rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Demonstracja KOD-u w Stargardzie (20)
  • Rafał Zając nowym prezydentem (64)
  • Zgrzyt wokół debaty - oświadczenie TVP (44)
  • Briefing Zofii Ławrynowicz (27)
  • Brudna kampania czy złe parkowanie? (57)
  • Wizyta Stanisława Szweda w Stargardzie (39)
  • Tematy wcześniejsze
  • Lista zamknięta - Czas START
  • Ławrynowicz zebrała ok. 3000 podpisów
  • Kukiz'15 nie poprze żadnego kandydata
  • Amadou Sy rezygnuje...
  • Nasz Stargard nie wystawił kandydata
  • Międzynarodowy Strajk Kobiet
  • Nowoczesna poparła Zająca
  • Komitety oszukują przy podpisach?
  • Radne odchodzą z LPSu
  • Konferencja Amadou Sy
  • Start kampanii Zająca
  • Zdzisław Rygiel prezesem Stargard XXI
  • Rogowski kandydatem PiSu
  • Dyskusja na temat zmian w budżecie
  • Kapitulacja Marcina Przepióry
  • Ostre słowa podczas sesji Rady Powiatu
  • Amadou Sy kolejnym kandydatem na prezydenta
  • Ławrynowicz kandydatką na prezydenta
  • Wizyta Elżbiety Rafalskiej w Stargardzie
  • Stargard przed wyborami
  • Rafał Zając kandydatem na prezydenta
  • Buwelski kandydatem Nowoczesnej?
  • Znamy datę wyborów w Stargardzie
  • Rewolucja czy kontynuacja?
  • Bakun stracił zaufanie Rady Powiatu
  • Konferencja PO w Stargardzie
  • Niedotrzymana obietnica?
  • Nigdy czegoś takiego w Sejmie nie było
  • Demolka wokół Pomnika Smoleńskiego
  • 35. rocznica wprowadzenia stanu wojennego
  • Spotkanie z Chruszczem
  • Michał Jach głosował za
  • Nieważne głosy, ważny problem
  • Czarny krąg milczenia - VIDEO, FOTO
  • Czarny Poniedziałek w Stargardzie
  • Zmieniamy Stargard ale nie "na dobre" - VIDEO
  • Rozmowa o aborcji, zmianach w rządzie i korupcji - VIDEO
  • Spoko senior oddany wyborca
  • Czekamy na efekty 500+ - VIDEO
  • Rafalska opowie o 500+ w Stargardzie
  • Amadou Sy rezygnuje...
    Tagi: Amadou Sy, prezydent, wybory, Stargard
    Ilość wyświetleń: 2382

       

         Kandydat Sojuszu Lewicy Demokratycznej na prezydenta Stargardu zrezygnował z walki o fotel gospodarza miasta. - Decyzja przemyślana, podjęta z rozwagą, w trosce o dobro miasta... - tłumaczył Amadou Sy podczas dzisiejszej konferencji prasowej. Tak więc lista kandydatów, chętnych objąć urząd po zmarłym prezydencie Sławomirze Pajorze kurczy się.

      

    DN - 13.03.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Po co startować z takimi samymi poglądami a nóż widelec pisy pójdą głosować i zabraknie głosów na stary sprawdzony układ. Świat który nie może zaginąć wg Pana Zająca, furtki przez którą czerwone dinozaury przez lata wprowadzały swoich.
    f16 (81.190.35...) 13-03-2017 22:59
    2.
          Cholernie mu współczuje tego stresu.... ręce mu się trzęsły jak alkoholikowi w trakcie odwyku. :(
    SX (188.146.72...) 13-03-2017 23:17
    3.
          No to pozostaje glos oddac na lawrynowicz lub rogowski.
    anty3kadencje (94.254.130...) 14-03-2017 00:17
    4.
          Chodzą plotki, że Pis dogadał się z xxi i panowie Zając i Rogowski podzielą się stanowiskami.
    hu hu (89.228.245...) 14-03-2017 00:28
    5.
          nie zebrali podpisow, tyle w temacie!
    gz (77.187.4...) 14-03-2017 00:38
    6.
          Z 700 podpisów może uzbierali...PO chyba też powie dziś to samo :)
    Marcinek (77.79.196...) 14-03-2017 07:51
    7.
          A PO miała pokazać szeroką "Platformę Samorządową" już z dwa tygodnie temu, a tu cisza. Zapowiada się jak kto zostało ujęte Stargard vs. PiS
    wyborca (95.51.124...) 14-03-2017 08:00
    8.
          blady strach panie Zajec, blady strach - jest o czym pisac ;) Ad. 7 jacy to samorzadowcy (SLD i .Nowoczesna) skoro nawet 500 glosow nie uzbierali ;)) partyjki kilkuosobowe. Tak, jak bylo do przewidzenia: zostaje PiS, PO i XXI (urzedasy z rodzinami i uzaleznieni od miejskich funduszy). GAME OPEN: no to jazda bez trzymanki bydzie - no nie, panie Zdzichu?! Ludu, a teraz zobaczysz, jak to jest z odpalaniem historyjek ciezszego kalibru przez Zdzicha. Czas odpalenia: 23.03. Ale ten numer nie przejdzie - panie sekretarz, nie przejdzie ;) II tura jak nic, i bedzie: strach... blady strach !
    kom (78.52.221...) 14-03-2017 08:21
    9.
          Szkoda go jako człowieka. To nie troska o dobro miasta, tylko troska jednego człowieka o swoje stołki(co najmniej dwa) przeważyła. Ale cóż pan C kombinował jak na tych stołkach się utrzymać i wykombinował. Rozwiązanie proste jak budowa cepa, po prostu zbieranie podpisów odbywało się w takim tempie że nawet termin do jesieni przyszłego roku by nie wystarczył.Prywata ważniejsza od tego czegoś,co kiedyś zwano honorem.
    ChatNoir (89.229.97...) 14-03-2017 08:41
    10.
          wyborcy SLD i Nowoczesnej nie zagłosują na PIS! to pewne!
    Akso (83.11.174...) 14-03-2017 08:45
    11.
          Pozostaje głosować na PiS. Na złość urzędasom trzęsącymdooopami
    koko (185.71.241...) 14-03-2017 09:09
    12.
          Na złość mamie odmorże sobie uszy:D
    c (164.126.217...) 14-03-2017 09:17
    13.
          No tak, głosowanie komuś na złość to dobre rozwiązanie. Tak jak "dobra zmiana". Materiał dla psychiatry.
    funk (83.18.65...) 14-03-2017 09:47
    14.
          Na przekór wszystki, sitwom-układom zagłosuje na jedyną kobiete Panią Ławrynowicz lub Pana Rogowskiego. Tamtym już dziękuje-15lat-3 kadencje-spocznij i odpocznij !!!
    na przekór wszystkim (95.160.152...) 14-03-2017 11:01
    15.
          Ludzie opamiętajcie się o co wy walczycie o sparcie cwaniaków i ich stołki. Wiadomo,że na stołek będzie pchał się stary wyżeracz bo zna wszystkie jego kruczki i tajniki jak kombinowac po staremu aby utrzymac sie na stołku i nadal będzie po staremu, a ludzie nadal będą cierpiec, a oni nadal będą gnębić ludzi i podnosić podatki gdzie sie tylko da. Moim zdaniem powinien być ktoś nowy nie związany z dawnym Urzędem ani Partią, ale takich ludzi sie nie dopuszcza, bo stara wiara musi być na stołkach i dalej kręcić lody. Jak tak dalej będzie to Stargard z toczy sie na dno. Pytanie czy warto głosować, ja uważam, że nie jak będzie mało głosujących to wybory mogą być nie ważne i wreście Ci cwaniaki się opamiętają, że ludzie nie mają zaufania wobec nich, ale wiadomo, że ludzie sami nie wiedza na kogo zagłosować, ludzie idą w ciemno i głosują na byle kogo aby wrzucić karte do głosowania, ale ważne aby nie głosowac na opozycje m.in na PO, Nowoczesną i SLD, na tych co zniszczyły Polskę i nadal pchają się do koryta i nadal rozrabiają w kraju i zagranicą Ci ludzie to sa chorzy i tępe łby, pozdrawiam
    głosujący (164.126.164...) 14-03-2017 11:08
    16.
          wolę cwaniaków niż matołów ośmieszających się i nas na każdym froncie. Wolę cwaniaków niż Macierewicza, Jakiego, Misiewicza, Szydło, Dudę i innych którzy widzą zamach w Smoleńsku i ujawniaja go już 1,5 roku...Wole cwaniaków którzy nie przegrywają 27:1 i wmawiają że wygrali. Wolę cwaniaków niż witających z kwiatami Kaczyńskich Błaszczaków czy Terleckich. Więc mi nie pierdziel że oni zniszczyli Polskę. Jeśli nawet się nachapali to wprowadzili nas do NATO, Unii a kraj wygląda lepiej niż 25 lat temu. Strach pomyśleć gdzie byśmy byli gdyby rządził Kaczyński z Macierewiczem. Więc wolę cwaniaków od ciemniaków!
    głosujący 2 (83.11.142...) 14-03-2017 12:03
    17.
          Wiarygodny kandydat na stanowisko Prezydenta jest tylko jeden, a jest Nim pan Rafał Zając. Widzimy do czego jest zdolny PiS. PRL-u i komunistycznych władz w Stargardzie obawiam się najbardziej. Cyt.PiS "Będziemy rozmawiać, będziemy słuchać i co najważniejsze, będziemy słyszeć co do nas mówią Polacy." Jesteśmy świadkami jak politycy PiS rozmawiają, słuchają co do Nich mówią Polacy.
    PiSz i KŁAM !!! Stargard (83.11.240...) 14-03-2017 12:14
    18.
          Murzyn zrobił swoje. Murzyn może odejść :)
    kooo (185.71.241...) 14-03-2017 13:38
    19.
          Walka o stołki trwa,tylko nie stary układ.
    ANTY SITWA (95.51.71...) 14-03-2017 13:42
    20.
          Panie Sy. Miałem na Pana głosować, a Pan takie manewry robi? Nie wolno się poddawać, bo to najgorsze co może być... Trzeba walczyć do końca! Pozostali kandydaci nie spełniają moich oczekiwań i w związku z tym nie będę brał udziału w głosowaniu.
    Stargardian (94.40.69...) 14-03-2017 13:58
    21.
          Mówicie, że PiS wszystko niszczy.... Nic bardziej gorszego nie można myśleć! PiS odbudowuje to, co do tej pory zostało zniszczone. Głosujcie na te swoje cwaniactwo z PO, a nie dożyjecie nawet emerytury, bo wam wszystko zabiorą ci złodzieje.
    Herszt (94.40.69...) 14-03-2017 14:02
    22.
          żaden z partyjnych kandydatów!
    Julia (83.11.174...) 14-03-2017 14:15
    23.
          Zajac jak nie wygra bedzie robil w mc donaldzie wiec o prace sie nie martwi
    Zajjjc (188.146.145...) 14-03-2017 14:36
    24.
          Boją się Pisu, że zrobi porządek ze złodziejstwem:) Tylko Pan Rogowski
    anty zając (95.160.152...) 14-03-2017 14:37
    25.
          Uważam, że w Stargardzie czas na pozytywne zmiany. Czas na kogoś nowego, ale już doświadczonego. Mam tu na myśli Pana Rogowskiego. Szczerze mówiąc nie ważne, że jest z PIS-u. Doceniam jego otwartość do ludzi, a także profesjonalizm.
    MIeszkaniec (188.164.245...) 14-03-2017 15:04
    26.
          Cytat z GS"A to już wiem o czym tak Pan Zając intensywnie przez cały mecz Spójni rozmawiał z Panem Kopciem:) A kolega mówi ,że jakiś tam koleś którego zna zainstalował mikrofony pod siedzeniami i ma taki kierunkowy też i nagrywa już od kilkunastu miesięcy na hali OSIR bo to kopalnia wiedzy taka Stargardzka restauracja sowa tam gdzie siedzą włodarze miasta itp.i teraz ma haki na prawie każdego. Mówił mi też ,że słuchał to głowa pęka oj będzie TVN miał o czym programy kręcić". Ciekawe ile PiS by zapłacił za takie nagrania?
    no to pozamiatane (95.40.201...) 14-03-2017 15:14
    27.
          Pisowcyboją się że w powiecie Zając też pozamiata. I bardzo dobrze. Nie będzie w Stargardzie rządził PIS . Rogowski zrobił coś dla powiatu ? Nic! Nie zrobi też dla Stargardu dlatego Jach zaproponował Zającowi start z barwami PiS. A Zając się wypadł. I dobrze bo z pismem można tylko przegrać i zrujnować Stargard
    Qwerty (83.11.74...) 14-03-2017 15:44
    28.
          Oni juz rzadzili 15 lat. Czas na zmiany i nizsze podatki dla nas.
    anty sitwa (94.254.130...) 14-03-2017 19:40
    29.
          Widzę, że Rogowski ma duże poparcie na tym forum dobrze że Zając będzie miał duże poparcie przy urnie 9 kwietnia . Zając na prezydenta Stargardu tyle w temacie.
    Tak myślę (37.7.168...) 14-03-2017 20:43
    30.
          ciekawe ile osób krytykujących 15 lat układu pracuje w bridgestone , cargotec, hydroline, lub w innym zakładzie z parku przemysłowego , ale nie władza be a pisiory super z drugiej strony jeżeli ktoś sympatyzuje z Pawłowicz, Macierewicz, komuchy Terlecki i Piotrowicz, przydupas Misiewicz to wiadomo jaki poziom inteligencji prezentują.
    pavel (37.249.109...) 14-03-2017 22:18
    31.
          Oj boicie sie utraty stoleczkow. 15 lat ciezko od nich sie oderwac.
    antyzajec (94.254.130...) 14-03-2017 22:46
    32.
          PiS niszczy tych, którzy do tej pory niszczyli Polskę. Wy ludzie nie widzicie zmian, bo ta Polska jest tak zniszczona, że zmiany potrzebne są od podstaw!
    jestem za pis (94.40.69...) 14-03-2017 23:45
    33.
          Jakoś cicho o "prezydencie" Bakunie...a przecież on z PiS, miał zaorać Stargard przez te kilka miesiecy?? O matko szpital pewnie zamkniety, zrujnowany...Jakoś nikt teraz o tym nie mówi.Aha to tylko prezydent pracuje, radni juz ie, ani inni pracownicy odpowiedzialni za miasto. Na prawdę jest ktos tak naiwny ze mysli ze tylko prezydent ściaga inwestorów do miasta?Te strefy ekonomiczne, obwodnice i cała infrastruktura to żaden poseł nie musiał o to zabiegać tak? Zaraz po pogrzebie mówiło sie żeby nikt nie wykorzystał tego w kampanii...a jedyny który to robi to zając własnie..gratuluje takiego myslenia.
    tez Mieszkaniec (87.205.102...) 15-03-2017 11:12
    34.
          zabiegał....Poseł Kopeć zrobili Nowicki i Pajor. Poseł Jach zabiega o względy Misiewicza jak na razie. Bakun został rzucony bo pisowcy nigdy nie odpuszczą stołka nawet na 3 miesiące. Za nic mają dobro ogółu. Byle nachapać. Miasto mogło zaoszczędzić gdyby p. Zając został komisarzem ale nie....PiS koryta nie odpuści.Mam nadzieje ze te i nastepne wybory ich pozamiataja.
    lolipop (79.186.190...) 15-03-2017 13:01
    35.
          Tylko pani Ławrynowicz lub pan Rogowski.
    anty (91.204.155...) 15-03-2017 13:17
    36.
          pavel (37.249.109...)a ciekawe ile osób pracuje w wojsku i bierze 500+ na tym forum:)
    rydz (95.40.201...) 15-03-2017 13:55
    37.
          Jestem z SLD i zagłosuję na PiS, na pewno nie poprę Zająca. Nikt nie będzie mi narzucać na kogo mam oddać głos.
    SLD (79.188.201...) 15-03-2017 16:04
    38.
          Ja miałem głosować na SY teraz poprę człowieka Rogowskiego. Nie patrze na kolor skóry i partie:)
    pro Rogowski (95.160.152...) 15-03-2017 17:14
    39.
          Przypominam że to ten CO CHCIAŁ IMIGRANTÓW w mieście jego głos to antygłos - za kim on jest trzeba go unikać i odsunąć od władzy.
    Alicja (178.255.44...) 15-03-2017 21:25
    40.
          I tak by nie wygrał, syn ćpun z odsiadką. Rogowski to by zmienił w końcu garnitur bo ładnie to on nie pachnie.
    dg (5.172.233...) 16-03-2017 08:50
    41.
          Zajmij sie swoim pupilkiem-może peruke by sobie kupił?:)))) haha jak w filmie MIŚ.
    fryzjer (95.160.152...) 16-03-2017 10:17
    42.
          Szkoda - teraz nie ma na kogo głosować! Czuję się oszukany.
    Zenek (83.12.47...) 16-03-2017 14:27
    43.
          Zenek chcesz zmian to głosuj za zmianą na lepsze:)
    antysitwa (95.160.152...) 16-03-2017 16:07