rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Idą mrozy - nie bądźmy obojętni (0)
  • Biedroń odwołał spotkanie (6)
  • Połączyli siły (16)
  • Przepióra i Rogowski w Sejmiku (2)
  • Nowy skład Rady Powiatu (18)
  • Nowa Rada Gminy (2)
  • Tematy wcześniejsze
  • Nowy skład Rady Miejskiej!
  • 17 mandatów dla KWW Rafała Zająca
  • Trwa liczenie głosów, bezkonkurencyjny Zając
  • Jak głosować?
  • Przetwarzanie danych podczas wyborów
  • Pierwsza w historii miasta kobieta prezydent
  • Kasa czy misja?
  • Kto wygra wybory?
  • Briefing Koalicji Obywatelskiej
  • Hit wyborczy
  • Briefing prasowy Bezpartyjnych
  • Elżbieta i Krzysztof Dybowscy rezygnują ze startu
  • Marcin Przepióra kandydat do sejmiku
  • Seredyński kolejnym kandydatem
  • W którym okręgu się znajduję?
  • Kandydat PiS przedstawił swój plan
  • 52 kandydatów od Rafała Zająca
  • Koalicja Obywatelska przedstawiła kandydatów
  • Prezentacja kandydatów
  • Premier odwiedził Stargard
  • Rafał Zając przedstawił plan na Stargard
  • Platforma.Nowoczesna
  • PiS wystawił kandydata na prezydenta
  • RODO a kampania wyborcza
  • Znamy kolejnego kandydata na prezydenta
  • Lewica - Nasz Stargard
  • Prezydent Andrzej Duda - czy ma szanse na drugą kadencję?
  • Parlamentarzyści PO odwiedzą Stargard
  • Nie ma chętnych na dodatkowe 4500 zł
  • Marchewka szefem zachodniopomorskiej PO
  • Nowe władze PiSu w powiecie
  • Demonstracja KOD-u w Stargardzie
  • Rafał Zając nowym prezydentem
  • Zgrzyt wokół debaty - oświadczenie TVP
  • Briefing Zofii Ławrynowicz
  • Brudna kampania czy złe parkowanie?
  • Wizyta Stanisława Szweda w Stargardzie
  • Lista zamknięta - Czas START
  • Ławrynowicz zebrała ok. 3000 podpisów
  • Kukiz'15 nie poprze żadnego kandydata
  • Hit wyborczy
    Tagi: wybory, 2018, KWW, Zając, Stargard
    Ilość wyświetleń: 2859

       

       Kampania wyborcza trwa w najlepsze a kandydaci wykazują się coraz większą kreatywnością. Przykładem tego są członkowie KWW Rafała Zająca, którzy stworzyli piosenkę prezentującą ich osoby. Poniżej prezentujemy materiał wideo.

     

    facebook.com/KWW-Rafała-Zająca

     

    JF - 05.10.2018






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Śpiewać każdy może, jeden lepiej drugi troche gorzej ale nie o to chodzi...
    M (5.173.168...) 05-10-2018 09:47
    2.
          ojapier...
    prawy (81.190.36...) 05-10-2018 10:06
    3.
          Żenada.....!!!!!!!
    Janek (37.47.184...) 05-10-2018 10:31
    4.
          Hit kit:))), ale kaszana wyborcza:))
    Janek (178.235.187...) 05-10-2018 11:23
    5.
          dystans i poczucie chumoru. macie moje głosy! !!!
    mm (37.47.129...) 05-10-2018 11:24
    6.
          Co nie znają słów swojej piosenki, ze musza czytać:)))
    dzieci do przedszkola (178.235.187...) 05-10-2018 11:58
    7.
          i o to chodzi, prezydent nie musi być sztywny kołek, może biegać z innymi czy zaśpiewać wyluzowany kawałek, zwycięstwo w pierwszej turze, Stargardzianie okazaliby się idiotami gdyby nie wybrali go na pierwszą kadencję bo będzie to dopiero pierwsza kadencja Rafała Zająca!
    Zaklemens (83.11.170...) 05-10-2018 12:15
    8.
          Zaklemens, obawiasz sie o swój stołek?:))), musisz popierać pracodawce:)))
    Ło matko (91.226.236...) 05-10-2018 12:38
    9.
          to ja jestem pracodawcą hahahahahaha
    zaklemens (83.11.170...) 05-10-2018 12:48
    10.
          Chce być luzakiem? Sztywniak jakich mało, mało kto o tym wie, a ten cyrk to chwytanie się brzytwy przez tonących! On wygra, a oni ? Wiedzą z cichego sondażu, że KWW Królika jest na straconej pozycji.
    cieszynka (193.200.150...) 05-10-2018 13:10
    11.
          Jest 4 kandydatów,a nie jeden juz wybrany.
    po to sa wybory (91.204.155...) 05-10-2018 13:29
    12.
          https://24kurier.pl/aktualnosci/wiadomosci/rafal-zajac-stawia-na-gospodarke-stargardu/ Półtorej roku temu jedną z obietnic złożył Zając! Rozliczył jego ktoś z wszystkich populistycznych obietnic jakich naskładał? Teraz funduje nagrody, dotacje nawet działkowcom, wszystkim znalazł kasę, a na podstawową działalność np. utrzymania szkół nie może jakoś znaleźć? "Wybrane" szkoły są wyposażone i dopieszczone, ale tylko dyrektorów członków Stargard XXI, inne mają same sobie radzić. Popytajcie bo to samo dotyczy przedszkoli.
    worsth (193.200.150...) 05-10-2018 14:00
    13.
          Możecie tu się wyginać ,stękać, płakać ale nikt nie jest w stanie zagrozić panu Rafałowi wystarczy 1 runda i będzie pozamiatane !!!!!!!!
    waldek (80.53.133...) 05-10-2018 14:01
    14.
          walduś, to ludzie decydija a nie ty z twoim wpisem, boisz sie o stołek że stracisz??:)))
    hahaha (178.235.187...) 05-10-2018 14:48
    15.
          12. Gdzie basen i amfiteatr z poprzednich obiecanek ???
    kiełbasa wyborcza 2 (178.235.187...) 05-10-2018 14:49
    16.
          baj baj bajkopisarze, Rafał już wygrał
    zaklemens (83.11.170...) 05-10-2018 14:52
    17.
          pamiętajmy o minimalistycznym rondzie za 170000zł i gloriecie za 100000zł
    ogrodnik (83.3.70...) 05-10-2018 14:53
    18.
          To powinni zglosic do rekordów Ginessa:)))
    marnotrastwo pieniedzy (178.235.187...) 05-10-2018 15:05
    19.
          rondo i glorietta to nic w porównaniu z kwotami jakie utopili w kolejnych projektach, wizualizacjach i innych obrzędach związanych z remontem basenu
    Awa (77.253.149...) 06-10-2018 03:11
    20.
          To eliminacje do programu Mam Talent ?. Jeszcze spróbujcie Taniec z gwiazdami. Gwiazdę już macie. Powodzenia.
    Tomek (5.173.160...) 06-10-2018 10:46
    21.
          Beka na całego...Czy ci ludzie nie mają uszu ?
    Doniu (88.156.154...) 06-10-2018 18:13
    22.
          Kompromitacja
    Tomek (5.173.176...) 06-10-2018 18:34
    23.
          Smutne. Kto jest autorem tego gniota?
    Zuza (5.173.240...) 06-10-2018 19:31
    24.
          Żenujące
    Wyborca (89.228.247...) 06-10-2018 22:23
    25.
          Dobrze że do szafy nie spiewaliscie jak jarząbek. Lubudubu lubudubu niech żyje nam. Buahahah
    Eh (89.229.104...) 07-10-2018 09:23
    26.
          Prezes był, spiewał tylko szafy zabrakło:))
    LUBUDUBU (78.11.84...) 07-10-2018 15:07
    27.
          Jutro o 8-9 pojawia sie wpisy( godziny pracy urzedu:))))
    jak u bareji (178.235.187...) 07-10-2018 23:46
    28.
          Tak samo beznadziejnie śpiewają jak rządzą.
    Bez talentu (188.146.103...) 08-10-2018 07:18
    29.
          Które miejsce maja na liście przebojów?:))) hahahaha
    miro (178.235.187...) 08-10-2018 10:24
    30.
          Nie wyborczy hit, ale pewny kit.
    Haha (89.228.247...) 08-10-2018 11:06
    31.
          Kardynał i jego pomysły 🤐
    smofi (83.19.184...) 08-10-2018 17:35
    32.
          A dajcie spokój:))
    emerytka (178.235.187...) 08-10-2018 19:54
    33.
          Wielu zrezygnowało z kandydowania z tej listy, wielu było złych na to, że musieli uczestniczyć w inauguracji kampanii i wielu teraz odpłaci za poniżanie na stanowiskach pracy. Macie się czego obawiać!
    wyborca (37.47.147...) 08-10-2018 21:18
    34.
          Tylko prezesi spółek czuja się zagrożeni:)), bo zwykły urzednik ma to gdzieś kto bedzie prezydentem:).
    Basia (178.235.187...) 09-10-2018 09:14
    35.
          Fajny kawałek, widać, że zrobiła to grupa wyluzowanych ludzi z dystansem do siebie samych ale i z konkretnym przekazem. Nieźle to wyszło a zarazem ciekawie. Lepsze to niż upychanie ulotek w skrzynkach pocztowych. Jestem za :-)
    Stargardzianin (81.190.38...) 09-10-2018 17:23
    36.
          stargardzianin, niech zgadne popierasz go ,a moze nawet jestes na garnuszku jego?:))) hahaha
    Sa inni kandydaci tez (178.235.187...) 09-10-2018 18:06
    37.
          stargardzianin, niech zgadne popierasz go ,a moze nawet jestes na garnuszku jego?:))) hahaha
    Sa inni kandydaci tez (178.235.187...) 09-10-2018 18:06
    38.
          Rafał będziesz prezydentem już w I turze. Robiłem sondaż wśród sąsiadów i znajomych i na Pana Zająca zadeklarowało 8 na 10. Kontrkandydat z Pis to wyłącznie partyjna zagrywka, bo musieli kogoś wstawić do pożarcia. Kontrkandydatka jest dobra jako bezpiecznik w radzie, ale nie nadaje się na prezydenta. A z piosenką to tak jak z muzyką … niby wszyscy polewają bo obciachowa, a przy kielichu kiwają się przy tych rytmach... Zwyciężą śpiewająco...………...
    Oddam głos na Pana Zająca (89.229.103...) 09-10-2018 19:51
    39.
          Ja tez robiłem sondaz i jest 4 kandydatów i kazdy ma szanse. Rozumiem, ze masz stolek i walczysz z Rafałem:)))
    ehh... (178.235.187...) 09-10-2018 20:29
    40.
          Jesteś jednowymiarowy, choć w jednym masz rację, każdy ma szanse. Ja patrzę przez pryzmat miasta, mojego miasta i potrafię widzieć w tzw. realu. Aktualnie da Stargardu Pan Zając jest najlepszym kandydatem. Dlatego zagłosuję na niego. Pracę faktycznie mam, ale w tzw. POM-ie. Konkretnie Powolne Obchodzenie Miasta. Jestem drogi ehh… Emerytem.
    Dobry głos na Pana ZAjąca (89.229.103...) 09-10-2018 20:53
    41.
          To jest twoje zdanie, a ludzie mają swoje zdanie i nie trzeba im wskazywać. Pomu juz chyba nie ma?. Narazie mamy 4 kandydatów ,a nie 1 juz wybrany. To nie jest Korea Północna.
    4 kandydatów jest (178.235.187...) 09-10-2018 22:32
    42.
          Tak to JESZCZE nie jest Korea Północna,.... masz kartkę wyborczą i z niej skorzystaj. Opinia na forum jest OPINIĄ, a ty głosuj nie tyko kartką wyborczą, ale i głową.
    Jednak Zając... (89.229.103...) 10-10-2018 13:37
    43.
          Ty musisz glosowac na swojego pracodawce, a ja nie musze i nie zdradze na kogo zagłosuje.
    Jednak.... (178.235.187...) 10-10-2018 21:07
    44.
          Aż taki jesteś mało zmyślny, ale tego jeszcze nie zrozumiałeś, że głosowanie jest tajne. Zdradzać nic nie musisz, ty nie masz co zdradzić. Miłego dnia w zgryzocie, jak strawisz fakt wygranej Pana Zająca w I turze.
    A głosuj jak chcesz.... (89.229.103...) 11-10-2018 09:45
    45.
          Ale ty tu wyzej napisałes na kogo głosujesz więc zdradziłeś. sam sobie zaprzeczasz:))
    4 kandydatów (178.235.187...) 11-10-2018 10:58
    46.
          Głosowanie jest tajne jednak przed wyborami każdy może podać na kogo zaglosuje. Ja wiem na kogo zagłosuje i podaje. Prawo tego nie zabrania. Zdrada klęska frustracja: tobie aż tak trudno zrozumieć decyzyjnosc innych. Zaplanuj przynajmniej sobie ściągnę bo przy komisji się polubisz.
    Pan Zająć prezydentem (37.47.146...) 11-10-2018 20:20
    47.
          Jaki ty mądry jesteś.
    bez odzewu (78.11.84...) 12-10-2018 06:13
    48.
          II tury nie będzie, mieszkańcy byliby idiotami gdyby pan Rafał nie został prezydentem.
    hak (83.11.230...) 15-10-2018 12:49
    49.
          A ty juz wiesz na kogo beda glosowac mieszkancy, boisz sie o stolek swoj??
    ehhh.. (178.235.186...) 15-10-2018 15:15
    50.
          Przeciez to jest ZENUJACE! Czy naprawde nikt nie widzi jak ten Stargard wyglada i czego potrzeba temu miastu? Czy nikt nie moze zaproponowac realnego, konkretnego programu zmiany i rozwoju tego miasta a nie tylko powtarzane w kolo te same frazesy i banaly ktore nic nie wnosza! Nasze miasto nie zmienilo sie wizualnie odkad je pamietam, ulice nawet te w centrum wygladaja jak za glebokiej komuny: Bema, Dworcowa, Konopnickiej,Pilsudskiego, Boh. Warszawy, Barnima, nie wspominajac o osiedlach,wszedzie krzywe chodniki, ohydne elewacje lub ich brak, koszmarne rozwalajace sie budynki (czy jest w tym miescie architekt?), ciemne ulice i chodniki itd. Dlaczego miasto nie ma programu dofinansowania wymiany piecow weglowych na gazowe, dofinansowania termomodernizacji budynkow, lepszego oswietlenie ulic i chodnikow, dlaczego nikt nie pomyslal zeby polaczyc nowo wyremontowana ulice biegnaca wzdluz cmentarza z droga szybkiego ruchu w kierunku Szczecina i Bydgoszczy (zrobic tylko zjazd i wjazd) zeby nie robic kilometrow az do Kluczewa zeby wjechac na te droge... I tylko rondo, rondo, rondo ...
    Ja (176.221.121...) 16-10-2018 01:20
    51.
          Tylko centrum miasta jako tako, a juz dalej tragedia:)))
    lud (178.235.186...) 16-10-2018 10:13
    52.
          jakieś 60-65% w I turze i od razu odpowiadam że nie mam stołka więc się nie muszę o niego bać, boję się natomiast że w poniedziałek po wynikach ten co o to pyta będzie miał rzadki , długoletni (tzn do następnych wyborów) stolec
    domino (83.11.89...) 17-10-2018 10:15
    53.
          od 10ciu lat prowadzę własną firmę więc łaska lub niełaska włodarzy z jakiejkolwiek opcji mało mnie interesuje bo jestem od nich niezależny na co pozwala mi rodzaj prowadzonej przeze mnie działalności, realnie oceniam tylko że w tym momencie nie ma z kim przegrać obecny i tyle więc przyjemnego rozwolnienia życzę....
    domino (83.11.89...) 17-10-2018 10:20
    54.
          Po 20 latach czas na zmiany, kazdy ma szanse i kazdy da sobie rade:)) Nie róbmy ze Stargardu Koreii Północnej:)))
    4 kandydatów (178.235.186...) 17-10-2018 12:35
    55.
          Oczywiście że nie róbmy, jestem za, niech ludziska ruszą doopy w niedzielę i wybiorą tylko jak znam życie frekwencja będzie mierna