rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • W Dobrzanach ponowne głosowanie (0)
  • Solidarni z Adamowiczem (11)
  • Ińsko zagłosuje jeszcze raz (1)
  • Sąd zdecydował: w jednym z okręgów ponowne wybory (3)
  • Dlaczego odeszłam z PiS? (32)
  • Radna Powiatu odeszła z PiS (14)
  • Tematy wcześniejsze
  • Idą mrozy - nie bądźmy obojętni
  • Biedroń odwołał spotkanie
  • Połączyli siły
  • Przepióra i Rogowski w Sejmiku
  • Nowy skład Rady Powiatu
  • Nowa Rada Gminy
  • Nowy skład Rady Miejskiej!
  • 17 mandatów dla KWW Rafała Zająca
  • Trwa liczenie głosów, bezkonkurencyjny Zając
  • Jak głosować?
  • Przetwarzanie danych podczas wyborów
  • Pierwsza w historii miasta kobieta prezydent
  • Kasa czy misja?
  • Kto wygra wybory?
  • Briefing Koalicji Obywatelskiej
  • Hit wyborczy
  • Briefing prasowy Bezpartyjnych
  • Elżbieta i Krzysztof Dybowscy rezygnują ze startu
  • Marcin Przepióra kandydat do sejmiku
  • Seredyński kolejnym kandydatem
  • W którym okręgu się znajduję?
  • Kandydat PiS przedstawił swój plan
  • 52 kandydatów od Rafała Zająca
  • Koalicja Obywatelska przedstawiła kandydatów
  • Prezentacja kandydatów
  • Premier odwiedził Stargard
  • Rafał Zając przedstawił plan na Stargard
  • Platforma.Nowoczesna
  • PiS wystawił kandydata na prezydenta
  • RODO a kampania wyborcza
  • Znamy kolejnego kandydata na prezydenta
  • Lewica - Nasz Stargard
  • Prezydent Andrzej Duda - czy ma szanse na drugą kadencję?
  • Parlamentarzyści PO odwiedzą Stargard
  • Nie ma chętnych na dodatkowe 4500 zł
  • Marchewka szefem zachodniopomorskiej PO
  • Nowe władze PiSu w powiecie
  • Demonstracja KOD-u w Stargardzie
  • Rafał Zając nowym prezydentem
  • Zgrzyt wokół debaty - oświadczenie TVP
  • Seredyński kolejnym kandydatem
    Tagi: Seredyński, Wojciech, wybory, Stargard
    Ilość wyświetleń: 2700

       

       Wojciech Seredyński został kolejnym kandydatem na prezydenta Stargardu. Hasło przewodnie jego kampanii to "Stargard Nowa Droga". Oficjalne ogłoszenie tej decyzji odbyło się wczoraj podczas konferencji na jednym z placów zabaw przy ul. Armii Krajowej.

       Podczas konferencji jeden z członków komitetu wyborczego Marcin Badowski wyraźnie stwierdził, że nastawiają się na drugą turę wyborów  Kandydat wystawiony prze KWW Porozumienie Wyborcze Lewica Nasz Stargard przedstawił swoje główne pomysły na miasto:

    • Prezydent dostępny dla wszystkich mieszkańców
    • Kompleksowy remont dróg i chodników miejskich
    • Większe nakłady środków na budżet obywatelski
    • Nowe miejsca pracy dla Stargardzian
    • Budowa większej ilości ilości miejsc parkingowych w mieście 
    • Komunikacja miejska przyjazna dla mieszkańców - bezpłatne przejazdy dla dzieci szkół podstawowych
    • Czyste i zadbane parki oraz więcej miejsc zabaw dla dzieci na terenie osiedli 
    • Budowa nowych ścieżek rowerowych na terenie miasta
    • Więcej miejsc w przedszkolach i żłobkach
    • Modernizacja i budowa nowego oświetlenia, w tym na przejściach dla pieszych
    • Skuteczna rozbudowa pływalni miejskiej o funkcje rekreacyjne 
    • Etapowy remont amfiteatru
    • Większa ilość koszy na śmieci oraz zakup automatycznych bezpłatnych toalet
    • Budowa miejsca do wyprowadzania psów
    • Wprowadzenie roweru miejskiego
    • Skuteczniejsza promocja miasta m.in. z wykorzystaniem 15 południka
    • Racjonalna gospodarka komunalna poprzez utrzymywanie podatków i opłat lokalnych, taryf wody i ścieków oraz czynszów w lokalach komunalnych na stałym poziomie

    JF - 26.09.2018






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          No, tośmy się pośmiali :)
    z (5.172.236...) 26-09-2018 10:43
    2.
          Bierzcie się do pracy możesz wygracie.
    M (94.254.128...) 26-09-2018 10:55
    3.
          To chyba jakaś kpina; żenada
    bumbu (79.186.52...) 26-09-2018 11:30
    4.
          ale się ubrechtałam
    Madzia (83.11.228...) 26-09-2018 12:39
    5.
          Jaja jak berety jak bym oglądał kabaret moralnego niepokoju !!!!!
    waldek (80.53.133...) 26-09-2018 12:48
    6.
          A dajcie spokój towarzysze:))))
    lena (178.235.187...) 26-09-2018 13:14
    7.
          Gdzie pracuje Seredyński?
    Pytanko (94.254.141...) 26-09-2018 15:17
    8.
          No to sobie wybrali kandydata.
    Wyborca (81.190.39...) 26-09-2018 18:29
    9.
          Szkoda. Lewicę stać na kandydata z prawdziwego zdarzenia. taka kandydatura to potwarz dla wyborców
    jojo (193.106.155...) 26-09-2018 18:53
    10.
          Troche od Zajaca, troche od Dominczak i od Kozlowskiego nic od siebie Panie kandydacie?
    krolik (37.47.158...) 26-09-2018 22:22
    11.
          Mięso drób na drugim planie:)
    Ooo (94.254.128...) 26-09-2018 23:26
    12.
          tak czytam te obietnice wyborcze wszystkich kandydatów i tak myślę, czy Stargard ma budżet w wysokości kilku miliardów żeby te obietnice spełnić? Przecież one są nierealne.
    czesiek (77.114.76...) 27-09-2018 07:28
    13.
          Wiadomo że z p. Zającem nikt nie ma szans ale p. Seredyński fajnie dał się poznać jako radny na oś. Pyrzyckim, wątpię czy był jakiś inny radny ,który tak chodził za sprawami mieszkańców. Nie ma co obśmiewać człowieka bo jest w porządku. I mam nadzieję że będzie Pan miał mocne II miejsce.
    pyrzycki (83.23.172...) 27-09-2018 08:41
    14.
          Pogodzi ich wszystkich - panów, Bezpartytjna pani Edyta Domińczak:)))
    Kazimierz (178.235.187...) 27-09-2018 09:48
    15.
          Odnośnie pytanka nr 7: Co do Seredyńskiego i tego gdzie pracuje: wg oświadczenia majątkowego złożonego 24.04.2018 r. - bez pracy :), zobowiązania jakie zadeklarował: kredycik walutowy - 31 328,00 Euro, we frankach - 20 092 CHF, i złotówkowe - 150 000 pln i 67250 pln.... Co tu jeszcze komentować
    z (37.248.159...) 27-09-2018 11:03
    16.
          Bez pracy i kredyty, ciekawe zjawisko przyrodnicze:))
    szczery:)) (178.235.187...) 27-09-2018 11:25
    17.
          ddo 14. dobry dowcip
    pyrzycki (83.23.172...) 27-09-2018 11:40
    18.
          Dorobek że hoho
    Q (188.146.167...) 27-09-2018 12:46
    19.
          Najsłabszy że wszystkich.Jezeli będzie druga tura to pomiędzy Zającem a Kozlowskim.
    Józek Stanisław..n (37.47.149...) 27-09-2018 14:59
    20.
          Zając i Kozłowski. Druga tura niewykluczona. Struktury pozostałych kandydatów nie istnieją a bez tego nie da się zrobić kampanii wyborczej.
    Tomasz I. (37.47.185...) 27-09-2018 15:44
    21.
          Zadnych panów z partii takich czy owakich. Tylko kobieta - Bezpartyjna Edyat Domińczak pogodzi tych dwóch panów:))
    alleluja (178.235.187...) 27-09-2018 19:15
    22.
          Kredyty trzeba spłacać.....dużo tego...może zrzutka mieszkańców os.Pyrzyckiego...tyle im pomógł...
    Jonasz (89.229.104...) 27-09-2018 21:24
    23.
          Druga tura Zając - Domińczak. Kobiety solidarnie będą głosować na Panią
    Iwcia (5.173.184...) 27-09-2018 23:11
    24.
          Panie Seredyński komunikacja za darmo dla uczniów a pan wie kto jeżdzi przeważnie właśnie uczniowie i emeryci,którzy mają darmowe bilety.Jeżdżą z nudów bo nie płacą , przynajmniej zna pan koszty utrzymania MPK?
    zainteresowany (188.146.239...) 28-09-2018 09:18
    25.
          Nie będzie drugiej tury są zbyt słabi by pokonać obecnie urzędującego prezydenta Rafała Zająca !!!!!!
    waldek (80.53.133...) 28-09-2018 09:33
    26.
          To spieawałem ja Waldek Jarząbek, Łubu dubu niech nam zyje preses naszego klubu:)))
    Mareczek (178.235.187...) 28-09-2018 09:55
    27.
          Statystycznie kobiety wcale nie głosują na kobiety, więc ten argument się Wam nie sprawdzi
    Mieszkaniec (5.173.192...) 28-09-2018 10:22
    28.
          Zając tzn Rygiel - bez pomysłu na miasto Seredynski - to samo. Blondyna - to samo... i ten 4ty nie pamietam nawet kto... Cała czwórka głosi populistyczne hasełka, mówią i piszą dokładnie to samo tylko innymi słowami. Nikt z tej czwórki nie ma planu ekonomiczno inwestycyjnego, który zakłada pozyskiwanie źródła finansowania do kasy miasta. Najpierw trzeba mieć aby wydać... Panie Zając poziomka panu ucieka. Przez wiele lat mial Pan mistrza nad sobą, mógł Pan się uczyć od najlepszego... ale nie... nauka poszła w las... zrobienie z Pana przed wieloma laty ekonomicznego wodza tego miasta również nic nie dała. Wszystko to jak wyglada to miasto to zasługa SP Pajora. Który z kandydatów obejmie urząd prezydenta, zastaje Stargard murowany, a odchodząc zostawi drewniany...
    Kpina (37.47.165...) 28-09-2018 11:35
    29.
          Kpina a co pisorek ten nieobeznany był by lepszy nie sadzę. A po za ty nie zagłosuję na PiS tylko dlatego ,że poprzyjmowali do swego grona różnej maści byłych PeŁO wczyków , lewaków tzn. karierowiczów ,którzy na nich niedawno jeszcze pluli a teraz są szczęśliwi bo dostali wysokie miejsca na listach a starzy działacze zostali zepchnięci na margines gońcie się !!!!!!!
    waldek (80.53.133...) 28-09-2018 11:46
    30.
          pyrzycki (83.23.172...) 27-09-2018 08:41 a co Seredyński zrobił na pyrzyckim?Pomijam BO bo to lipa i ściema co do jego kredytów to kto je spłaca ?gdzie Urząd skarbowy a pomijając to wszystko to gdzie kiedyś pracował i za co został zwolniony i tu jest pies pogrzebany.
    beka (5.173.200...) 28-09-2018 21:52
    31.
          Kandydując na Prezydenta to oto chodzi że dostanę się na Radnego bo dostane tyle głosów i wystarczy niekturzy nie kumają o co chodzi i głosują