rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Solidarni z Adamowiczem (11)
  • Ińsko zagłosuje jeszcze raz (1)
  • Sąd zdecydował: w jednym z okręgów ponowne wybory (2)
  • Dlaczego odeszłam z PiS? (31)
  • Radna Powiatu odeszła z PiS (14)
  • Idą mrozy - nie bądźmy obojętni (0)
  • Tematy wcześniejsze
  • Biedroń odwołał spotkanie
  • Połączyli siły
  • Przepióra i Rogowski w Sejmiku
  • Nowy skład Rady Powiatu
  • Nowa Rada Gminy
  • Nowy skład Rady Miejskiej!
  • 17 mandatów dla KWW Rafała Zająca
  • Trwa liczenie głosów, bezkonkurencyjny Zając
  • Jak głosować?
  • Przetwarzanie danych podczas wyborów
  • Pierwsza w historii miasta kobieta prezydent
  • Kasa czy misja?
  • Kto wygra wybory?
  • Briefing Koalicji Obywatelskiej
  • Hit wyborczy
  • Briefing prasowy Bezpartyjnych
  • Elżbieta i Krzysztof Dybowscy rezygnują ze startu
  • Marcin Przepióra kandydat do sejmiku
  • Seredyński kolejnym kandydatem
  • W którym okręgu się znajduję?
  • Kandydat PiS przedstawił swój plan
  • 52 kandydatów od Rafała Zająca
  • Koalicja Obywatelska przedstawiła kandydatów
  • Prezentacja kandydatów
  • Premier odwiedził Stargard
  • Rafał Zając przedstawił plan na Stargard
  • Platforma.Nowoczesna
  • PiS wystawił kandydata na prezydenta
  • RODO a kampania wyborcza
  • Znamy kolejnego kandydata na prezydenta
  • Lewica - Nasz Stargard
  • Prezydent Andrzej Duda - czy ma szanse na drugą kadencję?
  • Parlamentarzyści PO odwiedzą Stargard
  • Nie ma chętnych na dodatkowe 4500 zł
  • Marchewka szefem zachodniopomorskiej PO
  • Nowe władze PiSu w powiecie
  • Demonstracja KOD-u w Stargardzie
  • Rafał Zając nowym prezydentem
  • Zgrzyt wokół debaty - oświadczenie TVP
  • Briefing Zofii Ławrynowicz
  • Premier odwiedził Stargard
    Tagi: Morawiecki, premier, Stargard
    Ilość wyświetleń: 1836

       

       Wczoraj na Rynku Staromiejskim odbyło się spotkanie Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Stargardu. Obecny premier odwiedził nasze miasto po raz pierwszy. Tego dnia pojawił się również w Szczecinie oraz Człuchowie.

       Na rynku zgromadziło się około 1000 osób. Byli zwolennicy jak i przeciwnicy rządzącej partii. Podczas swojego wystąpienia premier mówił o realizowanych obietnicach wyborczych oraz wsparł lokalnych kandydatów w wyborach samorządowych. W swoich słowach wspomniał również o świetnym rozwoju Stargardzkiej Strefy Ekonomicznej.

    fot. facebook.com/PrawoiSprawiedliwość

    JF - 17.09.2018






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          same stare klępy miasto Stargard to miasto rencistów emerytów brak wizji dla młodych tj rozrywek aquaparku, kina,ścieżek rowerowych koncertów itp itd układy układziki młodzi uciekajcie z Stargardu bo tu kiła i wali starą szafą
    zawiedzony (91.226.236...) 17-09-2018 09:26
    2.
          Kto cię tu trzyma spadaj !!!!
    walduś (37.47.168...) 17-09-2018 09:31
    3.
          Mateusz jak gwiazdor. Jaki idol takie fanki;)
    k (78.159.72...) 17-09-2018 11:15
    4.
          *** i kłamczuch jak cała pisowska ***.
    normalnie myślący (88.156.155...) 17-09-2018 11:48
    5.
          Morawiecki to madry premier, wielki czlowiek i patriota. Narod ma szczęście, ze ma takiego menadżera państwa.
    mieszkaniec (217.153.142...) 17-09-2018 13:38
    6.
          typowe jak za komuny I sekretarz reszta klaszcze gdzie pytania to monolog nie rozmowa
    normalny (188.147.5...) 17-09-2018 14:04
    7.
          Nasze miasto dzięki zapowiedzią jakie złożył premier w Stargardzie dużo zyska i będzie dużo ładniej gdy Katedra zostanie odnowiona
    Jaro (178.235.180...) 17-09-2018 15:20
    8.
          W naszym mieście nie ma Katedry
    Proboszcz (83.20.195...) 17-09-2018 15:31
    9.
          Suweren chce Katedry, to kościół zwany katedrą zostanie Katedrą. W 1 noc można podjąć ustawę w tym względzie, kto bogatemu i wiernemu zabroni. Dzięki temu, że w bankierze odezwał się aktor miasta głosujące na słuszną i zbawienną partię będą miał drogi, ulice i place. Emeryci dostaną bezpłatny syrop, a Europa będzie do nas pielgrzymować i uczyć się sprawiedliwości. A tak na poważnie człowiek który na funkcji bankiera zarobił miliony innych chce uszczęśliwić opowiadaniem bajek i wyborczych sloganów. Moja Teściowa czeka Panie Morawiecki na windę. Czekamy też na tunel w Świnoujściu i na pierwszy milion elektrycznych samochodów. Proszę Panie Morawiecki mniej rozdawać cudzych pieniędzy, a więcej zająć się mądrym rządzeniem krajem.
    Nie suweren, II SORT (89.229.103...) 17-09-2018 17:05
    10.
          Piękne spotkanie z mieszkańcami i z tymi co coś tam się darli
    zr (83.11.69...) 17-09-2018 17:05
    11.
          ad 5. Masz w 100% rację. Domyślam się, że popierasz PO, SLD i zagraniczne banki. Przecież doradzał Tuskowi, sam negocjował wejście do UE i dbał w bankach o polskich "frankowiczów" gratuluję.
    qwas (81.190.33...) 17-09-2018 17:10
    12.
          Karzdy mieskaniec mugl dobze zobaczyc Pana Premiera, prafdziwego Polaka, ktury dba O prafdziwa pOLSKE
    JUZEW (202.79.203...) 17-09-2018 17:35
    13.
          ***
    KOD (202.79.203...) 17-09-2018 17:37
    14.
          K...o kodowska bolszewiku z ub do wideł rozrzucać obornik i nie mącić.
    obiektywny (188.147.66...) 17-09-2018 20:17
    15.
          KOD-iarze paszli Won!!!!!
    Józek (31.0.34...) 18-09-2018 08:44
    16.
          Lewacy kodziarze komentujcie sobie swoich idoli Tusków Komorowskich i pozostałą watache nierobów i zdrajców Polski
    Daniel (94.254.131...) 18-09-2018 12:51
    17.
          A pigułki wziąłeś; bez tego nie zobaczysz elektrycznego samochodu marki obiecanej przez Morawieckiego. W sklepie bez tej pigułki nie zobaczysz jak dobra zmiana obniża ceny. Choć bądźmy szczerzy Tobie Danielku już nawet cudowna pigułka nie pomoże, u Ciebie to efekt nieodwracany, bez wstawki z przekazu dnia nawet nie potrafisz samodzielnie zdecydować jabol, czy ppyvo. Tak Ci już zostanie; jednak zimną wodę możesz w miarę bezpiecznie pić.
    Koniec okresu llenia (89.229.103...) 18-09-2018 16:22
    18.
          Co tu mówić można było zobaczyć ten entuzjazm i radość ludzi na te słowa poparte czynami przez politykę premiera
    PRAGMATYK (91.226.236...) 18-09-2018 21:04
    19.
          Kodowska POlszewia ma pianę na pysku bo im nie PO nosie . Przerżniecie i to srogo liczy się Stargard XXI i PiS !!!!! a wygra zdecydowanie XXI !!!!!
    waldek (80.53.133...) 19-09-2018 12:56
    20.
          Posłuchajcie nagrań z knajpy jaki to wielki człowiek i patriota. Wprost superman !!! Jestem wręcz zachwycony !
    mikrofon (83.18.65...) 04-10-2018 16:21
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: