rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Demonstracja KOD-u w Stargardzie (20)
  • Rafał Zając nowym prezydentem (64)
  • Zgrzyt wokół debaty - oświadczenie TVP (44)
  • Briefing Zofii Ławrynowicz (27)
  • Brudna kampania czy złe parkowanie? (57)
  • Wizyta Stanisława Szweda w Stargardzie (39)
  • Tematy wcześniejsze
  • Lista zamknięta - Czas START
  • Ławrynowicz zebrała ok. 3000 podpisów
  • Kukiz'15 nie poprze żadnego kandydata
  • Amadou Sy rezygnuje...
  • Nasz Stargard nie wystawił kandydata
  • Międzynarodowy Strajk Kobiet
  • Nowoczesna poparła Zająca
  • Komitety oszukują przy podpisach?
  • Radne odchodzą z LPSu
  • Konferencja Amadou Sy
  • Start kampanii Zająca
  • Zdzisław Rygiel prezesem Stargard XXI
  • Rogowski kandydatem PiSu
  • Dyskusja na temat zmian w budżecie
  • Kapitulacja Marcina Przepióry
  • Ostre słowa podczas sesji Rady Powiatu
  • Amadou Sy kolejnym kandydatem na prezydenta
  • Ławrynowicz kandydatką na prezydenta
  • Wizyta Elżbiety Rafalskiej w Stargardzie
  • Stargard przed wyborami
  • Rafał Zając kandydatem na prezydenta
  • Buwelski kandydatem Nowoczesnej?
  • Znamy datę wyborów w Stargardzie
  • Rewolucja czy kontynuacja?
  • Bakun stracił zaufanie Rady Powiatu
  • Konferencja PO w Stargardzie
  • Niedotrzymana obietnica?
  • Nigdy czegoś takiego w Sejmie nie było
  • Demolka wokół Pomnika Smoleńskiego
  • 35. rocznica wprowadzenia stanu wojennego
  • Spotkanie z Chruszczem
  • Michał Jach głosował za
  • Nieważne głosy, ważny problem
  • Czarny krąg milczenia - VIDEO, FOTO
  • Czarny Poniedziałek w Stargardzie
  • Zmieniamy Stargard ale nie "na dobre" - VIDEO
  • Rozmowa o aborcji, zmianach w rządzie i korupcji - VIDEO
  • Spoko senior oddany wyborca
  • Czekamy na efekty 500+ - VIDEO
  • Rafalska opowie o 500+ w Stargardzie
  • Międzynarodowy Strajk Kobiet
    Tagi: Strajk, kobiety, Stargard
    Ilość wyświetleń: 2096

       

       Tłum ludzi zebrał się wczoraj na Rynku Staromiejskim w ramach Międzynarodowego Strajku Kobiet. Kobiety ubrane na czarno wyrażały swój przeciw wobec złego traktowania i poniżania płci żeńskiej oraz władzy rządzącej. O godzinie 18:00 wszyscy pokazali czerwoną kartkę rządom. W Międzynarodowym Strajku Kobiet pod hasłem „Solidarność naszą bronią" wzięły udział kobiety z ponad 30 państw. Poniżej przedstawiamy materiał wideo.

    JF - 09.03.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    reklama
    1.
          Żenada ja bym szybko rozwiązał ich problemy nie chcą dzieci niech płacą za ich brak co miesiąc tysiąc , usuną ciąże jak zachorują na koniec kolejki i niech czekają tak widzę sprawiedliwość
    Ojciec (83.11.146...) 09-03-2017 21:24
    2.
          A gdzie jest ten tłum?,same dewoty i stare panny.
    coświem (81.190.34...) 09-03-2017 21:49
    3.
          szowiniści i faszyści mogą nie widzieć problemu kobiet taki głupi korwin np ciekawe co by powiedziała Konopnicka Składowska męskie śmieci w polsce dokonały 83 000 tys gwałtów na polkach w 2016 r masakra to nie uchodzcy czy araby tylko polacy POLACY TO GWAŁCICIELE ORAZ MĘSKIE BOKSERY WSTYD I HAŃBA
    anty-sexist (91.226.236...) 09-03-2017 22:08
    4.
          Prosze o nazwiska tych pan bo nie kojarze?Bardzo prosze zwlaszcza kim jest ta w bereciku😄 i ta ruda.
    Golas (37.47.144...) 09-03-2017 22:52
    5.
          Tłum, hahahhah, propaganda jak w TVN-ie, hahahha
    vonTusk (81.190.39...) 09-03-2017 23:54
    6.
          *** co sumienie was gnębi i będzie gnębić !!!!
    waldek (80.53.133...) 10-03-2017 07:45
    7.
          Ad. 6 Panie Waldku Pan się nie boi jak w piosence,ale pojechał Pany chyba za grubo na forum.Te stare babki mogą się zbiesić.
    aaa... (77.115.115...) 10-03-2017 08:39
    8.
          no cóż. I w Ciemnogrodzie czasem zaświeci słońce. Waldek...mnie sumienie nie gryzie ale mi w przeciwieństwie do ciebie ksiądz nic nie zrobił:-). A z innej beczki...Nikt tak pięknie nie potrafi zjednoczyć skłóconej i podzielonej europy JAK NASZ WIELKI WÓDZ JAROSŁAW_POLSKĘ I EUROPE ZBAW. 27-1 Brawo ty.
    preczZpreczem (83.11.240...) 10-03-2017 08:44
    9.
          anty-sexist (91.226.236...) 09-03-2017 22:08 po pierwsze podobno w waszym mniemaniu jesteście silniejsze,mądrzejsze itd. to co dajecie się gwałcić i bić to albo się przyznajcie ,że jesteście słabą płcią lub zacznijcie gwałcić facetów i ich bić:) Po drugie co ma Kaczyński i PiS do tych manifestacji brak konkretnych argumentów i zmian żenada, po co wy *** wydzieracie.Po trzecie źle wam teraz poczekajcie jak arabusy za kilka pokoleń przechwycą Europę wprowadzą koran i szariat wtedy będziecie miały statut jak moje psy teraz beka do Niemiec i tam strajkować do Tuska pretensje ale wam ten TVN mózgi wyprał masakra.
    zgwałcony (77.112.25...) 10-03-2017 09:43
    10.
          Dno dno dno!!! Czy one nie mogły przygotować się do występu.Oratorki to z nich nie są.Skiech na sali same pomarańczowe rodzynki chcą wpływać na prokreacji.No ciekawe
    Kolimus (37.47.157...) 10-03-2017 09:57
    11.
          Dno dno dno!!! Czy one nie mogły przygotować się do występu.Oratorki to z nich nie są.Skiech na sali same pomarańczowe rodzynki chcą wpływać na prokreacji.No ciekawe
    Kolimus (37.47.157...) 10-03-2017 09:58
    12.
          anty-sexist (91.226.236...) 09-03-2017 22:08 Skąd wyciągnąłęś 83 tys. gwałtóww 2016 roku? To dane policji dotyczące gwałtów :Polska 2016 przestępstwa stwierdzone 1 383; przestępstwa wykryte 1 116 Do sprawdzenia tu http://www.statystyka.policja.pl/st/przestepstwa-ogolem/przestepstwa-kryminalne/zgwalcenie/122293,Zgwalcenie-wg-jednostek-podzialu-administracyjnego-kraju.html Więc przestań łgać trollu
    kd (83.11.86...) 10-03-2017 11:03
    13.
          Może ją gwałcą tyle razy co napisała i jej koleżanki z branży:)a zapomniała dopisać ,że łapkę po każdym zgwałceniu po 100zł wyciąga:) ale ona jest poszkodowana i nie ma na to wpływu:)przecież pracy dla niej nie ma:)więc musi być zarobkowo gwałcona teraz to się tak nazywa?A ja myślałem ,że to kur....o takimi problemami się zajmijcie a nie lament ,że was ktoś źle traktuje i poniża.No przykłady podajcie.
    dewotkistop (77.112.25...) 10-03-2017 11:19
    14.
          *** i *** bez komentarza ...
    Mądry (94.254.128...) 10-03-2017 12:18
    15.
          Gdzie Narodowcy ??? Jajka powinny pójść na ostro !!!
    NARODOWIEC (94.254.128...) 10-03-2017 12:19
    16.
          I po co te głupie komentarze?? Jak Wam nie odpowiada, że kobiety wyszły na ulicę to nie czytajcie tych artykułów i nie komentujcie bez sensu, ładu i składu!! A PiS do tych manifestacji ma tyle, że to za ich rządów chce się odebrać kobietom prawo do godnej opieki okołoporodowej i tabletkę "dzień po" sprzedawać na receptę, gdzie w kolejce do ginekologa na NFZ czeka się po 3-4 tygodnie!! Ciekawe ilu z Was "obrońcy życia" wychowuje dziecko z gwałtu czy pomaga finansowo ludziom opiekującym się niepełnosprawnym dzieckiem wymagającym 24h opieki??!!
    Aga (89.229.100...) 10-03-2017 14:03
    17.
          Aga (89.229.100...) ojca oszukasz matkę oszukasz ale NATURY nie oszukasz:)
    alibaba (77.114.81...) 10-03-2017 17:06
    18.
          Strajk Kobiet. Nie damy się rozbić jak państwowe limuzyny Jeszcze mu się toczy piana z pyska, jeszcze wierzga w furii. Ale system oparty na władzy dziadów patriarchatu kona. To, że udało się po raz kolejny zebrać w tak krótkim czasie i ponownie pokazać swój sprzeciw – brawo! Demonstracje uliczne są bowiem symbolicznym aktem zagarnięcia przestrzeni wspólnej, żeby wyrazić swoje postulaty...
    anti sexist (91.226.236...) 10-03-2017 22:19
    19.
          Nie ma co się podniecać. Jak rząd chce ukryć swoje złodziejstwo i robienie z obywateli głupców, rzuca im temat aborcji, gender lub nauki religii w szkole. A ludzie to łykają i dalej są wykorzystywani, bez względu na to, z jakiej partii wyłoniony został. Rząd się zawsze wyżywi, a przeciętny Kowalski będzie na tych nierobów pracował i będzie robił, co mu się każe. Gdyby Polacy myśleli, to 20 lat wcześniej zrobiliby porządek w swoim kraju. A to, że paru ludzi sobie na zadupiu Polski pokrzyczy.... nawet śmiać mi się z tego nie chce.
    Cirilla (178.235.40...) 11-03-2017 18:53
    20.
          Kobiety niechciane!!!
    Loli (37.47.188...) 12-03-2017 21:13
    21.
          pamiętajcie kobiety jaka partia wam funduje te antyaborcyjne szaleństwo, te niepodpisywanie konwencji antyprzemocowej i idźcie na wybory prezydenta Stargardu 9 kwietnia pamiętając kogo wybierać !!
    Marta (83.11.182...) 13-03-2017 11:08
    22.
          Marta (83.11.182...) niech też nie zapomną jaka partia im wiek emerytalny obniżyła a jak chcą równości i sprawiedliwości niech strajkują ,że chcą tyle co mężczyźni. Co do antykoncepcji itp.nikt jeszcze nic nie podpisał a może pomyślały by,jak było kiedyś dlaczego mają dzieci i same są na tym świecie co teraz egoizm bo JA jestem najważniejsza a jak by tak matka jednej z drugą brała tabletki po itp.to ich by na świecie nie było.I najważniejsze koleżanki nie miejcie pretensji ,że macie chore dzieci,wnuczki lub nie możecie zajść bo jak nastolatki szprycują się hormonami, bo niby takie nowoczesne.Zapoznajcie się z ustawą nie oglądacie TVN a potem dopiero na strajki w sumie z nudów bo ani chłopa ani dzieci takie pokolenie antykoncepcyjne:)
    szczęśliwa 3 dzieci (95.40.201...) 14-03-2017 09:10