trzeba (a wręcz należałoby) chodzić piechotą, piastują stołki tylko dlatego, że biegają wokoł tej postaci teraz (wczesniej wokoł śp.poprzednika) , takie, którym włos z głowy nie spadł a my-mieszkańcy spłacamy ich/jego długi (klub sportowy).... Nie jest to obiecujące-niestety! zatem... - 1 głos- mój wlaśnie.
    zawiedziany mieszkaniec (89.229.101...) 01-03-2017 23:34
    35.
          ŁAWRYNOWICZ ICH POGODZI, dobranoc:)
    amen (95.160.152...) 01-03-2017 23:37
    36.
          Gratulacje Irku nominacji. Masz mój głos i mojej rodziny. Będziesz bardzo dobrym prezydentem dla naszego miasta
    jaro (178.235.42...) 01-03-2017 23:38
    37.
          Do Stargardu zawita Czarzasty i poprze SY.
    zmiany (95.160.152...) 01-03-2017 23:54
    38.
          Jeśli mowa o układach to kto załatwił posadę obecnej dyrektorce ZS5?! Doskonały kandydat buhaha jak wygra to dopiero się zacznie obsadzanie stołków, pomijając już fakt, że nasz starosta już raz błysnął... "Naczelny Sąd Administracyjny wydał wyrok podtrzymujący zarządzenie wojewody zachodniopomorskiego, że Ireneusz Rogowski musi odejść z rady miejskiej, bo przez jakiś czas będąc radnym był jednocześnie w zarządzie Klubu Piłkarskiego Błękitni, który bezpłatnie korzysta z miejskich obiektów, a klub zarabia między innymi na biletach na mecze"
    Stołek (89.229.98...) 01-03-2017 23:54
    39.
          Panie Jach bardzo zła kandydatura ten Rogowski ze strony PIS gratuluję porażki.
    obiektyw (81.190.35...) 02-03-2017 07:26
    40.
          Zapomniałem dodać wcześniej że oprócz bardzo kiepskich dróg powiatowych będzie dalej kiepski i z coraz większym długiem szpital miejski i jego bardzo wielka administracja i mnóstwo niekompetentnych ludzi tam zatrudnionych.Dodać tu trzeba wybór kandydatów na vice dyrektorów szkół np.,nr2 masakra co za burak itd itp.można by tu wiele wymieniać.
    obiektywny (81.190.35...) 02-03-2017 07:40
    41.
          zając to porażka. ja głosuje na rogowskiego
    izaela (83.19.184...) 02-03-2017 08:35
    42.
          Pan Rogowski to bardzo dobry kandydat na Prezydenta. Juz jedt Starostą więc da radę miastu. Zna nasz Powiat i jest z stąd. Będzie znakomicie rządził Stargardem.
    czlowiek dobrej myśli (37.47.149...) 02-03-2017 08:55
    43.
          bardzo zły wybór pisu, szkoda......
    Ajhelbaum (79.186.63...) 02-03-2017 09:23
    44.
          Bardzo dobre posunięcie
    ala buhaim (95.160.152...) 02-03-2017 09:30
    45.
          obiektywny (81.190.35...)wpis 40 to proponuję Beatę R. albo Irka Z.na dyrektora szpitala przecież oni już wszędzie byli i wszystko ratowali:):):)wtedy 1 rok i mamy plus 100 milionów i 3 helikoptery.Moja babcia bardzo kościelna głosuje za PiS a siostra nie rób z 3 dzieci też za PiS bo jej nie interesuje jakiś tak "królik" czy jak mu tam z parkami przemysłowymi gdzie jest mniej firm niż na ZNTK tylko to co dzieciakom do gara wsadzi a ma 1500zł od tak złego PiSu ktoś dał kiedyś no dał nie tylko biorą więc luzuj majty głos na PiS bo pewnie sam bierzesz albo ktoś z twojej rodziny a jak tacy wielcy przeciwnicy PiS to nie brać nie korzystać z nowych ustaw wprowadzonych dla dobra obywatela tylko PiS!!!!!!!!!!!!!
    1500+ (46.76.52...) 02-03-2017 11:01
    46.
          ROGOWSKI - klamca w pierwszym wywiadzie radiowym! Jak mozna zaczynac kampanie od klamastw? Czy ten PiS kandydat zna się na czymś? Czym Kolwiek? Pytam bo naet czytac z kartki nie potrafi!
    Nie PiSlandii (89.163.130...) 02-03-2017 12:55
    47.
          Temu Panu mówię zdecydowane NIE!!!!!!!!!!!!!!
    aga (89.239.110...) 02-03-2017 15:39
    48.
          Nie znam człowieka, ale zaufania we mnie nie wzbudza. Z dotychczasowych kandydatów przekonuje mnie tylko Pan Rafał Zając.
    tutejszy (31.0.66...) 02-03-2017 16:24
    49.
          Weźcie dajcie spokój z tym zającem, bo się nie dobrze robi. Lud kurskiego takich bajek nie kupi.
    hehe (95.160.152...) 02-03-2017 17:45
    50.
          Każdy ma prawo do wypowiedzi. Ja też popieram Pana Zająca.
    venus (83.11.236...) 02-03-2017 18:56
    51.
          Tylko Rogowski o Stargard tylko Rogowski
    kikolopilito (46.215.101...) 02-03-2017 20:02
    52.
          Myślę, że walka rozegra się między p. Zającem a p. Rogowskim. Osobiście w roli włodarza miasta widziałabym p. Zająca. Oby wygrał.
    moim zdaniem (89.239.110...) 03-03-2017 10:46
    53.
          Jedyna pani w tym towarzystwie Ławrynowicz-Rogowski
    moim zdaniem22 (95.160.152...) 03-03-2017 10:55
    54.
          Garnitur niech sobie nowy kupi.Ciagle w nim łazi
    Ktos (88.156.154...) 03-03-2017 13:47
    55.
          a ty sobie kup kufajke:)
    aaa (95.160.152...) 03-03-2017 16:14
    56.
          Z Zającem nie ma szans...
    krótko... (79.186.218...) 03-03-2017 19:36
    57.
          Tylko pan Rogowski i długo,długo nikt.
    coświem (81.190.34...) 04-03-2017 09:16
    58.
          Odradzam głosowanie na tego Pana. Niczego dobrego nie można się po nim spodziewać.
    znajomy (31.0.64...) 04-03-2017 13:45
    59.
          Ziuta i sad: katoubeckue prosiaki macie jakieś dowody na to co piszecie
    bor (37.47.178...) 04-03-2017 14:17
    60.
          To jak jest z tym poparciem PSL dla Rogowskiego. Jest ono czy nie ma. Czy tylko popiera go jakiś tam Chrałowicz czy Charłowicz bo drży o stołek w Starostwie.
    Szpila (37.47.161...) 04-03-2017 15:32
    61.
          Prawie 1/4 postów z dwóch adresów, a różne nicki. Żołnierze pseudo \"dobrej zmiany\" w akcji.
    Klm (83.21.70...) 04-03-2017 20:48
    62.
          Żołnierze "dobrej zmiany" skoro tak chwalicie Rogowskiego, to dlaczego Pan Jach mówił w mediach, że Zając jest bardzo dobrym kandydatem i najpierw jemu proponowali poparcie jak będzie kandydatem PiS, ale jak wiadomo Pan Rafał podziękował za znaczek partyjny. A Rogowski jest dlatego kandydatem bo innego Pis nie ma.
    Szpila (37.47.161...) 04-03-2017 21:15
    63.
          Rogowski jest słabiutki szkoda ,że PiS wystawił kandydata tak miernego mówicie ,że lepszego nie ma otóż są ale jegomość posełek musi mieć takiego który będzie posłuszny .
    dipsy (89.229.96...) 05-03-2017 11:46
    64.
          Twój kandydat jest mocniutki.
    lenin-pączek-księzyc (95.160.152...) 05-03-2017 16:44
    65.
          Rogowski beznadzieja Zając druga tak naprawdę to nie ma konkretnego kandydata.
    vontusk (89.229.104...) 05-03-2017 21:26
    66.
          Zając jest nauczony okradać mieszkańców przez podwyżki: podatków, śmieci, wody ścieków. Nie wolno wybierać urzędasów.
    tomek. (87.205.66...) 05-03-2017 23:24
    67.
          Rogowski się już nachapała jako starosta. Zobaczcie ma już drugi krawat....czerwony
    hahahahahaha (83.20.199...) 06-03-2017 09:07
    68.
          Tylko Rogowskim tak nie sterują:) buhaha
    hihihi (95.160.152...) 06-03-2017 10:35
    69.
          Rogowski nie zna elementarnych zasad samorzadu! Jak mozna proponowac budowe placow zabaw dla dzieci na wszystkich podworkach? Co za publiczne pieniadze wybuduje place zabaw na terenie spoldzielni mieszkaniowej lub wspolnoty? To ciekawa forma lamania prawa finansowego obowiazujacego w Polsce. Po drugie, jak mozna dzisiaj z rana wzywac komitety do uczciwej kampanii i nie szykanowania pracownikow przez pracodawcow! Przeciez Komisarz z PiS jak tylko nastapil wzywal do siebie kierownikow podleglych jednostek i wszystkim zalkazal udzialu w kampanii na Prezydenta Miasta Stargard! Z tego wniosek , ze zrobil swoje, zastraszyl wiec teraz PiS, wzywa do nie zastraszania pracownikow !
    nie obludzie (89.163.148...) 06-03-2017 15:10
    70.
          Każdy tylko NIE ROGOWSKI! Nasze miasto zasługuje na kogoś lepszego.
    kukułka (37.248.163...) 06-03-2017 19:44
    71.
          Każdy tylko NIE ZAJĄC ! Nasze miasto zasługuje na kogoś lepszego.
    kukułeczka kuka (95.160.152...) 06-03-2017 22:58
    72.
          Rogowski Zającowi do pięt nie dorasta!
    taki jeden (94.254.128...) 07-03-2017 10:33
    73.
          Oboje koszykarzami nie są:)
    :) (77.112.141...) 07-03-2017 10:38
    74.
          Rafał Zając jest najlepszym kandydatem na prezydenta.
    VIP (31.0.70...) 07-03-2017 19:22
    75.
          Z czego to wnioskujesz? Boisz sie ze stracisz stoleczek?
    hahq (94.254.130...) 07-03-2017 20:36
    76.
          Ta a jak coś to później powiecie ,że np.Sowa idealny kandydat(po roszadach)bo vice była ,kobieta bez pojęcia o polityce zenada.Tylko partia polityczna tak zawsze jest i było jeśli wygra PiS a nie interesuje mnie czy to będzie Jach,Rogowski,Wilk czy Zdenek Smietana:)będzie można ugrać więcej dla miasta z góry i to się liczy, bo rozleniwionych urzędników z UM już nikt nie zmusi do pracy chyba ,że wymiana lub praca na akord:)
    jakobs (46.76.45...) 08-03-2017 10:08
    77.
          Najwiecęj pracy to oni wykonują tylko przed wyborami co 4 lata:))
    siostro basen (95.160.152...) 08-03-2017 10:43
    78.
          Brawo przyszły Panie Prezydencie Stargardu za akcję z kwiatkami z okazji Święta Kobiet 8 marca na ulicach miasta. Tak trzymać!
    joTes (79.186.115...) 10-03-2017 09:48