rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Demonstracja KOD-u w Stargardzie (20)
  • Rafał Zając nowym prezydentem (64)
  • Zgrzyt wokół debaty - oświadczenie TVP (44)
  • Briefing Zofii Ławrynowicz (27)
  • Brudna kampania czy złe parkowanie? (57)
  • Wizyta Stanisława Szweda w Stargardzie (39)
  • Tematy wcześniejsze
  • Lista zamknięta - Czas START
  • Ławrynowicz zebrała ok. 3000 podpisów
  • Kukiz'15 nie poprze żadnego kandydata
  • Amadou Sy rezygnuje...
  • Nasz Stargard nie wystawił kandydata
  • Międzynarodowy Strajk Kobiet
  • Nowoczesna poparła Zająca
  • Komitety oszukują przy podpisach?
  • Radne odchodzą z LPSu
  • Konferencja Amadou Sy
  • Start kampanii Zająca
  • Zdzisław Rygiel prezesem Stargard XXI
  • Rogowski kandydatem PiSu
  • Dyskusja na temat zmian w budżecie
  • Kapitulacja Marcina Przepióry
  • Ostre słowa podczas sesji Rady Powiatu
  • Amadou Sy kolejnym kandydatem na prezydenta
  • Ławrynowicz kandydatką na prezydenta
  • Wizyta Elżbiety Rafalskiej w Stargardzie
  • Stargard przed wyborami
  • Rafał Zając kandydatem na prezydenta
  • Buwelski kandydatem Nowoczesnej?
  • Znamy datę wyborów w Stargardzie
  • Rewolucja czy kontynuacja?
  • Bakun stracił zaufanie Rady Powiatu
  • Konferencja PO w Stargardzie
  • Niedotrzymana obietnica?
  • Nigdy czegoś takiego w Sejmie nie było
  • Demolka wokół Pomnika Smoleńskiego
  • 35. rocznica wprowadzenia stanu wojennego
  • Spotkanie z Chruszczem
  • Michał Jach głosował za
  • Nieważne głosy, ważny problem
  • Czarny krąg milczenia - VIDEO, FOTO
  • Czarny Poniedziałek w Stargardzie
  • Zmieniamy Stargard ale nie "na dobre" - VIDEO
  • Rozmowa o aborcji, zmianach w rządzie i korupcji - VIDEO
  • Spoko senior oddany wyborca
  • Czekamy na efekty 500+ - VIDEO
  • Rafalska opowie o 500+ w Stargardzie
  • Briefing Zofii Ławrynowicz
    Tagi: wybory, Stargard
    Ilość wyświetleń: 2243

       

       Kolejny briefing prasowy Zofii Ławrynowicz, odbył się dzisiaj w restauracji Ratuszowa. Głównym tematem konferencji był program wyborczy - a dokładnie idea powstania sieci rowerów miejskich oraz rozwój kultury w naszym mieście. Poniżej prezentujemy materiał z całego spotkania.
     
     

    JF - 03.04.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          ja mam pytanie do Pani i do Pana Zająca dyrektor szkoły łamie prawo wykorzystując zastraszonych i sterroryzowanych nauczycieli do kogo ma się zwrócić nauczyciel - do związków zawodowych których przewodniczących wyznaczył dyrektor, może do starostwa gdzie 95% decydentów to jego kolesie, a może do sądu gdzie sprawy toczą się latami a wpływy lokalnych kacyków powodują żę obiektywność wyroków zwiększają rozprawy toczące się w miastach po przekątnej mapy kraju, czy to jest Państwa propozycja na Polską???
    ewazaradna (81.190.35...) 03-04-2017 20:22
    2.
          1 kobieta prezydent Stargardu, fajnie by było. Kobitki wesprzecie naszą, Waszą kandydatkę?
    mdk,sck (178.235.40...) 03-04-2017 22:24
    3.
          Ratunku! Parzą mnie mikrofalami!
    Jacek (79.191.255...) 03-04-2017 22:45
    4.
          W końcu konkrety i spójny program, ma Pani mój głos !!!
    es (79.186.58...) 04-04-2017 08:45
    5.
          i tak wygląda popieranie samorządności lokalnej o której mówił Schetyna w wykonaniu PO, NIE NIE NIE! i jeszcze raz NIE!! nie zapominajmy kobietki kto nam chciał zafundować pracę do 67 roku życia
    Zuzanna (83.11.176...) 04-04-2017 09:19
    6.
          Dość nauczycieli w polityce byli i pajacowali nawet POwierzone dzieci nie POtrafią niczego dobrego nauczyć rozpasanie w szkołach i nawoływanie do strajków oraz mieszanie uczniów w te sprawy skandal !!!!!! PełO już było i nie wróci więcej !!!!
    waldek (80.53.133...) 04-04-2017 09:20
    7.
          Zuzanna vel zajączek przestan pisac głupoty
    waga (94.254.128...) 04-04-2017 09:47
    8.
          o 14.00 dziś w radio stargard debata, posłuchamy jak się wypowiadają kandydaci, waga vel iruś przestań pisać głupoty
    Zuzanna (83.11.176...) 04-04-2017 10:18
    9.
          ***
    obiektywny (81.190.39...) 04-04-2017 10:35
    10.
          Rower miejski w Stargardzie nie zda egzaminu ponieważ do tego potrzebny jest cały system itd itp. a poza tym, nie ma w centrum ścieżek rowerowych, tylko na 11 listopada i na pogodnym. Wątpie by ktoś wypożyczał rower przy ulicy Konopnickikej, bo niby gdzie miał by ktoś nim jechać, do Żarowa? Nie podoba mi się ten pomysł.
    swings (79.186.215...) 04-04-2017 10:50
    11.
          Rower miejski w Stargardzie to idealny pomysł ale jak piszecie brak ścieżek rowerowych, no a po co wypożyczać rower żeby fabryki pooglądać:)Swoja drogą Pan Zając napisał ,że można swobodnie przejechać centrum miasta na rowerze to bardzo bym chciał ,żeby mi pokazał jak się porusza po ul.Piłsudskiego:)ul.Wojska Polskiego,ul.Dworcowej,ul.Wyszyńskiego itd.gdzie są ścieżki w centrum miasta?bo ja nie widzę może oni widzą w głowie albo na papierze:) Kto rozwiąże problem przejścia na ul.Wyszyńskiego? Kto rozwiąze problemy z Parkowaniem aut w tym mieście? Kto naprawi chodniki i ulicę i przystosuje je pod np.niepełnosprawnych i wózki dziecięce? Kto w tym mieście rozwiąże problem śmieci porozwalanych po krzakach,rowach(na pewno nie pracownicy MPGK co w karty na bazie grają). Kto zajmie się amfiteatrem? Kto zajmie się rzeką INĄ i okolicami? Kto oświetli te miasto zwłaszcza przejścia dla pieszych? Ten co ogarnie tak błahe "tematy"uzyska uznanie ale najpierw trzeba myśleć o mieście i mieszkańcach a nie układach,władzy,kasie i własnym ego. Życzę powodzenia dla kandydatów ale ja nie głosuję nie ma na kogo i pewnie frekwencja będzie 35%.
    marzyciel:) (31.1.240...) 04-04-2017 14:36
    12.
          oczywiście, że pójdą z rodzinami na pewno ci, co mają ciepłe posady i są finansowo uzależnione od struktur miasta. ale to "tylko" 2500 osób. przy 35% to jest ok. 16000 głosów. więc ciekawie zawsze może się wydarzyć. optuję za drugą turą. druga może być Ławrynowicz, bo po tych kompromitujących wypowiedziach Rogowskiego w "debacie" w radio - to była masakra: "chcę być jak prezydent Duda... " przecież to wyklucza go jako kandydata na szefa miasta, jakim jest Stargard, bo zając to pewniak do drugiej tury. A w drugiej turze - to wszystko jest możliwe .
    G.K. (77.188.77...) 04-04-2017 15:58
    13.
          Ja bym się chciała dowiedzieć gdzie pani Zofia obecnie pracuje bo z tego co mi wiadomo to chyba nigdzie.
    ss (91.228.157...) 04-04-2017 16:26
    14.
          A co książkę o niej piszesz?
    złośliwiec (178.235.40...) 04-04-2017 17:20
    15.
          niestety ale debata obnażyła brak merytorycznej wiedzy pana Rogowskiego wraz ze wszystkimi niedociągnięciami np brak swobody wypowiedzi, miałem wrażenie że sporo frazesów czytanych było z kartki
    dax pik (83.11.81...) 04-04-2017 17:41
    16.
          Rower miejski musi mieć 10-15 stacji w mieście a nie pasować do wyjazdów na Żarowo. To ma zastąpić komunikacje miejską a nie używany do celów sportowych - te rowery się do tego nie nadają. Kto jechał ten wie.
    stc (37.47.134...) 04-04-2017 18:17
    17.
          Uważam, że dziennikarze prowadzący dzisiaj debatę w radiu nie wykazali się profesjonalizmem pozwalając na czytanie wcześniej przygotowanych na piśmie wypracowań szczególnie przez I. Rogowskiego. Czyni to mało wiarygodną taką debatę i wskazuje na lekceważenie słuchaczy. Kandydat winien mieć wiedzę w głowie, a nie napisaną na kartce. Mnie raziły także wypowiedzi Rogowskiego związane z przyjazdami i spotkaniami z politykami rządzącej partii oraz ciągłe odwoływanie się do poparcia z Warszawy. To kto ma w jego mniemaniu rządzić w Stargardzie on czy "koledzy z Warszawy. Mylił ewidentnie kompetencje rządowe i samorządowe. Jak przyszło do wypowiedzi nie przygotowanych na piśmie, to tylko Rafał Zając pokazał kompetencje i przygotowanie do pełnienia funkcji prezydenta miasta, w przeciwieństwie do pozostałych kandydatów, którzy albo obiecywali gruszki na wierzbie, albo razili brakiem wiedzy.
    Zorientowany (37.47.163...) 04-04-2017 20:04
    18.
          Precz z peło i dziadostwem.
    vontusk (81.190.39...) 04-04-2017 20:30
    19.
          A gdzie kadencyjność?? - podstawowa rzecz na uzdrowienie samorzadów w całej Polsce. 2 kadencje i paszoł, a u nas siedzą, siedzą.
    antysitwa (178.235.40...) 04-04-2017 23:12
    20.
          Moim zdaniem Radio przedstawiło pytania Panu Zającowi kilka dni przed debatą aby mógł się przygotować.
    Anty uklad (176.221.121...) 05-04-2017 03:11
    21.
          tak tak Anty układ, w Smoleńsku była mgła i rozpylony trotyl , JFK zastrzelili marsjanie ,Żydzi zburzyli WTC a Elwis żyje, a klamki są...? Pan Irek zwyczajnie został merytorycznie zmiażdżony i tyle i jeszcze bardzo kiepsko idzie mu wypowiadanie się
    Wanio (83.11.65...) 05-04-2017 08:27
    22.
          Mamy wybór, nie tylko pomiedzy Rafałem a Ireneuszem - postawmy na Zofię. Ten wybór uspokoi nastroje, pogodzi zwaśnionych, a przez półtora roku zobaczymy jak rządzi kobieta.
    wiera (83.11.83...) 05-04-2017 08:48
    23.
          dokładnie, czas dla kobiety.
    nina (178.235.40...) 05-04-2017 11:43
    24.
          Do debaty podchodziłam z dystansem. Byłam pewna że mój głos w wyborach oddam na pana Rafała Zająca ale po debacie ogromnie się nim zawiodłam. Pycha i zbytnie przekonanie o swojej wyższości przekonało mnie że to zły wybór a zawsze słucham swojego sumienia. Pani Zofio ma pani mój głos!
    Ania (178.235.40...) 05-04-2017 23:22
    25.
          Ania Brawo Ty
    brawo Ja (178.235.40...) 06-04-2017 10:32
    26.
          Pani Zofia ma doświadczenie parlamentarne, była także radną miejską, jej wybór to dobry wybór. Nie konfliktuje ludzi, nie obiecuje tzw. gruszek na wierzbie, zna Stargard i jego bolączki. Jestem za !
    Kis (37.47.188...) 06-04-2017 15:11
    27.
          Już po wyborach. Jak się czujecie ??? Niesmak, coooooo.
    funk (83.18.65...) 21-04-2017 23:31