rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Demonstracja KOD-u w Stargardzie (20)
  • Rafał Zając nowym prezydentem (64)
  • Zgrzyt wokół debaty - oświadczenie TVP (44)
  • Briefing Zofii Ławrynowicz (27)
  • Brudna kampania czy złe parkowanie? (57)
  • Wizyta Stanisława Szweda w Stargardzie (39)
  • Tematy wcześniejsze
  • Lista zamknięta - Czas START
  • Ławrynowicz zebrała ok. 3000 podpisów
  • Kukiz'15 nie poprze żadnego kandydata
  • Amadou Sy rezygnuje...
  • Nasz Stargard nie wystawił kandydata
  • Międzynarodowy Strajk Kobiet
  • Nowoczesna poparła Zająca
  • Komitety oszukują przy podpisach?
  • Radne odchodzą z LPSu
  • Konferencja Amadou Sy
  • Start kampanii Zająca
  • Zdzisław Rygiel prezesem Stargard XXI
  • Rogowski kandydatem PiSu
  • Dyskusja na temat zmian w budżecie
  • Kapitulacja Marcina Przepióry
  • Ostre słowa podczas sesji Rady Powiatu
  • Amadou Sy kolejnym kandydatem na prezydenta
  • Ławrynowicz kandydatką na prezydenta
  • Wizyta Elżbiety Rafalskiej w Stargardzie
  • Stargard przed wyborami
  • Rafał Zając kandydatem na prezydenta
  • Buwelski kandydatem Nowoczesnej?
  • Znamy datę wyborów w Stargardzie
  • Rewolucja czy kontynuacja?
  • Bakun stracił zaufanie Rady Powiatu
  • Konferencja PO w Stargardzie
  • Niedotrzymana obietnica?
  • Nigdy czegoś takiego w Sejmie nie było
  • Demolka wokół Pomnika Smoleńskiego
  • 35. rocznica wprowadzenia stanu wojennego
  • Spotkanie z Chruszczem
  • Michał Jach głosował za
  • Nieważne głosy, ważny problem
  • Czarny krąg milczenia - VIDEO, FOTO
  • Czarny Poniedziałek w Stargardzie
  • Zmieniamy Stargard ale nie "na dobre" - VIDEO
  • Rozmowa o aborcji, zmianach w rządzie i korupcji - VIDEO
  • Spoko senior oddany wyborca
  • Czekamy na efekty 500+ - VIDEO
  • Rafalska opowie o 500+ w Stargardzie
  • Wizyta Stanisława Szweda w Stargardzie
    Tagi: Stanisław Szwed, Stargard
    Ilość wyświetleń: 2240

       

       Dzisiaj przed Powiatowym Urzędem Pracy w Stargardzie odbył się briefing z udziałem sekretarza stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisława Szweda, posła Michała Jacha oraz starosty Ireneusza Rogowskiego. Wcześniej sekretarz pojawił się w starostwie gdzie dyskutował z dyrektorami urzędów pracy na temat nowej reformy.

    JF - 17.03.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    reklama
    1.
          Dlaczego jeszcze Stargard szczeciński na tabliczkach ? Wstyd .....
    Tomek (94.254.134...) 17-03-2017 14:53
    2.
          alesz to fstyd jest isz Pis nie psiadywuje polskojenzycznych kadr i mósi siem posiłkować zagranicznom kadrom. Szwedowie som jeszcze dopuszczalni bo jak bywam czensto we stolicy u Jarka to mnie zapefniał isz od szfeduf mieliśmy wazy wienc zebym siem nie czepiał. Ale jusz Gross to niebespiecznie brzmi i tak tuskowo...Nic wienc dziwnego jest że nasz Jach jezd bojowo nastawiony i paczy na Szweda i Gross z fściekłym obliczem tważoczaszki.
    xxxxxx (83.11.136...) 17-03-2017 15:04
    3.
          pekne ze smiechu.... kampania? hehehe autorytety zaczely sie zjezdzac.... czekamy na misiewicza i Janingera :D
    DS (188.146.2...) 17-03-2017 15:34
    4.
          a kto to jest ten Szwed Panie Rogowski prosze poprawic blad na FB. pisze sie powierzyc...
    miron (89.228.247...) 17-03-2017 16:07
    5.
          Misiewicz na prezydenta
    z (81.190.35...) 17-03-2017 16:56
    6.
          Hejterzy Zająca w akcji, a tak się Rygiel żalił ostatnio na ataki ze strony Pisu, a tu prosze kto atakuje.
    15letnie stołki (95.160.152...) 17-03-2017 17:16
    7.
          15letnie stołki - poszukaj swoich kolegów z kont fejkowych na "FB" atakujących Zająca. Tu wam się strategia powzięta przeciwko PO w wyborach do sejmu nie uda. Kto was słucha - ojciec "ślepy" czy matka "głucha"? Te konta fejk to sobie wsadźcie. Po drugie co za zamieszanie, czyżby pan Jach w "zatrudniaku" szukał pracowników do budowy łodzi podwodnych o których tak ochoczo wspominał na łamach Głosu Szczecińskiego? Zapamiętajcie - PiS NIE WYGRA TU >>> N I G D Y <<<
    AntyPiS (81.190.38...) 17-03-2017 21:41
    8.
          ośle antypisowski przecież Pajor to był pisowski wynalazek i wygrywał do końca
    anty osioł (83.11.81...) 17-03-2017 21:54
    9.
          To teraz będziemy oglądać w Stargardzie najazdy ministrów z walizkami obietnic, o których po wyborach szybko zapomną.
    Szpila (37.47.163...) 17-03-2017 22:45
    10.
          Tak jak kontynuacja obiecuje:)
    mc donalds (95.160.152...) 17-03-2017 22:52
    11.
          ... to powiedział ktoś zatrudniony w UM i zależny od Zająca, bojący się o stołek. Moralność ludzi układu stargard xxi nie zna granic :-)
    anty szpila (37.47.173...) 17-03-2017 23:20
    12.
          ad. anty szpila, to jest prawda nie trzeba daleko szukać: Pan Sekretarz Rygiel pełni 4 funkcje dobrze płatne.
    thomekk (213.238.106...) 18-03-2017 00:22
    13.
          Potraficie tylko szczuć i zarzucać obronę stołków. Porównajcie Stargard obecny i ten sprzed 15 lat. Proponuję spojrzeć na awanse działaczy PiS i zatrudnienia jakie miały miejsce w ciągu kilkunastu miesięcy chociażby tylko w mieście i województwie. A ja mam także pytanie: czy to prawda, że starosta w godzinach pracy uprawiał kampanię chodząc z ministrem po Stargardzie i obiecując wyborcom złote góry i pieniądze z warszawki. Może czymś by się sam wykazał że potrafi.
    Szpila (37.47.137...) 18-03-2017 09:44
    14.
          A porównaj Stargard przed 1945 rokiem. Miasto sie rozwija nie ważne kto rządzi chodzi w tej całej zabawie o wymiane co jakiś czas przy korycie.
    antysitwa (95.160.152...) 18-03-2017 11:32
    15.
          Kiedy planowany jest następny zlot ministrów w naszym mieście? Ciekawe, że tym ministrom, tak bardzo do gustu przypadł Stargard. Nawet jak przyjedzie Prezydent RP i Pani Premier, to nie zwiększy to szans na zwycięstwo PISowskiego kandydata, który w wyborach nie przekroczy progu 15%.
    zst (188.146.9...) 18-03-2017 12:52
    16.
          Jedna uwaga do pana posła. Jak większość t.zw. "starych Stargardzian" popełnia pan błąd używając błędnej nazwy ulicy: nie mówi się CZARNECKIEGO, a CZARNIECKIEGO.
    joTes (83.11.81...) 18-03-2017 14:46
    17.
          Jaka większość?Chyba matołów...
    hetman (37.47.176...) 18-03-2017 17:14
    18.
          Antysitwa. Ty chyba byłbyś najlepszym kandydatem, a ja Twoim rzecznikiem.
    Szpila (37.47.137...) 18-03-2017 18:14
    19.
          Jacha na smyczy trzyma Antek a Zająca kto będzie prowadzał?Jachim w trampkach?
    ekle (83.20.202...) 18-03-2017 19:00
    20.
          Zagadka, facet, który chodzi 5 lat w tym samym garniturze i krawacie, i pierze go raz na kwartał. czuc go na 3 m i chce skoczyć wyżej niż urósł?
    jackes (94.254.131...) 18-03-2017 20:21
    21.
          Zagadka, facet, który przez 15 lat chował się za garniturem Pajora, teraz chce się chować za Zającem. A trzęsie całym miastem?
    jakces (88.156.155...) 18-03-2017 21:24
    22.
          PRAWDZIWE OBLICZE STARGARD XXI Marcin P Bezpartyjny Radny , popierający Stargard XXI , wcześniej członek SLD , startował z tej listy w latach ubiegłych , publicznie popierał kandydaturę Komorowskiego , członek LPS – z tej listy kandydował na Prezydenta Miasta , aby teraz poprzeć Rafała Zająca, który realizuje politykę miasta wcześniejszego kontrkandydata Obecnie kończy się jego kadencja w Szkole jako Dyrektor , dlatego zrezygnował Zarobki miesięczne : ok 7500zł /m Zarobki jako Radny : ok. 1800zł/m Miesięcznie: 9 300 zł Już wiadomo dlaczego nie ryzykuje ponownego startu w wyborach Mariusz N: wcześniej radny SLD, jak spadło poparcie tej partii podłączyły się do Stargard XXI , dzięki temu Dyrektor szkoły podstawowej w Kunowie Posiada malutki domek pow.tylko 600 m Wynagrodzenie: Jako dyrektor : ok 7000zł /m Zlecenie : 1760zł/m Jako radny : ok 1850 zł Miesięcznie: jedynie 10 610 zł 😊 Śmiga Audi A-3, rok 2006 Zdzisław R sekretarz miasta, rady powiatu, członek rady nadzorczej wiele przygód politycznych Jego wynagrodzenie to jedynie : 2900 zł jako członek rady nadzorczej oraz 12 120 zł jako sekretarz miasta , a także 1225zł jako radny i jeszcze troszkę się skapnęło z pracy w krajowym biurze wyborczym prawie 5 000zł, no zasiłeczek pielęgnacyjny 1800zł WSTYD To jedynie 15 000 zł miesięcznie , aha i jeszcze 1800 zł zasiłek pielęgnacyjny bo przecież się należy Marek B. szef wydziału nieruchomościami Miesięcznie tylko ok 8100zł oraz dietka przewodniczącego rady gminy , jedyne: 1000 zł , cóż miesięcznie ponad 9000zł S Ewa, biedactwo : tylko mały domeczek i mieszkanko oraz 1140 zł za pracę w szkole, prawie 12 tys miesiąc w miesiąc, i małe drobne o których nie warto pisać…Stargard XXI dyrektor SP 1 , przypomnijmy , że ta Pani od lat ( nawet nie pamiętamy jak wielu) pełni funkcję dyrektora za jedyne 11 666 zł , oraz ma małą emeryturkę ok 4900 zł , poza tym jakieś drobne za pełnienie funkcji dyrektorki PODN. No cóż , może dlatego posiada dom, domek letniskowy i działeczkę…. A może dlatego, że jej braciszek od zawsze zasiada w wydziałach ds. oświaty w urzędach, a jej bratanica zatrudniona w Gim nr2. I jeszcze coś:? MRS B. bratanicy mężuś…przypomnijmy : DAWCY RADNY MIASTA A POTEM VICE PREZYDENTA SZCZECINA Miss Anna G. dyrektor SP6 , kiedyś w SLD potem PO , a teraz Stargard XXI – oczywiście bezpartyjna, która wykreowała za pieniądze publiczne córeczkę , która tańczy na wszelkich imprezach miejskich ( za darmo oczywiście nie) Dyr.sp6 : małe wynagrodzenie bo tylko ok. 7300 zł, jako radna tylko 1700zł/m skromnie prawda? Aha : ma kilka działeczek , samochodzik , mieszkanko A teraz prezesik STBS – cieniutko bo tylko wynagrodzenie za szefostwo : 17 500 zł miesięcznie Szef MPGiK Sebastian S. : też ma się czym pochwalić , kiedyś w SLD potem w Stargard XXI. Jego wynagrodzenie to tylko 17 000 zł miesięcznie oraz biznes rolniczy 14 33zł , najem nieruchomości: 260zł , i inne pierdoły o których nie warto pisać….. heh i jak tu nie walczyć o głosy Zająca! Aaa i jeszcze troszkę maszyn rolniczych i samochodziki Pani Beatka R. : wielka działaczka SLD , po tym jak noty partii spadły uciekła do Stargard XXI obnosząc się Bezpartyjna. Jako szefowa OSiR posiada jedynie działkę zabudowaną domeczkiem i niezabudowaną oraz mieszkanko , może dlatego ,że zarabia miesięcznie 10 800 zł , marne 979 zł jako członek Kaszubskiego centrum wodnego oraz 1350zł jako radna no i jeszcze prezes spójni Krzysztof C. – członek SLD , popierający Stargard XXI , może dlatego przewodniczący rady powiatu i członek rady nadzorczej MPGiK , pobiera emeryturke , prowadzi własny biznes, prezes firmy Sanit MOŻE WŁAŚNIE DLATEGO TAK BARDZO POPIERAJĄ STARGARD XXI ? wszystko oparte na oficjalnych zeznaniach majątkowych, które są dostępne publicznie. to tylko namiastka ludzi bezpartyjnych Stargard XXI
    jakces (88.156.155...) 18-03-2017 21:50
    23.
          "no i fajnie" jeszcze 2 lata temu wziąłbym to co piszesz pod uwagę.Dzisiaj na diabła zagłosuję byle pogonić PiS.I tego dziada Jarosława. Facet bez języków, bez konta, bez rodziny, z rozumieniem Polski jak w XIX wieku. Prostacki populista który myśli ze hasło "Niemcy nas biją"jeszcze skutkuje. Gość który kompletnie nie rozumie że świat się zmienił, nie przyjmuje tego do wiadomości, otacza się miernotami i chce nam kraj urzadzać...NIGDY NA PiS.
    lalamito (81.190.37...) 18-03-2017 23:22
    24.
          PiS, tylko PiS i jeszcze raz TYLKO PiS. Wszyscy (SLD, PO, Stargard XXI) tylko obiecywali a PiS to co obiecał to spełnił. Wielu ludziom się teraz stopa życiowa poprawiła i nikt tego im nie odbierze. A Stargard XXI (min Zając) zafundował nam mieszkańcom same podwyżki i planują następne!!! Nie ma żadnego testamentu (jak w radio chrzanił Wieczorek z SLD), to co zostało już rozpoczęte, to kto nie wygra, to i tak dokończy. "jakces - poz. 22" Widać, że ci ludzie wstydu i honoru nie mają, nie liczą się z nikim i niczym.
    Fiodo (94.254.135...) 19-03-2017 00:54
    25.
          Opis zdjęcia od lewej: statysta, nie wiadomo kto, człowiek zmęczony życiem, jakaś słuchaczka. I tak ma wyglądać Stargard? No way!!!!
    Bart (81.190.35...) 19-03-2017 01:25
    26.
          ***
    qqłka (81.190.36...) 19-03-2017 01:37
    27.
          Jakces. Jak jesteś tak skrupulatny w zaglądaniu innym do kieszeni, to zainteresuj się innymi środowiskami. Osoby, których wymieniasz zajmują rożne ważne funkcje nie ze względu na przynależność lecz kompetencje. To nie są Pisiewicze, Misiewicze czy też inne niekompetentne miernoty partyjne, którymi partie obsadzały i obsadzają stanowiska,a przy tym kryją sie za plecami innych.
    Sisi (37.47.163...) 19-03-2017 10:10
    28.
          Nieeee, nosz qu....a, sisi, to tak miałaby wyglądać debata: kto jest bardziej kompetentny?! o czym ty piep...ysz! Kryć za plecami innych to - strateg tęga głowa - Zdzichu ;) Piesiewiczów nie ma w XXI - całe rodziny i klany! Partyjnych ni du,du w XXI - płknięci i kupieni przez byłego prezydenta! To może jest sielanka i wszystko cuuudnie się kręci, hm? Dla kogo? I ci biedni Stargardzianie, nabijani w bambuko o "testamencie", q...źwa, człowieku, wstydu nie masz !!!
    Pisi (78.51.140...) 19-03-2017 13:11
    29.
          A ja mam pytanie na poważnie: Czy jak pan Rogowski zostanie Prezydentem to planuje w Stargardzie wybudowanie pomnika ś.p. Lecha Kaczyńskiego?
    Poważny (37.47.138...) 19-03-2017 13:13
    30.
          A ja sie pytam na poważnie: Czy jak pan Zajac wygra to postawi pomnik Pajorowi? Głupotami się zajmujecie, to tylko propaganda tania PO.
    egon (95.160.152...) 19-03-2017 14:36
    31.
          Brawo wpis nr.22. Cała prawda.
    antysitwa (95.160.152...) 19-03-2017 14:38
    32.
          Ad. 30 Nie sądzę i nie słyszałem aby R. Zając chciał stawiać pomnik p. Pajorowi, a jeżeli chodzi o p. Rogowskiego to program pomnikowy PIS mówi o jak największej liczbie pomników w Polsce L. Kaczyńskiego, więc chciałbym wiedzieć czy również w Stargardzie coś jest planowanego... tylko tyle
    Poważny (37.47.138...) 19-03-2017 16:03
    33.
          Nie-poważny nie oglądaj za dużo Tvn, bo ci sie mózg zlasuje. Gdzie te pomniki powstały?
    niepoważny (95.160.152...) 19-03-2017 16:08
    34.
          Zadam inne pytanie. Limit kampanii to niespełna 40 tys. Jakim cudem pan Zając zmieścił się w tej kwocie zalepiając dosłownie całe miasto swoim wizerunkiem? Setki lamp na każdej dwustronne plakaty banery wyskakujące z każdego płotu siatki na budynkach w co 3 budynku do tego jeszcze dziesiątki bilbordów. Fizycznie znając rynkowe ceny to ok 50-60 tys a to początek kampanii. Może odpowiednie służby powinny się temu przyjrzeć?
    zalepione miasto (77.115.195...) 19-03-2017 19:27
    35.
          Podatnicy zapłacili pewnie:)
    proste (95.160.152...) 19-03-2017 19:36
    36.
          do 34. Masz na myśli odpowiednie Pisowskie służby oczywiście. Bo Rogowskiego plakatów z lupą szukać wg. ciebie...
    27:1 (79.186.133...) 20-03-2017 08:38
    37.
          no jak to przeszkadza malkontentom że mieszkańcy wolą pana Rafała niż dojną zmianę
    xccc (83.20.197...) 20-03-2017 10:17
    38.
          Ludzie kiedy wy przestaniecie pisać głupoty i jeden drugiego obczernia. Mi żaden nie opowiada i nie będe głosował, po co mam byc zawiedzony, przecież to stara klika kombinatorów od wielu lat, za tak wielką kase to by nie jeden chciał by mieć taki stołeczek. Powiem Wam, że za komny byłem Radnym tylko 2-mc, jak zobaczyłem jacy tam są złodzieje i kombinatorzy, natychmiast podałem się do dymisji, tam trzeba być pieskiem i klaskać co Władza nakazuje, bo za kasę nie jeden sprzedał by własną matkę taka jest prawda. a co do Parti to wszyscy są tacy sami z tym, że PO. Ludowcy, Nowoczesna i innni to by sprzedały wszystko gdyby mogły to by zabiły każdego kto im stoi na drodze, walczą na śmierc i życie do upadłego. Pytanie dlaczego Polski Rząd nie postawi ich w stan oskarżenia za to co oni zrobiły i nadal robią, a Pan Skrzetyna tz samozwaczy Premier który chce obali Polski Rząd to powinien siedzić i jeszcze raz siedzic i jego popleczniki, szczęście, że my Polacy na takie numery nie damy się nabrac, jestem stary i bez partyjny, ale byłem i będę Polakiem, dosyć Kacapów i Szkopów przez którym ja i moja rodzina wycierpiała przez Obozy smierci, przykro mi ale niebęde dalej pisał bo za dużo w zyciu wycierpiałem.
    obywatel (164.126.164...) 20-03-2017 12:21
    39.
          spoko, tacy są ludzie na całym świecie a narodowość nie ma żadnego znaczenia, w jakimkolwiek kraju Chile, Portugalia, Islandia i inne jak zaczynają się demonstracje przeciw rządowi to co ludzie krzyczą.....ZŁODZIEJE, czy ktoś słyszał aby nowo powołany dyrektor rozliczył z wydatków ustępującego takie są zasady podgryzania państwowych pieniędzy itd