rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Nowe władze PiSu w powiecie (15)
  • Demonstracja KOD-u w Stargardzie (25)
  • Rafał Zając nowym prezydentem (64)
  • Zgrzyt wokół debaty - oświadczenie TVP (44)
  • Briefing Zofii Ławrynowicz (27)
  • Brudna kampania czy złe parkowanie? (57)
  • Tematy wcześniejsze
  • Wizyta Stanisława Szweda w Stargardzie
  • Lista zamknięta - Czas START
  • Ławrynowicz zebrała ok. 3000 podpisów
  • Kukiz'15 nie poprze żadnego kandydata
  • Amadou Sy rezygnuje...
  • Nasz Stargard nie wystawił kandydata
  • Międzynarodowy Strajk Kobiet
  • Nowoczesna poparła Zająca
  • Komitety oszukują przy podpisach?
  • Radne odchodzą z LPSu
  • Konferencja Amadou Sy
  • Start kampanii Zająca
  • Zdzisław Rygiel prezesem Stargard XXI
  • Rogowski kandydatem PiSu
  • Dyskusja na temat zmian w budżecie
  • Kapitulacja Marcina Przepióry
  • Ostre słowa podczas sesji Rady Powiatu
  • Amadou Sy kolejnym kandydatem na prezydenta
  • Ławrynowicz kandydatką na prezydenta
  • Wizyta Elżbiety Rafalskiej w Stargardzie
  • Stargard przed wyborami
  • Rafał Zając kandydatem na prezydenta
  • Buwelski kandydatem Nowoczesnej?
  • Znamy datę wyborów w Stargardzie
  • Rewolucja czy kontynuacja?
  • Bakun stracił zaufanie Rady Powiatu
  • Konferencja PO w Stargardzie
  • Niedotrzymana obietnica?
  • Nigdy czegoś takiego w Sejmie nie było
  • Demolka wokół Pomnika Smoleńskiego
  • 35. rocznica wprowadzenia stanu wojennego
  • Spotkanie z Chruszczem
  • Michał Jach głosował za
  • Nieważne głosy, ważny problem
  • Czarny krąg milczenia - VIDEO, FOTO
  • Czarny Poniedziałek w Stargardzie
  • Zmieniamy Stargard ale nie "na dobre" - VIDEO
  • Rozmowa o aborcji, zmianach w rządzie i korupcji - VIDEO
  • Spoko senior oddany wyborca
  • Czekamy na efekty 500+ - VIDEO
  • Nowoczesna poparła Zająca
    Tagi: wybory, Stargard
    Ilość wyświetleń: 2588

       

       Zarząd Nowoczesnej Ryszarda Petru oficjalnie poparł kandydaturę Rafała Zająca. Informacja ogłoszona została dzisiaj na Twitterze Nowoczesnej.

       - Zarząd Nowoczesnej Ryszarda Petru województwa zachodniopomorskiego, wsłuchując się w głos mieszkańców Stargardu, wyrażony m.in. na otwartym spłonkami Nowoczesnej, które odbyło się w Stargardzie 15 lutego 2017 r., a także podczas otwartych spotkań członków Nowoczesnej z mieszkańcami Stargardu oraz doceniając dotychczasową pracę i kompetencje Pana Rafała Zająca, jako wiceprezydenta Stargardu i zaproponowany przez niego dalszy dynamiczny kierunek rozwoju miasta, jednomyślnie zdecydował poprzeć kandydaturę Pana Rafała Zająca z Komitetu Wyborczego Wyborców Rafała Zająca, na stanowisko prezydenta Stargardu w przedterminowych wyborach, które odbędą się 9 kwietnia 2017r. - treść uchwały nr 10/2017 Zarządu Nowoczesnej województwa zachodniopomorskiego z dnia 6 marca 2017 roku.

    JF - 08.03.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Pan Zając dwoi się i troi, nie wie co tu jeszcze wymyślić dla obrony stołka:))
    hehehe (95.160.152...) 08-03-2017 15:02
    2.
          Kurcze a miałem z rodziną głosować na Zająca. Teraz na pewno nie zagłosuję jak Nowoczesna Petru go poparła. Szkoda panie Zającu.
    Max (83.11.91...) 08-03-2017 15:04
    3.
          Ad 1 i 2. Może Rafał Zając o to poparcie wcale nie zabiegał? .Nowoczesna nie wystawiła nikogo to poprali go jako merytorycznego kandydata na urząd prezydenta Stargardu. Po drugie zajmijcie się może AGRARNĄ partią PSL i jej stargardzkimi strukturami co to poprali prawego i sprawiedliwego kandydata !!!
    !!! (193.105.251...) 08-03-2017 15:18
    4.
          jak petru go popiera to znaczy ze nie bede na niego głosował
    www (83.3.214...) 08-03-2017 15:34
    5.
          I w tym momencie zajac traci moj glos
    Adam (188.146.131...) 08-03-2017 16:37
    6.
          !!! (193.105.251...) 08-03-2017 15:18 czy Pan Zając się oficjalnie wyparł tego poparci?a swoją drogą kto to jest Petru i ta Nowoczesna?
    jasełka (37.7.47...) 08-03-2017 16:45
    7.
          No jak Nowoczesna go popiera, to do widzenia
    ChatNoir (89.229.97...) 08-03-2017 16:45
    8.
          Przecież nOWOCZESNA widziała, że Pajor dokręcał śrubę mieszkańcom poprzez różne podwyżki , a obniżał i umarzał podatki firmom, czyli postępował zgodnie z doktryną nOWOCZESNEJ. TERAZ POLITYKĘ TAKĄ ZAMIERZA KONTYNUOWAĆ ZAJĄC. Więc proszę, jak Tak chcecie to głosujcie na Zająca ale później nie płaczcie że wszystko idzie w górę w tym płacę w UM oraz spółkach miejskich.
    nie pisior (188.146.8...) 08-03-2017 17:49
    9.
          Przecież nOWOCZESNA widziała, że Pajor dokręcał śrubę mieszkańcom poprzez różne podwyżki , a obniżał i umarzał podatki firmom, czyli postępował zgodnie z doktryną nOWOCZESNEJ. TERAZ POLITYKĘ TAKĄ ZAMIERZA KONTYNUOWAĆ ZAJĄC. Więc proszę, jak Tak chcecie to głosujcie na Zająca ale później nie płaczcie że wszystko idzie w górę w tym płacę w UM oraz spółkach miejskich.
    nie pisior (188.146.8...) 08-03-2017 17:50
    10.
          Cooooo??? Łeee to nie ide na wybory :)
    str (81.190.36...) 08-03-2017 17:54
    11.
          No trochę pomyślunku, jak PSL poparła I. Rogowskiego to konferencja na całego, a tu skromny komunikat od .N, bez żadnej pompy. Kto wytrawniejszy w polityce wie co to znaczy - brak politycznych targów od strony .N i R. Zająca
    politykier (37.47.171...) 08-03-2017 17:59
    12.
          A podobno jest apolityczny. Haha. Ale robia z ludzi idiotow.byle utrzymac sie przy korycie.
    lud kurskiego (94.254.130...) 08-03-2017 19:02
    13.
          Najęci hejterzy, wiadomo czyi, którzy tak bardzo krytykujecie poparcie Nowoczesnej dla Pana Zająca. Pana Zająca może poprzeć każdy trzeźwo myślący, komu leży na sercu dobro miasta, w tym także partie i różne liczne organizacje społeczne.Widać, że nie możecie tego znieść, bo wasi kandydaci nie mają na to szans. A Pan Zając nie musi o takie poparcie zabiegać jak Rogowski w PSL. Nie znaczy to, że ma odcinać się od takiego poparcia, czy też je lekceważyć nawet tych środowisk, o których poparcie nie zabiegał i z którymi nie koniecznie mu po drodze. Myślę, że miło by mu było, aby w ślad za Nowoczesną poszły inne partie w tym także te, które wojnę na górze chcą przenieść do Stargardu. Zastanówcie się, jeszcze nie jest za późno aby coś zrobić korzystnego dla Stargardu, zamiast wystawiać do kandydowania miernoty, tylko po to aby zaistnieć lub zamieszać jeszcze w tej niedokończonej przez śp. Prezydenta Pajora kadencji.
    Merkury (37.47.142...) 08-03-2017 19:31
    14.
          TANIE MIASTO TANIE MIASTO DLA MIESZKANCÓW I PRZEDSIĘBIORCÓW TO NAPEWNO NIE BYŁO ZA PAJORA GDZIE MACIORY PRZY KORYCIE PODATKAMI OKRADALI SWOICH MIESZKAŃCÓW WSZYSTKO DLA SITWY NIC DLA KOWALSKIEGO ONI NIE POTRAFIĄ ZROBIĆ PORZĄDKU U SIEBIE W URZĘDZIE A CO DOPIERO RZĄDZIĆ MIASTEM PODATKI LOKALNE WYSOKIE JAK W POZNANIU ŚCIEKI BARDZO DROGIE ŚMIECI MASAKRA SITWĘ TRZEBA POGONIC I WYBRAĆ NOWE MACIORY DO KORYTA MOŻE BĘDĄ MNIEJ OKRADAĆ OSZCZĘDNOŚCI TRZEBA ZACZYNAĆ OD SIEBIE MACIORY A NIE SIĘGAĆ DO CUDZYCH KIESZENI ODCHUDZIĆ SPÓŁKI MIEJSKIE WYGONIĆ NIEROBÓW Z URZĘDÓW OBNIŻYĆ PODATKI I DANINY W MIEŚCIE A ZA TAK WYSOKIE PODATKI CO MAMY NIĆ BO HYDRA BIERZA DLA SIEBIE A NAS MA W CZTERECH LITERACH
    ANTY SITWA (91.226.236...) 08-03-2017 19:52
    15.
          13. Stoleczek i korytko zagrożone. Nie denerwuj sie.
    hahaha (94.254.130...) 08-03-2017 20:09
    16.
          I ciągle powoływanie sie na niezyjacego czlowieka to juz sie nudne robi.
    gs (94.254.130...) 08-03-2017 20:13
    17.
          Merkury, właśnie minione 15 lat to lata złodziejskiej polityki władz miasta. Ciągle podwyżki i podwyżki, a przede wszystkim w UM i miejskich spółkach. Może mi powiesz skąd Zając weźmie pieniądze na tą pseudo modernizację basenu? Wypuści obligacje? A kto je będzie spłacał? W tym roku modernizacja i tak nie ruszy bo nie jest ujęta w planie finansowo-gospodarczym na 2017r. Pozostaje już tylko rok 2018. Rok wyborów samorządowych. I co wówczas hasło przewodnie Zająca to PODJĘLIŚMY DZIAŁANIA ZWIĄZANE Z MODERNIZACJĄ BASENU I POZWÓLCIE NAM KONTYNUOWAĆ TO DZIEŁO? Pytanie skąd P. Zając zamierza pozyskać środki na modernizację pływalni? Czekam na szczegółową informację.
    emeryt (37.7.176...) 08-03-2017 20:38
    18.
          Ad 3 Nowoczesna jak nikt potrafi ocenić merytoryczność xD. Po tym jak Nowoczesna merytorycznie rozliczyła swoją kampanię, chyba czas zacząć się bać o kasę miasta, gdyby ich metytoryczność podzielał poparty kandydat
    myszka agresorka (83.11.171...) 08-03-2017 21:28
    19.
          Nikt nie kocha tych, których się lęka. Ad.2.Max,4.www,5.Adam,7.ChatNoir. Ha-ha-ha!!! To w stu procentach psychologiczna ściema, blef i kamuflaż.Widać \"strach ma wielkie oczy.\"
    Stargard (83.20.73...) 08-03-2017 21:30
    20.
          Stargard- jak nie masz cos merotycznego napisac? Brak argumentow?. To ja ci odpowiem w twojej tonacji: co srasz w majty ze stracisz stanowisko? Hehe
    haha (94.254.130...) 08-03-2017 21:48
    21.
          To apsurt...Nowoczesna posiada nieco wiencej nisz 10% a Pan Zajonc pszyjmuje poparcie od 40% wienc to niemorzliwe isz udzielili mu poparcia. Pszy 10% Pan Zajonc zawiera drzwi na Rygiel.
    xxxxx (89.229.106...) 08-03-2017 22:24
    22.
          Mamy godnego i zaufanego następcę a jest to pan Rafał Zając.
    Stargard (83.20.73...) 08-03-2017 22:39
    23.
          Jakie to płytkie. A dla mnie właśnie kazdy kandydat.a nie ten twój zajączek.
    kazdy dobry na sitwe (94.254.130...) 08-03-2017 22:43
    24.
          McDonald’s w Stargardzie jeszcze w tym roku!... Oficjalnie potwierdzona informacja o otwarciu restauracji sieci MC Donald's w naszym mieście. "Efekt rozwoju gospodarczego? – pewnie!!! -Jeszcze w kwietniu na terenie po byłym PKS-ie przy ul. Szczecińskiej inwestor rozpocznie budowę restauracji McDonald’s. Niezależnie od gustów kulinarnych fakt budowy obiektu znanej sieciowej marki jest wyrazem dostrzegania potencjału Miasta. Inwestor prace rozpocznie w kwietniu od budowy ronda na wysokości byłego PKS-u, które umożliwi pełne skomunikowanie tego terenu z ulicą Szczecińską (wjechać i wyjechać z terenu będzie można zarówno w kierunku centrum miasta jak i odwrotnie). Zakończenie budowy na pewno w tym roku. A mnie cieszy nie tylko sama inwestycja, na którą w mieście – nie ma co ukrywać – już od pewnego czasu oczekiwaliśmy, ale też fakt, że teren, o którego zagospodarowanie Stargardzianie już dawno się upominali (raczej nie cieszył oka), wreszcie będzie pozytywnym elementem wizerunku Naszego Stargardu."
    Stargard (83.20.73...) 08-03-2017 22:45
    25.
          Żenada. Jak PSL popiera p. Rogowskiego to traci (p. Rogowski)również tmój głos.
    psl (83.21.57...) 08-03-2017 22:47
    26.
          Ale zajac caly czas ppwtarzal ze jest apolityczny a tu prosze wiaze sie z nowiczesna czyli klamie.
    apolityczny z nowoczesna (94.254.130...) 08-03-2017 22:53
    27.
          Mcdonalds to chyba kiełbasa wyborcza w amerykanskim stylu
    ciemny lud to kupi (94.254.130...) 08-03-2017 22:55
    28.
          A nawet to za kazdego kandydata powstanie to. Bo to teren prywatny:))
    kielbasa (94.254.130...) 08-03-2017 22:58
    29.
          Coraz większe poparcie dla pana Rafała Zająca, kłopoty z zebraniem podpisów aby zarejestrować kandydata powoduje trolling wszędzie w internecie. Zastanówcie się wypowiadający powyżej kto za tym stoi? Już w 2006 roku w Stargardzie mieliśmy okazję zobaczyć kto i jaką prowadzi kampanię. To ci sami ludzie plują na Pana Rafała Zająca, którzy w tamtym czasie pluli, oczerniali , ba nawet wymyślili wypadek samochodowy śp. Sł . Pajora! Przywróćcie pamięć swoich szarych komórek, będziecie wiedzieli kto tym kieruje!
    antypartujniak (178.235.42...) 08-03-2017 23:14
    30.
          Wyluzuj majty. Nie damy sie sprowokowac trolowi.
    anty sitwa (94.254.130...) 09-03-2017 00:01
    31.
          Psy szczekają a karawana jedzie dalej:)
    on (89.229.99...) 09-03-2017 00:59
    32.
          czyli Olek B. odpuścił?
    kszksz (89.229.98...) 09-03-2017 03:38
    33.
          W tym czasie wypadek miała inna osoba z otoczenia SP. Wysilcie szare komórki
    Zuza (94.254.146...) 09-03-2017 06:34
    34.
          McDonald - niczym jak nowy basen. Potrzebuję jeszcze kilka wskazówek i rozłożę na czynniki pierwsze tą kiełbasę.
    Gr.L (81.190.36...) 09-03-2017 06:44
    35.
          Pocałunek śmierci politycznej od nowośmiesznej został przyjęty Panie Zając. Szkoda. Po tym juz nawet nie biorę Pana pod uwagę. Żegnam.
    bard (91.208.93...) 09-03-2017 07:38
    36.
          A kto z Stargardzką należy do śmiesznej nOWOCZESNEJ?
    nick (188.146.8...) 09-03-2017 07:45
    37.
          to utwierdziło mnie w oddaniu głosu na Pana Rafała Zająca, mam nadzieję że pani Ławrynowicz i Pan Sy też oddadzą swoje poparcie na Pana Zająca
    darek (79.186.210...) 09-03-2017 08:30
    38.
          Darek wracaj obslugiwac petentow czy stołek zagrożony?
    obrona sitwy (94.254.130...) 09-03-2017 08:58
    39.
          nie pracuje w Stargardzie
    darek (79.186.210...) 09-03-2017 09:23
    40.
          Darek to ja wiem że pracujesz w Łęczycy. Nie musisz się tłumaczyć!
    the yung (37.7.176...) 09-03-2017 09:40
    41.
          Ad. 37 Ławrynowicz i Sy nie zbiorą podpisów. O ile mi wiadomo to są daleko daleko od przewidzianej ilości a czasu bardzo mało.
    Radek (31.0.68...) 09-03-2017 09:41
    42.
          W TAKIM RAZIE p.ROGOWSKI nie żadne tam rumuny petryle.
    nie sitwie (81.190.35...) 09-03-2017 09:58
    43.
          Ludzie nie głosujcie na Zająca, bo on sprzedał się za 30 srebników dla stołka, ani ja ani moja rodzina ani moi znaiomi i sąsiedzi nie bedziemy głosowac na Pana Zająca, chociasz mieszkam w jego dzielnicy i proponuje aby nikt na niego nie głosował. Bo do tej pory sie nie sprawdził w uprzednim działania w Urzędzie wiecej szkodził niz pomagał, on tylko patrzył jak zapewnić swoją kese i no wszystko robił aby podnosić podatki, a nam takiego człowieka przy władzy nam nie potrzeba i dlatego nie będę go popierał i nikomu go nie proponuję. Bo Nowoczesna to zakała Polskiego Narodu, a szczególnie jego Przywódca, ten człowiek powinien iść do lekarza i odwiedzić Szpital wiadomo jaki. Prezydentem Stargardu powinien być człowiek nie zależny i nie partyjny, ludzie opamietajcie się wiecie jak było Śp z Pajorem zniszczył Stargard, niech tam mu będzie lekka ziemia. ludzie Ci co obecnie pchają się do koryta to żaden się na Prezydenta nie nadaje, oni tylko walczą o stołek i kasę dla siebie, a nie dla społeczeństwa, a tak nie powinno być.
    mieszkaniec stargardu (164.126.164...) 09-03-2017 10:33
    44.
          ad.14 ANTY SITWA - vel Andrzeju Szymanski zlomiarzu z ternu bylego ZNTK. Jeszcze chwila, a nie tylko na ulicy Czarnieckiego, ale rowniez na ulicy Towarowej w Stargardzie lub na ulicy Malopolskiej w szczecinie sie znajdziesz. KONIEC BEZKARNEGO PLUCIA W NECIE !
    sprawiedliwosc (89.163.130...) 09-03-2017 10:57
    45.
          Cyt. "McDonald’s w Stargardzie jeszcze w tym roku!" Oczywiście Ja i moja rodzina głosuje na pana Rafała Zająca.
    Stargard (83.11.241...) 09-03-2017 12:23
    46.
          Uwaga! na Wyszynskiego atakuja z listami poparcia dla Ławrynowicz:)
    zenek (89.229.99...) 09-03-2017 13:04
    47.
          Pani Ławrynowicz! Panie Sy! proszę przekazać poparcie dla Pana Rafała!
    darek (79.186.210...) 09-03-2017 13:15
    48.
          Pani Ławrynowicz najpierw musi wrócić z wycieczki do Indii, możliwe że wróci do wyborów :-)
    Pisiorek (31.0.47...) 09-03-2017 13:57
    49.
          Przecież jest Ławrynowicz na urlopie zdrowotnym nauczycielskim? Kandyduje jak jest chora?
    pytająca (193.106.154...) 09-03-2017 14:58
    50.
          Popieram pana Zająca.Nie dla Pisu podłej zmiany w naszym mieście.
    MIRELLA (109.146.89...) 09-03-2017 16:22
    51.
          Wszyscy tylko nie zajac
    granat w szmbie (95.160.152...) 09-03-2017 16:36
    52.
          GDZIE TA JEGO APOLITYCZNOŚĆ CO GŁOSIŁ??!!
    wszysycy inni (95.160.152...) 09-03-2017 17:22
    53.
          Popieram Rogowskiego
    jaro (178.235.42...) 09-03-2017 18:35
    54.
          Jaro masz u mnie piwo:)
    tak (95.160.152...) 09-03-2017 18:47
    55.
          Głos Szczeciński... Marcin Badowski, przewodniczący Samorządowego Klubu Radnych Nasz Stargard, ogłosił dziś na konferencji prasowej, że z powołanego przez nich komitetu jednak nikt nie będzie startował na stanowisko prezydenta Stargardu. Kandydatem miał być Badowski, który twierdzi, że zebrane zostało 1000 - czyli połowa wymaganych - głosów na listach poparcia jego kandydatury.
    Stargard (83.11.241...) 09-03-2017 19:02
    56.
          Do kiedy zbiera się głosy?
    zapytanie (95.160.152...) 09-03-2017 19:53
    57.
          Można listę podpisać do 16 marca
    jaro (178.235.42...) 09-03-2017 22:18
    58.
          *** O NICK sprawiedliwość 89.163.130...CO TY *** BREDZISZ STRASZYSZ CZY OBIECUJESZ NA PROKURATURZE TO SITWA WCZESNIEJ CZY PÓZNIEJ SIĘ STAWI JEDEN PO DRUGIM A Z TOBĄ NA CZELE PIERWSZY PEWNIE JESTEŚ ZŁODZIEJ OSZUST I NIERÓB ŻE TRZĘSIESZ STRINGAMI SITWA MNIE NIE STRASZNA NIEUDACZNIKI STOŁKI I OKRADANIE WAM TYLKO W GŁOWIE ALE TO SIĘ SKOŃCZY STARGARD WAS POGONI I ROZLICZY ***
    ANTY SITWA (91.226.236...) 09-03-2017 22:21
    59.
          Ad. 55 konferencja badowskiego to zauwaluowane sorry jestesmy tak mało znaczący że nie potrafimy zebrać marnych 2 tys podpisów. Zawsze gdy porażka wysyła seredyńskiego ale kiedy można się byle gó....em pochwalić to występuje badowski :-) marcin powiec szczerze przerypałem - w rodzinie w zyciu osobistym, w polityce...
    Anioł (31.0.44...) 09-03-2017 23:00
    60.
          hahahha, pocałunek smierci od petru, zobaczysz rygielku prezydenta jak świnia niebo...
    vonTusk (81.190.39...) 09-03-2017 23:52
    61.
          *** O NICK sprawiedliwość 89.163.130..czekam na prokuratora czego szczekasz nic nie robisz tak jak twoja sitwa coś mi się wydaje że ty to dajesz łapówki i *** już niedługo układy się zkończą a ja dla pana prokuratora mam kilkanaście fajnych spraw więc ochoczo z nim pogadam a sitwa bardzo szybko się rozpadnie a stołki i lokowanie nieudaczników w spólkach miejskich to kolejne kilkadziesiąt spraw jak sitwa daje swoim chociaż nie mają zielonego pojęcia o pracy wykonywanej zobacz *** a ty co ,na tacy się wykładam działaj czekam
    ANTY SITWA (91.226.236...) 10-03-2017 09:52
    62.
          ANTY SITWA (91.226.236...) 10-03-2017 09:52 Dużo osób cie wspiera ale moim zdaniem jeśli wiesz o jakiś wałach daj to w "eter"wtedy otworzysz oczy innym ja też słyszałem osobiście jak jeden z UM w imieniu nie powiem kogo,chciał łapówkę w wysokości 100tyś zł, ale szkoda ,że tego nie nagrałem albo szef nie miał kamery w biurze, ciekawe co wtedy by powiedział(a ten gość szczeka najgłośniej w internecie zwłaszcza FB)no chyba,że ma jeszcze wizę do USA;)to by uciekł.
    rozbić układ (77.112.25...) 10-03-2017 10:07
    63.
          Szkoda ze w ZST nikt nie ma tyle jaj aby takim baranom którzy obrażają i pomawiają pozakładać procesy w trybie wyborczym.... działacze pewnie to czytają.... panowie miejcie jaja a nie zachowujecie się jak panienki!
    Sroka okoa (37.47.170...) 11-03-2017 08:43
    64.
          SZKODA ŻE TO NASZE PRAWO CHRONI POLITYKÓW-KŁAMCÓW. W KAMPANIACH WYBORCZYCH UMIZGUJĄ SIĘ, PODLIZUJĄ OBIECUJĄ ZŁOTE GÓRY. GDY JUŻ ZOSTANĄ WYBRANI WYPINAJĄ SIĘ DU.Ą DO WYBORCÓW. STAJĄ SIĘ OPRYSKLIWI I AROGANCCY. TAKICH OSZUSTÓW POWINNO SIĘ RÓWNIEŻ PRAWNIE TĘPIĆ.
    the yung (37.7.215...) 11-03-2017 10:04
    65.
          Zabronić ludziom pisać, zlikwidować forum, wprowadzić cenzure jak na Białorusi. A ja sie pytam gdzie jest wolność słowa, mediów? Czy to już Białoruś??
    cenzura to na Białorusi (95.160.152...) 11-03-2017 13:52
    66.
          Tosz to apsurt idź nowoczesna popiera czyszby liczyli na wice prezydęta?owszem jest to możliwe gdysz Sowa jest zwieżyną nocnom i trudno bendzie sie z Zajoncem spotykać wienc może Pszepiura lup iny Gil?Oby tylko nie Wilk poniewaszon zwsze gania Zajonca i wygrarza mu Nu pagadi.Widziałem w TVPis atak jak wszyscy wiemy sama najprafdzifsza prawda jest.
    xxxx (37.47.146...) 11-03-2017 22:01
    67.
          A dla mnie może być każdy nowy, a nie ciągle ci sami od 15 lat, a teraz kolejne lata.
    Trąci myszką (95.160.152...) 11-03-2017 23:41
    68.
          Trzeba iść i poprzec człowieka - n ie chcemy dzikusow katolskich!!
    sas (94.254.140...) 12-03-2017 11:18
    69.
          Lepszy dzikus, niż ciągle ci sami od 20 lat.
    antysitwa (95.160.152...) 12-03-2017 12:42
    70.
          Modle się żeby nie byl to katol...
    papa (37.47.146...) 12-03-2017 14:18
    71.
          A ja się modle, żeby to był kążdy: ateista,żyd, protestant byle zmieniono władze po 15 latach.
    amen (95.160.152...) 12-03-2017 14:41
    72.
          Pierdzielicie o kandydatach, ale kiedy zrobia porzadek z bydłem na Wyszyńskiego.
    kierowca (89.229.102...) 12-03-2017 15:44
    73.
          Coś niektórych porąbało !!! Co jest facet winny, że jakaś partyjka go popiera ? Ma się wycofać ? To poprą np. Rogowskiego, i co ? Też będzie be ?
    funk (83.18.65...) 12-03-2017 19:05
    74.
          Tylko pan Rogowski, innej opcji nie ma:).
    zmiany po 15 latach (95.160.152...) 12-03-2017 20:20
    75.
          ttaaa i dobra zmiana będzie w naszym mieście?? NIE! DZIĘKUJĘ! Ja na kogokolwiek byle nie Pan Rogowski
    Zbyh (83.11.182...) 13-03-2017 11:10
    76.
          Ten już był 15 lat ,a teraz kolejne 4 lata czyli 20 lat- 4kadencje??? DOŚĆ TEGO KAZDY INNY
    Kazdy inny (95.160.152...) 13-03-2017 16:24
    77.
          Zając traci mój głos , moich znajomych i rodziny.......... Głosujemy na PIS ,bo to oni walczą o miejsca pracy,mieszkania itd.Stargard oblepiony Zającem ,ale za poparcie NOWOCZESNEJ to wszystko mi brzydko pachnie......czas włączyć myślenie.Wiem ,że Pani Sowa i Zając zagrożeni jak nie wygra On sam,bo praca im koło nosa przeleci i drżą jeszcze inni,bo ziemia się im trzęsie......głosujemy na PIS
    NINA (83.11.70...) 13-03-2017 21:55
    78.
          ZMIENIAMY WŁADZĘ !15 LAT TO WYSTARCZY
    LO (37.47.164...) 13-03-2017 23:01
    79.
          Te wybory to wielki sprawdzian dla mieszkanców Stargardu. Licze na to, że mieszkają w tym mieście nadal inteligentne osoby i dobrze zagłosują. PIS NIGDY NIE ŻĄDZIŁ W STARGARDZIE I MAM NADZIEJĘ ŻE DŁUGO JESZCZE NIE BĘDZIE ŻĄDZIŁ JUŻ WYSTARCZAJĄCO POKAZALI NA CZYM POLEGA ICH WŁADZA.
    Inteligentna Stargardzianka (91.204.153...) 13-03-2017 23:20
    80.
          A ja nie patrze kto z jakiej partii czy sitwy. Ci juz rzadza 15 lat-3 kadencje teraz 4 kadencja czyli 20 lat. Czy to nie przesada w stylu bialorusi czy korei? ;)
    kadecyjnosc głupcze (94.254.130...) 14-03-2017 00:02
    81.
          do 77. A głosujcie. Przegracie w proporcji 1:27. Nieuki i nieudacznicy.
    mariuuuuusz (83.11.142...) 14-03-2017 08:24
    82.
          Oni już byli 15 lat - dość tego.
    ktoś nowy (95.160.152...) 14-03-2017 11:03
    83.
          27:1 dla p. Zająca.Pierwsza tura i pozamiatane.
    mariuuuuusz (83.11.142...) 14-03-2017 12:35
    84.
          jakie 15 lat , pan Rafał pierwszy raz startuje na Prezydenta, proszę nie pisać głupot
    Hasam (83.11.174...) 14-03-2017 14:17
    85.
          Do \\\\\\\"Merkury\\\\\\\".Masz rację reszta to PiSiory.
    kola (89.229.97...) 15-03-2017 16:16
    86.
          Macie Ciągle głosować na tych samych.
    Kim Dzong z Koreii (95.160.152...) 15-03-2017 20:11
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: