rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Demonstracja KOD-u w Stargardzie (20)
  • Rafał Zając nowym prezydentem (64)
  • Zgrzyt wokół debaty - oświadczenie TVP (44)
  • Briefing Zofii Ławrynowicz (27)
  • Brudna kampania czy złe parkowanie? (57)
  • Wizyta Stanisława Szweda w Stargardzie (39)
  • Tematy wcześniejsze
  • Lista zamknięta - Czas START
  • Ławrynowicz zebrała ok. 3000 podpisów
  • Kukiz'15 nie poprze żadnego kandydata
  • Amadou Sy rezygnuje...
  • Nasz Stargard nie wystawił kandydata
  • Międzynarodowy Strajk Kobiet
  • Nowoczesna poparła Zająca
  • Komitety oszukują przy podpisach?
  • Radne odchodzą z LPSu
  • Konferencja Amadou Sy
  • Start kampanii Zająca
  • Zdzisław Rygiel prezesem Stargard XXI
  • Rogowski kandydatem PiSu
  • Dyskusja na temat zmian w budżecie
  • Kapitulacja Marcina Przepióry
  • Ostre słowa podczas sesji Rady Powiatu
  • Amadou Sy kolejnym kandydatem na prezydenta
  • Ławrynowicz kandydatką na prezydenta
  • Wizyta Elżbiety Rafalskiej w Stargardzie
  • Stargard przed wyborami
  • Rafał Zając kandydatem na prezydenta
  • Buwelski kandydatem Nowoczesnej?
  • Znamy datę wyborów w Stargardzie
  • Rewolucja czy kontynuacja?
  • Bakun stracił zaufanie Rady Powiatu
  • Konferencja PO w Stargardzie
  • Niedotrzymana obietnica?
  • Nigdy czegoś takiego w Sejmie nie było
  • Demolka wokół Pomnika Smoleńskiego
  • 35. rocznica wprowadzenia stanu wojennego
  • Spotkanie z Chruszczem
  • Michał Jach głosował za
  • Nieważne głosy, ważny problem
  • Czarny krąg milczenia - VIDEO, FOTO
  • Czarny Poniedziałek w Stargardzie
  • Zmieniamy Stargard ale nie "na dobre" - VIDEO
  • Rozmowa o aborcji, zmianach w rządzie i korupcji - VIDEO
  • Spoko senior oddany wyborca
  • Czekamy na efekty 500+ - VIDEO
  • Rafalska opowie o 500+ w Stargardzie
  • Zdzisław Rygiel prezesem Stargard XXI
    Tagi: Rygiel, XXI, Stargard
    Ilość wyświetleń: 2323

       

       Stowarzyszenie Samorządowe Stargard XXI ma nowego prezesa, wcześniej był nim śp. Sławomir Pajor. Podczas walnego zgromadzenia członkowie stowarzyszenia jednogłośnie wybrali Zdzisława Rygla, który wcześniej pełnił rolę sekretarza.

       Podczas spotkania wybrano również zarząd III kadencji. Wiceprezesami zostali Jan Kalinowski, Wioleta Sawicka oraz Iwona Wiśniewska. - to trudny moment dla nas wszystkich, Sławomira Pajora nie da się zastąpić. Poprzeczkę zawieszoną mamy bardzo wysoko, ale również wiemy doskonale jakie wyzwania przed nami stoją. Zrobimy wszystko aby nie zaprzepaścić tej szansy jaka dana była naszemu miastu. Kierunek rozwoju został wytyczony. Będziemy wspierać Rafała Zająca jako kandydata na prezydenta miasta bo to jest nie tylko niezwykle doświadczony samorządowiec. To jest współtwórca wielu funkcjonujących w naszym mieście rozwiązań. Jako bezpartyjny fachowiec jest gwarantem szukania tego co łączy ponad wszelkimi podziałami - tłumaczył Zdzisław Rygiel

      Zdzisław Rygiel od 2013 roku pełni funkcję sekretarza miasta, wcześniej był m.in. dyrektorem Biura Prezydenta Miasta.

    JF - 01.03.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    reklama
    1.
          Wymonwe zdjęcie. Szczególnie w tle :) Ciekawe, czy byli jeszcze inni kandydaci na fotel prezia?
    niesmialy (77.79.196...) 01-03-2017 12:58
    2.
          Zdzichu mysli co bedzie robil od maja cargotec? Czy moze emigracja
    Janek (188.146.66...) 01-03-2017 13:10
    3.
          już ty sie nie martw! da sobie radę, dalej będzie w UM pewnie
    celina (83.20.91...) 01-03-2017 13:16
    4.
          Nie martw się, co 4 lata sa wybory takie sa zasady demokracji:)
    szara eminencja (95.51.71...) 01-03-2017 13:24
    5.
          Czyli mieli racje ci co pisali o szarej eminencji a swoją droga nie dziwię się ,że młodzi uciekają z tego kraju jak takie persony zachodzą tak daleko po co szkoły po co to wszystko wystarczy mieć plecy szok takie jaja tylko w Polandi:)Ale zacisnęli zajączkowi jajka w imadło będzie śpiewał jak mu zagrają :)Tylko Rogowski może nie jako persona ale jako partia wyjścia na zmiany nie ma bo trzy nazwiska w Stargardzie moga wszystko szok.pl
    kryzys (46.76.52...) 01-03-2017 14:05
    6.
          Pan starosta niech zajmie się drogami powiatowymi w Stargardzie bo po niektórych (Sadowa) nie da się jeździć. Łatwo mówić a efektów po ponad roku w powiecie nie widać- rośnie zadłużenie szpitala, kolesiostwo PIS-u ogromne- podwójne etaciki, dyrektorskie stołeczki dla działaczy partyjnych.
    aa (37.47.142...) 01-03-2017 19:00
    7.
          ad 6 - właśnie dokładnie tak, jak piszesz jest w mieście. Na Sadowej niech jeszcze wybudują ze 20 chałup to wtedy każdy niech się zaopatrzy w balon i zacznie latać. Tam nie ma jak zrobić chodników i drogi (porządnej), tam nie powinni wydawać od 20 lat żadnej zgody na budowę czegokolwiek. Pretensje do miasta a nie do powiatu. KIEDY KTOŚ NAPISZE O ZADŁUŻENIU MIASTA, KIEDY KTOŚ ROZLICZY OSiR, KIEDY KTOŚ ROZLICZY SPÓJNIĘ, KIEDY KTOŚ ROZLICZY AFERĘ "KRZESEŁKOWĄ", ... ITP. Ludzie PRZEJRZYJCIE NA OCZY
    czekający na zmiany (94.254.140...) 01-03-2017 20:05
    8.
          ziemia się trzęsie pod zdzisiem z kasty 21 odchodzą ludzie
    vivat (83.23.125...) 01-03-2017 21:28
    9.
          Kto na Sadowej stawia dom chyba głupek nie dość że zadupie do autobusu daleko i z każdej strony kolej masakra.
    dodupydroga (81.190.35...) 02-03-2017 07:51
    10.
          STARGARD XXI ma się doskonale i jeszcze ma poparcie LPS więc nie pisz bzdur buahahahahahah
    xedokan (79.186.63...) 02-03-2017 09:21
    11.
          O szara eminencja zaczyna nadawać:)
    tu brzoza, tu brzoza (95.160.152...) 02-03-2017 09:28
    12.
          pomyłka , jam nie Zdzich
    xedokan (79.186.63...) 02-03-2017 10:18
    13.
          dodupydroga wpis 9 na pewno nie taki głupek jak ty:)bo jak dla ciebie deweloper który zarabia miliony jest głupkiem lub prywatna osoba co stawia dom to ty kim jesteś amebą?glonem?a to, że droga jest wąska to nie problem, powiat wytycza kawałki z działek prywatnych i po sprawie ale trzeba zapłacić i popracować a komu teraz w UM czy powiecie chce się pracować lub zrobić coś dla mieszkańców jak im gul skacze ,że inni mają lepiej zawiść,zazdrość to drugie imię "Polaczka".
    badylarz (46.76.52...) 02-03-2017 10:43
    14.
          Badylarz owszem deweloper nie jest głupi tylko szuka takich ofiar losu jak ty
    Dodupy (94.254.131...) 02-03-2017 11:00
    15.
          Ja mam 40 lat jestem na policyjnej emeryturze, lubię biegać z psami po lesie autobus mi nie potrzebny mam auto,a pociąg jedzie raz na kilka godzin a auta non stop ,lubię łapać ryby zaraz mam rzekę pływam też kajakiem i kto tu jest ofiarą? chyba masz życie jak twój nick i tyle w temacie.
    badylarz2 (46.76.52...) 02-03-2017 12:06
    16.
          Ja zagłosuje na Irka Rogowskiego
    SYLWIA (89.228.245...) 03-03-2017 10:21
    17.
          Ja na Ławrynowicz z PO
    PO (95.160.152...) 03-03-2017 10:57
    18.
          Ludzie nie mowiom tego otwarcie ale w domu lub gronie znajomych bardzo narzekają,chca zmiany i nowych twarzy. Jesli Rogowski wytrzyma kampanie to w drugiej turze wygra. Ludzie zaglosuja za zmiana jak w 2002 roku.
    Andrzej W. (77.79.196...) 03-03-2017 12:06
    19.
          a co taki zmartwiony pan przewodniczacy ? korytko jest zagrożone?
    kasa (193.106.154...) 03-03-2017 21:52
    20.
          Niestety nigdy nie dorownasz Slawkowi.Nie ten poziom intelektualny i nie ta charyzma.Przepraszam ,ale tyle w temacie.
    Dudek (37.47.183...) 04-03-2017 22:51
    21.
          Może i nigdy nie dorówna Pajorowi to prawda ale ma swoją charyzmę i ambicje bycia politykiem i to zręcznym tego mu życzę !!!
    dipsy (89.229.96...) 05-03-2017 11:49
    22.
          Ta, zręczny to on jest.Zamiast Zajaca siebie mógł wystawić:))
    gdzie ja mieszkam?? (95.160.152...) 06-03-2017 10:33
    23.
          oj stoki zagrożone się bronią:)))
    obrona Czestochowy (95.51.71...) 07-03-2017 13:46
    24.
          na tego pana już koniec....zając stracił przez niego !
    radosław (94.254.131...) 08-03-2017 22:53